Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2006., 10:11   #41
Quote:
violent_femmes9 kaže:
a moja majka je ostala bez muza dok sam jos bila mala (a ona jako mlada), i sasvim sigurno znam da je situacija samohrane majke nije opterecivala na nacin da se bojala kako ce to utjecati na njenu buducu udaju

ja sam joj bila na prvom mjestu
ovako nešto je bilo i kod mene, samo što smo mojoj mami sestra i ja bile i na prvom, drugom, trećem itd. mjestu...nije ostavila mjesto za bilo kog drugog...ona kaže da joj nije žao...ali meni je
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 10:18   #42
Moj buraz namjerava uskoro oženit ženu s dvoje djece. Eto, nije nemoguće naći muškarce koji će pihvatiti ženu s djecom koja nisu njegova.
Utješi frendicu.
__________________
Martin u Zagreb, Martin iz Zagreba
khala is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 10:59   #43
Quote:
khala kaže:
Moj buraz namjerava uskoro oženit ženu s dvoje djece. Eto, nije nemoguće naći muškarce koji će pihvatiti ženu s djecom koja nisu njegova.
Utješi frendicu.
thx. reći ću joj; pa naravno da ima takvih slučajeva.
iako mislim da je i to kod nje bio samo nekakav izgovor, nešto zbog čega si "ne smije dopustiti" da se dogodi da oni nisu obitelj na okupu, da mama i tata njihove djece više nisu zajedno, da se srušio njen san o sretnoj obitelji,...

a teško joj je...jučer ujutro vodi dječicu u vrtić, kiša pada, kolica za blizance u lift stanu jedva jedvice po dijagonali, do vrtića s kišobranom u jednoj ruci, kolica u drugoj, nakon toga na posao,.... drugi dan je mali bolestan, mora ostat doma, ali mala je ok, nju treba u vrtić.....onda je mala bolesna, a mali ozdravio,......
p.s.kad sam bila mlađa, mislila sam - želim djecu, bit ću dobra mama, no kako idem starija , plašim se toga, čini mi se da neću biti ok mama i sl.
__________________
Promjena je zakon života.
"Kad si zadnji put učinio nešto po prvi put?"
zvjezdicaiz mora is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 14:11   #44
Quote:
tash@ kaže:
ovako nešto je bilo i kod mene, samo što smo mojoj mami sestra i ja bile i na prvom, drugom, trećem itd. mjestu...nije ostavila mjesto za bilo kog drugog...ona kaže da joj nije žao...ali meni je
kuzim te, i meni bi bilo zao da smo ostale same. srecom, moj ocuh je bio divan covjek, bio mi je kao pravi tata, dobila sam jos i brata i sestru - mislim, mama ih je rodila, i njih troje su bili kao dar s neba kad sad premotam film. drugim rijecima, niposto ne mislim da je pogresno zasnovati novi brak, ali potrebno je puno vise opreza nego kad se sama "slobodna" zena odluci na taj korak.


naglasak je na tome da u trenutku kad zena ostaje sama s djetetom ili djecom, oni joj stvarno trebaju biti na prvom mjestu - svakako dodju prije straha od samoce. dalje se stvari posloze same, kao sto su se slozile u mojoj obitelji
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 14:30   #45
violent f. dobro je kad se stvari lijepo poslože (danas ima raznoraznih, a sretnih kombinacija); nadam se da će tako biti i s mojom prijateljicom, ustvari vjerujem u to i kažem joj to, no sada joj je teško i mora nekako preživjeti ovo razdoblje.
__________________
Promjena je zakon života.
"Kad si zadnji put učinio nešto po prvi put?"
zvjezdicaiz mora is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 16:50   #46
zaboravili smo da cice spadnu nakon dojenja..jos blizanci..jadna.
jebes cice. pitanje je dal bi pusila? budimo iskreni decki, kaj nee?
sidora is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 18:15   #47
Quote:
sidora kaže:
zaboravili smo da cice spadnu nakon dojenja..jos blizanci..jadna.
jebes cice. pitanje je dal bi pusila? budimo iskreni decki, kaj nee?
A čuj...žena kojoj je pri razmišljanju o izlasku iz lošeg braka glavni problem ulijetanje u novi bi vjerojatno i dubila na glavi pušeći, kaj nee?

Quote:
Taroth kaže:
mene sam zanima po kojim kriterijima birate/biraju muzeve kada price tako zavrse?

ono, jel po izgledu, kemiji, vicevima, autu ili necem malo 'dubljem'
I mene
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 18:33   #48
Muškarcima nisu prepreka, "muškarcima" jesu.
__________________
Potpisujem.... možda.
Ibiza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:27.