Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2014., 21:34   #121
Večer
Situacija je sljedeća, radim u jednoj firmi i dosta sam se iskazala i nadređena ženska osoba me je predložila progurat dalje u drugu firmu u kojoj bi imala vise šanse za razvojem i napredovanjem i učenjem.

Pitanje glasi: hoće li me nadređena uspjet prebacit u drugu firmu da tamo dobijem posao?
Zagreb, 28.08.2014. 22,34 h

Puno hvala tko god bi htio pogledat)
__________________
Better to be slapped with the truth than kissed with a lie...
belinda44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 13:14   #122
Već sam bila postavila pitanje povezano s ovom temom, i nitko nije odgovorio pa sam pretpostavila da se ne može dati odgovor ili da pitanje nije dobro. E, sada su nastupili problemi kako sam se i bojala. Pitanje glasi:
Hoću li ostati u ovom stanu za koji sam platila predujam i u koji bi trebala useliti u ponedjeljak ili utorak?

Slavonski Brod, 13:13
BobbyMcGee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 20:40   #123
zanima me sto doticna misli o meni? gaji li ikakve osjecaje...hvala karta je na linku dole

http://tinypic.com/view.php?pic=2zzo...8#.VADIBqNTVol
Dario_UR88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 12:28   #124
Quote:
Dario_UR88 kaže: Pogledaj post
zanima me sto doticna misli o meni? gaji li ikakve osjecaje...hvala karta je na linku dole

http://tinypic.com/view.php?pic=2zzo...8#.VADIBqNTVol
Ona je predstavljena Mesecom a Mesec nije ni u jednom dostojanstvu bilo Saturna bilo Sunca, tako da je ona prema tebi potpuno ravnodusna, tjs nezainteresovana.
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 00:35   #125
Prijavila sam se na posao u inozemstvu koji silno zelim,i iduci tjedan sam pozvana na testiranja. hocu li dobiti taj posao?
Velika Gorica 00:36
lee lo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 19:17   #126
Quote:
lee lo kaže: Pogledaj post
Prijavila sam se na posao u inozemstvu koji silno zelim,i iduci tjedan sam pozvana na testiranja. hocu li dobiti taj posao?
Velika Gorica 00:36
ovo vrijeme mi je zbunjujuce pise poslije ponoci, a kad si poslala poruku pise 23
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 19:23   #127
Quote:
belinda44 kaže: Pogledaj post
Večer
Situacija je sljedeća, radim u jednoj firmi i dosta sam se iskazala i nadređena ženska osoba me je predložila progurat dalje u drugu firmu u kojoj bi imala vise šanse za razvojem i napredovanjem i učenjem.

Pitanje glasi: hoće li me nadređena uspjet prebacit u drugu firmu da tamo dobijem posao?
Zagreb, 28.08.2014. 22,34 h

Puno hvala tko god bi htio pogledat)
Ja cu pokusat.
Ovako interesatna karta.
Asc 24'23 TA
Prvo ja mislim da karta nije radikalna.

Ti si Ve i Mo
Posto je nadredjena oznacena 6 kucom Ve onda tebi se dodjeljiva MO.

Novi posao vladar je isti kao i prijasnji posao pa mi se cini se da neces promjenit novo mjesto. Tu postoji samo seperativni aspekt izmedju Ve i Sa.
Meni se cini da je se ona morala mnogo zalagat da bi ti dobila tu poziciju , kvadrat rijetko kad daje stvarno neke dobre rezultate.
Dok mi se cini da je tvoja konkurencija ili netko drugi dobio tu poziciju.
Tako da mislim da je odgovor Ne.
Takodjer izhod stvari je Mo koji se nalazi u nesretnoj 6 kuci.
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 19:46   #128
Quote:
BobbyMcGee kaže: Pogledaj post
Već sam bila postavila pitanje povezano s ovom temom, i nitko nije odgovorio pa sam pretpostavila da se ne može dati odgovor ili da pitanje nije dobro. E, sada su nastupili problemi kako sam se i bojala. Pitanje glasi:
Hoću li ostati u ovom stanu za koji sam platila predujam i u koji bi trebala useliti u ponedjeljak ili utorak?

Slavonski Brod, 13:13
Ajd da ja pokusavam da vidi hocu li znat odgovor.

AsC je 25'41 Sco.

Ti si Ma I MO dok stan trenutni je JU
Mo je na spaljenom putu sto je ostecenje i cesto oznaCAVA neke nepredviljive stvari da se mogu desit tako da to treba imat na umu.

