Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2006., 13:08   #1
Da li vam teško padaju ovi blagdani bez partnera

Ja ću se potrudit da si te dane ispunim raznim aktivnostima, obići ću rodbinu, lumpat s društvom, a na kraju krajeva uvijek imam i nešto za radit...

Ali znam da će se desiti i taj jedan moment koji ne mogu izbjeći, kad ću sama ko budala sjedit u dn. boravku i buljit u plafon i mislit kako su svi drugi na božićnoj obiteljskoj večeri...
Da me krivo ne shvatite, ne fali mi bivši muž, to ni u ludilu, ali mislim da bi mi bilo ljepše da nisam sama (da imam nekog)

Kako ćete vi za blagdane?
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2006., 13:18   #2
Quote:
Pero Perić kaže:

Kako ćete vi za blagdane?
Za badnju večer kod prijateljice, nas dvije i troje klinaca.... ujutro veliko otvaranje darova....

Na Božić.... s mamom i tatom kod prijatelja na ručku...

Za Novu ????? Ovisno da li će mrvica biti sa mnom ili ne...

I uopće mi ne fali nitko... imam moju mrvicu, obitelj... i to je to ....

HMM. možda ne bi bilo loše buditi se kraj nekoga, ali to imam poslije blagdana....
__________________
Sunce grije , toplo mi je!!!
suncemojemalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2006., 14:34   #3
Božić: mrvica i ja. Nova godina: lumpanje.
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2006., 02:46   #4
Nisam rastavljena, no zbog posla je partner u drugom gradu i nećemo zajedno biti za Božić...No, nije ni to bitno, odnosno, bitno je (meni) ali ne javljam se zato ovdje....

Javljam se da vam svima ovdje od srca zaželim sve najljepše i da vam nadolazeći blagdani prođu u veselju, pozitivnim mislima i sa što više smijeha. Vjerujem da, unatoč tome što možda (trenutno) nemate partnera, imate itekako dovoljno razloga da bi bili ispunjeni zadovoljstvom - imate zdravlje, svoje najmilije, svoje klince i klinceze...svoju slobodu, neovisnost...

Od srca vam želim svako dobro!
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2006., 18:45   #5
evo da se javim s čime sam ja sebe obradovala za ovaj božić

novi laptopić.. i ovo je službeno prvi post....

tako da i ako se osjetim usamljenom... tu ste vi cure.....
__________________
Sunce grije , toplo mi je!!!
suncemojemalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2006., 18:57   #6
I konačno je završena jedna od stvari zbog kojih, kao solerica iliti raspuštenica, ne volim Božić: nasađivanje bora u stalak. K tome sam ove godine napravila izuzetno ''pametan'' potez po tom pitanju:
1.bor je tak velik i širok da mi na knap stane u stan, težine otprilike ko ja
2. u stalak koji imam mi uopće ne stane pa je to bila improvizacija kakve na svijetu nema
3. sad tek vidim da nemam dost kuglica
4. a ni lampica

Za nagodinu si moram nać majstora. Makar unajmit za tih par dana.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2006., 11:46   #7
Quote:
Pero Perić kaže:
I konačno je završena jedna od stvari zbog kojih, kao solerica iliti raspuštenica, ne volim Božić: nasađivanje bora u stalak. K tome sam ove godine napravila izuzetno ''pametan'' potez po tom pitanju:
1.bor je tak velik i širok da mi na knap stane u stan, težine otprilike ko ja
2. u stalak koji imam mi uopće ne stane pa je to bila improvizacija kakve na svijetu nema
3. sad tek vidim da nemam dost kuglica
4. a ni lampica

Za nagodinu si moram nać majstora. Makar unajmit za tih par dana.
bolje ti je pronaći priju solericu i to obavite zajedno s klincima uz puno smijeha i zabave....
__________________
Sunce grije , toplo mi je!!!
suncemojemalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2006., 21:03   #8
Quote:
suncemojemalo kaže:
bolje ti je pronaći priju solericu i to obavite zajedno s klincima uz puno smijeha i zabave....
Kak stvari stoje još će mi se i homo počet sviđat
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2006., 11:59   #9
Quote:
Pero Perić kaže:
Kak stvari stoje još će mi se i homo počet sviđat
gaymen .... najbolji prijatlej kojeg cura može imati.... najiskreniji odgovor kako ti što stoji, najbolje društvo za shoping, tračanje, najtoplije rame za plakanje.....

ahhh... sad si me sjetila mog dragog Rob-a koji je negdje preko bare.....
__________________
Sunce grije , toplo mi je!!!
suncemojemalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2006., 19:18   #10
Quote:
suncemojemalo kaže:
gaymen .... najbolji prijatlej kojeg cura može imati.... najiskreniji odgovor kako ti što stoji, najbolje društvo za shoping, tračanje, najtoplije rame za plakanje.....

ahhh... sad si me sjetila mog dragog Rob-a koji je negdje preko bare.....
Ma mislila sam na cure

ŠALA! ŠALA!

