Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2011., 19:03   #5781
Quote:
Oblak19 kaže: Pogledaj post
E, to ne znam. Nedavno sam bila kod njega na konzultacijama vezano za sekundarnu rinoplastiku, i tada mi je rekao da revizijska operacija košta koliko i primarna - 2200 eura. Probaj ih kontaktirati vezano za plaćanje na rate. (Iako mi se čini da većina kirurga pristaje na tu opciju).
okey, i ja bih otišla na konzultacije, samo prije toga želim biti sigurna da mogu platiti na rate, jer ne mogu iskeširati tolike novce a i košta me put za rijeku i konzultacije.
ti se nisi još odlučila kod koga ćeš na sekundarnu? jesi li puno čekala na konzultacije... sorry što te tak puno pitam o njemu, ali s ovog foruma su samo 2 cure bile kod zambellia, i to prije više godina i nema ih na forumu..
anita j is offline  
Old 01.11.2011., 20:26   #5782
Jel zna netko nakon koliko vremena nakon operacije se može počet bavit sa nekim aktivnostima npr.trčanjem ???
dianna is offline  
Old 01.11.2011., 21:58   #5783
Quote:
dianna kaže: Pogledaj post
Jel zna netko nakon koliko vremena nakon operacije se može počet bavit sa nekim aktivnostima npr.trčanjem ???
nakon 1 mj.
__________________
Moj ormar
pajana is offline  
Old 02.11.2011., 22:39   #5784
da i ja podjelim svoje iskustvo, na kraju procesa..
ono što ja mogu reć-oduševljena sam!
prijatelj je bio na operaciji u bolnici i rekao mi da je imao tampone 5 dana i to je ležao u bolnici, nije imao kalup, nekoliko dana ga je bolilo i pio je tablete svaka 4 sata itd... moja priča-totalna suprostnost!
na operaciju sam išla kod dr. Tončića i nisam požalila u ni jednom trenu.
došla na pregled-pregledao nos, opipao, ja rekla što mi smeta, on objasnio što bi sve trebalo.. ja nazvala za par dana i dogovorila termin. kad sam došla u ordinaciju, prije operacije, bila sam totalno uzbuđena, koda idem na dejt.. prije operacije mali intervju s doktorom da mu kažete svoje želje, a on kaže da li je i koliko je to izvedivo.
malo kasnije mi šiknuli nešto u venu i ne sjećam se 99% operacije. sjećam se samo kad me lupnuo doktor s čekićem, ali ne mogu ni reć na koji naćin me boljelo, samo znam da se to dogodilo, ništa više, ništa strašno..
doma otišla u 14h, bolove u nosu nisam osjećala ni malo. ništa. bolila me glava ta tri dana čisto jer je bio nos 'zaštopan' to vrjeme, znači boli ko kad si prehlađen, ništa više. držala obloge 3 dana na vratu, izvadili tampone (nikakva mudrost. jednostavno se izvadi gaza iz nosa.. to i sami možete doma isprobat ako ste voljni da vidite otprilike na kaj to liči.. niš posebno), još 5 dana imala kalup i kad si ga maknuli-pokazao se novi lijepi nosić..
jako sam zadovoljna, sužen je, podignut i smanjen, a još je natečen, znači-bit će još bolji..
u svakom slučaju, 100% preporučam dr. Tončića. sve su obavili korektno, ljubazno, brzo i bezbolno. svaka čast i hvala im..
mathillda is offline  
Old 03.11.2011., 12:12   #5785
mathilda, baš mi je drago zbog tebe ) super, nasmijalo me ono s čekićem
kad ti malo splasne nos, bi li mi pliz poslala slike prije/poslije?
anita j is offline  
Old 03.11.2011., 15:11   #5786
Quote:
anita j kaže: Pogledaj post
mathilda, baš mi je drago zbog tebe ) super, nasmijalo me ono s čekićem
kad ti malo splasne nos, bi li mi pliz poslala slike prije/poslije?
hehe..
mogu ti poslat slikice, al spalsnut će kak spada za mjesec-dva.. tak da ak oćeš, napiši mi mail na koji da ti pošaljem slike sad pa ga zamisli još mrvicu manjeg..
mathillda is offline  
Old 03.11.2011., 15:26   #5787
Quote:
mathillda kaže: Pogledaj post
hehe..
mogu ti poslat slikice, al spalsnut će kak spada za mjesec-dva.. tak da ak oćeš, napiši mi mail na koji da ti pošaljem slike sad pa ga zamisli još mrvicu manjeg..
Drago mi je da je operacija bila uspješna!!

