Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2009., 13:05   #141
Pozdrav!

Imam sestru 8 godina ( ja sam samo 14 godina stariji od nje) i u nedjelju ju vodim na Božični velesajam i u Cinestar gledati crtani Niko-Božična potraga...

No, kada Niko završi imamo oko 2,5 sata slobodnog vremena do busa za kući (nismo iz Zagreba).

Molio bih vas da mi pomognete kako joj skratiti čekanje? Gdje otiči?? Vjerujte nemam nikakve ideje osim vratiti se na Božični velesajam, a termine nikako nemogu složiti da bi sve pasalo.. nedjelja je i buseva je malo

razmišljao sam o onom Veselom božičnom tramvaju...hm...

Help!

Hvala.
zoki-strojar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 17:44   #142
9.1.2010. u 16 i 30 u Zaprešiću Ivana Mažuranića 32 će se održati besplatna Kindermusik radionica za bebe od rođenja do 18 mjeseci i roditelje naravno
s tim da se treba prijaviti, jer broj mjesta je ograničen
evo i stranice pa si pogledajte i sami ¸http://www.djecjiglazbenisvijet.hr/
arnisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 20:43   #143
Quote:
zoki-strojar kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Imam sestru 8 godina ( ja sam samo 14 godina stariji od nje) i u nedjelju ju vodim na Božični velesajam i u Cinestar gledati crtani Niko-Božična potraga...

No, kada Niko završi imamo oko 2,5 sata slobodnog vremena do busa za kući (nismo iz Zagreba).

Molio bih vas da mi pomognete kako joj skratiti čekanje? Gdje otiči?? Vjerujte nemam nikakve ideje osim vratiti se na Božični velesajam, a termine nikako nemogu složiti da bi sve pasalo.. nedjelja je i buseva je malo

razmišljao sam o onom Veselom božičnom tramvaju...hm...

Help!

Hvala.

osim božićnog tramvaja možete obići trg i cvjetni trg gdje je božićni sajam
maza1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 20:45   #144
habi park u west gate u zaprešiću je besplatan do 10.01.2010.
maza1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 10:34   #145
Danas oko 14 h na Trg u Oroslavju dolaze Moto mrazovi. Skrenut će malo sa svog humanitarnog puta na kojem će obići jaslice, vrtiće i bolnicu u Pustodolu, da razvesele i djecu Oroslavja. Bit će čaja za dječicu i kuhanog vinčeka za starce. Ako ste u blizini, navratite... a ionako je Oroslavje udaljeno od Zg-a svega 40-tak km.
__________________
Borna
Goga_fina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 11:33   #146
Quote:
arnisa kaže: Pogledaj post
9.1.2010. u 16 i 30 u Zaprešiću Ivana Mažuranića 32 će se održati besplatna Kindermusik radionica za bebe od rođenja do 18 mjeseci i roditelje naravno
s tim da se treba prijaviti, jer broj mjesta je ograničen
evo i stranice pa si pogledajte i sami ¸http://www.djecjiglazbenisvijet.hr/
zaboravila sam napisati da je to demo radionica
arnisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 15:11   #147
SPLIT:

JEL ITKO ZNA DA LI JE OVO OTVORENO. u članku piše da je otvaranje za svetog Nikolu
http://www.slobodnadalmacija.hr/Moza...1/Default.aspx
lana74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 22:09   #148
super super super da je ova tema otvorena))))
Ja sam se upravo 2 sata mucila kopajuci po netu naci gdje bi sina od 3 i sitno god. mogla ukljuciti na neki sport (rekreativno) u ZG-u. Molim ako itko ima ikakve informacije da javi. Zaista je pre pre pre pun energije (ne mislim nikako na hiperaktivnost). Znamo cijele vikende provesti u sumi trazeci gljive (hoda od 9 - 16 h), a on i nakon toga ima hrpu energije i ludira se po stanu do kasnih vecernjih sati. Htjela bih tu energiju nekako pozitivno usmjeriti. Nemojte me krivo shvatiti - ne zelim djete s nicim forsirati (ako ste pomislili da je za sport prerano), ali se i sam po stanu zeza 'Gle mama - radim gimnastiku' .
Inace, bili smo na Disney on Ice i bilo je super.
Prije nego je napunio 3 god smo bili prvi put u kinu i odgledai 'Ice age 3' bez problema do kraja. Nakon toga smo gledali 'Nebesa' i to je bilo super.
Kazaliste 'Trešnja' mi se poprilicno zamjerilo - rezervirali smo ranije kartu za Miffy, receno cijena 35 KN, dosli 3 dana prije predstave po karte, a ono - 50 KN. Nisu upozorili da 3 dana prije prestaju vrijediti cijene pretprodaje sto mislim da je poprilicno bezobrazno. A dijete ti ne smije sjedit u krilu- sto znaci 100 KN za dvoje. Plus sto tijekom predstave stoje neke gospodicne sa strane i kao cuvar u zatvoru nadziru sto kaj radi pa je tako jedna poprilicno drsko i bezobrazno upozorila tatu iza mene da mu djete ne smije usred predstave jesti (slanac), na sto je on sa sreca lijepo odgovorio 'ajde vi to objasnite mom djetetu od 3 godine'!
Moj favorit je zasad 'Kazaliste lutaka'. Cijene su im znatno nize i predstave super - reporucujem 'Jezevu kucicu'.

