Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2015., 13:12   #41
Ako si šest godina to tolerirala ne znam zašto nebi i dalje.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 13:21   #42
Quote:
Scarlett0 kaže: Pogledaj post
Pokusat cu sve sloziti u jedan post. Dakle, kao sto sam vec navela, jako sam tolerantna osoba. Previse. Svjesna sam toga. Kad volim, dajem se do kraja... nisam spremna odustati ako postoji i truncica nade. S obje strane naravno. Stabilna sam, komunikativna i otvorena, volim biti voljena, kao i svako zivo bice. Radim, vrijedna sam, zaradjujem svoj kruh. Radi i on, ni blizu da smo bogatuni. Niti on ima brutalnu placu, auto, stan... nema ni brutalnu placu, ni svoj auto, a bome ni svoj stan. Za materijalne stvari me nikad nije briga. Balava... jesam li balava... evo, reci cu da imam svojih 25 godina i stalno pokusavam biti realna osoba i cvrsto stajati na zemlji. Volim ga, iskreno. Zanimalo me da li mislite da postoji takav tip ljudi? Mozda to svi rade s vremena na vrijeme, ali se ne sazna. Htjela sam cuti vasa iskustva i razmisljanja. I opet, hvala sto ih djelite samnom. Iskreno, mislim da nije presao granicu da bi spavao s nekim i sta vec ide uz to... poljupci, dodiri... etc. Razgovaramo puno, rekla sam mu da ga necu provjeravati, ali neka mi kaze kada dobije poruku, ako ju dobije, obecao je da ce zavrsiti s tim, da me voli i zna da je pogrijesio. Neznam da li on zbilja ne vidi nista lose u tome, ali ja smatram da takve stvari nisu u redu. Prica je ista, kolegica je, nista nije imao s njom i prekida tu komunikaciju. Isprike na predugom postu. Citam vas, iako ne odgovorim na svaki post.
Mislim da postoje ljudi koji jednostavno ne mogu biti monogamni.
Bila sam u takvoj vezi, taj je stalno visio po tim društvenim mrežama (naravno bez mog znanja), priznao mi je čak i nevjeru, ja sam oprostila ,
misleći da će nakon toga cvast ruže, ali to je bilo kratkog vijeka.

Ali razlika je između tvog i ex moga, šta je moj bio loš prema meni.
Ako je to dopisivanje jedini problem, a on je voljan to prestati, onda je valjda ok da mu daš šansu.
Znaš, i ja sam bila tolerantna, praštala sam šta inače ni bi ni u ludilu...ja sam pogriješila, ali to ne znači da češ i ti.
Uvijek sam bila pobornik da se treba dati cijeli ako vjeruješ da je to to.

Želim ti sreću...
Gorgo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 13:28   #43
Quote:
GORGO kaže: Pogledaj post
Mislim da postoje ljudi koji jednostavno ne mogu biti monogamni.
.
E da naravno, pa si nađu glupaču koja će tolerirati da ševe sastrane...
Ako ne mogu biti monogamni zašto su u vezi?
Nedavno sam čuo teoriju kako muškarci ne mogu kontrolirati svoju sexualnost?
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 13:35   #44
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
E da naravno, pa si nađu glupaču koja će tolerirati da ševe sastrane...
Ako ne mogu biti monogamni zašto su u vezi?
Nedavno sam čuo teoriju kako muškarci ne mogu kontrolirati svoju sexualnost?
U vezi su zbog sigurnosti. Mogu oni sve kontolirat, kad se neka zgodna zena mota oko nekog na njemu je hoce li napravit nes ili ce se zaustavit prije nego se nesto desilo. Imaju taj neki prirodni poriv. Na pojedincu je dal ce te varat ili bit vjeran. Mislim da ovisi i o tom kolko mu je stalo do svoje cure i do veze. Muskarci su napaljeni, to im je u prirodi
lydia123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 13:39   #45
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
E da naravno, pa si nađu glupaču koja će tolerirati da ševe sastrane...
Ako ne mogu biti monogamni zašto su u vezi?
Nedavno sam čuo teoriju kako muškarci ne mogu kontrolirati svoju sexualnost?
Ciljano nađu osobu sa visokom dozom empatije, tako da ih tolerira...da, bila sam teška glupača, ali bar je došlo iz guzice u glavu

Mislim da bi oni htjeli imati vezu, ali jednostavno ne mogu dugo izdrzat. Ne mogu sad u neku analizu jer sam do sad u svom životu naišla na samo jednu osobu takvu.

