Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2015., 14:15   #81
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Lalila, želim ti puno sreće.. možda ti muž odraste i dođe iz fazenja durenja trogodišnjaka do faze zrelog muškarca.
Svakako mi ti djeluješ pametnija, zrelija i bolja polovica toga braka.
Svaka ti čast na strpljenju.



Osobno...
Ne smeta me ako nema love, ako nije lijep,
ako nije nekaj jako pametan, ne mora biti uspješan, duhovit, baš me briga ako nema super posao, ne treba imati ni stan ni dobar auto.. kaj će mi to donijeti radost u vezi ? Ne.
Ali.. nemoj, nemoj , nemoj me piliti u mozak.
Kvocati, duriti se, manipulirati, cjepidlačiti.
Na to imam nultu stopu tolerancije.
Ne podnosim "odgojitelje" i "spasitelje" od mene same, prigovarala, kenjkala, kvocala koji ujutro mrze svijet a popodne sebe itd.
Vječno u nekoj misiji spašavanja partnera i preodgajanja.

Nultu.
Ne znam kako bih uopće funkcionirala sa tipom koji bi mi ovo radio radi neke spužvice za suđe.
Da se moram sa njim, odraslim magarcem podbadati i igrati igrice podlosti da me ostavi na miru ?
Malo sutra.
Automatski turn off.:

No ima i žena koje to cijeli život rade , sitničare i kvocaju mužu oko gluposti. Pa od muškarca naprave šutljivog fikusa u ćošku koji čim uđe panično traži papuče ili panično pazi da mu pivica ne poškropi stolić. Puni ih šoping centri. Siromaki.
Daj ovo sada, zakaj nisi ono tada, nemoj ovo, ti nikada, trebao si, treba ovo.Zakaj nisi ovo, mogao si ono... ili Mogel ljudi ( znaju sa US-a kaj to znači )


Kao u naci logoru.. vječni strah da netko ne vidi da cuclaš kocku šećera ili da si nešto pogrešno , nenamjerno napravio jer ako jesi bude ovo :
ili

Kaj je to život ?
Kaj je to brak ?
Ne kužim ljude uopće niti takve "sretne" brakove.
No zato i imam gamofobiju.
Sretno ti u pronalasku jednog koji nikad ne kvoca, ne pila i ne duri se oko ničega... tad mora da si gospođica savršena ili si našla karakternog blizanca. Mislim da bi ti karakterni blizanac jako brzo dopizdio, pa da bi rekla..ma daj neka kvoca al nek je lijep, zabavan, ima dobar posao i dobro se ševi, za kvocanje ću se već nekako i snaći...
Eh o kvocanju bih mogao do sutra govoriti...
Daklem, svi se nekako pokušavamo naći oko zlatne sredine kao jezičak na vagi.. ali je općenito ta zlatna sredina veoma nestabila pa jezičac brzo padne na lijevu oliti ga na desnu stranu. Priča o kvocanju ima duboke temelje u nezadovoljstvu sobom ali i u prejeranim ambicijama da sve bude savršeno, tipa savršena vaza, savršena komoda, savršeno čist stan, savršen život.. Vidiš ljudi se mijenjaju tijekom godina a mabicije da se nečim baviš i usavršavaš znaju biti gadna stvar. Žena mi se uhvatila kuhanja i zaista ima mota za hranu i kolače.. da uživam u lijepoj spizi svako malo.. ali i u kvocanju gdje si stavio ovo, s ovim ne mogu raditi, kuhinja mi je premala, nemam posuđa, zašto krpu stavljaš tu ako znaš da stoji 10, posudica veličine 10 stoji u ladici broj 25 pa rekla sam ti sto puta do sada.. Vidiš ja taj njen svijet i njene ladice ne razumjem.. kao što ne razumjem kako radi atomska centrala u Krškom (dobro znam kako radi atomska centrala) ali hoću reći kvocanje je sastavni dio braka, i nekakva pravila i principi moraju postojati bez obzira koliko se nekome glupi činili partneru mogu uvelike otežavati posao. Da ja teću tutnem u treću sobu a ona sada radi glazuru.. ma da znaš što bi volje i strpljenja imala da ju 15 minuta traži... ali jebi ga u kuhinju moraš zaći i gdje joj nećeš pomoći posložiti suđe nakon što se 15 sati patila oko kolača i spize...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 14:26   #82
Evo mene moj sad naživcirao. U sretnom smo friškom braku, bez navodnika.