I ja bih slike. Al puno ti je lakše da ih uploadaš na imageshacku i copy-pasteaš link slike ovdje na PM, nego se zafkavat svaki put sa mailovima.
princess is offline  
Old 03.11.2011., 18:33   #5788
imaš pravo..
evo slikica..


http://imageshack.us/photo/my-images/855/dsc02114d.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images...sc02120de.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/24/dsc02116md.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/254/dsc02119f.jpg/

prije i poslje..
mathillda is offline  
Old 03.11.2011., 18:42   #5789
mathilda , promjena je odlična,stvarno mi se sviđa a obzirom da je to još sve svježe, zamisli kak će biti za mjesec dana kad se slegne!

još nešto, izgledaš tak svježe, šta nisi imala one plavo zelene modrice oko očiju kao neki? svaka čast
anita j is offline  
Old 03.11.2011., 21:28   #5790
Quote:
anita j kaže: Pogledaj post
mathilda , promjena je odlična,stvarno mi se sviđa a obzirom da je to još sve svježe, zamisli kak će biti za mjesec dana kad se slegne!

još nešto, izgledaš tak svježe, šta nisi imala one plavo zelene modrice oko očiju kao neki? svaka čast
hvala, hvala puno..
da, da.. jedva čekam Božić.. onda će bit točno 2 mjeseca od operacije pa će taman sve te vidljive otekline splasnut..
a kaj se modrica tiče-naravno da sam za slikanje stavila malo pudera, hehe..
ali općenito mi modrice nisu strašne..
1. dan (na dan operacije)-apsolutno ništa!!!!! koda sam bila naspavana, svježa i odmorna.
2. i 3. dan-malo veći svjetlo smeđi podočnjaci i maaalo nabubreno
4. dan na dalje-podočnjaci postaju žuti, niš posebno. sad možda još dan-dva i neću ih imat. kad stavim puder (normalnu količinu, niš ekstra) opće se ne kuže..
imala sam sreće s tim oteklinama i podljevima i svime, stvarno, hvala Bogu!
mathillda is offline  
Old 03.11.2011., 22:54   #5791
Bravo Tončić!! Nos ti je baš slatki! Stvarno ti je skroz promijenio profil...na bolje! Lice ti izgleda mekše, nježnije, a prije je bilo nekako strogo.
Vidi se da je vrh je dosta otečen, pogotovo na slici iz profila. Probaj zamisliti samo kakav će biti kad ta "loptica" splasne - bombončić
princess is offline  
Old 03.11.2011., 23:12   #5792
Quote:
princess kaže: Pogledaj post
Bravo Tončić!! Nos ti je baš slatki! Stvarno ti je skroz promijenio profil...na bolje! Lice ti izgleda mekše, nježnije, a prije je bilo nekako strogo.
Vidi se da je vrh je dosta otečen, pogotovo na slici iz profila. Probaj zamisliti samo kakav će biti kad ta "loptica" splasne - bombončić
i ja sam oduševljena..
da, vrh je natečen, ali meni je nos i ovako uži nego je bio.. tak da kad splasne-može bit samo još bolje..
ma rajko je car!!!
mathillda is offline  
Old 05.11.2011., 11:02   #5793
kak rješavate ljuštenje kože na nosu nakon skidanja kalupa ?
meni evo mjesec dana od op. a nos se sav ljuska, i pun mitesera, trebam i na čišćenje lica al me strah, jedino da joj kažem da mi ne čeprka po nosu
nakon koliko se može nešto dirat po nosu a da se ne našteti eto npr. to čišćenje lica i istiskivanje akni ? i kad ću napokon moć prestat pazit hoće li me netko mlatnit po nosu( pitam zbog male djece,jer sam u kontaktu s njima ) ??
dianna is offline  
Old 05.11.2011., 11:40   #5794
Quote:
dianna kaže: Pogledaj post
kak rješavate ljuštenje kože na nosu nakon skidanja kalupa ?
meni evo mjesec dana od op. a nos se sav ljuska, i pun mitesera, trebam i na čišćenje lica al me strah, jedino da joj kažem da mi ne čeprka po nosu
nakon koliko se može nešto dirat po nosu a da se ne našteti eto npr. to čišćenje lica i istiskivanje akni ? i kad ću napokon moć prestat pazit hoće li me netko mlatnit po nosu( pitam zbog male djece,jer sam u kontaktu s njima ) ??
to sve i mene zanima..
mene čak i mlatnuo nećak slučajno (bilo mu jadnom žao kod mi je ubio nekog), ali nije se niš dogodilo, nije bio jak udarac..
i mene zanima kad će mi se ovi konci iznutra maknut i krastice da mogu nos noralno oprat ko čovjek..
mathillda is offline  
Old 05.11.2011., 11:57   #5795
Quote:
mathillda kaže: Pogledaj post
to sve i mene zanima..
mene čak i mlatnuo nećak slučajno (bilo mu jadnom žao kod mi je ubio nekog), ali nije se niš dogodilo, nije bio jak udarac..
i mene zanima kad će mi se ovi konci iznutra maknut i krastice da mogu nos noralno oprat ko čovjek..
heheh mathilda ti i ja imamo sve isto , i mene je mlatnuo rodjak od 3 godine nije toliko jako ali sam bio cuo kvrckaje kad je me udario malo sam se prepao ali za sad sve ide ok

