Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2015., 19:34   #21
Autorica je izuzetno živčana osoba (sudeći po njenim postovima).
Muškarci to ne vole. Uostalom, tko voli.
I onda se ona čudi zašto se njen partner tako ponaša.
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 20:10   #22
Quote:
Taja70 kaže: Pogledaj post
Sto da radim ?
Pa da se središ najprije a ne u vezi širiš netoleranciju, nekomunikaciju, inat i neralana očekivanja..

Dakle, nakon 3 godine nekomunikacije o bitnom normalno je da te doživljava zdravo za gotovo i više stobom nije jednostavno tako zabavno. Ne može biti, bilo je zabavno podljednje 2,5 godine, a nakon toga dolazi nešto što se zove halooo zajednički život sa svim svojim problemima, lošim raspoloženjima i ostalim pizdarjama. Sa osobom koju voliš se razgovara otvoreno o svima spektima veze i razlike koje postoje u emocionalnom, karakternom i svakom drugom pogledu nastojite zajedno prevladati korak po korak a ti razlika bude jako jako puno i sastavni su dio svake veze. Bude i kriza kada se razlike ne mogu prevladati jer jednostavno treba sazrjeti možda kao prišt pa pukne i dođe do rješavanja.. no raditi inat, odbacivati, ne kuhati, ne dolaziti doma.. a jebi ga slušaj što da ti kažem osim da niste naučili rješavati probleme, a sami se neće rješiti..

Šta raditi.. pa pokušati spasiti ako vrijedi spašavati i želiš spasiti, razgovorom, primjerom, odlukama, suočavanjem sa negativnim osjećajima, problemima, razlikama i slično...
Djetinjasta si, živčana i nebalansirana...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 21:54   #23
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Ponovi si svoj potpis nekoliko puta. Mozda pomogne.
Inace, ni goethe ti ne garantira ista. Evo, ja sam primjer.


On topic.
Tip se ponasa trulo.
Bezveznjak.
Ali ako ga ti zelis, nemoj predugo cekati. Koliki mu je promet, pokupiti ce ti ga neka u keks roku.
ti si primjer cega? zene koja voli goethea?
to je strogo seksualno. mentalni bdsm. bas fin off topic.
__________________
Kad čovjek padne potvrdio je silu gravitacije. Kad se podigne potvrdio je svoju vlastitu silu. Svatko može biti Isac Newton u svom svemiru.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 21:59   #24
Quote:
gajto gazdanov kaže: Pogledaj post
ti si primjer cega? zene koja voli goethea?
to je strogo seksualno. mentalni bdsm. bas fin off topic.
Što je bolje od mentalnog bdsm-a... klasični bdsm traje kratko a sa mentalnim se jebeš od jutra do mraka...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 22:18   #25
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Što je bolje od mentalnog bdsm-a... klasični bdsm traje kratko a sa mentalnim se jebeš od jutra do mraka...
ja to volim. mislim, takve zene koje me udaraju po neokorteksu.
__________________
Kad čovjek padne potvrdio je silu gravitacije. Kad se podigne potvrdio je svoju vlastitu silu. Svatko može biti Isac Newton u svom svemiru.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 22:24   #26
Quote:
gajto gazdanov kaže: Pogledaj post
ja to volim. mislim, takve zene koje me udaraju po neokorteksu.
Od svega što jako udara kasnije dugo boli glava...
Al jebi ga jednom se živi...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 22:28   #27
iskoristavanje hehe ...a lupo je neku od tih prijateljica,sto posto ,cim je uvijek bio umoran za sex ... znas da neki lupaju i kad su full umorni ,,,nek si ga rijesila ...
CROBRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 01:16   #28
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Autorica je izuzetno živčana osoba (sudeći po njenim postovima).
Muškarci to ne vole. Uostalom, tko voli.
I onda se ona čudi zašto se njen partner tako ponaša.
Prihvatit cu to kao neku ligavu ispriku za tvoj ograniceni pojam da prosudujes ljude zbog gramatike da su ovakve i onakve i nisu po tvom ogranicenom pojmu gramatike sretni.....pa bas zbog gramatike. Zelim ti od srca da imas takvu ljubav i srecu i cak probleme kao i ja pa bi bila manije opterecena sa gramatikom i bila bi sretnija. Eto toliko od mene!
__________________
Alisa
Taja70 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 01:23   #29
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Autorica je izuzetno živčana osoba (sudeći po njenim postovima).
Muškarci to ne vole. Uostalom, tko voli.
I onda se ona čudi zašto se njen partner tako ponaša.
I jos nesto. Muskarci PO TVOM PUNO GRAMATICKI SREDENOM KOMENTARU ocito vole samo pismeno izvanredno besprijekorne zene a ne ovako zivcane kao ja pa tko tebe tjera da komentiras. Ljubav je za tebe gramatika i potpuna "bonaca" , dosada ugladena rutinom velike skolovane pismenosti . Nema tu ni padova ni uspona a i fonetika mora bit na visini..... ��������������
Mislim da bi trebala odustati od komentara jer bolje da imas ono sto ja imam sa svim manama. A ocito tebi fali one prave ljubavi o kojoj nemas pojma napisat nesto valjano i pametno.
__________________
Alisa
Taja70 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 01:27   #30
Quote:
Taja70 kaže: Pogledaj post
I jos nesto. Nemoj zi suditi o muskarcima sto oni vole ili nevole. Oni po tvome ocito vole puno pismeno gramaticki izvanredno besprijekorne zene a ne ovako zivcane kao ja pa tko tebe tjera da komentiras. Ljebav je za tebe gramatika i potpuna bonaca . Nema tu ni padova ni uspona a i fonetika mora bit na visini.....
Mislim da bi trebala odustati od komentara jer bolje da imas ono sto ja imam sa svim manama. A ocito tebi fali one prave ljubavi o kojoj nemas pojma napisat nesto valjano i pametno.
Ajde se ti malo smiri. Dala ti je dobar savjet. Mogla bi razmislti o svom načinu komunikacije i sposobnosti kontroliranja bijesa. Jer očito imaš kratak fitilj i prebacuješ se u neku infantilnu obrambenu fazu.

