Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2007., 17:59   #1
Tranziti - pitanja i odgovori

Ovde bi mogli pricati malo o tome kako deluju na nas planete kada tranzitiraju nekom kucom,svako iskustvo je dobrodoslo.Meni je recimo tranz.saturn skoro pravio 90* sa asc, pa sam i malo smrsala,kazem malo,jer se trenutno JU seta kroz moje 1polje,pa mi ne dozvoljava da to bude onako kako bih ja htela
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 04:58   #2
Da li moguce da vas ne interesuju tranziti? A kada zelite da znate kada cete se udati,onda morate pitati tranzite,pa je vec zanimljivije
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 23:59   #3
zanimaju nas nego je to presiroka tema za jedan topic. nekad saturn zdeblja, posebno ako se ne zelis zdebljati odnosno lose ti stoji. a jupiter moze smrsaviti ako ces tako bolje izgledati. ma znaju oni operirati.....
betiboop is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 04:45   #4
Pa meni jupiter prolazi kroz 1 kucu,i vec sam se uplasila da se ne udebljam puno,ali ja sam cak smrsala,jer je saturn istovremeno napao 90* asc....

ps.ovde mozemo uopsteno
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 05:01   #5
Evo sad sam pred krajem Plutona u kvadratu sa Venerom i taj ne bi htijela niti najgorem neprijatelju

e sad.. ako bi netko imao pametnu-dvije u vezi tranzita Jupitera u 3. i 4.kuću, Neptuna u 5., te Urana u 6. bila bi jako zahvalna
__________________
I want to give her everything. And I want to take everything from her.
mrtva_pusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 05:06   #6
Dok Ju seta kroz 3 i 4 kucu,mozes kupiti nov auto,ili promeniti mesto boravka,kupiti nove stvari u kuci...lepi kontakti sa okolinom.Sto se NE u 5 tice,moze ti doneti neka razocarenja u ljubavi,a uran u 6 nervozu ili ako radis neke inovacije na poslu.
Ovo ti je sve u globalu,ne moze se nista reci bez natalne karte.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 12:24   #7
Quote:
Lutijena kaže: Pogledaj post
Da li moguce da vas ne interesuju tranziti? A kada zelite da znate kada cete se udati,onda morate pitati tranzite,pa je vec zanimljivije
Zanimaju me tranziti! Tek sam sad vidila topic.
Meni je moj najdraži tranzit Jupiter u 5. kući u strijelcu. Napokon se nešto počelo događati u ljubavi... Ali mi Jupiter ostaje u strijelcu samo do nove godine Tko zna što će biti kasnije...
Orodiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 13:21   #8
Saturn mi upravo aplicira rx mjesec.....smrsala sam skoro 10 kg.

Jupiiiiiiii
aya_brea is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 13:23   #9
Quote:
aya_brea kaže: Pogledaj post
Saturn mi upravo aplicira rx mjesec.....smrsala sam skoro 10 kg.

Jupiiiiiiii
sva si vražja! meni se to nije desilo kad mi je prošle godine saturn prelazio preko rx mjeseca!
__________________
dancing through the fire just to catch a flame
astrid is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 13:39   #10
Quote:
astrid kaže: Pogledaj post
sva si vražja! meni se to nije desilo kad mi je prošle godine saturn prelazio preko rx mjeseca!
Ehhhh...ma ima tu jos "svasta nesto".U glavnom, kilogrami se tope.

Zivot je lijep
aya_brea is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 16:48   #11
Quote:
Orodiel kaže: Pogledaj post
Meni je moj najdraži tranzit Jupiter u 5. kući u strijelcu. Napokon se nešto počelo događati u ljubavi
Ja volim kada neko prenese svoja iskustva,tako da mozemo posle videti i kada nama recimo jupiter prolazi kroz 5.kucu sta se desava.
Orodiel,a kada ti bude izasao iz 5,znaci ulazi u 6,to su lepa desavanja na poslu,mozda cak promenis radno mesto ili npr dobijes posao za stalno,ako vec nisi.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 19:10   #12
kad smo već kod jupitera, meni jupiter sada tranzitira 8. kućom ( upravo izašao iz opozicije na rx sunce, sad radi trigonal na mars, a uskoro, negdje za mjesec dana, će mi raditi trigonal na mjesec).