Čistimo i sad ja sređujem svoju kozmetiku i kažem da sam dio bacila jer je istekao rok trajanja, a da ću dio koji je ok, a ne koristim ponuditi mami, pa ak ona neće pokloniti na forumu jer nije neka vrijednost da mogu prodati. I on mi kaže da bih mogla pokloniti njegovoj bivšoj ženi.

Nismo na pasmater s njom, ali nismo prijateljice niti komuniciramo osim oko djeteta na površnoj razini, a ona nije gola sirotinja pa da nema išta.

Mislim, ja bih se na njenom mjestu osjećala bezveze da mi nova supruga bivšeg muža šalje svoju korištenu kozmetiku. Kako mu je samo palo na pamet?
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 14:29   #83
Mislim da neki pretjeruju po pitanju Lalilinog primjera. Ja sam isto kontrol frik ali svi moji su me prihvatili kao takvu i uopce se ne obaziru na moja sitnicarenja pa i ja usutim nakon nekog vremena i skuzim da pretjerujem...

Druga je stvar ako se takav netko, jos vise nacisticki raspolozen, poklopi s nekim izuzetno submisivnim i labilnog karaktera pa krene maltretiranje ali ne vidim nesto osobito lose u ovom konkretnom primjeru jer zena ocito zna hendlat svog muza...
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 14:31   #84
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Sretno ti u pronalasku jednog koji nikad ne kvoca, ne pila i ne duri se oko ničega... tad mora da si gospođica savršena ili si našla karakternog blizanca. Mislim da bi ti karakterni blizanac jako brzo dopizdio, pa da bi rekla..ma daj neka kvoca al nek je lijep, zabavan, ima dobar posao i dobro se ševi, za kvocanje ću se već nekako i snaći...
pomoći posložiti suđe nakon što se 15 sati patila oko kolača i spize.


Radical na ti pusa, iako si oženjen.

Ne bi mi dosadio ako me ne bi zbog gluposti pilio u mozak ili mi držao predavanja oko važnosti suhe spužvice na povišenom mjestu.
Bitno da nije drame oko spužvica za suđe, prljave šalice ili krivo okrenute čaše.

A savršenstva su dosadna, mane su zabavne.

No primjetila sam da frajeri koji se ne zamaraju glupostima kao krpe i lonci, itekako se zamaraju nekim mmmm aktivnostima i svoj fokus oko voljene žene vrše oko tih stvari.
Kako joj ugoditi. Puno se smiju, puno ljube i grle svoje drage i uopće ne primjećuju spužvice za suđe niti podloške za čaše a niti kvocaju ženama.

No takvi nisu u "sretnim" brakovima sa prekokrasnim ženama, a žene ili cure su im obićno vrlo jedinstvena stvorenja koje mare za njih ne za stolić i što će on/susjeda Barica/svekrva reći.One mare za radost, zabavu, jedu prstima, puno se smiju, plešu, zezaju, vole ljude i životinje i vole život.
Spužve za suđe i jel zaprta ili odprta perilica svima su takvim takvim ljudovima na zadnjem mjestu u vezi.
Naime svjesni su da spužvica košta 2 kune pa nema smisla dramiti.
No to je već druga tema.

Postoje li sretni brakovi ?

Quote:
Carla Marx kaže: Pogledaj post
U sretnom smo friškom braku, bez navodnika.

Čistimo i sad ja sređujem svoju kozmetiku i kažem da sam dio bacila jer je istekao rok trajanja, a da ću dio koji je ok, a ne koristim ponuditi mami, pa ak ona neće pokloniti na forumu jer nije neka vrijednost da mogu prodati. I on mi kaže da bih mogla pokloniti njegovoj bivšoj ženi...
Spičles.
Bez teksta sam.
Kaj ?
Majko moja... reci da se zezaš !

Zadnje uređivanje pozitivax : 04.01.2015. at 14:38.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 14:32   #85
Quote:
Carla Marx kaže: Pogledaj post
Evo mene moj sad naživcirao. U sretnom smo friškom braku, bez navodnika.

