Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2008., 23:52   #21
Quote:
ksenija_2 kaže: Pogledaj post
Koliko košta i gdje se može nabaviti?
navodno je u kiki preko 1700 kn.
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 00:05   #22
Mislim stolica izgleda lijepo, ali 1700,00 kn, pa jel ta kuha.Stvarno pretjeruju s cijenama.
Agata1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 10:12   #23
Quote:
Agata1979 kaže: Pogledaj post
Mislim stolica izgleda lijepo, ali 1700,00 kn, pa jel ta kuha.Stvarno pretjeruju s cijenama.
ma kod nas je to sve skuplje...mi smo je kupili vani....i nije koštala toliko....mislim da je bila oko 1300 kn...
inače ta stolica kasnije može biti i stolica za kompkao što je kod tashi slučaj....
"kaya" is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 12:06   #24
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
gdje ste ju kupili?
u Mercatoru i Chicco dućanu a ima ihi u svim Tintilinić dućanima...

Tripp trapp je meni super jer mogu i odrasli sjedit na njoj pa imaš zapravo stolicu extra al nismo imali love pa uzeli ovu...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 12:13   #25
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
navodno je u kiki preko 1700 kn.
u Kiki je trip trap 1190. Ne navodno nego sigurno
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 13:52   #26
mi imamo Bubu hranilicu-250kn.obična...
Kines is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 13:56   #27
Mi posudili peg perego prima pappa dondolino i SAVRŠENA je!!! Ima i muziku i ljuljanje na baterije ( nažalost,trenutno ne radi treba spojit neke žičice ) ,4 položaja naslona,5 po visini i svašta još. Moje dijete koje preko dana uopće ne želi nigdje spavati,u ovoj hranilici odrapi i po sat vremena! Upalim mu baby tv,spustim naslon u najniži položaj i on spava.
Svaka preporuka. koštala je oko 1500 kn prije 2 godine,još je kao nova.
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 14:08   #28
Quote:
milkica kaže: Pogledaj post
Mi posudili peg perego prima pappa dondolino i SAVRŠENA je!!! Ima i muziku i ljuljanje na baterije ( nažalost,trenutno ne radi treba spojit neke žičice ) ,4 položaja naslona,5 po visini i svašta još. Moje dijete koje preko dana uopće ne želi nigdje spavati,u ovoj hranilici odrapi i po sat vremena! Upalim mu baby tv,spustim naslon u najniži položaj i on spava.
Svaka preporuka. koštala je oko 1500 kn prije 2 godine,još je kao nova.

Eh taj baby tv!!!!
U kombinaciji sa tako dobrom hranilicom....mraaak
zeze is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 14:41   #29
Quote:
Tija kaže: Pogledaj post
u Kiki je trip trap 1190. Ne navodno nego sigurno
da, možda osnovna stolica, koju koristi malo veće dijete,a za bebu trebaš dodatke pa ti se nakupi preko 1800 kn!
ako ne vjeruješ provjeri.
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 15:39   #30
Quote:
Kines kaže: Pogledaj post
mi imamo Bubu hranilicu-250kn.obična...
Također, još smo jednu kupili i stoji kod djeda i bake. Iskreno, previše mi je za komadić namještaja koji služi sjedanju prilikom ručavanja dati više od nekoliko kn. Ova služi više nego dobro, a čisti se vrlo jednostavno.

Moje pohvale!
Tinkili is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 15:57   #31
Mi dobili Cam stolicu koja je ista kao Bubu, samo malo kvalitetnija - evo dura vec 8 godina i 3 dijete
Na Starcima sam napisala svojedobno post o hranilicama, kad su mi bile in, al se vise nemrem sjetit...

U biti, hranilice su u 3 kategorije, i isto kao s autima - koliko para, toliko (dodatne) opreme
- jeftinjaci tipa Bubu i osnovni modeli "velikih" firmi tipa Cam, Bebe Comfort, Graco... Pojasevi samo oko struka (ne preko ramena), jednostruka tacna... Sluze svrsi.
- srednjaci - obicno imaju ili duplu tacnu, ili su kompaktne, ili imaju pojaseve... nikad sve odjednom.
- skup(lj)i modeli - imaju sve prije navedeno, a cesto jos i fore sto ih je Milkica nabrojala...
Unutar skupina su razlike minijaturne, nekad imam feeling da su sve iz iste kineske tvornice, samo drugacija boja presvlaka.

