Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2010., 10:46   #1081
Quote:
karloben kaže: Pogledaj post
1516.32 kn -je točan iznos.

ako prihod po članu ne prelazi ovu cifru onda imate pravo na besplatno dopunsko osiguranje.
ja sam krajem 4. mjeseca predala zahtjev za dopunsko, nisam znala da imam pravo na besplatno dopunsko, sad ću vjerovatno morati plaćati, budući da sam već predala zahtjev...kojim putem da to ispravim?? zna li netko? da ne plaćam ako ne moram
sana84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 10:48   #1082
znate onaj vic bio jedan forum i čekali ljudi doplatak......
ZMAJ620 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 11:02   #1083
Quote:
ZMAJ620 kaže: Pogledaj post
znate onaj vic bio jedan forum i čekali ljudi doplatak......

kad svaka kuna treba.....
__________________
....what you see is what you get...
andja1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 11:05   #1084
Quote:
sana84 kaže: Pogledaj post
ja sam krajem 4. mjeseca predala zahtjev za dopunsko, nisam znala da imam pravo na besplatno dopunsko, sad ću vjerovatno morati plaćati, budući da sam već predala zahtjev...kojim putem da to ispravim?? zna li netko? da ne plaćam ako ne moram
a najbolje da pitate na hzzo-u-oni će najbolje znat(nadajmo se)
ma ako ostvarujete pravo na bd moralo bi se to moći ispraviti.ali dobro si prije izračunajte,jer u prihode ne ulazi samo vaša i suprugova plaća,nego i dječji(obični i uvećani)i eventualno neki ostali prihodi.
meni je ove god.bilo jako naknap(1512,50kn)a druge god.mi više neće uopće prolazit i onda ću si uplačivati sama,jer se itekako isplati u današnjim uvjetima ako svako malo morate kod doktora.

jel kome sjeo dječji u zabi?
karloben is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 11:08   #1085
Thumbs up

Quote:
sana84 kaže: Pogledaj post
ja sam krajem 4. mjeseca predala zahtjev za dopunsko, nisam znala da imam pravo na besplatno dopunsko, sad ću vjerovatno morati plaćati, budući da sam već predala zahtjev...kojim putem da to ispravim?? zna li netko? da ne plaćam ako ne moram
nečeš morat plačat samo moraš iči prijavit da ne moraš plačat
ZMAJ620 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 11:08   #1086
u erste još ništa
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 11:16   #1087
Quote:
ZMAJ620 kaže: Pogledaj post
nečeš morat plačat samo moraš iči prijavit da ne moraš plačat
drugi tjedan idem predati neke putne naloge... i odmah se raspitati za to.bilo bi lijepo od gospođe koja je radila na šalteru kad sam predavala zahtjev da je napomenula tu mogučnost...da nisam tu vidjela nebi pojma imala.
sana84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 11:24   #1088
Quote:
sana84 kaže: Pogledaj post
drugi tjedan idem predati neke putne naloge... i odmah se raspitati za to.bilo bi lijepo od gospođe koja je radila na šalteru kad sam predavala zahtjev da je napomenula tu mogučnost...da nisam tu vidjela nebi pojma imala.
znaš kako to ide u hr, ak imaš pravo na nekaj onda sama to moraš znati
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 11:31   #1089
Quote:
sana84 kaže: Pogledaj post
ja sam krajem 4. mjeseca predala zahtjev za dopunsko, nisam znala da imam pravo na besplatno dopunsko, sad ću vjerovatno morati plaćati, budući da sam već predala zahtjev...kojim putem da to ispravim?? zna li netko? da ne plaćam ako ne moram
možeš prestati plačati i ja sam prekinula plačati jer nisam znala da netrebam ..samo sabereš papire koji ti trebaju i stvar rješena..a u našoj državi nećeš niš saznati ako nemoraš plačati jer na taj način ono pune svoj proračun....
__________________
!?
tindlbel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 11:42   #1090
Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
znaš kako to ide u hr, ak imaš pravo na nekaj onda sama to moraš znati
mom mužu je baš žena na šalteru to rekla još prošle godine kad smo pravili policu , mi smo mislili plačat ali mu je ona rekla koje papire da donese i napravili smo da ne moramo plačat. sada smo smo potpisali za produženje i dostavili potvrde o primanjima.
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 12:15   #1091
ja sam prošle god napravila za MM i mene besplatno dopunsko. ove godine kad je istekla dobili smo novu, bez da sam išta trebala platiti ili dostaviti novih papira.

usput, sad došla od doktora, nadala se da je DD već počeo sjedati, ali nula bodova.

edit: došlo rješenje za DD, Pula.
__________________
ALEN (smucavac mali) 21.11.2007
DINO (mamina maza i priljepak) 09.03.2009.
pzulic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 12:23   #1092
Quote:
ZMAJ620 kaže: Pogledaj post
nečeš morat plačat samo moraš iči prijavit da ne moraš plačat
Quote:
tindlbel kaže: Pogledaj post
možeš prestati plačati i ja sam prekinula plačati jer nisam znala da netrebam ..samo sabereš papire koji ti trebaju i stvar rješena..a u našoj državi nećeš niš saznati ako nemoraš plačati jer na taj način ono pune svoj proračun....
evo prije nepunih pola sata dobila sam poštom karticu za dopunsko...drugi tjedan idem na HZZO da vidim šta mi sve treba. od dječjeg još ništa
sana84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 12:30   #1093
počeli smo drugu temo ajmo malo tokene upaliti da vidimo dječi jel sjeo
ZMAJ620 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 12:34   #1094
RBA ništa
__________________
2002 (političar)
2006 (barbika)
2009 (grizli )
nina 28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 12:40   #1095
Quote:
ZMAJ620 kaže: Pogledaj post
počeli smo drugu temo ajmo malo tokene upaliti da vidimo dječi jel sjeo
prije će mi token pregoriti nego doplatak sjesti
R & J is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 12:43   #1096
Quote:
nina 28 kaže: Pogledaj post
RBA ništa
erste ništa
sana84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 12:50   #1097
u zabi maunaaaaaaaa
ZMAJ620 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 12:56   #1098
Ljudi,da li je kome sjeo DD? Ja već tri mjeseca čekam zaostatke i obećali su ih isplatiti u ovom mjesecu. Ganjaju me i Plinara i Elektra,već sam luda od svega.
manca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 12:56   #1099
pa oni vole da se mi družimo preko foruma pa zato još ništa
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 13:00   #1100
Quote:
manca kaže: Pogledaj post
Ljudi,da li je kome sjeo DD? Ja već tri mjeseca čekam zaostatke i obećali su ih isplatiti u ovom mjesecu. Ganjaju me i Plinara i Elektra,već sam luda od svega.
potpuno te razumjem...
više-manje svi smo mi tu negdje...
ja nisam dobila prošli mjesec...
a ti tri mjeseca već nisi dobila...pa to stvarno nije za izdržati...užas...

R & J is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:43.