Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2011., 18:14   #61
Zanimljiv je i članak 12. ugovora o pripajanju Ivera:

Od dana provedbe pripajanja sve dospjele obveze Pripojenog druStva placat ce se sa racuna DruStva preuzimatelja i to kako prema pravnim tako i prema fizickim osobama, a na temelju dokumentacije s kojom raspolaZe Pripojeno drustvo u trenutku pripajanja.

Drugim riječima,sve dugove koje je Ivero proizveo posuđujući lovu od Francka platit će Franck. Ak ovo nije za Uskoka onda ne znam šta je.

Tragično je što vlasnik firme unatoč odličnim rezultatima pribjegava sitnolopovskim malverzacijama a ima u vlasništvu debeli većinski paket,te je kroz sve ove godine mogao sebi isplatiti možda jednak iznos kroz dividendu i razveseljavati male dioničare. Ovak mislim da će mu se torbarenje sa kešom obiti o glavu,jer je to napravljeno diletantski.
__________________
Vidi Avatar u punoj veličini
glembaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 16:44   #62
Quote:
shef Sale kaže: Pogledaj post

P.S. Bez obzira na ovo - SAD je jedinstvena prilika za male dioničare nešto napraviti po ovom pitanju. S obzirom da je Budimir predizborno aktivan u HSLSu kao glavni gospodarski strateg (ajme, koji gaf) trebalo bi iskoristiti priliku po tom pitanju i tražiti kakvo očitovanje. "Internacionalizacija" ovog pitanja teško da će imati bolju priliku.

jel se javlja tko?
ConOBrien is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 20:49   #63
mailo sam i hanfi :/ sad jos samo novinarima da zaokruzim pricu.

napisao sam isto sto i uskoku, samo uz dodatak djela o ujedinjavanju. napisao sam im da sam mailo uskoku, ali da mi se nisu javili uopce, niti da su procitali mail, i zamolio ih da mi sto prije odgovore da su procitali.

nego, mene zanima, bi li mozda bilo bolje izaci s time novinarima, obzirom na politicki angazman tog budimira, mozda im franck bude interesantan? A jednom kad novinarima postane interesantan, bit ce i hanfi i uskoku interesantan. Pogotovo ako mogu pokopat jos jednog HSLSovca.
__________________
bok

Zadnje uređivanje markotros : 22.11.2011. at 21:02.
markotros is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 22:15   #64
Baš sam htio pitat jesu li pisale što novine/portali o ovome? Jutros sam naletio samo na članak u businessu, ali vidi se da novinar ne zna puno o temi. Doduše, situacija jest složena.

Nedovoljno je informacija da bi se išta konkretno skužilo, ali čisto sumnjam da je išta pozitivno za male dioničare.

Nadam se samo da će ovo biti nekakva kap koja će preliti čašu da se mali dioničari napokon probude, ovdje je prosto ko pasulj da je Ivero (konkretno Uprava koju praktički on postavlja) radio na njihovu štetu već određeno vrijeme. (Firma posuđuje lovu svom većinskom vlasništvu po 0% kamata, hellou??)
__________________
"Ovo je mišljenje, a ne savje(s)t" ®Zaf
G. House is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 01:09   #65
Na drugom forumu se povela rasprava

http://www.mojnovac.net/forumi/showt...?t=344&page=88

Na uskok ako se šalje treba priložit i nekakvu dokumentaciju kako bi se izazvala opravdana sumnja na temelju čega će pokrenut istragu.
ConOBrien is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 10:11   #66
E kolega O'Briene zar vam nisam govorio da je to govnara od ekipe, ali se ekipa s poslovnog oduvijek pravila prepametna. Ko i Plavi kad sam mu govorio da se LKPC treba prodavati na 1800 kn a ne kupovati.......
Onom seronji od moderatora sam prije dvije godine savjetovao da se makne iz Diokija jer je to bandit kakvog svijet nije vidio, a on nastavi po svome, i gdje je sad? Može Ježiću nositi banane u zatvor

I još me zauzvrat izbaci s foruma.......