Iz sadasnje perspektive - jedino bi meni bilo korisno od skupljih hranilica je dupla tacna, tako da onu uprljanu klopom mogu maknut, njemu dat komad kruha i u miru zavrsit rucak. Ovako imam pauzu usred rucka sa peri-brisi maramicama.
Tockici mi ne trebaju, po iskustvu s kreveticem su cak kontraproduktivni, nikad se ne daju zakocit kak treba.

Sto se tice Stokkea, meni su se jako svidjale, volim drvene hranilice.
Ali sam nasla komentare roditelja negdje na engleskom sajtu da su im se klinci odgurnuli nogom od stola i flop na zatiljak skupa sa stolicama
A na rodi info da su puno prakticnije one drvene kao slovo A, slovenske.
Svidjela mi se i Mandyna Chicco, cisto estetski.
Onda smo dobili ovu i nisam vise trazila.

Moj vec voli sjedit na obicnoj stolici. Napravi facu i sav si je vazan
Naravno, to je jos uvijek vise stos nego korisno, ali uz pomoc jos 1 osobe moze i tako jesti.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 15:58   #32
Quote:
Tinkili kaže: Pogledaj post
Također, još smo jednu kupili i stoji kod djeda i bake. Iskreno, previše mi je za komadić namještaja koji služi sjedanju prilikom ručavanja dati više od nekoliko kn. Ova služi više nego dobro, a čisti se vrlo jednostavno.

Moje pohvale!
samo me zanima jel dovoljno stabilna... moja beba baš nije mirna
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 16:02   #33
Quote:
Zmijica kaže: Pogledaj post
U biti, hranilice su u 3 kategorije, i isto kao s autima - koliko para, toliko (dodatne) opreme
- jeftinjaci tipa Bubu i osnovni modeli "velikih" firmi tipa Cam, Bebe Comfort, Graco... Pojasevi samo oko struka (ne preko ramena), jednostruka tacna... Sluze svrsi.
- srednjaci - obicno imaju ili duplu tacnu, ili su kompaktne, ili imaju pojaseve... nikad sve odjednom.
- skup(lj)i modeli - imaju sve prije navedeno, a cesto jos i fore sto ih je Milkica nabrojala...?.
zmijice a što je iz tvoje perspektive najbitnije kod tih srednjaka? pojas, kompaktnost,tacna?
kakve su to drvene slovenske, gdje ih mogu naći?
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 16:15   #34
Pa, moj se nikad nije pokusao dic iz hranilice. Cim bi postao nemiran, ja bih ga vadila van. Voli jesti i voli svoju stolicu
Tako da su meni pojasevi nepotrebni, a tebi bi 5 tocaka moglo bit vazno.
Za tacnu sam rekla da bi meni dobro dosla. A opet, ide nam nekako i bez toga
Kompaktnost - ja svoju ne slazem, nije mi prakticno. Stoji tako uza zid dnevne (spojene su nam dnevna i kuhinja).
Ako kuburis s mjestom, lagano sklapanje bi ti moglo nesto znacit.

Koliko tvoja ima, 8 mj? Najbolje ti je stavit je u svaku od tih hranilica i vidjet koja ce joj se svidjeti. I tebi

Drevene su u Baby centru u Brezicama, a ima ih i u Kiki. Mislim da su oko 400-700 kn, ima raznih sorti. Naravno, posebno je jastucic i dodaci.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 16:20   #35
Quote:
Zmijica kaže: Pogledaj post
Pa, moj se nikad nije pokusao dic iz hranilice. Cim bi postao nemiran, ja bih ga vadila van. Voli jesti i voli svoju stolicu
Tako da su meni pojasevi nepotrebni, a tebi bi 5 tocaka moglo bit vazno.
Za tacnu sam rekla da bi meni dobro dosla. A opet, ide nam nekako i bez toga
Kompaktnost - ja svoju ne slazem, nije mi prakticno. Stoji tako uza zid dnevne (spojene su nam dnevna i kuhinja).
Ako kuburis s mjestom, lagano sklapanje bi ti moglo nesto znacit.