I bez obzira šta je bio jako zadovoljan sexom, varao je kako je rekao...jer sam bila presigurna u njega . Osoba sam koja nije po prirodi ljubomorna, pa je to on izravnao sa ...nije me briga
Sada se sama sebi smijem.

A ta teorija je za umrit od smija. A zašto se ne mogu kontrolirat?
Gorgo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 13:41   #46
joj curo draga
šta čekaš, pakiraj prnje

ili još bolje, natjeraj njega da spakira svoje
Ibsenova Nora is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 13:42   #47
Quote:
lydia123 kaže: Pogledaj post
U vezi su zbog sigurnosti. Mogu oni sve kontolirat, kad se neka zgodna zena mota oko nekog na njemu je hoce li napravit nes ili ce se zaustavit prije nego se nesto desilo. Imaju taj neki prirodni poriv. Na pojedincu je dal ce te varat ili bit vjeran. Mislim da ovisi i o tom kolko mu je stalo do svoje cure i do veze. Muskarci su napaljeni, to im je u prirodi
Glupost. Glupost ogromna ko kuća. Imam i ja razno razne porive pa samo jače stisnem koljena jedno uz drugo i odšećem iz situacije jer kad nekome obećam vjernost to je zakon. Kad mi neki "poriv" bude bitniji od veze - maknut ću se iz veze i kao slobodna žena radit što mi volja.

Mogu se muški kontrolirati. Samo zašto bi, kad im se prašta?
Racine Carree is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 13:50   #48
Quote:
lydia123 kaže: Pogledaj post
U vezi su zbog sigurnosti. Mogu oni sve kontolirat, kad se neka zgodna zena mota oko nekog na njemu je hoce li napravit nes ili ce se zaustavit prije nego se nesto desilo. Imaju taj neki prirodni poriv. Na pojedincu je dal ce te varat ili bit vjeran. Mislim da ovisi i o tom kolko mu je stalo do svoje cure i do veze. Muskarci su napaljeni, to im je u prirodi
Quote:
GORGO kaže: Pogledaj post
Ciljano nađu osobu sa visokom dozom empatije, tako da ih tolerira...da, bila sam teška glupača, ali bar je došlo iz guzice u glavu

Mislim da bi oni htjeli imati vezu, ali jednostavno ne mogu dugo izdrzat. Ne mogu sad u neku analizu jer sam do sad u svom životu naišla na samo jednu osobu takvu.

I bez obzira šta je bio jako zadovoljan sexom, varao je kako je rekao...jer sam bila presigurna u njega . Osoba sam koja nije po prirodi ljubomorna, pa je to on izravnao sa ...nije me briga
Sada se sama sebi smijem.

A ta teorija je za umrit od smija. A zašto se ne mogu kontrolirat?
Kažu da imaju jak nagon pa eto kada im dođe žene moraju dat pičke, ili njegova ili tuđa..?
Nikad nisam muškarce vidio u takvom svjetlu, pa ne kužim iskreno.. ali eto to su žene rekle nije izašlo iz muških usta. Pitao sam ih nekoliko, što radiš kad ti se ne ševi a on želi..kaže a dam mu šta ću ako neću dat potražit će drugdje, on mora dobit kad mu dođe, to je nagon...

