Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2017., 13:23   #2961
@colopsa

kako hoćeš.
ali jednostavno je i zabavno. pogotovo ak još imaš kakvu dječurliju da stavlja gore bombone.
fuj is offline  
Old 11.10.2017., 13:24   #2962
Quote:
kem kaže: Pogledaj post
zašto čekaš do Badnjaka? čim počne Advent, eto mene na tavanu među kutijama.
ove baš za bor iznosim na Badnjak, ostatak kutija je već sredinom studenog okolo po kući, kad me uhvati kreativna groznica
Rosa is offline  
Old 11.10.2017., 13:26   #2963
Kak se meni sve to ne da ove godine.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Old 11.10.2017., 13:28   #2964
Quote:
mari_2011 kaže: Pogledaj post
ima jedan u gardenu .....
jučer bila u gardenu, prvi put čujem za taj dućan. Di Je?
Rosa is offline  
Old 11.10.2017., 13:29   #2965
Kucice...

Meni se to isto cini izvedivo doma. Jer mislim da u tim paketima u principu dobijes ispecene kolace/kekse/stavec tih dimenzija koje ti trebaju (a to mozes i sam smuckati i narezati), bijelu boju i mozda sitno ukrasica.
Ukrasavati treba tako i tako.
Doduse, da, kupovanje sastojaka i pizdarijica. Ali opet, brijem da ne treba puno. Sastojke za tijesto vjerojatno ionako imate ili cete imati jer Bozic, a za boje treba bijela (+crvena, zelena ili sta vec hocete, ali nije da treba vise od 2-3 boje) + ukrasi za torte sto imas doma ili neki tako paketic uzeti + jos koji slatkis sto ima doma... Mislim da onaj tko hoce bogatije ukrasenu kucicu i tako treba ukrase koji nisu u tom paketu
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Old 11.10.2017., 13:36   #2966
nemojte mi kvarit moje odusevljenje ikea kucicom, nahuckat cu svoje macke na vas.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Old 11.10.2017., 13:36   #2967
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Kucice...

Meni se to isto cini izvedivo doma. Jer mislim da u tim paketima u principu dobijes ispecene kolace/kekse/stavec tih dimenzija koje ti trebaju (a to mozes i sam smuckati i narezati), bijelu boju i mozda sitno ukrasica.
Ukrasavati treba tako i tako.
Doduse, da, kupovanje sastojaka i pizdarijica. Ali opet, brijem da ne treba puno. Sastojke za tijesto vjerojatno ionako imate ili cete imati jer Bozic, a za boje treba bijela (+crvena, zelena ili sta vec hocete, ali nije da treba vise od 2-3 boje) + ukrasi za torte sto imas doma ili neki tako paketic uzeti + jos koji slatkis sto ima doma... Mislim da onaj tko hoce bogatije ukrasenu kucicu i tako treba ukrase koji nisu u tom paketu
previše posla.
kem is offline  
Old 11.10.2017., 13:37   #2968
Quote:
Colospa Retard kaže: Pogledaj post
nemojte mi kvarit moje odusevljenje ikea kucicom, nahuckat cu svoje macke na vas. klagija:
team colospa.

edit: zaboravljam da postoji multiquote.
kem is offline  
Old 11.10.2017., 13:39   #2969
ja sam tijesto izmislila jer ju nisam imala u planu pojesti. bilo je tisuću uputa s tisuću sastojaka (med, ovo, ono) pa sam otprilike napravila bez kompliciranja (neko tvrdo tijesto bez maslaca, meda), nakrcala začina za medenjake tak da mi miriši, izrezala po shemi (ima ih na netu) i spajala sa štaub šećerom + bjelanjak.
i to sam otprilike, mora biti onako gusto da se prime stranice i ukrasi, a ne da se razlijeva okolo.
kupila sam paketić m&m i paketić žele bombona.
u dio štauba sam stavila boju za kolače pa time išla oko prozora, vrata...
druge godina sam imala već manufakturu pa sam proširila priču.

ova ikejina mi nekako socijalna to mora biti šareno i veselo.
fuj is offline  
Old 11.10.2017., 13:39   #2970
super, sad mos editirat ukljucujuc i popravljeni smajlac ne pamtim bas koje tu imamo.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Old 11.10.2017., 13:40   #2971
previše posla, i meni se čini da bi to onda samo stajalo. nitko ne spominje da se to onda jede? pogotovo kad napada prašina.
ja ću rađe radit keksiće i kolačiće i naslagat uokolo tacne.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 11.10.2017., 13:40   #2972
Ma kuzim da vam se ne da
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Old 11.10.2017., 13:42   #2973
stoji, da. kad ode božić, spremiš na tavan.
fuj is offline  
Old 11.10.2017., 13:43   #2974
ako si već dam truda nešto peć, onda volim da se to može i pojest
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 11.10.2017., 13:44   #2975
pa zato si ne dajemo truda pec, boze tebe.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Old 11.10.2017., 15:20   #2976
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
da i tedi. nisam zaboravila, ali isto nisam bial sigurna da li ga ima u HR. hoćeš reć da već imaju božićno???
Njemacki Tedi je vec mjesec dana u Bozicnom ruhu Ja gledam da uzmem velika pakiranja kuglica razlicitoh velicina, 60 kom je 5€
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Old 11.10.2017., 16:00   #2977
jao, to ću morat drugi tjedan obić. ovaj tjedan sam bez auta jer je njegov na servisu pa se vozimo zajedno i onda ne mogu švrljat po dućanima.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 11.10.2017., 16:37   #2978
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
jao, to ću morat drugi tjedan obić. ovaj tjedan sam bez auta jer je njegov na servisu pa se vozimo zajedno i onda ne mogu švrljat po dućanima.
Hannah 3 is offline  
Old 11.10.2017., 16:41   #2979

Ahahaha. Al fakat je tako. Idemo zajedno u brzinski šoping hrane i onda doma. Al drugi tjedan on radi popodne pa onda ja odem švrljat po dućanima umjesto da sam sama doma.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 11.10.2017., 17:04   #2980
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post

Ahahaha. Al fakat je tako. Idemo zajedno u brzinski šoping hrane i onda doma. Al drugi tjedan on radi popodne pa onda ja odem švrljat po dućanima umjesto da sam sama doma.
Ma kuzim te ja sasvim!
Hannah 3 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:26.