Sto puta sam sama sebi rekla da mi ne treba nitko, i stvarno mi sve ostale dane u godini ne treba. Al za božić me nekak čopi D-mol, kako kaže Balašević. A to mi je već četvrti kak sam rekla, pa mi više i nije baš neka fora teglit bor na 3. kat i nasađivat ga sama, a volim ja i mamu i seku al znaš....
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2006., 22:02   #11
Quote:
Pero Perić kaže:
Ma mislila sam na cure

ŠALA! ŠALA!

Sto puta sam sama sebi rekla da mi ne treba nitko, i stvarno mi sve ostale dane u godini ne treba. Al za božić me nekak čopi D-mol, kako kaže Balašević. A to mi je već četvrti kak sam rekla, pa mi više i nije baš neka fora teglit bor na 3. kat i nasađivat ga sama, a volim ja i mamu i seku al znaš....
Istina nije baš neka fora teglit bor... ali zato imaš "prijatelje" muškog roda...
ne mora se sve sam.....
__________________
Sunce grije , toplo mi je!!!
suncemojemalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2006., 22:38   #12
Sve to ovisi od osobe. Ja padam s nogu od trke i jurcanja i maloga vučem svuda sa sobom.. nisam neki emotivac tipa 'treba mi netko', sama nisam nikad i toliko sam se navikla na samostalnost da ne znam gdje bih i kako smjestila neko 'zajedništvo'..
Malo mi je samo bad zbog maloga.. jer on vječito prigovara da nismo nikad doma i nikad kao druge obitelji ne provodimo večeri u dnevnom boravku uz tv ..al ja vjerujem da će mi kad odraste bit zahvalan za sva mjesta na koja sam ga vodila
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2006., 23:15   #13
Quote:
Ona007 kaže:
Sve to ovisi od osobe. Ja padam s nogu od trke i jurcanja i maloga vučem svuda sa sobom.. nisam neki emotivac tipa 'treba mi netko', sama nisam nikad i toliko sam se navikla na samostalnost da ne znam gdje bih i kako smjestila neko 'zajedništvo'..
Malo mi je samo bad zbog maloga.. jer on vječito prigovara da nismo nikad doma i nikad kao druge obitelji ne provodimo večeri u dnevnom boravku uz tv ..al ja vjerujem da će mi kad odraste bit zahvalan za sva mjesta na koja sam ga vodila
Ma nisam ni ja emotivac tog tipa, ja sam više ko ona iz tvojeg potpisa, al jebiga za božić bih voljela da više nisam sama. I jedva čekam da prođu ovi dani, pa će mi poslije nove godine biti opet po starom - dobro.
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2006., 23:28   #14
Ma to su potrošačke gluposti iliti mjerila koja društvo nameće..
Kakva je razlika izmedju šetati sam po Parizu u proljeće ili piti sam božićnu kavu?
BTW ja obožavam i jedno i drugo
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 00:06   #15
I ja pijem jutarnju kavu sama 365 dana u godini. A da je ljepše šetat Parizom sama nego u zagrljaju s čovjekom kojeg voliš - e oprosti to ti ne vjerujem.

Sam naslov teme znači da ja zapravo želim biti sretno zaljubljena i da mi je žao što to nisam - jer skoro sve drugo imam (skromnost mi je vrlina) - ne samo za Božić nego kroz cijelu godinu, ali to me ostatak godine ne opterećuje baš previše jer imam puno drugih zanimacija. Samo hoću reći da to u božićno vrijeme ispliva na površinu. I sigurno mi ne treba ''netko'' tek toliko da se nađe, želim onog pravog.
A što s tiče potrošačkog mentaliteta - to sa mnom nema veze. Kao ni tradicionalizam. Nit sam ispekla ijedan kolač (ne znam, ne volim i ne zanima me, a i ne jedem), dar sam kupila samo svojem klincu, nisam poslala nijednu čestitku (osim tu na forumu).

