Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2003., 21:18   #61
Quote:
verica kaže:
Ja kuham doručak otkad sam prešla na makrobiotiku, prije smo ujutro popili kavu i ev. pojeli komadić dvopeka ili tosta: sad kuham juhu i nekakvu kašu - zobenu ili žgance, nije baš lako
wow svaka cast !

Kad sam to u tvom prvom postu procitala mislila sam da se zezas ( ono ko kad ja frendicu nudim cokoladom pa pitam jesam fino skuhala ) a kad ono ti fakat kuhas.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2003., 22:35   #62
Evo, mogu sad ja... Prekjučer je bilo relativno genijalno...

Ustajanje (jedva) oko 7 jer sam pisao do 01 sat.
Odlazak na posao nešto iza 8 (iznimno autom mjesto vlakom). Nakon 50 km sam s druge strane županije - posao do 17
Onda trk do sveučilišne po dva citata za koja sam oko 00:30 shvatio da mi nedostaju.
Dalje, na sastanak s prijateljem u Velikoj Gorici (poslovno-privatni). Pijemo ja kolu on pivu, tračamo, pomaže mi oko jednog projekta na poslu, daje još jednu brošuru (imam i treći citat već!).
Doma. Parkiram svog Yuga oko 22 sata.
Zvjezdane staze - obavezna stavka
Pozdravim dragu koja ide na spavanje.
Dolazi vrijeme da unesem ona tri citatai u rad.
Gotovo oko 01:30.
Tuširanje.
Spavanje 2:15-7:15.
Juriš dalje. Danas idemo HŽ-om na posao. Čitam novi Bug za vrijeme vožnje...
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2003., 23:17   #63
Quote:
Last unicorn kaže:
Ne



__________________________

gledam vas i divim se

srecom nemam muza i nemam djecu, ne znam kako bi ih u raspored ugurala...

evo dva dana...

utorak---
8:30 budjenje, tush, oblacenje, sok
9 i par minuta u firmi sam, kava
12:00 krecem za Zagreb
ako imam srece u 12:25 sam u bircu kraj posla i dok se parkiram Majki (the konobar) kuha nessicu, prolistam novine
13:00 sam na poslu
18:00-18:30 izlazim
19:00 doma, klopam, odmaram
20:00 opet sam u firmi
radim do 23 (ulijecem na net k dragim ako nemam guzvu) ili kasnije (ako imam puno posla)
02.00 doma, tush, krevet...
zaspim oko 4 jer obicno vrtim filmove po glavi i stvari koje trebam napraviti, ideje i tak to...

danas---
8:00 budjenje, tus, pranje kose, sok
prije 9 u firmi, kava
10:00 krecem za Zagreb
12:00 sastanak
13:00 posao (oko 15:00 otisla na rucak)
18:30 tutanj s posla k dedi
20:00 ples u klubu
21:40 eto me u firmi, al mi se neeeeeeda raditi pa chu samo nabrzihen obaviti pripreme za ujutro tak da se tu pojavim 'tek' u deset (tj. minutu ranije jer mi stranka dolazi u 10)...
malo chu bit online pa spavanje
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2003., 23:23   #64
Quote:
Sandra October kaže:
8:00-21:00 na poslu oboje
sori SO al ste vas dvoje predsjednici drzava ministri vlada il inspektori KGB-a
13 sati rada????????
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2003., 10:32   #65
Ma kakvi Septembarka, upucala bi se prije nego radila za državnu službu

Šta tu ima čudno? Hrpa ljudi iz mog okruženja živi istim tempom
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2003., 15:15   #66
6:30 - 07:00 -ja - tuš, pranje kose po potrebi, šminka, usput kava u kupaoni - doručak - neznam kaj je to - prvi put jedem oko 17:00
07:00 - 07: 15 - on - kuhanje nesice za nas, tuš spremanje za posao, pijenje kave u kupaoni samnom dok se šminkam
08:00 - 08:30 - ja dolazak na posao pa do 16:00 -16:30 - odlazak doma - ako se radno vrijeme ne produži
09:00 - on - posao pa do - 17:00 pa odlazak doma
od 16:30 do 17:30 - ja skuham nekaj dok on ne dođe doma ili on nekaj kupi usput i zajedno ručamo.
Kasnije ili jedan od nas opere suđe ili to ostavimo za ponedjeljak ili četvrtak kad dolazi spremačica koja sve rješava uključujući i peglanje.