Čistimo i sad ja sređujem svoju kozmetiku i kažem da sam dio bacila jer je istekao rok trajanja, a da ću dio koji je ok, a ne koristim ponuditi mami, pa ak ona neće pokloniti na forumu jer nije neka vrijednost da mogu prodati. I on mi kaže da bih mogla pokloniti njegovoj bivšoj ženi.

Nismo na pasmater s njom, ali nismo prijateljice niti komuniciramo osim oko djeteta na površnoj razini, a ona nije gola sirotinja pa da nema išta.

Mislim, ja bih se na njenom mjestu osjećala bezveze da mi nova supruga bivšeg muža šalje svoju korištenu kozmetiku. Kako mu je samo palo na pamet?
Mene bi ovo nasmijalo Mogla bi još ako imaš kakav nošeni veš zapakirati
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 14:36   #86
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Mene bi ovo nasmijalo Mogla bi još ako imaš kakav nošeni veš zapakirati
I meni je sad smiješno, ali me na prvu malo naživciralo. Onda sam ga vidjela kako je pokunjen i oprezan i sjetila se da je on i inače malo socijalno smotan,
pa se sad cerekam u sebi.

Odlična ideja za veš. Možda i neke seksi čarape. Njenom bi zaručniku sigurno bilo drago.
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 14:55   #87
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post

Radical na ti pusa, iako si oženjen.

Ne bi mi dosadio ako me ne bi zbog gluposti pilio u mozak ili mi držao predavanja oko važnosti suhe spužvice na povišenom mjestu.
Bitno da nije drame oko spužvica za suđe, prljave šalice ili krivo okrenute čaše.

A savršenstva su dosadna, mane su zabavne.

No primjetila sam da frajeri koji se ne zamaraju glupostima kao krpe i lonci, itekako se zamaraju nekim mmmm aktivnostima i svoj fokus oko voljene žene vrše oko tih stvari.
Kako joj ugoditi. Puno se smiju, puno ljube i grle svoje drage i uopće ne primjećuju spužvice za suđe niti podloške za čaše a niti kvocaju ženama.
No takvi nisu u "sretnim" brakovima sa prekokrasnim ženama, a žene ili cure su im obićno vrlo jedinstvena stvorenja koje mare za njih ne za stolić i što će on/susjeda Barica/svekrva reći.One mare za radost, zabavu, jedu prstima, puno se smiju, plešu, zezaju, vole ljude i životinje i vole život.
Spužve za suđe i jel zaprta ili odprta perilica svima su takvim takvim ljudovima na zadnjem mjestu u vezi.
Naime svjesni su da spužvica košta 2 kune pa nema smisla dramiti.
No to je već druga tema.

Postoje li sretni brakovi ?



Spičles.
Bez teksta sam.
Kaj ?
Majko moja... reci da se zezaš !
Lako ćemo mi tu pusu provući... evo gle..

SRETNA NOVAAAA POZITIVAX...!!!!
s lijeva

s desna

i zagrljaj...

Eto izljubio sam te i ispipao cijelu a da nitko kvocati ne smije...hihihihi...
Pa upravu si.. ja grlim i ljubim svoju dragu toliko dok joj muka ne dođe... bolje bi mi bilo da se povremeno uhvatim spužvica...hahaha..
Nego ontopic.. svaki brak nosi hrpu problema sa sobom, samo ih rijetki znaju učiniti sretnima, čak bi se usudio reći doživjeti sretnima jer se o doživljaju i radi ovdje a ne o materijalnom ostvarenju, savršenom stanu ili autu i slično... tu sreća, radost, osmjeh i nesputanost treba znati održati... Kad vidim ljude od 65, 70 kako se drže za ruke i kako se gledaju međusobno ništa mi se više reći ne treba...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 17:44   #88
Quote:
SuzyQ kaže: Pogledaj post
Pretjerala si, i jedini razlog zašto si ga htjela doma je jer si bila ljubomorna što se on zabavlja a ti ne.
Pomislih identicno.
"On se tamo zabavlja, smije, cuga, a ja jadna tu s vristecim dijetetom koje me ubija u mozak. Proklet bio, sad cu mu ja sjebat tu divnu vecer!"
__________________
Watch for the sign of the Saint. He will be back.
Ruza2008987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 20:16   #89
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post

