Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2003., 20:58   #141
Quote:
pufer kaže:
Zapravo je to uredu s njegove strane što me podržava u tome. A što ako mu je i to kamuflaža?
He,he, bila je kamuflaza i kad te ozenio.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2003., 21:06   #142
ajd dosta sad pljuvanja po zheni...sama je svjesna da davi chovjeka...prevario on nju ili ne, ispit ce mu krv, njemu i sebi unishtiti zhivot.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2003., 03:21   #143
sve sam procitala i nemogu vjerovat,neznam onda ispada ja sam poseban tip,ja svog nikad nisam upitala gdje ce? kad ce se vratiti? s kim je? pa ljudi moji nismo u zatvoru u braku smo ozbiljno niti on mene pita ,mozda zato i jesmo ovako sretni i nakon svih ovih godina braka i mozda se zato ovoliko volimo,neznam ,ja nebi mogla podnjeti da mi gleda u stavri (iako nis ne krijem) niti mi pada na pamet da nejmu gledam,cuj ako netko zeli nekoga da prevari ti mozes biti najljepsa,najsexy,najbolja on ce da prevari zato zeno draga nemoj mu ti cuvat dupe neka ga sam cuva ,ako te nedira i ako ti nista ne fali pusti covjeka da dise ,uzivaj u zivotu a ne glumi detektiva jer zapamti zivot je kratak i na kraju sve i da vara pa sto?nece zivit vjecno zato uzivaj u zivotu i zivi ga nemoj ga zivotarit i nadji sebi zabavu pa neces imati 24/7 vremena da sumnjas
mala_slatka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2003., 10:08   #144
Quote:
Gazda kaže:
He,he, bila je kamuflaza i kad te ozenio.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2003., 10:38   #145
Quote:
mala_slatka kaže:
sve sam procitala i nemogu vjerovat,neznam onda ispada ja sam poseban tip,ja svog nikad nisam upitala gdje ce? kad ce se vratiti? s kim je? pa ljudi moji nismo u zatvoru u braku smo ozbiljno niti on mene pita ,mozda zato i jesmo ovako sretni i nakon svih ovih godina braka i mozda se zato ovoliko volimo,neznam ,ja nebi mogla podnjeti da mi gleda u stavri (iako nis ne krijem) niti mi pada na pamet da nejmu gledam,cuj ako netko zeli nekoga da prevari ti mozes biti najljepsa,najsexy,najbolja on ce da prevari zato zeno draga nemoj mu ti cuvat dupe neka ga sam cuva ,ako te nedira i ako ti nista ne fali pusti covjeka da dise ,uzivaj u zivotu a ne glumi detektiva jer zapamti zivot je kratak i na kraju sve i da vara pa sto?nece zivit vjecno zato uzivaj u zivotu i zivi ga nemoj ga zivotarit i nadji sebi zabavu pa neces imati 24/7 vremena da sumnjas
Slazem se u potpunosti s tobom, ovo si lijepo rekla, al nekad covijek nemoze a da se nesekira
 
Odgovori s citatom
Old 31.10.2003., 14:45   #146
ljudi moji,

zar ne kuzite da je NAJMANJI problem u svemu tome hoce li se taj brak raspasti ili ne

ona se sad bori za vlastito prezivljavanje

pufer, ne krivi sebe vise - idi lijecniku - postoje stvari koje su izvan tvoje kontrole - trazi pomoc, jer ako ne pomognes sebi ne samo da ce ti se brak raspasti nego ces i sebe unistiti a i svoje dijete

molim te...trazi pomoc

ako trebas nekoga da te saslusa - javi se na PM
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2003., 14:14   #147
Quote:
luca kaže:
a zasto ne radis ekvimolarne kolicine KH2PO4 i K2HPO4 (nego bas Na2HPO4) pa onda nariktavas pH sa H3PO4 i sa KOH?
jel i ja trebam psihologu?
Ajooooj Luca,
Što mi učini
Riješavam problem puferice već tri dana,,,ni na noć vještica u Kset nisam stigao.
Epasad i ako bi rado nariktavao pH gorenavodnoj i sa lužnate i sa kisele strane,,,,,tome nije tako sa kemijske strane.
Naime,
Važem 3.387g kalij-dihidrogen fosfata (sušen 2 sata na 120 celzijevaca) i 3.533g natrij hidrogen fosfata (sušen kao gore navedeni) otopim,,,,nadopunim do 1000 ml…pH 6.863 na 25 st. celzij.
Vidi knjiga-Quantitative Chemical Analysis, Stanley E. Manahen,,,,,table 13.2
Uostalom
naša draga pufer je standard i kao takovu je nije uputno nariktavati,
Nego se, Luce moja,
drugi moraju rikatati prema njoj.
NEKsezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2003., 09:40   #148
kako znati ?

dvije riječi - izostanak seksa
Joe Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2003., 09:51   #149
Re: kako znati ?