Dakle obično dotični nađe jednu takvu glupaču sa predumišljajem.. mora biti tolerantna, da ima mota za kuvat i izrađat dicu a da ja mogu di me volja...to nije veza to je robovlasništvo...on kao mora jebavat sastrane jer bi bez toga vjerojatno umro...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 13:52   #49
Quote:
Racine Carree kaže: Pogledaj post
Glupost. Glupost ogromna ko kuća. Imam i ja razno razne porive pa samo jače stisnem koljena jedno uz drugo i odšećem iz situacije jer kad nekome obećam vjernost to je zakon. Kad mi neki "poriv" bude bitniji od veze - maknut ću se iz veze i kao slobodna žena radit što mi volja.

Mogu se muški kontrolirati. Samo zašto bi, kad im se prašta?
Točno.
samo da sada ne krene tema u pravcu da muškarci imaju veći libido od žena
Ili, kako je moj prika meni iša objasnit pa je rekao...kako lav ima puno lavica tako i mi, moram sijat svoje sjeme
Gorgo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 13:57   #50
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Kažu da imaju jak nagon pa eto kada im dođe žene moraju dat pičke, ili njegova ili tuđa..?
Nikad nisam muškarce vidio u takvom svjetlu, pa ne kužim iskreno.. ali eto to su žene rekle nije izašlo iz muških usta. Pitao sam ih nekoliko, što radiš kad ti se ne ševi a on želi..kaže a dam mu šta ću ako neću dat potražit će drugdje, on mora dobit kad mu dođe, to je nagon...

Dakle obično dotični nađe jednu takvu glupaču sa predumišljajem.. mora biti tolerantna, da ima mota za kuvat i izrađat dicu a da ja mogu di me volja...to nije veza to je robovlasništvo...on kao mora jebavat sastrane jer bi bez toga vjerojatno umro...

Znala sam da ćeš udrit na libido. Ovako, iz mog iskustva sigurna sam da je u pitanju nesigurnost, ali do te mjere da je mislim čak na psihičkoj bazi.

Iako mislim da sam zaista naletila na ekstrem. Ostali da, i ja sam pitala svoje prijatelje, kažu da navodno ne dobijaju doma, hmm.
lakše je šarat nego popravit...užas

nije nagon, imam i ja velik libido pa mi nikad nije palo na pamet tražit accessories sa strane
Gorgo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 13:57   #51
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Kažu da imaju jak nagon pa eto kada im dođe žene moraju dat pičke, ili njegova ili tuđa..?
Nikad nisam muškarce vidio u takvom svjetlu, pa ne kužim iskreno.. ali eto to su žene rekle nije izašlo iz muških usta. Pitao sam ih nekoliko, što radiš kad ti se ne ševi a on želi..kaže a dam mu šta ću ako neću dat potražit će drugdje, on mora dobit kad mu dođe, to je nagon...

Dakle obično dotični nađe jednu takvu glupaču sa predumišljajem.. mora biti tolerantna, da ima mota za kuvat i izrađat dicu a da ja mogu di me volja...to nije veza to je robovlasništvo...on kao mora jebavat sastrane jer bi bez toga vjerojatno umro...
Ne bih išla tako daleko da tu ženu(onu koja izabere biti čistačica, pralja, ŽM bez K...ter grijačica postelje) nazovem glupom. Prije bih rekla da je inertna, ustrašena, nesvjesna da postoji svijet i iza mudanti njenog najdražeg a sklonog nevjeri.
A itekako postoji i normalna muškadija i dobre veze i brakovi u kojima obje osobe egzistiraju kao punopravni partneri i poštuju se.
Nije da sam sklona agresiji, ali zbog tog laganja direkt u oči bih junaku iz priče utrpala taj mobitel tamo gdje sunce ne sja. Pa nek tipka i dalje.
__________________
We linger in the shadows of tormented minds.
https://youtu.be/lugnetyBAhc
Darkyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 14:11   #52
Quote:
Scarlett0 kaže: Pogledaj post
Pokusat cu sve sloziti u jedan post. Dakle, kao sto sam vec navela, jako sam tolerantna osoba. Previse. Svjesna sam toga. Kad volim, dajem se do kraja... nisam spremna odustati ako postoji i truncica nade. S obje strane naravno. Stabilna sam, komunikativna i otvorena, volim biti voljena, kao i svako zivo bice. Radim, vrijedna sam, zaradjujem svoj kruh. Radi i on, ni blizu da smo bogatuni. Niti on ima brutalnu placu, auto, stan... nema ni brutalnu placu, ni svoj auto, a bome ni svoj stan. Za materijalne stvari me nikad nije briga. Balava... jesam li balava... evo, reci cu da imam svojih 25 godina i stalno pokusavam biti realna osoba i cvrsto stajati na zemlji. Volim ga, iskreno. Zanimalo me da li mislite da postoji takav tip ljudi? Mozda to svi rade s vremena na vrijeme, ali se ne sazna. Htjela sam cuti vasa iskustva i razmisljanja. I opet, hvala sto ih djelite samnom. Iskreno, mislim da nije presao granicu da bi spavao s nekim i sta vec ide uz to... poljupci, dodiri... etc. Razgovaramo puno, rekla sam mu da ga necu provjeravati, ali neka mi kaze kada dobije poruku, ako ju dobije, obecao je da ce zavrsiti s tim, da me voli i zna da je pogrijesio. Neznam da li on zbilja ne vidi nista lose u tome, ali ja smatram da takve stvari nisu u redu. Prica je ista, kolegica je, nista nije imao s njom i prekida tu komunikaciju. Isprike na predugom postu. Citam vas, iako ne odgovorim na svaki post.
Ne voliš,ti kupiš mrvice.
I izigravaš mu mamu svjesno.

