Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2003., 15:10   #41
Da, to bi izgleda bio i zakljucak topica. Ovo sto si rekla, luca.

Moram odabrati izmedu ove veze i svoje osobnosti.

Ta moja osobnost je moj personality (moje drustvene komunikacije, nacin pristupa, kontakti) i biljezaka, prepiske, uspomena, hobija, ukusa.

To je znaci izgleda jedina varijanta. Ako si u vezi oprosti se sa svojom osobnoscu.

Razmisljam o tome da odem u zatvor. Otvorenoga tipa. Tamo ti bar kazu da odmah zaboravis na osobnost, svako kretanje ti se kontrolira, posta ti se kontrolira, itd.
Zapravo, jos jedan element nedostaje (seks) i to bi doista nalikovalo na idealnu vezu kako je neki zamisljaju?
ŠtefekA is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2003., 12:16   #42
Quote:
ŠtefekA kaže:
To je znaci izgleda jedina varijanta. Ako si u vezi oprosti se sa svojom osobnoscu.
da te utjesim, mozes naci kompatibilne ljude koji na kljucne stvari gledaju kao i ti
mozas biti u vezi i ne izgubiti sebe. samo ocito ne s ovom osobom. ali na srecu, ima puno ljudi na svijetu
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2003., 22:01   #43
ima jedna gibranova pjesma..

kaže on, pijte od istog vina, ali ne iz iste čaše..

drugim riječima, svatko od nas ima nešto što smatra svojom osobnošću pripadnošću, što je bilo tu i prije nego li se pojavio partner. međusobno poštivanje te osobnosti ključ je uspješne veze.

prekapanje je obično simptom nesigurnosti u sebe. želja da se ta nesigurnost projecira na drugoga. jer, ako se i nađe nešto sumnjivo, lakše je optužit onog drugog, nego priznat sebi vlastitu nesigurnost. a ovaj drugi može bit zlatan, divan i pun razumjevanja.

štefekA, tvoja druga polovica nema problema s tobom, već sa sobom. ili joj pomogni da to osvijesti i kaže što ju muči ili, ako nema kapaciteta da zaviri u sebe, otiđi.

bolje neće biti; samo gore.
__________________
Trijumf je odricanje od uspjeha. Tko trijumfira, gubi.
Dragonfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2003., 16:10   #44
Quote:
Winona kaže:
mozda to ne bi bio razlog za prekid ali za jedan ozbiljan razgovor svakako.

Jako sam osjetljiva na privatni prostor. Nema toga tko smije otvarati moju torbu, traziti nesto po mojoj strani ormara, mom pisacem stolu itd.

( ovo za torbu, tu izuzimam klince koji traze uvijek slatkise, odrasli =zabrana)

Nista ne krijem. Ali volim svoj prostor. Volim zatvorena vrata vecea, ponekad samocu, da nitko ne gleda u moj planer itd.

Ista pravila postujem i kod drugih.

To sto zivimo skupa ne znaci da smo se stopili u jedno.
__________________
'cause love can help me know my name...
Betty Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2003., 19:52   #45
pusti medicinsku sestru da radi svoj posao, mora ti pregledavat stvari, to rade svima na C odjelu
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2003., 11:05   #46
Betty, Dragon i Luce Hvala Vam. Dijelim vase misljenje. Svatko ima pravo na dio sebe i minimalnu osobnost. Hvala zbog toga sto je ovaj topic potvrdio da u svojim dilemama mislim kao i vi.

A kaj tebi reci Drito? Ti si valjda po obicaju pijan sa svojim drugom lebowskim (koji je dobio konacno nogu u guzicu po pitanju onog skandaloznog moderiranja) i poremecenog nicka Reeboka koji sa svojim vredalackim manirima vise ne moze opstati u atmosferi uljudenosti koja se polako vraca na Ljes cemu znacajno doprinosi smireni Claus i Bercana. Neznam za odjel C, gdje se to nalazi, to nam ti objasni, ali ne ovdje nego otvori thread na Zdravlju pa ti se tamo javim.

Hvala svim ucesnicima na ovom topicu jos jednom.
ŠtefekA is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2003., 11:11   #47
he he, počeo Štefek...
Svaka čast, dugo si izdržao..
Veliš, dosadilo ti bit normalan?
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:33.