Nego daj reci kako mi je Geronimo? jel još uvijek drži dlkv
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 13:23   #67
Razgovarao sam s medijima i priča se zahuktava. Prema njihovom mišljenju cijela stvar bitno dobiva na težini ako nastupimo zajedno kao grupa dioničara sa imenima i prezimenima.

Pozivam sve zainteresirane da se sa svojim podatcima jave na mail adresu

[email protected]

Pozdrav
ConOBrien is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2011., 12:36   #68
Quote:
ConOBrien kaže: Pogledaj post
Razgovarao sam s medijima i priča se zahuktava.
Biznisova "tema dana".
http://www.business.hr/broj-1023/sin...ranckovih-kuna
__________________
"Ovo je mišljenje, a ne savje(s)t" ®Zaf
G. House is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2011., 12:40   #69
pa sve je zakonito, a ne poslovno?
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2011., 13:40   #70
Uprava ne radi u interesu društva, a time krši i zakon.

Pozivam sve dioničare da se prijave za Glavnu skupštinu za koju ćemo poslati protuprijedlog malih dioničara te pozvati medije da ju poprate.
ConOBrien is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2011., 02:17   #71
mogu poslat punomoc, ali ne mogu nazocit jer sam fizicki zauzet na poslu

samo mi treba tocna procedura kako ide.
btw ja imam stvarno jako malo dionica. vise od 10, manje od 100.
__________________
bok
markotros is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 14:36   #72
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
mogu poslat punomoc, ali ne mogu nazocit jer sam fizicki zauzet na poslu

samo mi treba tocna procedura kako ide.
btw ja imam stvarno jako malo dionica. vise od 10, manje od 100.

to je dobra firma samo uprava gleda sebe a interes firme je u trećem planu isto što i kod KOEI zato ne kupujem te dionice jer ne želim imat mačka u vreći
__________________
:))
sven_107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 14:37   #73
Evo i danas u NN, upis u sudski registar:
IVERO TRGOVINA d.o.o. za savjetovanje i razvoj - Trgovački sud
Narodne novine br.: 136
28.11.2011.
Izjava o osnivanju društva s ograničenom odgovornošću od 25. 10. 2011. godine.

http://narodne-novine.nn.hr/clanci/oglasi/2248662.html
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 09:43   #74
I ovu mocvaru su skinuli s burze. Ko zna sto ce sad raditi kad vise nemaju obaveze izvjescivanja nikoga. Jel ima neko informacije kako je ovo zavrsilo i kakvo je stanje na kraju?
__________________
bok
markotros is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 12:22   #75
kako mogu prodati dionice francka, sada kada nisu na burzi? kako da dođem do kontakta u francku?
cvexter is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 18:22   #76
Quote:
cvexter kaže: Pogledaj post
kako mogu prodati dionice francka, sada kada nisu na burzi? kako da dođem do kontakta u francku?
Bok. Tražeći malo po netu najnovije postove vezane za Franckove dionice naišao sam na tvoj upit u vezi kontakta sa njima. Zanima me jeste uspjeli stupiti u nekakav kontakt? Ja se također želim riješit par dionica. Probao sam poslati pm, ali navodno vam je inbox pun. Uglavnom, nadam se skorašnjem odgovoru. Hvala.
TigarM is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 20:41   #77
franck

Quote:
TigarM kaže: Pogledaj post
Bok. Tražeći malo po netu najnovije postove vezane za Franckove dionice naišao sam na tvoj upit u vezi kontakta sa njima. Zanima me jeste uspjeli stupiti u nekakav kontakt? Ja se također želim riješit par dionica. Probao sam poslati pm, ali navodno vam je inbox pun. Uglavnom, nadam se skorašnjem odgovoru. Hvala.
koliko imaš i kolika cijena, poslati ponudu pm
bojanec is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 20:59   #78
gfi 2016

izgleda ništa od dividende?

http://rgfi.fina.hr/JavnaObjava-web/...aKorisnika.jsp
bojanec is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 11:28   #79
Izloženost prema Agrokoru iznosi 525 miliona kn, neki mediji su pisali mnogo više.
bojanec is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 17:13   #80
novi vjetrovi

https://www.tportal.hr/biznis/clanak...avamo-20170810
bojanec is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:26.