Lijepi pozdrav svima i molim ako itko zna informacije za sport))
gregibella is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 22:11   #149
Quote:
gregibella kaže: Pogledaj post
super super super da je ova tema otvorena))))
Ja sam se upravo 2 sata mucila kopajuci po netu naci gdje bi sina od 3 i sitno god. mogla ukljuciti na neki sport (rekreativno) u ZG-u. Molim ako itko ima ikakve informacije da javi. Zaista je pre pre pre pun energije (ne mislim nikako na hiperaktivnost). Znamo cijele vikende provesti u sumi trazeci gljive (hoda od 9 - 16 h), a on i nakon toga ima hrpu energije i ludira se po stanu do kasnih vecernjih sati. Htjela bih tu energiju nekako pozitivno usmjeriti. Nemojte me krivo shvatiti - ne zelim djete s nicim forsirati (ako ste pomislili da je za sport prerano), ali se i sam po stanu zeza 'Gle mama - radim gimnastiku' .
Inace, bili smo na Disney on Ice i bilo je super.
Prije nego je napunio 3 god smo bili prvi put u kinu i odgledai 'Ice age 3' bez problema do kraja. Nakon toga smo gledali 'Nebesa' i to je bilo super.
Kazaliste 'Trešnja' mi se poprilicno zamjerilo - rezervirali smo ranije kartu za Miffy, receno cijena 35 KN, dosli 3 dana prije predstave po karte, a ono - 50 KN. Nisu upozorili da 3 dana prije prestaju vrijediti cijene pretprodaje sto mislim da je poprilicno bezobrazno. A dijete ti ne smije sjedit u krilu- sto znaci 100 KN za dvoje. Plus sto tijekom predstave stoje neke gospodicne sa strane i kao cuvar u zatvoru nadziru sto kaj radi pa je tako jedna poprilicno drsko i bezobrazno upozorila tatu iza mene da mu djete ne smije usred predstave jesti (slanac), na sto je on sa sreca lijepo odgovorio 'ajde vi to objasnite mom djetetu od 3 godine'!
Moj favorit je zasad 'Kazaliste lutaka'. Cijene su im znatno nize i predstave super - reporucujem 'Jezevu kucicu'.

Lijepi pozdrav svima i molim ako itko zna informacije za sport))

pogledaj na stranici www.klinfo.hr
maza1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 22:17   #150
eee zaboravih....

otvoreno je klizaliste na otvorenom na terasi ex Esplanade. Super je Ulaz je 20 KN, najam klizaljki 10 KN.
Par savjeta:
1. Ponesite djetetu nesto za piti jer ima za kupiti jedino kuhanog vina
2. Najmanji broj klizaljki je 26 - moj nosi 26 ali je imao jos dosta lufta pa uzmite dodatne termo carapice
3. Ako idete prvi put s djetetom na led toplo preporucujem da ne idete sami - meni su leđa otpala drzeci ga između nogu. Idite s nekim da mozete djete drzati u sredini - svatko za jednu ruku.

