Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2021., 14:10   #1
Cure, bi prihvatile neiskusnog i jako ružnog lika od 23 godine?

Pitanje ide mlađim djevojkama, ali isto tako i starijim ako gledate retroaktivno.
Skroman sam dosta mladić, iako što dalje vrijeme ide sve sam očajniji i očajniji. Nije krivo reći da do sada nisam imao niti jedan dublji razgovor sa djevojkom, da ne pričam o tome da nikada nisam bio ni na spoju. Osjećam se kao govno koga nitko neće, jer sam i nešto minimalno pokušavao, ali mi je uspjeh idalje bio nula.

Imam osjećaj da sam najružniji i neugledniji lik na svijetu, svi mi daju glupe savjete kao "samo izlazi van", "nađi curu", "to ti je lagano", ali doslovno ne da neznam kako da uopće nađem curu, samo na prvom koraku kaskam, neznam ni gdje ih upoznati.

Bi ijedna djevojka prihvatila lika kao što sam ja, samo na jedan razgovor irl, ili sam već u debelom minusu? Pitam jer ako je već prekasno za mene, mislim da je pravi odgovor da odustanem od cura.
NaturalFront001 is offline  
Old 19.11.2021., 14:13   #2
Klon incela s US-a. Provjereno.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 19.11.2021., 14:14   #3
Opet.
Di si ovaj put naso inspiraciju za post?
Za ne vjerovati.
Hannah 3 is offline  
Old 19.11.2021., 14:21   #4
Ne opet. Ne opet. Ne opet.
makake is offline  
Old 19.11.2021., 14:33   #5
i bogati plaču.
i ružni jebu.
fuj is offline  
Old 19.11.2021., 14:37   #6
Ni neiskusnog ni ružnog. A dosadnog u 3pm naročito ne.
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Old 19.11.2021., 14:40   #7
Quote:
NaturalFront001 kaže: Pogledaj post
Pitanje ide mlađim djevojkama, ali isto tako i starijim ako gledate retroaktivno.
Skroman sam dosta mladić, iako što dalje vrijeme ide sve sam očajniji i očajniji. Nije krivo reći da do sada nisam imao niti jedan dublji razgovor sa djevojkom, da ne pričam o tome da nikada nisam bio ni na spoju. Osjećam se kao govno koga nitko neće, jer sam i nešto minimalno pokušavao, ali mi je uspjeh idalje bio nula.

Imam osjećaj da sam najružniji i neugledniji lik na svijetu, svi mi daju glupe savjete kao "samo izlazi van", "nađi curu", "to ti je lagano", ali doslovno ne da neznam kako da uopće nađem curu, samo na prvom koraku kaskam, neznam ni gdje ih upoznati.

Bi ijedna djevojka prihvatila lika kao što sam ja, samo na jedan razgovor irl, ili sam već u debelom minusu? Pitam jer ako je već prekasno za mene, mislim da je pravi odgovor da odustanem od cura.
Nije ti pol svijeta imalo dublji razgovor s nikim. Ni sa sobom.

Nisi nula, nisi govno, samo se ne snalaziš. Nemoj tražiti žene dok si ovako u kukiju jer nećeš nikuda doći. Van slučajeva gdje mogu demonstrirati svoju plemenitost, ljudi na očaj reagiraju tako da još jednom udre jer si se namjestio.
nalij pero is offline  
Old 19.11.2021., 14:42   #8
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Nije ti pol svijeta imalo dublji razgovor s nikim. Ni sa sobom.

Nisi nula, nisi govno, samo se ne snalaziš. Nemoj tražiti žene dok si ovako u kukiju jer nećeš nikuda doći. Van slučajeva gdje mogu demonstrirati svoju plemenitost, ljudi na očaj reagiraju tako da još jednom udre jer si se namjestio.
Zašto udarati one najjadnije na dnu društva?
NaturalFront001 is offline  
Old 19.11.2021., 14:45   #9
Zašto vi inceli uvijek otvarate teme petkom i visite na forumu umjesto da izlazite i družite se s ljudima?

Cure, molim vas, ignorirajte ga.

NaturalFront001, ne znam da li si zubac, Kazaiah ili neki drugi sa US, ali znam da na samu naznaku mizoginije ili trolanja topic ide pod ključ.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Old 19.11.2021., 14:51   #10
Quote:
NaturalFront001 kaže: Pogledaj post
Zašto udarati one najjadnije na dnu društva?
Ok. Tako je krenulo i prošli put. Mislila sam vidi tužnog dečka kao i ovaj put. I stigao je ovaj odgovor. Doći ćemo na kraju do mame koji ces jednog dana staviti u škrinju.
nalij pero is offline  
Old 19.11.2021., 14:53   #11
Inače, ja sam za kavu, može i kolač. Vjerojatno nemaš auto pa te mogu skupiti, a i platiti račune. Poslije možemo do mene. Ali necemo se igrati mamice.
nalij pero is offline  
Old 19.11.2021., 14:54   #12
ne.
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Old 19.11.2021., 14:57   #13
Tamo je stavio sliku i svi su mu rekli da nije ružan.
Dakle ovo nema smisla.
mantisa is offline  
Old 19.11.2021., 15:00   #14
Ono na slici nije on, a kao bijelac u Hrvatskoj se žali da ga žene diskriminiraju na rasnoj osnovi.

Užas.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 19.11.2021., 15:02   #15
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Ono na slici nije on, kao bijelac u Hrvatskoj se žali da ga žene diskriminiraju na rasnoj osnovi.

Užas.
Ako nije, opet tema i tvrdnja nemaju smisla.
mantisa is offline  
Old 19.11.2021., 15:02   #16
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Ako nije, opet tema i tvrdnja nemaju smisla.
Draga mantisa, ništa što on govori sa bilo kojeg od svojih desetak profila nema smisla.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 19.11.2021., 15:06   #17
Znaci dosadna ti je prica, njanjanja, nije problem u tome sto si ruzan.
Blentava is offline  
Old 19.11.2021., 15:12   #18
Čekam da se javiš!
nalij pero is offline  
Old 19.11.2021., 15:16   #19
Žene inače kad izađeš iz stana možeš sresti bilo gdje.

Mislim ima i onih koje možeš nazvati pa ti dođu u stan ali te najčešće nisu zainteresirane za vezu i nakon tebe odu u obilazak drugog klijenta.

Dakle izađi iz stana bilo gdje. Ovisno o tome kakve cure tražiš neki si idealnu nađu u crkvi neki u disku neki u knjižnici.
A reci im bilo što a da nije s liste najgorih uleta ikad koje možeš naći na Googlu.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 19.11.2021., 15:17   #20
avatar
fuj is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:42.