Ja bih zaista htjela čuti što tvoj bivši partner ima za reći. Sumnjam da su stvari baš crno-bijele.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 01:32   #31
Quote:
Taja70 kaže: Pogledaj post
Ma nemoj....."I TAKVI LJUDI....."???
A kakvi to takvi????
Kakav primitivizam.
Joj daj se smiri.
Ovo "takvi" je bilo čisto da naznačim poantu, nisam mislio ništa loše o tebi.

Kojeg vraga živčaniš? Umjesto da mi zahvališ što te branim i pokušavam dati dobronamjeran savjet, ti me napadaš zbog izjave izvučene iz konteksta.

Bio sam u uvjerenju da je lik kreten koji flertuje okolo s mušterija dok ga doma čeka žena, dobra i draga, čedna, tolerantna.
Ali sad si baš mislim, ako se po forumu ovako izderavaš, mogu si misliti kako se ponašaš prema njemu, kad iskrsnu pravi problemi. Možda zato i izbjegava druženje s tobom. I ja bi, kraj tako histerične žene.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 01:43   #32
QUOTE=radical change;55662267]Pa da se središ najprije a ne u vezi širiš netoleranciju, nekomunikaciju, inat i neralana očekivanja..

Dakle, nakon 3 godine nekomunikacije o bitnom normalno je da te doživljava zdravo za gotovo i više stobom nije jednostavno tako zabavno. Ne može biti, bilo je zabavno podljednje 2,5 godine, a nakon toga dolazi nešto što se zove halooo zajednički život sa svim svojim problemima, lošim raspoloženjima i ostalim pizdarjama. Sa osobom koju voliš se razgovara otvoreno o svima spektima veze i razlike koje postoje u emocionalnom, karakternom i svakom drugom pogledu nastojite zajedno prevladati korak po korak a ti razlika bude jako jako puno i sastavni su dio svake veze. Bude i kriza kada se razlike ne mogu prevladati jer jednostavno treba sazrjeti možda kao prišt pa pukne i dođe do rješavanja.. no raditi inat, odbacivati, ne kuhati, ne dolaziti doma.. a jebi ga slušaj što da ti kažem osim da niste naučili rješavati probleme, a sami se neće rješiti..

Šta raditi.. pa pokušati spasiti ako vrijedi spašavati i želiš spasiti, razgovorom, primjerom, odlukama, suočavanjem sa negativnim osjećajima, problemima, razlikama i slično...
Djetinjasta si, živčana i nebalansirana...[/QUOTE]