Spičles.
Bez teksta sam.
Kaj ?
Majko moja... reci da se zezaš !
Da bar mogu reći da se zezam.
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 01:20   #90
Quote:
nuklea500 kaže: Pogledaj post
Kako izgledaju vase svadje?
Moj obrazac: ja sam pristojna dama, ne urlam, ne vrijeđam i ne dramatiziram. Uvijek sam analitična, smirena, racionalna, lijepo argumentiram moju stranu i svako toliko ubacim lijepu dozu podbadanja, predbacivanja, manipulaciju krivnjom tako da se ni ne možeš uhvatiti na nju, već se ja naknadno mogu praviti blesavom i opet okriviti tebe za to.

Njegov obrazac: počne s argumentiranjem, onda se pravi blesav i ne razumije ništa rečeno, a kad ga stisneš postane hladan i distanciran ili krene podjebavati. Ne možeš ga za ništa uhvatiti jer će ti vratiti lopticu i opet okriviti tebe za to.

Dakle, divan smo par Poznajemo se, volimo se i zapravo se dosta rijetko svađamo jer smo s vremenom naučili kako razbiti standardan obrazac kod onog drugog. Njegov način je da me nasmije i pokaže mi točno što radim. Moj je da pokažem točno što osjećam i trebam. Nakon toga možemo pričati kao odrasli ljudi, a ne više kao derištad

I sad primjer od prije nekoliko dana. Pečem ja po prvi put u životu(!!!) neke kekse i totalno sam se dala u to. Potrošila sam preko 10h na izradu, ispali su fantastični (nije da se hvalim ), ali najbitnije od svega je da su moj proizvod do svake mrvice okusa.

Pred kraj pečenja u ranim jutarnjim satima sam izradila početna slova nekoliko imena - mene, njega i još dvoje bliskih nam ljudi koji su dolazili na ručak. To je trebao biti poklon za nas četiri. Odem ja spavati tih bijednih par sati do jutra. Ujutro se ustrčimo pripremati ručak ovo ono. I u jednom trenutku ja idem po Moja Slova.

A slova nema. Naime, moje najdraže je vidio dva slova, prvo i treće slovo njegovog imena, osjetio bol što nisam napravila cijelo njegovo ime i da utješi tu bol pojeo ta dva slova. Onda je vidio i nešto što mu je izgledalo kao otpadak (prvo slovo mog imena, btw) i pojeo i to. Četvrto slovo (na njegovu žalost i moju sreću) nije našao.

Bol koja me preplavila je bila nevjerojatna. Jasno mi je da je to dječja bol, da je to glupost. Ali bila sam povrijeđena, skupio se i umor i neka sranja koja prolazim u zadnje vrijeme i napala sam ga na svoj način. Na što je on reagirao na svoj način. Ono što mi je bilo fascinantno promatrati je kako sam sve dramatičnije počela spominjati moj trud i rane jutarnje sate i moju žrtvu (a zapravo se radilo o mom entuzijazmu i užitku radi kojeg sam radila toliko dugo) i zapravo sam ga pritiskala u želji da dobijem utjehu. On je sve više upadao u svoj obrazac i postajao je sve distanciraniji.

Na to sam se odmakla, počela duboko udisati i točno osjetila mrak koji me obuzima. Želju da ga povrijedim, ucijenim, natjeram da mi da ono što mi treba. A onda sam mu prišla i samo iskreno i otvoreno rekla što mi treba - razumijevanje i utjeha. I to je razbilo njegov obrazac.

Odužila sam poprilično, ali poanta je u tome da nema sretnih i nesretnih brakova, recepata za uspjeh i neke velike pameti u komunikaciji. Svi imamo svoja crna mjesta, mjesta gdje se ne čujemo, ne vidimo, gdje komuniciramo s drugom osobom s željom da povrijedimo, a ne da liječimo. Mislim da je ključ vani da se otvorimo i pokažemo što nam stvarno treba umjesto da silujemo stvar. I da smo pritom svjesni da ćemo možda biti i dodatno povrijeđeni, ali da se to isplati. Dodatno, da priznamo i sebi i partneru ta mjesta i naučimo međusobno živjeti s njima, bez potiskivanja, racionalizacije ili očekivanja da se netko drugi pobrine za nas.