E sad ovako
Ma i JU nemaju aspekt. dok Mo ima sep aspekt od JU sto znaci da u proslosti je bila ta mogucnost ostajanja.
Posto novo mjesto oznacava Ve onda Mo aplicira prema tom, pa mi se cini da je vise mogunost da neces ostat tu gdje jesi vec kao da ces morat ici negdje drugo.
Posto nema buduci aspekata izmedju vladara 1 i 4 onda bi rekla da je odgovor Ne.
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 00:11   #129
Quote:
angelsrain kaže: Pogledaj post
Ajd da ja pokusavam da vidi hocu li znat odgovor.

AsC je 25'41 Sco.

Ti si Ma I MO dok stan trenutni je JU
Mo je na spaljenom putu sto je ostecenje i cesto oznaCAVA neke nepredviljive stvari da se mogu desit tako da to treba imat na umu.

E sad ovako
Ma i JU nemaju aspekt. dok Mo ima sep aspekt od JU sto znaci da u proslosti je bila ta mogucnost ostajanja.
Posto novo mjesto oznacava Ve onda Mo aplicira prema tom, pa mi se cini da je vise mogunost da neces ostat tu gdje jesi vec kao da ces morat ici negdje drugo.
Posto nema buduci aspekata izmedju vladara 1 i 4 onda bi rekla da je odgovor Ne.
Hvala na odgovoru! Zasada ostajem, radilo se o tome da je jedna cimerica naglo odustala od stana i bilo je pitanje hoćemo li uspjeti pronaći njezinu zamjenu. Zamjenu smo na sreću pronašli, a tada kad sam to pitala bilo je pitanje hoćemo li i mi onda morati van ili ne.
Eh, sada bi trebale ostati. Kada se i ako se stvari promjene svakako ću se javiti s povratnom informacijom. I hvala što si uvijek spremna pokušati dati odgovor, puno puta si mi dosad pomogla
BobbyMcGee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 09:51   #130
Quote:
BobbyMcGee kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru! Zasada ostajem, radilo se o tome da je jedna cimerica naglo odustala od stana i bilo je pitanje hoćemo li uspjeti pronaći njezinu zamjenu. Zamjenu smo na sreću pronašli, a tada kad sam to pitala bilo je pitanje hoćemo li i mi onda morati van ili ne.
Eh, sada bi trebale ostati. Kada se i ako se stvari promjene svakako ću se javiti s povratnom informacijom. I hvala što si uvijek spremna pokušati dati odgovor, puno puta si mi dosad pomogla
Mozda pitanje nije jasno bilo, jer po onom sto si ti pitala nisi spominjala cimericu niti ista. PO onom sto sam ja shvatila pitanje je bilo hoces li ti ostat u tom stanu.
Mislim da bi bolje bilo malo bolje opisat situaciju , jer ovako sad totalno drugacije sve izgleda. Pitanje je moglo glasit dali ces uspijet naci zamjenit vezano za cimericu onda to daje sasvim drugaciji izgled na situaciju. Eto tako za buduce ako budu pitanja jos.
Hvala tebi.
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 12:15   #131
Pozdrav, molila bih vas za pomoć.
U vezi sam s razvedenim čovjekom koji iz prvog braka ima djecu. (ne znam koliko je bitno, ali nisam bila uzrokom njegovog razvoda)
Zanima me hoću li ja u slijedećih 6 mjeseci upoznati njegovu djecu i ako je moguće iz iste karte vidjeti kako će me oni prihvatiti? (ili su zasebna pitanja koja moram zasebno postaviti).

Unaprijed zahvaljujem na pomoći.

Zagreb, 12:03
Selective is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 13:14   #132
Quote:
Selective kaže: Pogledaj post
Pozdrav, molila bih vas za pomoć.
U vezi sam s razvedenim čovjekom koji iz prvog braka ima djecu. (ne znam koliko je bitno, ali nisam bila uzrokom njegovog razvoda)
Zanima me hoću li ja u slijedećih 6 mjeseci upoznati njegovu djecu i ako je moguće iz iste karte vidjeti kako će me oni prihvatiti? (ili su zasebna pitanja koja moram zasebno postaviti).

Unaprijed zahvaljujem na pomoći.

Zagreb, 12:03
Mogucnost postoji jer ce tvoj Mjesec za nesto manje od tri stupnjeva aspektirati sekstilom merkura koji predstavlja njegovu djecu.
Iako bi moglo doci do nekih odugovlacenja jer se na AC-u nalazi saturn, ili si nesto ili neki problem zatajila.
Izmedu signifikatora postoji mala obostrana recepcija ti/mars i djeca/merkur, merkur se nalazi u granici marsa a mars u granici merkura, sto bi ukazivalo na nesto malo obostrane simpatije, sto je za pocetak dovoljno.
Sve najbolje i javi kad se nesto dogodi.
__________________
stelanova
stelanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 15:09   #133
Uskoro bih trebala početi raditi kao prodajni predstavnik(posao preko prijateljice)...e sad,,,jako sam skeptična prema takvoj vrsti posla jer sam već tako nešto pokušala raditi ali nikakvog uspjeha nije bilo...
sad me zanima,hoće li se ovaj posao pokazati isplativim???

hvala puno!

