Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2017., 09:01   #8481
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Ma sve te mame po parkićima lažu i kad sam to skužila, bilo mi je lakše i onda sam i ja mrtva hladna počela lagati tj govoriti što sugovornik želi čuti samo da mi se skine s repertoara
vjerojatno iz istog razloga kao i ti, pa se sve na kraju vrti u krug.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 10:31   #8482
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
vjerojatno iz istog razloga kao i ti, pa se sve na kraju vrti u krug.
pa da, al ajde nisam izmišljala kao neke

drugo je kad smuljaš staru susjedu da ju skineš sa reperotara ali kad mama izmišlja da je djete predivno u vrtiću, tete ga hvale a djete u parku kao da je vragu iz torbe ispalo...mda... jelte
Preobrati se kad je u vrtiću - not
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 10:53   #8483
Kao i na forumu...možda još i više. Nitko nas ne pozna ili barem tako mislimo pa su odreda ovdje sve samo savršeni roditelji, partneri, stručnjaci...svi puno čitaju, hrane se zdravo...
Elinga is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 10:57   #8484
pa svi iz iskustva znamo da je većina njih u vrtiću divna i krasna jer s drugima su uvijek takvi, pogotovo tam s tetama (red, rad i disciplina ).
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 10:58   #8485
Lol ja sam nadobudno posudila Jovančevića da se malo upoznam s nekim stvarima i kroz literaturu... Evo ga stoji ispod stola na polici vec 2 mjeseca, sve me sram vratit nazad u knjiznicu i platit zakasninu
Ne da se ne hranim zdravo nego jedva da se hranim. Doručkujem oko 4 popodne. A stignem, lagala bi kad bi rekla da nemam vremena. Nego mi se ne da.
Dignem se u pol 10-10 jer mi curka isto voli duze spavati, pa ju nađem promočene pelene...a mogla sam se ustat ranije i presvuc je
Ne znam cemu ta glumatanja da smo savrseni kad nismo
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 11:03   #8486
Ja sam kao Francesca, nakon što sam skužila da se nekim ljudima ne da objašnjavat deset puta nešto, jednostavno bude da, da, naravno samo da ih skinem s grbače

"Jel doji?" "naravno evo već 9 mjeseci, trudim se. " - mala praktički ni nije dojena beba

"A jel radiš domaću kašicu, znaš na pari kuhat svo povrće" "da, da, mama mi šalje" - kaže ona i daje djetetu Frutekovu kašicu
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 12:06   #8487
Ja sam isto bila u bedu zbog nekih stvari. Em svi obožavaju dojenje i to je najbolji osjećaj sreće ikad, em svi obrađuju zemlju i imaju sve domaće, beba od 6 mjeseci jede sve, spava krasno, hoda, trči, leti.

Onda sam skužila da me nije briga. Čak i da ne sve istina, nije me briga za druge. Jest da mi je trebalo godinu dana da to skužim, ali barem će s drugim biti lakše.

I u parku nemam potrebe pričati s ikim i nadam se da će tako i ostati dok neću morati tipa na rođendanima i slično.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 12:28   #8488
Najbolje mi je kad netko zumira cicurinu i sharea to da svi vide kako doji dijete... Gdje je nestala intima? Neki se toliko trude biti pomodni da je smiješno.

Je li sljedeće shareanje hemića?

I sva ta preseravanja oko djece su mi užasna, i dalje se ne topim na neku razmaženu djecu koja su obučena kao da su ispala iz crtića o princezama i malim batlerima i skaču mi po glavi, ne divim se dvogodišnjem poliglotu i gimnastičaru, ne treperim zbog količine djece koja su prisustvovala nekom rođendanu... Već uvijek čekam neku poantu?! A toga nema
Great Shape is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 14:41   #8489
meni su tako išli na jetra i još uvijek idu s pitanjem "jesu prirodni ili umjetni?" kad skuže da su twinsi... nije mi neugodno niti krijem mpo ali da ću o tome baš sa svakim na ulici/dućanu - neću...
par puta sam si dala oduška pa vratila nazad "kaj vas zanima kak smo ih napravili? razumijete da me to zapravo pitate? kaj tak sve roditelje pitate kako su napravili dijete?"
fala Bogu pa je sve manje tih pitanja što su veći
maratonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 15:31   #8490
Mene je prestalo živcirati ta "savršena" djeca kada sam skuzila da dosta roditelja stvarno misle da im je dijete propuzalo sa 5 mj jer je počelo gmizati ,sjede sa 4 mj jer ih posjednu i ograde jastukom, hodaju sa 6 mj jer su u hodalici i sl.
Kad se hvale kako tamane sve bas to i misle SVE monte,lina,plazme,grasine sa 6 mj i sl....