Barem je to sad naš način.
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 01:48   #91
@Barca super ti je cijeli post
Priča o slovima mi je preslatka.
Žao mi je što ti je pojeo slova, ali sam se smijala dok sam čitala.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 07:12   #92
Bas slatka prica. Sad bih keks.
malo me podsjeca na prijatelje koji su oko cetiri godine u braku, ali nisu jos probili obrazac.
on ima obicaj da hoce pomoci (dodatno, od sebe, dobra volja) i onda nesto zezne.
nedavno joj je bacio svu ljetnu odjecu (uredno spakovanu) u kontejner za staru odjecu, za pomoc onima koji nemaju. A ona je samo htjela dici to na tavan.
Samo krv nije potekla. A vole se i to nije upitno. I ios je on pun takvih bisera.
odluci oprati prozore po prevrelom danu, ona dosla s puta, a prozori kao da su krecom oprani, puni bijelih linija od poteza spuzvom, imali su navucene zavjese par tjedana.
ona onda ludi, a on se skroz povuce u sebe "budala sto je ista htio pomoci".
Ja isto prepoznajem momenat kad crnilo krene, nekad se uspijem zaustaviti, ali nekad ne i onda fino vidis kako se muz jezic sklupca i ne pusta nista do sebe, samo bodlje podigne.
tada uglavnom pomaze objasnjavati kako se ja sad osjecam, a ne sta je on pogrijesio.
kad on napada, ja se pravdam, ali on nastavlja govoriti i onda nekad skontam da sam stvarno zeznula i bude mi zao...jos me onda mora tjesiti da nije tako strasno, zna on da ja to nisam tako vidjela.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 10:41   #93
Quote:
nuklea500 kaže: Pogledaj post
Kako izgledaju vase svadje? Oko cega se svadjaju ljudi koji nisu ljubomorni, koji su dobri roditelji, koji pomazu jedno drugome, koji se privlace? Zar se ljudi u sretnim brakovima nikad ne svadjaju?
svađe su normalne i u dobrim i u lošim brakovima/vezama. No postoje svađe, i "svađe".
konstruktivne svađe su one u kojima ti nije cilj pobijediti drugu stranu, nego zajedno s njom naći rješenje.
u konstruktivnim svađama nema ega i nema inaćenja.
kad se svađaš sa onim kojeg voliš odupireš se porivu da se prepustiš živčanom impulsu, uvrijediš, povrijediš..
a ako to i uradiš, onda se tvrdoglavost raspe kao staklo pred željom da popraviš, utješiš, ispričaš se.
u konstruktivnoj svađi, uvijek ti je u primozgu živa činjenica da se s druge strane svađe nalazi osoba koju voliš, i koja nije tvoj neprijatelj


Quote:
nuklea500 kaže: Pogledaj post
Ah, jebemu, vjerojatno jesam pretjerala. Ali ipak mislim da je i on mogao postupiti drugacije. Iskreno, na mjestu tuh ljudi s kojima je sjedio, ja bih pomislila. : Kakav je ovo tuzan i jadan covjek kad peaznicku vecer provodi s nama, a ne sa svojom obitelji.
Pretjerujem opet? E jbg.
jesi, pretjerala si. pretjeruješ i sa ovim postom jer zaboravljaš da si mu ti odobrila kavu sa prijateljom kao i vrijeme kad će na tu kavu ići.
posesivno je od tebe očekivati da će već nakon sat vremena pobjeći doma.
a ako toliko držiš do 01.01. trebala si mu tako reći i zamoliti da kavu odradi sutradan.
ovo što ti radiš je pasivna agresija. praviš se da ti ne smeta što ide, štoviše čak ga i potičeš, a onda kad on to napravi, smatraš to njegovom pogreškom, zamjeriš mu i samo čekaš prvu grešku.
a prva greška u ovom slučaju je bila to što se ni nakon 2,5 sata nije vratio doma.
za kaznu dobio je histerični poziv.
i time si ti okinula njegovu rekaciju - nije došao doma do ponoći. kaznio te je time.
infantilno,naravno, ali izazvano od strane tebe