Popodne i navečer preko tjedna (kad dođemo na vrijeme doma), ili pogledamo neki DVD ili nekaj na telki, tuširanje i spavanje oko 23 - sex rijetko kad u tjednu , ali zalomi se (nažalost, ali stalno se cmakčemo)

Vikendi
subota:- obično se ja rano budim, skoknem preko ceste u pekaru donesem neko vruće pecivo, složim neki doručak , probudim ga i doručkujemo u krevetu (heheh kupili smo si one stoliće za klopu u krevetu),
Malo se mazimo i eventualno pogledamo neki filmić od sinoć kad smo zaspali, tuširanje - obavezno skupa (hehe...)a onda u shopping za cijeli tjedan , skupa kuhamo ručak i peremo suđe, a nedjeljom obavezno ostavljamo suđe za ponedjeljak za spremačicu - popodne odemo nekamo ili nam predveče netko dođe ili na belu ili na druženje - navečer pod tuš i u krevet pa se opet malo mazimo ili ne, ovisi....
Nedjelja: doručak u krevetu - malo se ljubakamo i svašta nešto, ustajanje, odlazak negdje pa na ručak negdje - često u Samobor - popodne odemo opet negdje pa tek navečer dođemo doma - TV ili DVD - svašta nešto... spavanje pa ponedjeljak....
nanah is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2003., 17:48   #67
Quote:
6:30 - 07:00 -ja - tuš, pranje kose po potrebi, šminka, usput kava u kupaoni - dorucak - neznam kaj je to - prvi put jedem oko 17:00
i ti cijeli dan odradis bez trunke hrane ? Wow. Ja ili bi gastritis dobila ( kava na prazan zeludac) ili bi se srusila od gladi.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2003., 18:11   #68
E sad cu vam napisati, pa makar poplasila sve koji jos nemaju djece, ali ajde.

Ja sam doma, na zakonitog do 5 popodne ne mogu racunati.

U 6:15 me budi dijete, pa se promptno dizemo i idemo u dnevnu sobu da ona provjeri da li je sve na mjestu. Smjestam ju u njenu ogradicu za igranje (za divno cudo ujutro hoce biti unutra 20 - 30 minuta), a ja obavljam u tih 20 min kupaonu i uz kavu mailove, a pogledam i ovdje sto ima.
Onda ju prematam i oblacim, pa se igramo, ona puna energije, ja jos ne znam kako se zovem (nisam bas jutarnji tip). U 8 bejbi doruckuje po drugi put, pa i ja nesto ubacim u sebe, a onda ide druga runda igranja.
Tako do 9:30 ili 10 sati, kada ona ima (hvala ti Boze) jutarnje spavanje od sat vremena, a ja pijem drugu kavu, telefoniram, pisem mailove i usput svrljam po forumu.
Kad se bejbi probudi, hranim ju, oblacim i idemo u setnju, po potrebi svratimo u ducan po speceraj.
Vracamo se kuci, igramo i kuham njen rucak. Kad ga pojede, neko vrijeme pregovaramo, ali uglavnom ju uspijem staviti na spavanje oko 3 ili pola 4. Za to vrijeme kuham nas rucak ili ako mi se ne da, ne kuham, nego gledam sto ima gotovo u zamrzivacu ili narucimo nesto.
Kad se bejbi probudi, uvalim ju tati ako nije smislio neki izgovor na vrijeme, a ja ili radim nesto ili odem na fitnes. Kupamo ju u 7:30, hranim ju i opet uz pregovore stavim spavati.
Navecer nesto pojedemo, pa TV, net, tusiranje ako nisam stigla preko dana.... I oko 11 na spavanje, jer bejbi sigurno nece propustiti izlazak sunca.
Vikendi su prilicno slicni, osim ako ne odemo nekud.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2003., 00:25   #69
Quote:
Winona kaže:
i ti cijeli dan odradis bez trunke hrane ? Wow. Ja ili bi gastritis dobila ( kava na prazan zeludac) ili bi se srusila od gladi.
No dobro , uvjek pijem nesicu bez kofeina sa puno puno mlijeka, i to nekih recimo dvije ili tri sve skupa dok ne dodjem doma ( u velikoj salici), i popijem dosta soka od borovnice i vode na poslu, a eventualno pojedem neku vockicu tipa jagode, mandarine, jabuku (ali nju samo jednu ako baš nema ništa drugo), ali sve to kad uspijem od posla, jer po cijele dane imam neke sastanke, kolegije, partnere, i tako to,,, pa kad uhvatim rupu onda ubacim nekaj u kljun ako sam ponesla neku vockicu, a ako ne zamolim tajnicu da se zaleti po neko voce, a inace jednostavno ne stignem.
__________________
... meni malo nije dosta, a za puno nemam vremena...
nanah is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2003., 00:12   #70
kad opišem moj dan, shvatit će te i zašto me više nema (nije da je netko primjetio...)