U usporedbi sa takvim roditeljima moja djeca su uvijek jako kasnila i drago mi je da baš u tim stvarima su kasnile.

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk
__________________
Bogatstvo se ne može kupiti ali se može roditi. 💓💓💓
Ex Wannabe mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 15:32   #8491
Quote:
maratonka kaže: Pogledaj post
meni su tako išli na jetra i još uvijek idu s pitanjem "jesu prirodni ili umjetni?" kad skuže da su twinsi... nije mi neugodno niti krijem mpo ali da ću o tome baš sa svakim na ulici/dućanu - neću...
par puta sam si dala oduška pa vratila nazad "kaj vas zanima kak smo ih napravili? razumijete da me to zapravo pitate? kaj tak sve roditelje pitate kako su napravili dijete?"
fala Bogu pa je sve manje tih pitanja što su veći
Ajme grozna pitanja. Kao da pitaju za nokte a ne djecu.

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk
__________________
Bogatstvo se ne može kupiti ali se može roditi. 💓💓💓
Ex Wannabe mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 16:05   #8492
a daj me nemoj! ono, vidiš blizance i odmah pomisliš na mpo? kao prije se nikada u povijesti nisu rađali.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 17:15   #8493
"Prirodnim putem. Ja sam bila gore. "

Poslano sa mog HUAWEI LYO-L21 koristeći Tapatalk
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 19:43   #8494
Quote:
Great Shape kaže: Pogledaj post
Najbolje mi je kad netko zumira cicurinu i sharea to da svi vide kako doji dijete... Gdje je nestala intima? Neki se toliko trude biti pomodni da je smiješno.

Je li sljedeće shareanje hemića?
Koliko frustrirana moras biti da ovako nesto napises?
Boli me kurac da li netko doji dijete ili ne, ne pitam to nijednu novu majku, ali ako ona pokrene pricu, podijelim iskustvo. I odvratni su mi komentari da bi to trebao biti intiman cin zato sto im je cilj posramiti dojilju u javnosti.
Lady Guga is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 20:49   #8495
Quote:
Lady Guga kaže: Pogledaj post
Koliko frustrirana moras biti da ovako nesto napises?
Boli me kurac da li netko doji dijete ili ne, ne pitam to nijednu novu majku, ali ako ona pokrene pricu, podijelim iskustvo. I odvratni su mi komentari da bi to trebao biti intiman cin zato sto im je cilj posramiti dojilju u javnosti.
Nije mi cilj posramiti dojilju i nisam protiv dojenja u javnosti. Ali ako ja kažem da neću dojiti, a na to mi se stavi cica pod nos i krene s uvjeravanjem da je to jedino ispravno, onda da - javlja se frustracija. Jer ako ona zna što je bolje za moje dijete, onda ja imam puno pravo osjećati odbojnost prema njezinoj intimi.
Great Shape is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 20:56   #8496
Meni isto glupo shareat takve slike. Imam i jednu sta je objavila prvo uspjesno kakanje u tutu, mislim jadno dijete
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 21:11   #8497
I slike EC-anja i istovremenog cicanja i EC-anja... Dojila sam 13 mjeseci svuda, pokušala s EC-anjem, ali mi je žao vidjeti te fotografije po raznim grupama ne zato jer mi se to ne sviđa ili mi je grdo, nego imam dojam da se ne razmišlja dovoljno o osobi čija se slika objavljuje - a to je beba/dijete.

Sjećam se sebe: kad sam vidjela neku svoju golu fotku u obiteljskom albumu uvijek mi je bilo bed kaj su to svi koji su gledali album to vidjeli. A tek ovo, te slike vidi hrpa nepoznatih ljudi... govorim o grupama, ne o nekom zatvorenom profilu s xx prijatelja.

Možda je nekome to moje razmišljanje ružno, ali ne mogu si pomoći...
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 21:18   #8498
Sta je EC-anje?
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 21:20   #8499
Quote:
Tze kaže: Pogledaj post
Sta je EC-anje?
Elimination communication iliti bespelenaštvo.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 21:50   #8500
Golotinju dječju ne volim nigdje vidjeti a pogotovo na faceu

Ne volim kad ih djedovi vide gole guze a ne neki ante antic

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk
__________________
Bogatstvo se ne može kupiti ali se može roditi. 💓💓💓
Ex Wannabe mama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:31.