Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2015., 02:23   #2001
Quote:
kulerica kaže: Pogledaj post
Nope, ja sam godinu starija.
Godina sim tam se u nasim godinama ni ne racuna.
Ja sam bila zabrijala da si u ranim tridesetim.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2015., 02:48   #2002
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
U to doba sam ja već živjela u inozemstvu a moja obitelj nije dobivala pomoć od Caritasa tako da zbilja ne znam.
Mi zbilja nismo imali fotoaparat tako da se mozemo nadati da netko drugi s topika ima sliku ili da Eurifesa to moze zguglati

Sjecam se da sam bila jako sretna kad sam dobila te cipele i da su mi bile ljepse od onih koje sam dotad imala
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2015., 09:32   #2003
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Kak ze zvao tatin ducan?
I moj je isao u neki ducan s odijelima i kosuljama.
Ne sjećam se toga. Znam da je bio mini mini i da su mi se sviđale uredne ladice u kojima su imali poslagane kravate.

Quote:
I uvijek sam isla s tatom (razdvojili bi se), jer mi je mama isla na zivce, a meni je bilo i fora u tom ducanu s odijelima, ah, da, Ambasador se zvao, jedino mi je bilo muka u ducanu sa auto dijelovima, gdje je sve smrdilo po gumi.
Tako smo se i mi razdvajali. Ja s tatom, a sestra s mamom (i baka ako je išla). Onda bi ja i tata išli prvo na ribarnicu gledat ribe, obično su znale bit sabljarke ili neke kul ribe pa mi je tata to objašnjavao... onda smo se šetali po parkingu uz more i gledali meduze u moru, obavili bi cijeli šoping za mene i njega i u pauzi za ručak bi se našli kraj auta. Ja i tata puni vrećica, mama i sestra praznih ruku. Njih dve su gledale, ali se za ništa nisu mogle odlučit i sad idemo na lazanju ili kavu pa onda idemo svi 4 da im pomognemo odabrati šta da kupe od svega toga što su vidjele. Tata bi redovito popizdio, svaki put se nadao da ćemo do ručka bit gotovi i da idemo doma.
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2015., 10:35   #2004
Muška odijela u Trstu - možda Godina? A za ostale stvari svakako još i Standa.

Nekoć davno je na kanalu bio Darwill, tamo su se kupovali satovi i nakit. Kasnije su obavezne točke postale Profumerie Cosulich za kozmetiku, Marchi Gomma za stvari za kućanstvo i jedan predivan dućan s tanjurima i čašama i tim glupostima na Carducci čijeg imena se sad ne mogu sjetiti

Ovog ljeta sam saznala da su i Godina i Marchi Gomma zatvorili. Baš sam bila žalosna. To su bili stari tršćanski dućani koji se više nisu mogli odupirati velikim lancima.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2015., 22:39   #2005
Kupih si dvoje uske hlače. Plave i tamnocrvene , baš su lijepe boje
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2015., 22:52   #2006
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Kupih si dvoje uske hlače. Plave i tamnocrvene , baš su lijepe boje
Pričaj!
__________________
...dok se eto, jadni ksenofobi uvrijede kad im kažeš da su ksenofobi i fašisti. Jeste, FAŠISTI ste. Može karton. by moderator klonka

klik
Reljef is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2015., 23:37   #2007
Quote:
Reljef kaže: Pogledaj post
Pričaj!
Može li na PM?
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2015., 11:13   #2008
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Može li na PM?
Ne, daj, pričaj tu.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2015., 11:17   #2009
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Može li na PM?
naravno da može