Vinkovci,01.09.2014. - 15.06h
TenaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 20:49   #134
Quote:
angelsrain kaže: Pogledaj post
Mozda pitanje nije jasno bilo, jer po onom sto si ti pitala nisi spominjala cimericu niti ista. PO onom sto sam ja shvatila pitanje je bilo hoces li ti ostat u tom stanu.
Mislim da bi bolje bilo malo bolje opisat situaciju , jer ovako sad totalno drugacije sve izgleda. Pitanje je moglo glasit dali ces uspijet naci zamjenit vezano za cimericu onda to daje sasvim drugaciji izgled na situaciju. Eto tako za buduce ako budu pitanja jos.
Hvala tebi.
Primljeno na znanje
BobbyMcGee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 21:52   #135
Posao

Da li cu nastaviti da radim na istom radnom mestu, posle duze pauze ili me nece pozvati da radim....? Zrenjanin 21 49
Kerkira is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 22:35   #136
Quote:
Kerkira kaže: Pogledaj post
Da li cu nastaviti da radim na istom radnom mestu, posle duze pauze ili me nece pozvati da radim....? Zrenjanin 21 49
Da probam ja da vidim hoces li ostat na poslu:
Ovako
Asc 19'49 Ta
Asc je Ve u fiksnom znaku, te sam Mo je tek promjenio znak u promjenjivog strijelca, pa sto znaci da situacija vezi posla sigurno nece bit stabilna.
Ali vladar Asc i MC su u fiksnom znaku sto znaci da tu postoji mogucnost da posao nece bit neku promjena. Samo recepcije su ovde negativne, jer znak u kojem je Ve je u izgonu saturna (posla) takodjer i znak u kojem saturn je izgon Ve(tebe) pa onda tu postoji problem da tako reci niti ti volis tu da radis niti te posao nesto bas 'voli' da se tako izrazim.
Donedavno Ve i Sa su imali seperativni aspekt kvadrata pa moguce da je tu bio neki problem vezi posla.
Konkurencija Ma ima takodjer seprativni aspekt sa Saturnom , a ovde je slucaj konjukcije, pa moguce da je tvoja konkurencija bio ponudjen posao.
Ishod stvari je Mo koji je u kuci konkurencije pa mi se cini da posao ide nekom drugom. Mislim da je to ono sto tebe brine najvise.
Posto Ve i Sa imaju samo sep aspekt , a Mo i Sa su u averziji meni se cini da zapravo ce bit neki promjena na poslu, ali nekako ne vidim bas otkaz.
Jer Me vlada i 6 kucom poslodovca, koji odlazi iz znaka sjedista i egzaltacije u znak peregrine stanja, sto znaci da sam poslodovac bit ce jako promjenjiv i nestabilan s time i tvoji novci nece bit u dobrom stanju.
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 22:53   #137
Thumbs up Posao

niti ti volis tu da radis niti te posao nesto bas 'voli'....istina, a tacno osecam da ce konkurncija dobiti posao....tacno sam znala....mozda je tako bolje,,,, naci cu nesto bolje za sebe...
Kerkira is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 23:13   #138
Quote:
Kerkira kaže: Pogledaj post
niti ti volis tu da radis niti te posao nesto bas 'voli'....istina, a tacno osecam da ce konkurncija dobiti posao....tacno sam znala....mozda je tako bolje,,,, naci cu nesto bolje za sebe...
Sacekaj pa vidi sto ce bit pa ako mozes da javis da vidim imali sto smisla, a mozda budem i u krivu nikad ne znas.
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 23:23   #139
Javicu, naravno....i zahvaljujem vam se na odgovoru...
Kerkira is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 18:45   #140
Quote:
stelanova kaže: Pogledaj post
Mogucnost postoji jer ce tvoj Mjesec za nesto manje od tri stupnjeva aspektirati sekstilom merkura koji predstavlja njegovu djecu.
Iako bi moglo doci do nekih odugovlacenja jer se na AC-u nalazi saturn, ili si nesto ili neki problem zatajila.
Izmedu signifikatora postoji mala obostrana recepcija ti/mars i djeca/merkur, merkur se nalazi u granici marsa a mars u granici merkura, sto bi ukazivalo na nesto malo obostrane simpatije, sto je za pocetak dovoljno.
Sve najbolje i javi kad se nesto dogodi.
Hvala na lijepim zeljama. Cim se nesto dogodi, javim.
Zahvaljujem na odgovoru..
Selective is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:05.