I volim kad mislim za sebe da sam jaka, al eto, nekad me strefi...
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 00:15   #16
Quote:
Pero Perić kaže:
I A da je ljepše šetat Parizom sama nego u zagrljaju s čovjekom kojeg voliš - e oprosti to ti ne vjerujem.
Pa da malo objasnim..znaš i sama da kad šetaš s nekim po Parizu ili bilo gdje drugo da onda ne možeš baš sama odlučit u koje ulice da zadješ ili koje dućane da posjetiš..ili gdje da ručaš..nego tu mora biti neka zajednička odluka..
Meni to zajedničko odlučivanje malo teško pada jer volim i navikla sam odluke donositi sama..stoga obožavam mjesta koja volim posjećivati sama.. a ne bih tu količinu slobode i spokoja mijenjala za jedan obiteljski božićni ručak ili nešto slično..
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 00:27   #17
E tu se slažem - i ja svoje odluke donosim sama i volim bit sama sebi gazda - zato mislim da gospodin Pravi ne bi imao ništa protiv da odem u Pariz sama (ako mi se baš ide). Mislim da nije nemoguća varijanta imat tako nešto, i ljubav i slobodu. Jest da treba imat puno sreće da se tako nešto nađe, al evo nadam se da ću jednog dana izvući jack pot - i ovce i novce. (a šta misliš zaštom sam rastavljena ha ha ha)
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 16:24   #18
Quote:
Pero Perić kaže:
E tu se slažem - i ja svoje odluke donosim sama i volim bit sama sebi gazda - zato mislim da gospodin Pravi ne bi imao ništa protiv da odem u Pariz sama (ako mi se baš ide). Mislim da nije nemoguća varijanta imat tako nešto, i ljubav i slobodu. Jest da treba imat puno sreće da se tako nešto nađe, al evo nadam se da ću jednog dana izvući jack pot - i ovce i novce. (a šta misliš zaštom sam rastavljena ha ha ha)
To je ta magična kombinacija pronaći nekog s kim si ono što jesi, tko te cijeni i voli dovoljno da ti ne oduzima slobodu, nego dapače ti je još više daje....
Ja nisam sklona kompromisima... i iskreno mislim da su kompromisi najbolji put za uništiti odnos... a najveća odlika ljubavi je biti u stanju prihvatiti i voliti nekoga točno onakvog kakav je, bez potrebe da ga se mijenja..
I to si želim....
__________________
Sunce grije , toplo mi je!!!
suncemojemalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 22:33   #19
Quote:
Pero Perić kaže:
E tu se slažem - i ja svoje odluke donosim sama i volim bit sama sebi gazda - zato mislim da gospodin Pravi ne bi imao ništa protiv da odem u Pariz sama (ako mi se baš ide). Mislim da nije nemoguća varijanta imat tako nešto, i ljubav i slobodu. Jest da treba imat puno sreće da se tako nešto nađe, al evo nadam se da ću jednog dana izvući jack pot - i ovce i novce. (a šta misliš zaštom sam rastavljena ha ha ha)
Ma to ti je ko tražit iglu u plastu sijena.. aj bogati ..tko još za to ima vremena.. Moj je zaključak da nema idealnog i što ti je smetalo kod jednog kod drugog se navikneš i svugdje postoje deformacije samo kad si puuuno zaljubljena te deformacije ti se čine manje ili su ti lakše prihvatljive..
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 22:50   #20
Quote:
Ona007 kaže:
Ma to ti je ko tražit iglu u plastu sijena.. aj bogati ..tko još za to ima vremena.. Moj je zaključak da nema idealnog i što ti je smetalo kod jednog kod drugog se navikneš i svugdje postoje deformacije samo kad si puuuno zaljubljena te deformacije ti se čine manje ili su ti lakše prihvatljive..
jel ja to dobro shvaćam: ti si a priori protiv bilo kojeg oblika udruživanja te vrste? Stvarno misliš da suživot dvoje ljudi ne može donijeti puno sreće?

Ne pitam da provociram, ni slučajno, al stvarno me zanima (vidim da si skroz samostalna i emancipirana) voljela bih čut još koji argument u službi te teze. Čisto zato da si i ja odvagnem neke stvari.
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:36.