Alexa, jbga
__________________
...dok se eto, jadni ksenofobi uvrijede kad im kažeš da su ksenofobi i fašisti. Jeste, FAŠISTI ste. Može karton. by moderator klonka

klik
Reljef is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2015., 11:29   #2010
Jučer sam bila u City centru i iskoristila rođendanski popust u C&A od 20%, kupila sam 5 majici, po dvije sam išla ciljano, ostale tri su se našle usput. Htjela sam i 6-u ali sam se suzdržala iako bi dobro došla. A uopće nisam luda za kupovanjem.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2015., 11:47   #2011
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Ne sjećam se sad baš točno, ali čini mi se da smo u Trst išli isto u par određenih robnih kuća, Coin i Upim i tata je išao u neki mali dućan sa odjelima i košuljama, jedan dućan s cipelama i Benetton je bio in. Al to je sve bilo do kraja osnovne, onda smo prestali ić jer se kod nas otvorilo tih par "skupih" dućana tipa Tom Tailor, Sisley, Esprit i ona dva koja su bila par godina popularna, s traperom... ne mogu se sjetiti kako su se zvali. Aha znam, Lee cooper i onaj drugi.

Je l' onaj drugi bio Wit Boy?
Sjećam se tog dućana s traperom - nikad tamo ništa nisam kupila, a bio je jako popularan...

Uletila sam tamo jednom i onda mi je balavica od prodavacice rekla da ne drže tako velike brojeve

A, ja 164 cm i 52 kg
__________________
Ako izgleda kao mačka, ako miriši kao mačka i ako se glasa kao mačka, onda je to mačka.
sunnyah is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2015., 16:05   #2012
Wit boy, da!!! Cijelo vrijeme mi u glavi WGW. E od tamo smo morali imati traperice s čim većim trapezom. A ako trapez nije bio dovoljno velik onda su nekim curama mame proširivale s drugim šarenim materijalima.
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2015., 16:16   #2013
Jel ima u Bati sniženje za rođendan citya?
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2015., 16:18   #2014
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Wit boy, da!!! Cijelo vrijeme mi u glavi WGW. E od tamo smo morali imati traperice s čim većim trapezom. A ako trapez nije bio dovoljno velik onda su nekim curama mame proširivale s drugim šarenim materijalima.
Bilo ih je čak i kupti s tim umetcima

U kultnom Wit Boyu sam kupila samo jednu majicu koja se skupila u pranju, ali i sami dalje htjela vjerovati da mi je dobra, pa sam ju svejedno nosila
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2015., 17:46   #2015
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Jel ima u Bati sniženje za rođendan citya?
Ima, 10%.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2015., 18:02   #2016
Bio je, ak se neko sjeca, do negdje sredine devedesetih Wit Boy u Teslinoj.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2015., 18:07   #2017
Došla sam se pohvalit da sam bogatija za tenesice za fitness (kom1) i jedne za treking (kom1).

Ono što je zapravo bitno je da sam kupila prvi artikl za Božić

Set onih čestitki (6 kom + kuverte) za 5 kn u lidela
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 16:26   #2018
Quote:
Ange ou Demon kaže: Pogledaj post

Ono što je zapravo bitno je da sam kupila prvi artikl za Božić
Jooooooooooooj...


Booooooooožić.....


OT: opet sam kupila odjeću... gornji dio trenirke (za po doma... )
Trenutno sam u fazi kupovanja odjeće za po doma i pidžama...
Prošli tjedan sam kupila trenirku (oba dijela).
A pretprošli (još) 1 donji dio trenirke...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 16:43   #2019
Jooj Wit Boy
Mislim da jos imam u ormaru jedne svijetle njihove poderane traperice, koje su mi stajale najbolje ikad, i bila sam si sva facasta u njima, da se nadje ako se ikad vratim na tu tezinu (srednje skole)

Inace, dugo se nisam osjecala tako mlado ko sad kad sam citala vasa iskustva shopinga iz trsta
daneejela is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 17:18   #2020
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
A ja sam si jednom kupila sebagice.
Kaj se njih vise ne sjecate?

Spanjolske nekakve od brusene koze, beige sivkaste.
Ali to je vec bilo kasnih osamdesetih.
Kome god pricam o njima nema pojma, a meni su divne bile. Imala sam sive i tamnozelene. Znam da sam se dvoumila izmedju njih i tamnoplavih. A bile su i bordo za kupit. Ali sajmonice sam voljela jos vise. Uf...
MKay is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:06.