ajde cure, recite mi što bi to začilo (znam onako otprilike , ali ne baš naročito, neka mi neka 'znalica' bolje objasni).
__________________
dancing through the fire just to catch a flame
astrid is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 19:18   #13
što je rx ? natalni planet ? ako da, otkud naziv ?

meni saturn ulazi u opoziciju s venerom osjećam ga već odavno i nemam pojma što će mi sve isplivati u ovom razdoblju - a trajat će bome do ljeta 2008... doduše, je zajebano ali već sam pokupila par lekcija - a tek je početak... u isto vrijeme me pomalo strah od tog što će mi donijeti (ili odnijeti), ali nekako s očekivanjem gledam u budućnost - ipak je to jedna od žešćih prilika za rast... eehhh ne znam...
__________________
Na obodu su kruga početak i svršetak zajedno.
polyhymnia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 19:30   #14
Quote:
polyhymnia kaže: Pogledaj post
što je rx ? natalni planet ? ako da, otkud naziv ?

meni saturn ulazi u opoziciju s venerom osjećam ga već odavno i nemam pojma što će mi sve isplivati u ovom razdoblju - a trajat će bome do ljeta 2008... doduše, je zajebano ali već sam pokupila par lekcija - a tek je početak... u isto vrijeme me pomalo strah od tog što će mi donijeti (ili odnijeti), ali nekako s očekivanjem gledam u budućnost - ipak je to jedna od žešćih prilika za rast... eehhh ne znam...

Nemoj se plasiti....saturn je stari dobri ciko koji je tu da te nauci nekim zivotnim lekcijama....samo budi dobar student i ne plasi se....

VAZNO: Niposto ne cini nista prije nego dooooobro razmislis.....nikakve iznenadne reakcije uranskog i marsovskog tipa....samo polako i bit ce dobro.
aya_brea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 17:26   #15
ma znam, ipak sam ja jedna fiksna zemlja u podznaku, a i jarčev mjesec pomaže racionalnost...

nego - rx ?
__________________
Na obodu su kruga početak i svršetak zajedno.
polyhymnia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 19:44   #16
Quote:
polyhymnia kaže: Pogledaj post

nego - rx ?

rx = radix

planeta u radixu - znači onaj položaj koji ima u natalnoj karti (od "radical map", još jednog naziva za natalnu kartu).
__________________
dancing through the fire just to catch a flame
astrid is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 19:55   #17
Quote:
Lutijena kaže: Pogledaj post
Ja volim kada neko prenese svoja iskustva,tako da mozemo posle videti i kada nama recimo jupiter prolazi kroz 5.kucu sta se desava.
Orodiel,a kada ti bude izasao iz 5,znaci ulazi u 6,to su lepa desavanja na poslu,mozda cak promenis radno mesto ili npr dobijes posao za stalno,ako vec nisi.

Još me posao ne brine jer idem u školu...
Tako da mi je ljubav nekako na 1. mjestu...
Ali neće mi ni malo poticaja za školske stvari biti viška.
Orodiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 20:50   #18
Ja ne kužim baš kako ti tranziti izgledaju unatalnoj. radila sam kartu na astro.com. Da li da izaberem natal, transits and progressions ili natal chart and transits? i da li su tranziti ove zelene planete kod kojih ima crta koaj pokazuje neko recimo kretanje ili ove crvene koje isto tako imaju crtu? Ajem šta sam zbunjena...
ćićolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 20:55   #19
Quote:
ćićolina kaže: Pogledaj post
natal chart and transits? i da li su tranziti ove zelene planete kod kojih ima crta koaj pokazuje neko recimo kretanje ili ove crvene koje isto tako imaju crtu? Ajem šta sam zbunjena...
Izaberes ovo sto sam ti boldirala,tranziti su ti one planete izvan kruga,i mislim da su crvene boje,i onda vidis kroz koju kucu ti koja prolazi.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 23:15   #20
Što mi znači tranzitni mars u 5. kući u blizancima u opoziciji sa suncem u 11 kući u jarcu? Molim odg, please, ak se kome da pogledat. Hvala
didona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:12.