imam slike prije poslije i ako zelis mogu ti poslat(ali bih vas zamolio takodjer jer me zanima :P ) ili ako jos neko zeli da mu posaljem nek se javi nisam bas za da ih stavljam ovdje
Tralalal is offline  
Old 06.11.2011., 00:32   #5796
još nešto me zanima.. to do sad nitko nije pitao (kolko sam vidjela), pa da ja budem prvi specijalac.. nakon kolko vremena ste se počeli ljubit normalno? sirotog dečka opće strah dat mi pusu.. svaki put se samo nasloni, koda sam od stakla pa ga strah da me ne slomi..
mathillda is offline  
Old 06.11.2011., 11:21   #5797
Quote:
mathillda kaže: Pogledaj post
još nešto me zanima.. to do sad nitko nije pitao (kolko sam vidjela), pa da ja budem prvi specijalac.. nakon kolko vremena ste se počeli ljubit normalno? sirotog dečka opće strah dat mi pusu.. svaki put se samo nasloni, koda sam od stakla pa ga strah da me ne slomi..
ja sam odma dan poslije hehehhe ali moj jaaaako pazi , i ja isto, napomenem mu tu i tamo da pazi... i evo mj.dana poslije još uvijek pazimo jer mi je vrh nosa još uvijek "drven"
dianna is offline  
Old 06.11.2011., 11:47   #5798
i ja pazim, al na jetra mi ide to jer svaki put kad se naslonim mrvicu-zaboli.. niš, imat ćemo platonsku ljubav koji mjesec.. hahhah.. ))))
mathillda is offline  
Old 06.11.2011., 16:48   #5799
moze meni slike u poruku jer mi ove linkove ne zeli otvoriti, a isto se spremam kod toncica. hvala !
lity7 is offline  
Old 09.11.2011., 00:43   #5800
hej svi...
evo da se malo javim...ja sam bila krajem 7 mjeseca na op...nos je splasnuo,mislim da neće više...
još jemalo drven na vrhu i pazim kad se umivam . ali mislim da se neće ništa pomaknuti .
vidjela sam da je netko pisao kad se smije ljubiti...ja mislim da sam ja to obavila nekih mjesec i po iza op ( i nisam baš previše razmišljala o nosu u tom trenu... ),i ništa se nije desilo...
a meni kao da nikad nisam ni išla na op,više se ni ne sjećam starog nosonje.
sretno svima koji idu i onima koji se još premišljau.
mladadoktorka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:35.