6.30 zvoni mobitel, ja se promptno dižem, jer znam da (opet) ljubimica ne stiže na doručak
Prva sam u kupaonici, ubacujem leće i ponovo se divim okolini...vraćam se probuditi zakonitog (njega ne budi ni sto zvona); dobiva poljubac s okusom Signala
Zakoniti kuha Ness (sebi, ja ne stižem) a aj krećem buditi klince
Ljubimica: moram leći kraj nje u krevet, ponoviti pjesmicu (opc) i dobro ju izljubiti...ostavljam ju u krevetu i odlazim u sobu dječaka
Dječaci: mama ne idem nigdje, još je noč (var1), mama jel' danas vrtić? Ma ne mogu, još sam umoran (var2)...dok se oni (pre)polako spremaju prema kupaoni, ja slažem odjevne kombinacije za vrtić (najgori su mi po i sri: tad moram dodati i sportski komplet).
Ustanovljavam da se najdraža još nije digla...lagano šizim ali ju uspjevam uvjeriti...
Nakon kupaone, čekaju ih njihovi kompletići i ljubimci se (konačno) sami oblače (zakoniti dečkićima navlači samo sokne). Ako se čuju protesti, to je zato što ljubimca oblači samo majka...
Jurim u kupaonu na šminkanje, zakoniti skuplja ruksake i torbe...moje računalo uredno zaboravlja...konačno silazimo!
Konstatiramo što je sve ostalo u stanu i ovisno o važnosti, vraćamo se (3-4 puta da bi bilo zanimljivije)...Slijedi uobičajena svađa tko će brisati prozore, sjediti u sredini i uobičajena prijava da je ljubimac i opet otkočio svoja vrata...
Prvo izbacujemo ljubimicu uz poljubac i mah-mah a onda dečkiće...konačno sami u autu: pretresamo današnje planove...koji se uvijek izjalove. Zakoniti me izbacije pred mojim r.m. i nastavlja prema svome. Neki dan je zaključio kako moja sekretarica sigurno misli da smo mi razvedeni, jer me uopće niti ne pokušava dobiti na telefon...ako uhvatim vremen, odgovorim mu na mail...
Po dolasku, stiže moj prvi kapućino i to je najbolji dio dna...dolazim prije osam i pijem ga u miru...pregledavam poštu i kreće ludnica...oko 5 nazovem zakonitog da vidim kako im je prošao dan i pokušam pobliže odrediti vrijeme dolaska...
U sedam počinjem razmišljati o odlasku; pravim todo liste za sutra, provjeravam kakve mi je sastanke upisala sekretarica, odlučujem nositi posao doma ili ne...
U osam sam doma...ljubimci veslo čavrljaju u kadi, odjeća im je razbacana po cijeloj kuči...skupljam stvari, vadim ljubimce iz kade i smještam ih u krevet...Ljubimica je naravno čekala mene za domaći uradak...Čitam njene uratke, divim se i radujem...Dečkići uzbuđeno prepričavaju dan...Oko 9 konačno svi u krevetu...
Zakoniti mi priprema večeru, ja stavljam prati suđe/veš, razvrstavam čistu/prljavu odječu i razmišljam što nam je opeglano za sutra...Sjedam pred TV da malo pustim mozak na pašu...Ako imam miran dan i ništa me ne muči, oma zaspem i oko ponoči me zakoniti budi da pređem u krevet...no, uglavnom radim od 9 do 11 a onda pravac ložnica...

6,30 zvoni mobitel...

Vikendi su za sada samo naši...Al' kratko traju...
__________________
I still do care!
Sanjar61 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:52.