Quote:
nuklea500 kaže: Pogledaj post
Super savjet. Peri mu prljave gace, klimaj glavom i suti dok ne kaze da smijes govoriti. Sva sam od tog stila zivota.
Quote:
nuklea500 kaže: Pogledaj post
:zi jev:
Pa ne bas. Cak ga cesto poticem na izlaske i poslovna putovanja. On se boji da je premalo s djetetom pa mu je potrebna potpora.
da potičeš, ali koliko je to iskreno, a koliko glumljeno? dali se svako tvoje poticanje na kraju završi tvojim durenjem, histeriziranjem?
Ne moraš odgovoriti meni, zapitaj se sama, koliko je snažna tvoja pasivna agresija i koliko često joj pribjegavaš

Quote:
nuklea500 kaže: Pogledaj post
Nikad mi nije palo na pamet zvati ga da dodje kuci kad je s drustvom, ovo je bilo drugacije.
a što je točno drugačije? bolesno dijete će biti bolesno bio on doma ili ne. ali ako inače ne izlazi, i ti si ga potaknula da ode na kavu sa frendom jer moraš odmah skakati na telefon zato jer je dijete dobilo temp?
vjerujem da kao majka možeš par sati ostati sama sa bolesnim djetetom
nemoj ga koristiti kao izgovor i mamac da muža dovučeš čim prije doma.
LadyEvil is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 11:24   #94
Ewo sinoć smo imali okršaj..
Dao sam joj da vozi auto.. i vozimo se mi tako, noć, kad nas sustigao jedan sa dugim svjetlima...Reko ewo nereda.. Blješte retrovizori, pita ona mene jel ovaj ima duga svjetla upaljena? Reko da... i znam što sljedi...
Ok, kaže ona, sad će on vidjeti boga svoga.. sa 70 spusti lagano na 40-50 a zavoji ispred, i tako dvije tri minute sve do jednog ravnog dijela ceste gdje nas je ovaj prestigao... a ljubav moja za njim raspizdi duga svjetla i po gasu sa rječima...sad ćeš ti vidjeti kako je pod dugima vozit..
Meni živci na miljon, reko nećeš, uspori pusti ga da ode, dosta si ga zajebavala..ona ništa... ma potegnu ja lagano za ručnu da smanjim brzinu makar spalio pakne..
Kaže za ručnu si potegao dok ja vozim...?
Reko jesam, voziš kao manijak..
A kako ti voziš kad na zaobilaznici ideš 150 i voziš slalom..
Ja brzo vozim, ljudi kažu vidi budale i maknu se.. a ti baš tražiš da se čovjek zaustavi i zaljepi ti šamar..
Nećeš ti meni govorit kako ću ja vozit i potezat mi ručnu!!!
Oću!
Muk... minut.. dva..
Reko šta je.. da rješimo ovo..
Muk..
Reko stani sastrane odma..stala je, izlazin vanka iz auta..
Gdje ćeš u ovoj pizdojebini, kako ćeš kući..?
Pješke.. stobom se ne vozim...ili ćeš razgovarat ili gonjaj sama..
Ajde nemoj jesi normalan..
I onda priča..ona... ti voziš ovako i onako meni smeta..
Pa reci kad ti smeta pa neću rekoh..
Ali kad ti radiš pizdarije ni ja se ne vozim stobom..
Ne diži živce ljudima u prometu, naletjeti ćeš na budalu i pokupiti šamar..
Dobro - dobro!
Sigurno?
Osmjeh
Poljubac...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 11:29   #95
Nije to svađa, nego patnje mladog werthera.
djetinjarije
LadyEvil is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 11:31   #96
Quote:
LadyEvil kaže: Pogledaj post
Nije to svađa, nego patnje mladog werthera.
djetinjarije
Blago meni....
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 11:34   #97
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Blago meni....
tako je!
ali zaista, nemoj potezati ručnu tijekom vožnje pogotovo ne ženi vozaču!
LadyEvil is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 11:44   #98
Nisam čitala komentare drugih, samo uvodni post, i ovo mi upalo u oči:

Quote:
nuklea500 kaže: Pogledaj post
muz je pitao mene kad bi mi bilo najzgodnije da ode jer je malceka bila uzasno nervozna (ispostavilo se da je to bilo stanje pred razboljevanje) i ja sam mu rekla da ako je njemu skroz svejedno da predlozi tom liku da se nadju uvecer jer mi je uvecer lakse s maleckom (rituali pred spavanje i spavanac).
Quote:
Da, ali mogao je organizirati kavu preko dana.


