Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2006., 11:09   #1
Dekoracija restorana, kuće, dvorišta i sl.

Curke, zanima me kako planirate dekorirati salu? Mi ćemo vjerojatno imati staklene posude sa plivajućim svjećicama i u vodi neke ukrase - nije još točno definirano. Čitam..
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 11:40   #2
Hm, s obzirom da mi je temeljna boja narančasta, sve će mi biti u tom tonu. Biti će par aranžmana na onim visećim stalkima. Zatim oko navlaka za stolice ću zavezat narančastu vrpcu isto kao što će biti oko salvete. Te plivajuće svijeće su lipe al prevelik trošak
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 11:43   #3
Quote:
Ksistina kaže:
Hm, s obzirom da mi je temeljna boja narančasta, sve će mi biti u tom tonu. Biti će par aranžmana na onim visećim stalkima. Zatim oko navlaka za stolice ću zavezat narančastu vrpcu isto kao što će biti oko salvete. Te plivajuće svijeće su lipe al prevelik trošak
Joj, draga, varaš se, nisu ti uopće skupe..ispod kune ti je kom..i ja sam mislila da su skupe..
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 11:47   #4
Pa koliko onda dođe jedna ta posuda sa svićom i ukrasima? Ako je to povoljno onda bi umanjila broj aranžmana. Al sve zavisi i kako to izgleda.
Ako imaš sliku stavi
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 11:48   #5
ja cu imati sve u zeleno bijelom...zeleni baloni i zelene svijece...a samo na nasem stolu cvijece! bilo bi preskupo da na svakom stolu imamo cvijece...nazalost.
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 11:52   #6
Da, cvijeće je skupo.Planiram max 3000kn za cvijeće dati. A biti će oko 250 ljudi pa se nadam da će to sve dostajati da se ukrasi sala, crkva i doma.
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 12:01   #7
meni je 3000kn puno! a koliko uopce kosta vjencani buket? oko 500kn sam cula....ja sam kupila balona puno--to mi veselo izgleda...a mozda jos uzmemo par onih cvjetova napravljenih od balona, iako je to dosta skupo. svijece nam, hvala bogu, kupuje hotel prema boji balona.
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 13:54   #8
Mi ćemo na stolovima imati aranžmane u onim visokim staklenim "čašama", ma izgledaju ko čaše za koktel, samo "malo" veće. Cca 40-45 cm su visoke. A na našem stolu sam silom htjela izbječi onaj klasični svadbeni aranžman, pa ćemo to jos nekak iskombinirati. Za naš stol nemam konačnu ideju. U svakom slučaju bit će svječica

Po stubištu (sala je na 2 katu) ću zavezati mašne ili tak nešto, a doma na vratima grilanda.

Al to sve još moram detaljno razraditi
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 14:12   #9
Ja jos kombiniram...stolnjaci i presvlake na stolicama su u boji sampanjca pa sad razmisljam dal da mi sve bude u tom tonu ili da lupim neku drugu boju uz to.Ugl. mi cemo dat da nam cvijecarna i balon centar sve okite samo ja moram smislit neke kombinacije...al rekli su mi da imaju sve u katalozima pa cu valjda nekaj nac...Ma previse je stvari s kojima moram razbijat glavu
ayrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 14:14   #10
cula sam da je taj balon centar jako skup. istina?
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 14:21   #11
Evo slikice nekih svijecnjaka za stol. Zgodni su al skupi nažalost.




Hmm. Zašto se odmah ne vide slike nego link. Baš šteta.
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 14:24   #12
Iskreno da ti kazem ne bih znala,nismo jos ni pitali za cijenu.Znam samo da necemo pretjerivat s tim jel kad je previse balona izgleda mi kicasto
ayrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 14:27   #13
E ovi svijecnjaci su fakat guba!
ayrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 14:38   #14
Što se tiče balona gledala sam prije par stranica po netu i da nije jeftino. Sve zavisi o vrsti balona i količini naravno

http://www.balon-centar.com/hrv/inde...je&s=vjencanja

www.balongrupa.hr - tu možete naći dosta ideja za ukrašavanje

Evo još balona
http://www.gallus-baloni.com/hrv/ind...alerija_svadbe

http://www.baloni-luma.hr/vjencanja_01.php
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 14:45   #15
Quote:
Ksistina kaže:
Što se tiče balona gledala sam prije par stranica po netu i da nije jeftino. Sve zavisi o vrsti balona i količini naravno

http://www.balon-centar.com/hrv/inde...je&s=vjencanja

www.balongrupa.hr - tu možete naći dosta ideja za ukrašavanje

Evo još balona
http://www.gallus-baloni.com/hrv/ind...alerija_svadbe

http://www.baloni-luma.hr/vjencanja_01.php
ja iskreno nigdje ne vidim cijene...no sasvim je moguce da sam corava...
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 15:02   #16
Da, nema cijena Znam da sam prije par miseci negdi na netu gledala stranice o balonima i znam da su bile cijene, al sad nisam to uspila naći. AL eto možete vidit barem dekoracije pa poslat mail i pitat koliko košta.
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 16:01   #17
Eh Ksistina, da, posude su skupe, to je činjenica, a ja mislila da ti misliš samo na svijeće
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 16:04   #18
Znam da je oko 100 kn balon napunjen malim balonima i helijem (po kom) koji može stajat na stolu - ja sam to htjela, ali odustala jer je too much.
A cca. 500 kn košta onaj veliki balon iz kojeg ispadne mnoštvo malih dok plešete etc.

Što se tiče posudica one su ja mislim cca. 40 kn po komadu (tako su platili moji frendovi) ali ja sam uvjerena da mogu proći puuuno jeftinije..ionako je to obična staklena posuda..ne znam, vidjet ću..možda me šlag strefi kad vidim cijene
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 16:15   #19
Hm, 40kn/kom posuda + svijece i ukrasi to je približno 50kn. A za te novce se može valjda i neki aranžmanić napravit. A meni treba pa oko 20-ak tih aranžmana. Nezgodno je to. Kad bi se bar našle neke praktične staklene posude u sve po 8, 16 ili koliko već
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2006., 16:30   #20
Quote:
Ksistina kaže:
Hm, 40kn/kom posuda + svijece i ukrasi to je približno 50kn. A za te novce se može valjda i neki aranžmanić napravit. A meni treba pa oko 20-ak tih aranžmana. Nezgodno je to. Kad bi se bar našle neke praktične staklene posude u sve po 8, 16 ili koliko već
Eh, pa na takvo nešto i ja ciljam..kupiti posudu do cca. 10 kn/ kom - trebam ih isto 20-ak, pijeska ima u Pevecu (onog u raznim bojama), ili školjkica i sl. ima u Dobrom partneru itd.
Pa vjerujem da bi se moglo naći u Offertissimi nekaj takvo..ionako su to vrlo jednostavne posude i kakve god bile, bitno je što je unutra..naravno da ne smiju biti ružne, ja bi obične..
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:29.