Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2011., 23:03   #21
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
auć. nikad ne ostavljam ovakve komentare već ih zadržim za sebe, ali si me piknuo ko prstom u guzicu pa moram progovoriti (makar na tu istu guzicu D: ). dakle, meni manje privlačna mjesta na kugli zemaljskoj vjerojatno ne postoje od ova 4 prva dva su mi baš bljak, pogotovo Meksiko Australija mi djeluje krajnje dosadno i uopće nije moj đir eventualno Kina, ali nikako ova nabrojana mjesta, već mi je napet ulični život Kine poznat iz filmova s Jackijem Chenom još samo fali Indija et voilá - turbo katastrofa za mene sori, ali ovo je bilo jače od mene, to je samo imo, što ne znači da tebi i drugima to nije privlačno
Nema frke. Ima dosta još drugih mjesta, ali to držim za sebe.

Jebiga, pale me južnoameričke države, ustvari latinske... a Meksiko želim jer želim vidjeti bar jednu tekmu na tom mitskom stadionu, i usput vidjeti te piramide i taj šit...

U Aljasku sam se zaljubio gledajući neku reportažu o onim trkama s psima, pa usput malo i Northern Exposure i slično...


P.S. Nikad, ali baš nikad, ne bih otišao u Indiju.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 05:35   #22
Quote:
Anton kaže: Pogledaj post

Etiopija - htio bih posjetiti najvruće mjesto na Zemlji, kolijevku civilizacije, visoke planine..
Evo ti za pocetak jedna moja fotka Danakilske depresije od prije desetak godina, s visine od parsto metara... Skoro krepah od vrućine tamo...

Volio bih vidjeti velike sibirske rijeke....






Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:35.