Hvala ti na dobrom i otvorenom komentaru. Slazem se da vrijedi pokusati spasiti sve sto se da i sto se neda jer se volimo. Ja shvacam da mi je bolje s nim nego bez njega. A to sto smo oba netolerantni i djetinjasti (hehhe....neslazem se sto se tice mene....) to cemo morat rjesavati putem. I to ako se ja organiziram i shvatim da ga moram imati ovakvoga kakav je ili nikakvoga. A on na sve moje pokusaje rjesavanja problema razgovorom on odgovara samo sa "Ja tebe volim kao nijednu zenu do sada..." i..:
To je divno. Ali ja od toga nemogu zivjeti i placat racune......hehehehe....
Oh. ...tesko kad ljubav smeta pameti i racionalnosti i realnosti i svakodnevnici...sta da jos kazem. Opet mi stekaje gramatika....jebga
__________________
Alisa
Taja70 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 02:09   #33
Quote:
Darkyn kaže: Pogledaj post
Taja, thumbs up za odluku.
Neka kolegicama s posla prodaje priču kako te stvarno jako volio.
Ne primaj to natrag u kuću(namjerno napisah to).
Kažem ti to iz perspektive osobe koja je isto nekoga moljakala da naše privatne stvari ostanu privatne. Jok. Svi su na svakom poslu(promijenio ih cca 12 za 9 godina suživota), znali gdje njegova žena kupuje hranu, gdje odjeću, što radi u 17.15 srijedom, ter redom njegove dijagnoze.
Isto svačiji best friend, seli prijatelja a kod kuće nema vremena složiti drva za kamin.

Ali, ima onih koji nisu takvi. Koje nećeš morati financirati, kuhati obroke čije si sastojke platila svojim novcem(dok on časti prijatelje), tko neće biti umoran za provoditi vrijeme sa svojom partnericom.
Ovaj komentar mi je najiskrenij najblizi i najboli od svih. Obrazlozit cu:

Ja sam jako tolerantna i izdrzliva osoba. Sve sto sam postigla u zivotu sve svojim trudom rukama mozgom srcem na kraju krajeva. Kad sam shvatila da imam sve : topli dom, placu, kredit naravno😂😆😭, djecu a nemam ljubav koja bi mene grijala vise od svih materialnih blaga na svjetu ja sam osjetila nedostatak ljubavi muske. Nije rijec o nedostatku ljubavi kroz cjeli zivot ako me razumijete drage sugovornike (nego je ric samo o nedostatku grammmaattikeè😃😆😉...) . Nema veze. Nastavljam.
Rijec je o komadicu srece koji je nedostajao. A kad se nasao taj predivan najbolji najnjeznij i najiskrenij (na svoj nacin...) onda sam iskusila sto je biti zaljubljena u muskarca - djecaka koji nije odrastao . A zna volit i zasluzuje ljubav jer je dobar i naivan do ludila.
Puno zahvaljujem bas na ovom komentaru koji meni mentalno i psihomotoricki nekako puno blizak i smirio me i pomogao mi. Hvala!
__________________
Alisa
Taja70 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 12:26   #34
...ja osobno mislim da si malo rastrojena.
da se zanosiš kao djevojčica, a zapravo si si napravila veliku uslugu poslušavši ono iznutra i organsko što ti je reklo-ma teraj to van...
biti zaljubljen u muškarca-dječaka je ravna onoj- TKO S DJECOM LIJEŽE,BUDI SE POPIŠAN...(moje popišansko iskustvo uvelike potvrđuje tezu)
ako ti išta treba to je stabilna,odgovorna i smirena osoba kojoj ti ne trebaš ''pomagati'' jer primjećujem i taj obrazac...
nadam se da ćeš i dalje slušati sebe jer si u pravu i mislim da si dobro učinila...
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 22:02   #35
[QUOTE=majica_2008;55669494]...ja osobno mislim da si malo rastrojena.
da se zanosiš kao djevojčica,
Potpuno si u pravu.
Žena od 45 godina mašta o velikoj ljubavi, a na pragu je menopauze.
Možda zato i ima tako kratki fitilj
Ne čudim se njenom partneru što se tako ponaša. Ja bi je već odavno napustila. Inače ne podnosim živčane ljude.
Savjet autorici - duboko udahni i broji polako do deset da se smiriš jer ćeš se razboljeti ako nastaviš s takvim živčanim ponašanjem.
Svakako bi ti preporučila meditaciju i stani malo na loptu, pa nisi više tako mlada da očekuješ ludu mladenačku ljubav u tim godinama.
Da si u braku od mladosti, to bi bilo nešto drugo, ali sada očekivati svemirsku ljubav - mislim da ti je prekasno za to.
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 00:26   #36
Red face

***[QUOTE=majica_2008;55669494]...ja osobno mislim da si malo rastrojena.
da se zanosiš kao djevojčica, a zapravo si si napravila veliku uslugu poslušavši ono iznutra i organsko što ti je reklo-ma teraj to van...
biti zaljubljen u muškarca-dječaka je ravna onoj- TKO S DJECOM LIJEŽE,BUDI SE POPIŠAN...(moje popišansko iskustvo uvelike potvrđuje tezu)
ako ti išta treba
nadam se da ćeš i dalje slušati sebe jer si u pravu i mislim da si dobro učinila...[/QUOT************
************************************************** *****************(