Nadam se da cete uzivati kao i mi (Osim mojih leđa )
gregibella is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 08:32   #151
Quote:
gregibella kaže: Pogledaj post
super super super da je ova tema otvorena))))
Ja sam se upravo 2 sata mucila kopajuci po netu naci gdje bi sina od 3 i sitno god. mogla ukljuciti na neki sport (rekreativno) u ZG-u. Molim ako itko ima ikakve informacije da javi. Zaista je pre pre pre pun energije (ne mislim nikako na hiperaktivnost). Znamo cijele vikende provesti u sumi trazeci gljive (hoda od 9 - 16 h), a on i nakon toga ima hrpu energije i ludira se po stanu do kasnih vecernjih sati. Htjela bih tu energiju nekako pozitivno usmjeriti. Nemojte me krivo shvatiti - ne zelim djete s nicim forsirati (ako ste pomislili da je za sport prerano), ali se i sam po stanu zeza 'Gle mama - radim gimnastiku' .
Inace, bili smo na Disney on Ice i bilo je super.
Prije nego je napunio 3 god smo bili prvi put u kinu i odgledai 'Ice age 3' bez problema do kraja. Nakon toga smo gledali 'Nebesa' i to je bilo super.
Kazaliste 'Trešnja' mi se poprilicno zamjerilo - rezervirali smo ranije kartu za Miffy, receno cijena 35 KN, dosli 3 dana prije predstave po karte, a ono - 50 KN. Nisu upozorili da 3 dana prije prestaju vrijediti cijene pretprodaje sto mislim da je poprilicno bezobrazno. A dijete ti ne smije sjedit u krilu- sto znaci 100 KN za dvoje. Plus sto tijekom predstave stoje neke gospodicne sa strane i kao cuvar u zatvoru nadziru sto kaj radi pa je tako jedna poprilicno drsko i bezobrazno upozorila tatu iza mene da mu djete ne smije usred predstave jesti (slanac), na sto je on sa sreca lijepo odgovorio 'ajde vi to objasnite mom djetetu od 3 godine'!
Moj favorit je zasad 'Kazaliste lutaka'. Cijene su im znatno nize i predstave super - reporucujem 'Jezevu kucicu'.

Lijepi pozdrav svima i molim ako itko zna informacije za sport))
kazalište lutaka mi je isto super, bili ove zime i prošle u kazalištu trešnja nismo bili ali smo bili uzeli karte za miffy i na kraju se dijete razbolilo i bez problema sam mogla vratiti karte što mi je za pohvalu
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 16:38   #152
hvala maza1.

gregibela, koje je radno vrijeme klizališta kod explanadea???
zoki-strojar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 17:16   #153
evo našao za klizalište

Quote:
14 h dnevno otvoreno klizalište (09:00h-23:00h)
zoki-strojar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 22:12   #154
I od mene ti hvala maza1
Nasla sam tocno ono sto sam trazila

Zoki,
klizaliste radi u tom terminu ali ne znam kad su im pauze za ciscenje leda. Ako tko sazna tocne intervale za klizanje nek javi. Ja sam zanji put u zurbi otisla i zaboravila pitati.
gregibella is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 22:56   #155
Upiši ga na neki spor, ne pretjerano agresivan, a opet da se ispuca, tipa tae kwon do. Osim što je dobro za kikače, još skuplja prijatelje (ko Pokemone :thumbup i uči se odgovornosti, trudu i zdravom sportskom duhu, ne toliko natjecateljskim, koliko onom da je važno sudjelovati moj brat je išao na tae kwon do i bilo mi je super što je bilo djece toliko male da jedva stoje na vlastitim nogama, ali oni izvode kickove ili možda čak izviđači, ako bi ga to zanimalo? dečke inače to zna oduševiti
__________________
Ljudi kažu da ne mogu da prežive bez ljubavi. Šta znam, po meni je najvažniji kisik.
SeLjaNcHiCa LoLiTa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2009., 14:36   #156
Igraonica u Splitu na Poljudu je otvorena 19.12.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Spli...9/Default.aspx
__________________
Srećica
somewhere in time is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2009., 16:05   #157
U sklopu CC1 otvoreno je grudaliste za djecu. Jucer je otvoreno, pa nismo jos bili, ali mi se cini jako zgodno.
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 11:38   #158
u gradskoj knjižnici marko marulic u st svako drugi četvrtak organiziraju bajkaonicu (pričanje bajki za djecu) jel netko bio i kakkva su iskustva
kolt is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 11:52   #159
kad su maškare za djecu u st
 
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 23:54   #160
Baby fitness

Svake prve subote u mjesecu, baby fitness info na www.limac.hr
mala vila is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:48.