Rekao je da će ti reći kad dobije poruku?Haloo? Jel ti sebe čitaš?
Tko dobija poruke koje ne želi i ne potiče?

Pristala si na obrazac da te radi budalom i još te tapše po glavi za utjehu.
Bolje se zapitaj zašto pristaješ na takav mazohizam...Najbolji nije,jedini na svijetu nije,sigurno nije ekstra ljubavnik čim stalno chata s nekim,onda što je?
__________________
“Knowledge without wisdom is a load of books on the back an ass”
Bukoroshe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 14:42   #53
Quote:
GORGO kaže: Pogledaj post
Znala sam da ćeš udrit na libido. Ovako, iz mog iskustva sigurna sam da je u pitanju nesigurnost, ali do te mjere da je mislim čak na psihičkoj bazi.

Iako mislim da sam zaista naletila na ekstrem. Ostali da, i ja sam pitala svoje prijatelje, kažu da navodno ne dobijaju doma, hmm.
lakše je šarat nego popravit...užas

nije nagon, imam i ja velik libido pa mi nikad nije palo na pamet tražit accessories sa strane
Nije lako ni šarati kad malo bolje pogledaš...
Ali popravljati je bar 100 puta teže nego šarati..da nije tako zašto misliš da bi muškarci šarali sa ovakvim i onakvim ženama ako doma mogu dobiti kako žele? Doma ne mogu dobiti, ne samo da ne mogu dobiti nego često i ne mogu ni razgovarati sa svojom ženom.. I onda imaš dvije krajnosti nevaljalog odnosa, ovu prvu opisanu i onu drugu, gdje žena da i na taj način kupuje mir u vezi, stavljajući frustracije na vlastita leđa...




Quote:
Darkyn kaže: Pogledaj post
Ne bih išla tako daleko da tu ženu(onu koja izabere biti čistačica, pralja, ŽM bez K...ter grijačica postelje) nazovem glupom. Prije bih rekla da je inertna, ustrašena, nesvjesna da postoji svijet i iza mudanti njenog najdražeg a sklonog nevjeri.
A itekako postoji i normalna muškadija i dobre veze i brakovi u kojima obje osobe egzistiraju kao punopravni partneri i poštuju se.
Nije da sam sklona agresiji, ali zbog tog laganja direkt u oči bih junaku iz priče utrpala taj mobitel tamo gdje sunce ne sja. Pa nek tipka i dalje.
Ah što ste sve žestoke..?
Možda zato i ide u zahod snjim, i upali vibro...
Zašto ljudi misle da je ostaviti brak iza sebe šala mala..?
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 14:51   #54
[QUOTE=radical change;55198914]Nije lako ni šarati kad malo bolje pogledaš...
Ali popravljati je bar 100 puta teže nego šarati..da nije tako zašto misliš da bi muškarci šarali sa ovakvim i onakvim ženama ako doma mogu dobiti kako žele? Doma ne mogu dobiti, ne samo da ne mogu dobiti nego često i ne mogu ni razgovarati sa svojom ženom.. I onda imaš dvije krajnosti nevaljalog odnosa, ovu prvu opisanu i onu drugu, gdje žena da i na taj način kupuje mir u vezi, stavljajući frustracije na vlastita leđa...

