Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2015., 14:58   #81
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
p.s. honey, postaješ mi sve draža....upisi su ti vrlo čvrsti i zreli..
Nekom draža nekom mrža (upravo sam pop*** na drugoj temi) , tak ti je to u životu
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 16:52   #82
Quote:
sanjarica kaže: Pogledaj post
Ali, svjesno se igrati nečijim emocijama... To mi je nedopustivo i neshvatljivo.
Ako ti je nedopustivo i neshvatljivo, onda to ne dopuštaš i ne trudiš se razumjeti. Ako pak dopuštaš i toleriraš, onda očito ne osuđuješ.

Put your money where your mouth is.
Loonie. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 20:27   #83
Ne kužim autora (ili tko je već na kraju glavni junak, nisam baš to ispratio). Na stranu to što je ona udana, mnogu su u braku bez emocija pa ću to za sad ostaviti po strani. Ali, onda mu kaže da je zaljubljena (dakle ne da se jebe s njime, nego je zaljubljena) u tog nekog trećeg lika već 3 godine i on još ide razmišljati o tome kako joj se eto može oprostiti jer i ljudi koji vole mogu pogriješiti?
Ono, podsjetnik - vole ali ne njega. Taj je postojao prije nego autor. Dakle jedina greška u cijeloj priči je mogao biti on a ne taj neki treći lik. Gledano iz njezinog kuta naravno jer ovdje je samo ona ta koja vodi igru. Uostalom, iz njezina kuta autor je treći

Mislim da joj on služi samo za pražnjenje seksualne frustracije koju ima jer se svakodnevno napaljuje u razgovorima s tim dislociranim a ne želi se prazniti na mužu. Bilo lažnog morala radi, bilo da onom drugom može uvjerljivije lagati kako se s mužem više ne seksa. Ili joj je muž doista potpuno odbojan. Nije uopće bitan razlog.
Ali svjesno birati biti nekome hug bear dok taj sanjari o liku u drugom gradu a noći provodi sa zakonitim...moraš doista biti jadan.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:16.