Ali da je muž mogao provjeriti s prijateljem vodi li ženu - mogao je. Pa i da nije poveo ženu, mogao te muž povesti da upoznaš prijatelja, ipak ste mu oboje vrlo bitne osobe u životu.
__________________
Sramota forum.hr-a::::Dalmacija
Beta ženka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 11:47   #99
Quote:
Lalila05 kaže: Pogledaj post
Ljudi rade na sebi dok su živi, zar ne?
Je.
I jedina osoba na kojoj se može nešto napraviti.


Quote:
Carla Marx kaže: Pogledaj post
Mislim, ja bih se na njenom mjestu osjećala bezveze da mi nova supruga bivšeg muža šalje svoju korištenu kozmetiku. Kako mu je samo palo na pamet?

Ustvari jedan dobronamjeran i praktičan čovjek.
Illana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 11:50   #100
Po pitanju početnog posta, ne slažem se ni s kim od vas Mislim da ga je još trebala opatrnut šlapom kad je došao doma.
Jebe mi se za sve ove fore "sloboda u braku" i "kvocanje je smrt", radilo se o popularnom coinu ljubomoran-muž ili kvocava-žena. Ako smo se dogovorili nešto, ŠTA GOD to bilo, ima da tako bude ili da se dogovor promijeni. Dakle, ako ja idem van s frendicom i kažem ljubiću zubiću bit ću doma oko 8, onda ću bit doma oko 8. Ako hoću ostat s frendicom dulje, nazvat ću oko pola 8 i reć- ljubiću zubiću, ja ću ostat još 2-3 sata, baš je super, volim-te-nemoj-radit-večeru i svi će bit zadovoljni.

Ono što NEĆU napravit je doć doma u ponoć ako me se očekivalo u 8, bez da se javim ili da se drukčije dogovorimo. Nije stvar slobode jer je ionako imam i mogu ostat na kafi. Stvar je poštivanja partnera i njegovog vremena i njegovih planova. Kao prvo, zato što imamo dijete koje on čuva dok me nema. Kao drugo, i kad nema djeteta ja znam da on čeka da dođem doma pa da mi ispriča sve šta mi ima za ispričat i pokaže karte i da gladuje jer neće jesti bez mene i tak. Planira svoje vrijeme sukladno mom vremenu. Bila bi seljača bez mozga da se ne pojavim X sati i na njegov poziv popizdim jer eto on meni ograničava slobodu Imao bi pravo oslobodit se on mene, satarom

Što se kućnih svađa tiče, svađamo se kad gladujemo predugo ili nismo dobro spavali. Onaj tko je slabije spavao/više gladuje obično se napizdi oko neke sitnice pa provocira, a onda se čeka reakcija- ako je i drugi gladan i pospan počinje opsada, ako je drugi odmoran i najeden počinje komedija. I tak.

Jedino što ko isus NE VOLIM je kad me pita jel mi treba pomoć slagat suđe. Ili pomoć usisat. Nije da ja išta više od njega spremam, tu smo si negdje, ja samo ne volim da se koristi taj izraz "jel ti treba pomoć". Ne treba meni nikakva pomoć jer to nije moj posao pička li ti materina Možeš pomoći sam sebi ili možeš pomoći općem stanju urednosti u stanu, ali meni sigurno ne možeš jerbo to implicira da je kućanski posao moja dužnost ali ćeš mi ti ljubazno pomoći jer si dobar muž i to. Mmmmmmmm-hm.

Doduše nakon nekoliko godina mislim da više ne bi izgovorio tu rečenicu ni da je izvlače iz njega vrućim voskom. Nope. Počne kao "Jel ti mogu..."BACKTRACK BACKTRACK ABORT ABORT "...napravit kavu ljubavi?"

:klap:

(ja igram Magic The Gathering za njega, da ne bude da je on papuča a ja nisam)
__________________
A life-sentence sweeping confetti from the floor of a concrete hole..
Absolutely* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:43.