Da, imamo dvije krajnosti. Ali svakako navijam za onu da radije izaći iz odnosa i započeti novi život, nego ponižavanje kojem nema kraja, bilo da se radi o nevjeri, alkoholu ili bilo kakvom eskipizmu.

Nije lako otići od nekog koga voliš ali nema smisla praštat ukoliko se isto ponavlja, samo sebi štetiš i gubiš vrijeme s osobom koja mogu reći ''ne valja''
Gorgo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 14:52   #55
Zato jer brak u kojem muškarac kaže kako će partnericu obavijestiti kad mu stigne poruka od druge ili on krene slati i jest šala.
No, ovo je svakako dublje od samo poruka.
Osobu koju voliš i poštuješ, ne želiš izgubiti. Iskreno, pojma nemam kako taj lik živi sam sa sobom i liježe u taj njihov krevet , znajući da ona pati, ako je imalo voli.
Možda i bolje da ne razumijem.
__________________
We linger in the shadows of tormented minds.
https://youtu.be/lugnetyBAhc
Darkyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 15:00   #56
Ma još mi je žalosnije šta takva govna od ljudi uvijek osvoje srce neke drage, pametne i časne osobe. Autorica je sposobna mlada ženska, koja sigurno može birati dečka.
A ništa, pamet u glavu, ako si odlučila dati šansu, daj...ali nek ti bude u potiljku da postoji migučnost da ćeš se razočarat, a tada mu daj volej u dupe
Gorgo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 15:18   #57
Quote:
Scarlett0 kaže: Pogledaj post
Razgovaramo puno, rekla sam mu da ga necu provjeravati, ali neka mi kaze kada dobije poruku, ako ju dobije, obecao je da ce zavrsiti s tim, da me voli i zna da je pogrijesio.
A dobro je onda.
Ja se već zabrinula da ti neće obećati da neće više nikad slat/primat nepoćudne poruke. I da te ne voli. I da te ne poštuje. I da ne zna da je pogriješio.



btw
koliko on ima godina...
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 15:33   #58
Quote:
Scarlett0 kaže: Pogledaj post
Pokusat cu sve sloziti u jedan post. Dakle, kao sto sam vec navela, jako sam tolerantna osoba. Previse. Svjesna sam toga. Kad volim, dajem se do kraja... nisam spremna odustati ako postoji i truncica nade. S obje strane naravno. Stabilna sam, komunikativna i otvorena, volim biti voljena, kao i svako zivo bice. Radim, vrijedna sam, zaradjujem svoj kruh. Radi i on, ni blizu da smo bogatuni. Niti on ima brutalnu placu, auto, stan... nema ni brutalnu placu, ni svoj auto, a bome ni svoj stan. Za materijalne stvari me nikad nije briga. Balava... jesam li balava... evo, reci cu da imam svojih 25 godina i stalno pokusavam biti realna osoba i cvrsto stajati na zemlji. Volim ga, iskreno. Zanimalo me da li mislite da postoji takav tip ljudi? Mozda to svi rade s vremena na vrijeme, ali se ne sazna. Htjela sam cuti vasa iskustva i razmisljanja. I opet, hvala sto ih djelite samnom. Iskreno, mislim da nije presao granicu da bi spavao s nekim i sta vec ide uz to... poljupci, dodiri... etc. Razgovaramo puno, rekla sam mu da ga necu provjeravati, ali neka mi kaze kada dobije poruku, ako ju dobije, obecao je da ce zavrsiti s tim, da me voli i zna da je pogrijesio. Neznam da li on zbilja ne vidi nista lose u tome, ali ja smatram da takve stvari nisu u redu. Prica je ista, kolegica je, nista nije imao s njom i prekida tu komunikaciju. Isprike na predugom postu. Citam vas, iako ne odgovorim na svaki post.