Puno puno ti hvala. Tako se i osjecam .Sve je ocito i bas tako. A sto sa prokletim srcem i onim dobrim trenutcima koje su na vagi? Svjesna sam odgovornosti i da sam nabavila sebi jos jedno djete...koje vjerojatno moram ili prihvatit ili neprihvatit.
Zivot je rijeka koja svasta nosi. Ali kad naides na vrtlog tesko izaci iz njega. Treba da ti netko baci stap. Ja taj stap jos uvjek nisam nasla. Mozda kad nadem oticicu na suprotni brjeg...i mahat cu sa srecom u ocima i mirom u srcu. Zasad sam jos uvjek sa srecom u srcu kad ga vidim i kad me grli i ljubi.
__________________
Alisa
Taja70 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 00:30   #37
Tko je kriv ? Krivi ste oboje .
Anja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 00:45   #38
Quote:
Anja kaže: Pogledaj post
Tko je kriv ? Krivi ste oboje .
Priznajem. U pravu si.
Za svadu potrebno dvoje
__________________
Alisa
Taja70 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 01:02   #39
Talking

[QUOTE=My time;55676673]
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
...ja osobno mislim da si malo rastrojena.
da se zanosiš kao djevojčica,
Potpuno si u pravu.
Žena od 45 godina mašta o velikoj ljubavi, a na pragu je menopauze.
Možda zato i ima tako kratki fitilj
Ne čudim se njenom partneru što se tako ponaša. Ja bi je već odavno napustila. Inače ne podnosim živčane ljude.
Savjet autorici - duboko udahni i broji polako do deset da se smiriš jer ćeš se razboljeti ako nastaviš s takvim živčanim ponašanjem.
Svakako bi ti preporučila meditaciju i stani malo na loptu, pa nisi više tako mlada da očekuješ ludu mladenačku ljubav u tim godinama.
Da si u braku od mladosti, to bi bilo nešto drugo, ali sada očekivati svemirsku ljubav - mislim da ti je prekasno za to.
Ove bezvezne komentare zapravo nevrijedaju mene i moju pricu nego Sebe!!!
Daj Boze svakoj zeni imati ovaj vatromet ljubavi u menopauzi a i u bilo kojoj dobi.
Ovaj tekst gore moze napisati osoba koja zivi od mladosti u toliko dosadnom i ofucanom braku da jedina utjeha cprkat ovdje po ljubavnim temama i pocet sa svojim otrovnim komentarima.
Odavno umrlo sve u tom braku od mladosti : i strast i privlacnost i zelja i suze i smjeh! To je puno ocajnije od moje situacije u MENOPAUZI. A i sretnija sam ja ocito sa svojim zivotom jer ga zivim i konzumiram na 100% kakav god bio a ne na 0.1% od uspomena iz mladosti.
__________________
Alisa
Taja70 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 01:10   #40
[QUOTE=Taja70;55679005]
Quote:
My time kaže: Pogledaj post

Ove bezvezne komentare zapravo nevrijedaju mene i moju pricu nego Sebe!!!
Daj Boze svakoj zeni imati ovaj vatromet ljubavi u menopauzi a i u bilo kojoj dobi.
Ovaj tekst gore moze napisati osoba koja zivi od mladosti u toliko dosadnom i ofucanom braku da jedina utjeha cprkat ovdje po ljubavnim temama i pocet sa svojim otrovnim komentarima.
Odavno umrlo sve u tom braku od mladosti : i strast i privlacnost i zelja i suze i smjeh! To je puno ocajnije od moje situacije u MENOPAUZI. A i sretnija sam ja ocito sa svojim zivotom jer ga zivim i konzumiram na 100% kakav god bio a ne na 0.1% od uspomena iz mladosti.
Premda si nafrizirala ovaj upis, i dalje imam dojam da si dosta eksplozivna osoba.
Kad je osoba takva u vezama, jako je teško ostvariti suživot sa nekim tko plane lako.
Očito niste jedno za drugo, ti eksplozivna, on nezreo.
No slažem se sa nekim da si pogrešno odigrala ovu partiju. Umjesto nekuhanja i nebivanja doma tri dana, pa se on bez puno premišljanja pobrao mami, trebala si pokušati razgovarati na vrijeme.
Mislim da nema smisla sad ga zivkati i pokušati rješavati stvari jer ako je tako lako otišao, nije mu stalo.
A i ne treba ti u životu takva osoba.
Mlada si, imaš puno vremena naći nekoga s kime ćeš biti kompatibilna, ne treba pokušavati ostati u odnosu koji je loš.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:14.