Koliko tvoja ima, 8 mj? Najbolje ti je stavit je u svaku od tih hranilica i vidjet koja ce joj se svidjeti. I tebi

Drevene su u Baby centru u Brezicama, a ima ih i u Kiki. Mislim da su oko 400-700 kn, ima raznih sorti. Naravno, posebno je jastucic i dodaci.
da danas ima 8 mjeseci
ne kuburimo s mjestom pa ju ne mislim sklapati... gledala sam stranicu baby centra u brežicama ali nisam vidjela ništa drveno...otići ću do kike
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 16:49   #36
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
mi imamo chicco happy snack http://plaza.unas.hu/plaza_artdet.ph...71,Fani_109934

košta 699 kn ima 3 položaja naslona i 3 razine za tacnu (tj miče se napriejd ili nazad po potrebi), za noge se ne miče al nama ni ne treba kad on jedva izdrži cijeli obrok da pojede u njoj...o spavanju nema govora...
ima i košaru za igračke i raznorazne stvari...mi skroz zadovoljni
jel ima pojas ?
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 17:22   #37
Quote:
milkica; kaže:
ima i muziku i ljuljanje na baterije ( nažalost,trenutno ne radi treba spojit neke žičice ) ,4 položaja naslona,5 po visini i svašta još. Moje dijete koje preko dana uopće ne želi nigdje spavati,u ovoj hranilici odrapi i po sat vremena! Upalim mu baby tv,spustim naslon u najniži položaj i on spava.
Svaka preporuka. koštala je oko 1500 kn prije 2 godine,još je kao nova.

meni je ovo grozno Ali ono...grozno!
Upaliti muziku, tv, ljuljati, pjevati, cirkusirati da bi dijete - jelo
Čemu? Zašto? Hranjenje je osnovna životna potreba i dijete treba naučiti da jednostavno jede. Bez ikakvih ceremonija. Ako dijete ne želi jesti bez da mu jedan pleše fanki ćiken a drugi izigrava avion sa žlicom, krivi su roditelji a ne dite!
Ista stvar mi je i ona tuta koja svira , aj pokakaj se i svirat će pačja himna. Đizs
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 18:32   #38
Tija, ti si meni zakon

Al mislim da Milkica nije mislila palit te cirkusarije za jelo, neg za spavanje.
Njen je nespavac k'o i moj, pa ak oce i na podu spavat - a samo ti daj sine

Je, je u pravu si, i spavanje je osnovna zivotna potreba, al tu sam nekako zajebala
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 20:24   #39
Quote:
Tija kaže: Pogledaj post
meni je ovo grozno Ali ono...grozno!
Upaliti muziku, tv, ljuljati, pjevati, cirkusirati da bi dijete - jelo
Čemu? Zašto? Hranjenje je osnovna životna potreba i dijete treba naučiti da jednostavno jede. Bez ikakvih ceremonija. Ako dijete ne želi jesti bez da mu jedan pleše fanki ćiken a drugi izigrava avion sa žlicom, krivi su roditelji a ne dite!
Ista stvar mi je i ona tuta koja svira , aj pokakaj se i svirat će pačja himna. Đizs
Ma milkica je mislila na spavanje, a ne na hranjenje. Mislim da si krivo skužila!
zeze is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 20:37   #40
Quote:
zeze kaže: Pogledaj post
Ma milkica je mislila na spavanje, a ne na hranjenje. Mislim da si krivo skužila!
ma ista stvar, neki rade cirkus i od spavanja. Ja prva, da ne bude zabune, ja govorim iz iskustva nije da popujem nekome
Prvo je bila vožnja u kolicima, onda vožnja uz treskanje, konačno je dospio u krevet a onda zibaj guzu, pa češkaj leđa, vrhunac je bio kad je rekao 'češkaj ruku'. Ma češnem li te ja
Zato sam s drugim djetetom bila pametnija: lezi i spavaj
da rodim treće, samo bi se odgajalo
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:34.