Quote:
Joe Black kaže:
dvije riječi - izostanak seksa
hm, hm, hm, u zadnjoj losoj fazi mojeg bivesg braka imala sam nekoga iako smo bivsi i ja jos zivjeli zajedno. ja sam bivseg zeljela ko nikada ali sam mislila na drugoga!!!!
on me prihvacao jer nije bio potpuno spreman za razvod i ostale stvari.
tonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2003., 09:55   #150
Re: Re: kako znati ?

Quote:
tonka kaže:
ja sam bivseg zeljela ko nikada ali sam mislila na drugoga!!!!
... zar i ti?.... nista osobno.. nego i sama sam to primijetila....
pokora is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2003., 11:03   #151
kako znam? - poznam mu po nosu!!
sve prevare mu se ocrtaju preko nosa - nemojte me pitati kako znam - jer znam.
tocka
****** is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2003., 22:59   #152
Re: kako znate da vas je partner prevario

[QUOTE]pufer kaže:
[B]...imam neki čudan filing

Nadovezala bi se na ovo. Mislim da žena ima ili dobije čudan osjećaj kada ju partner prevari. To se jednostavno osjeti i ne može se opisati.
leptirica05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2003., 15:08   #153
"Mislim da žena ima ili dobije čudan osjećaj "

...kad sjedne na cavao
osim toga , svatko tko je blizak sa partnerom osjeti kad se nesto promijeni u odnosu
problem je produkcija nekih svojih filmova i optuzivanje i sumnjicenje bez veze i dokaza , kad se partnera natjera da se prestane osjecati blizak i vrijedan i onda ta/taj potrazi potvrdu svojih vrijednosti i svoj mir negdje drugdje
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2003., 22:54   #154
Imala ja slican slucaj ali ispostavilo se da me nije varao nego mu je fakat trebalo "prostora" jer kaže da sam ga gušila svojom ljubomorom.
Dakle ukratko:
- Nakon godinu dana zajedničkog života se odselio jer je trebao "prostora"
- U to vrijeme ja kukala, plakala molila da se vrati (nekih 10 dana) , a on bio još gori.
- Rekoh sama sebi - kretenušo kretenska- zašto? ( naravno bez ikakavog psihologa)
- Počela izlaziti i nisam ga dočekivala kad bi navratio oko 11 navečer nakon što mi je popodne oko 5 rekao da baš kreće k meni.
- Shvatila da se moj život ne sastoji i ne vrti samo od njega i oko njega
- Skužila da ima muških u gradu kol'ko ti srce hoće
- Počela izlaziti i sa muškima bez ikakvih avantura
- Shvatio on da se ploča okrenula
- Počeo dolaziti oko 5 , ali ja baš bila na izlasku i tako nekih dva tjedna
- Pitao on da li se može vratiti
- E a taman sam se navikla na dobar život a ti bi se sad vratio,, daj još malo izlazi sa svojim frendovima a onda ćemo vidjeti
- Počeo obilaziti kukati, visiti pod prozorom, odje.. tog frenda koji je to i zakuhao i okrenuo se meni
- a meni super vani sa frendicama i još pokojim muškim

Da ne duljim - nakon popijenog mozga od mojih izlazaka rekoh, e sad mu je valjda dosta,,,, rekoh znaš kaj,,,, ja za 20 dana idem na Bali , a ti kak hoćeš, a ako baš hoćeš možeš i samnom, još ću ti ja to i financirati pa bumo se tam dogovorili jel buš se vratio k meni ili ne
- nemože on zbog posla - ali i to je sredio -
- otišli na Bali - bilo je super
- Živjetli poslije toga još 4 g skupa pa se oženili
- I dan danas ne kuži koliko mi je bilo teško i ogavno izlaziti s drugima a misliti na njega
- I dan danas nam je super - on ode povremeno sa svojim društvom, a ja sa svojim - i da se ponovi opet bih istom mjerom vratila
- sretna sam i zadovoljna a i on.
nanah is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2003., 08:50   #155
Quote:
nanah kaže:
i da se ponovi opet bih istom mjerom vratila
- sretna sam i zadovoljna a i on.
tako je!
kakva sazaljenja, veci su i jaci su od nas, to treba samo stapom tjerati ok., koji puta ih pomaziti, baciti koju mrvicu i to je sve!!
blago njemu s menom

nanah, u svakom slucaju cestitam - tako treba!
****** is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2003., 11:11   #156
Angry