Mlada forumska kolegice,
Dok sam čitao tvoje postove, ubadalo me u oko prevelika doza naivnosti i slijepo vjerovanje pa čisto ubacih malo matematike;

Ti imaš 25 godina, zajedno ste 6, a 5 godina živite zajedno.. Dakle, što te je ponukalo da u tako ranim godina se zavežeš i počneš zajednički živjeti s nekime? Nije ti bilo žao mladosti i svega specifičnog tim godina, žrtvovati zbog njega.. E sad, ili je on „frajer nad frajerima" ili si ti karakterno moćna i stabilna persona.. Nažalost, iz pročitanog - oba slučaja su pala u vodu..

Kažeš da ga voliš, ok.. Vjerujem tome.. Ali praktički ni ne znaš za drugo, pošto ti je to , u biti, jedini primjer na kojemu se može donijeti odluka što to ljubav jest.. A rekao bih, mršavo to sve izgleda..

I sad, toliko si naviknuta na njega te zbog straha da ne ostaneš sama, (zbog neznanja i neosjeta da postoji netko bolji) ti mu dižeš taj 'žgoljavi' ego i daješ mu do znanja da „to i nije toliko loše što radi“, a u principu, on baš čini jednu izrazito bezobraznu stvar – iskazuje ti potpuno nepoštovanje..

Iskreno, meni je stvarno žao kad čitam ovakve primjere čistog mazohizma i davanja nečega za nešto što ni blizu nije 1 za 1.. Nije neka fora.. Ali , na kraju krajeva, vrijedi ona koja kaže da ako ne poštujemo same sebe, ne možemo očekivati ni od drugih da nas poštuju..

No, opet, to je tvoj izbor.. Tko zna? Može biti da sam ja u krivu.. Jednostavno ne vidim sve kutove.. Možda ovo sve i tako dugo traje među vama, zato što ste se oboje žrtvovali tijekom svih godina, a ovo je samo trenutna kriza koja vas stavlja na test?

- samo, žali bože persone koja konstantno isti test polaže, i polaže, i polaže..
__________________
"“No mistakes in the tango, darlin'. Not like life.. If you make a mistake, get all tangled up, you just tango on.”"

"..If no one ever hears it how we gonna learn your song..?"
Picopjevac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 15:51   #59
Mozda mu fali adrenalina

Kako mozes misliti i vjerovati da nije presao granicu s nekom? Ja bih na tvom mjestu vjerovala u dokaze, a dopisivanja, izlike i kolegice ne bih tolerirala. Mozes zivjeti s nekim duplo dulje, a da ne znas njihove prljave tajne. Ljudi su cudni.
__________________
I'm jealous and I'm trusting. It's cognitive dissonance. F. Scott Fitzgerald talked about it.
Adriana Ravoire is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 16:13   #60
Autorice imaš samo 25 godina (dakle, život je tek pred tobom), imaš svoj posao, kažeš da si vrijedna, iz postova čitamo da si dobra kao osoba, tolerantna... imaš puno kvaliteta.
To sve zna ovaj tvoj i zato te ne želi izgubiti, ali vjernost mu nije jača strana.
Ako s njim ostaneš, neće ti biti lako. On će se teško promijeniti, a ti... ti ćeš s godinama sve više venuti zbog takvog njegovog ponašanja i uzaludnog pokušaja da ga promijeniš.
Mislim da ti to ne treba. Ljubav znači vjernost, a ne dopisivanje s drugima usred noći i to pred tobom.
Mlada si još, toliko divnih stvari te čeka u životu, ali ne kraj ovakvog muškarca.
My time is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:55.