Iz života znam 2 primjera [ako zanemarim onaj primjer od staraca]:

1. skupa su X godina, on nju vara s kojekakvim bitches, zato kaj mu fali sexa [a NJU voli, tako kaže - iako, jebeš takvu ljubav ]. Sve se bazira samo na sexu, i prema njoj se nije promijenio ni u kom smislu, ljubi ju, grli, sve normalno i ona ništa ne sumnja. Njega ne grize savjest, niti želi nešto mijenjati. Njemu je super. A i njoj, jer ne sumnja ništ.

2. skupa su 15 godina i imaju malo dijete, on se zaljubio ko teenager u jednu djevojku. On stalno izlazi van s njom, javni su, zatreskani i čitav svijet je njihov. Žena mu je doma s djetetom, totalno inertna i boli ju k. kaj se zbiva. Bila bi luda kad ne bi sumnjala, jebo te, on ju tretira ko smeće, a ipak ništ ne poduzima kak bi okončao to stanje. Boji se da ga ona ne ucijeni djetetom.

Htjela sam samo izvuć poantu - možeš znat na koji način te vara - ako je samo radi sexa - onda se odnos prema tebi ne mijenja bitno, ali ima sitnica tipa - kupuje si sam nove gaće, (to smo već apsolbirali kao simptom), miriši se, i nepotrebno bigeca dok ima "poslovni sastanak". Ali, ako je zaglibio u ljubav, onda se to jasno vidi. Mislim da nema takve osobe koja bi to mogla skrivati.

A situacija je čisto na tebi - hoćeš li mu kvocat i samim tim mu olakšat odluku, ili biti kul. [gle, ja se javljam, a ni samoj mi baš ne ide dobro bit flegma] Uglavnom, pa ja sam isto sama sebe izjedala sa Z-ovim odlascima na kave s prijateljicom, i kenjala mu zato i on je popizdio u jednom momentu. Al sam se prisilila snagom volje skulirat se i steći više samopouzdanja po tom pitanju, i čak mu rekla nek ide na "kave" kad god hoće - i gle, jebeš mi sve, obrnuta psihologija kao da je imala učinka, jer je odustao od takvih akcija.

P.S. ako mu daš do znanja da ti je potreban psiholog, to svakak potpomaže njegovu odluku bacanja u naručje drugoj, neopterećenoj bitcki!

Nema tog psihologa, psihijatra ili bračnog savjetnika koji može riješit problem koji je samo i isključivo u tvojoj glavi.

Preporučam da si pronađeš neku zanimaciju - tečaj kompjutera, jezika, šivanja, štoli već, i bit ćeš sretnija.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2003., 13:47   #157
Quote:
****** kaže:
tako je!
kakva sazaljenja, veci su i jaci su od nas, to treba samo stapom tjerati ok., koji puta ih pomaziti, baciti koju mrvicu i to je sve!!
blago njemu s menom

nanah, u svakom slucaju cestitam - tako treba!
zvjezdice,,,, shvatila sam da je to jedini način , što si bolja to je on gori i obratno, iako je sad sve fakat super već skoro 5 godina, a ja sam normalna i jednostavno shvatila što preporučujem svim curama (i dečkima ako ima takvih): NIKAD, ALI NIKAD NEMOJTE SVOJE ŽIVCE GLODATI JER IH IMATE I PREMALO KOLIKO ĆE IH TREBATI U ŽIVOTU, a ako on hoće varati, varati će kad god se sjeti, njemu će biti dobro , a vama koma. U ostalom, čiji su to živci, moji i ne dam ih ni za koga.
Tek onda kad sam to shvatila i kad sam ga prestala opterećivati svojim strahovima slutnjama i crnim mislima, shvatio je i on da mi slobodno bez razmišljanja može reći kuda i skim ide, a ja mu vjerujem, jer nemam ništa od toga da ne vjerujem, samo gubim živce i postajem nezadovoljna, što u konačnici rezultira uvijek time da ga odbijam od sebe. Prema tome, dok ide ide, a kad neće više ići onda treba napraviti drastičan rez i nastaviti svak svojim putem, ni prvi ni zadnji par....a u ostalom, čovjek ne može garantirati za sebe, a kako bi onda za partnera, ma dajte molim vas,,,,tko zna što koga od nas još čeka....
nanah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:33.