Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2011., 16:11   #81
Danas sam se konzultirao sa ovom 2 frendicom i ona mi je isto rekla da radije sutim,ja cu je fino poslusati i sutit,proci ce me valjda kad tad,radije biram opciju da imam best frendicu neg da idem usrat sve i izgubit je ćaooooo
__________________
Football's my religion, Arsenal my god, and the Emirates my church.
Henry Arsenal is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 21:08   #82
Evo i sa zezancijom na racun mene i nje sam probao i nije islo hladna santa leda tak da nis od toga :S
__________________
Football's my religion, Arsenal my god, and the Emirates my church.
Henry Arsenal is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 23:34   #83
CARE! ;)

Quote:
Am I me? kaže: Pogledaj post
Ne govori ni za živu glavu!Ženama nije napeto ono što mogu imati lako..za razliku od nas .

Prvo što moraš je opustit se i bit što jesi pred njom..ono,boli te k što ona misli i tako.Onda počet radit neke sitne gluposti koje ona voli a čuo si za to od njenih superpovjerljivih frendica.Ne pretjeruj jer će postat očito i ispast ćeš kreten.
Počni gledat druge komade u njenoj blizini..ne komentiraj,samo gledaj.Perifernim vidom ćeš osjetit kako te kolje nožem ako imaš šanse kod nje.
Nakon 2 godine bi trebao bit cool u njenim očima.Tad ju pitaj da ti namjesti neku frendicu koja ima veće sise od nje..i sve će ti bit jasno.Sretno.
Hahaha care! Šta je, je, dobro si ovo reko: "Ženama nije napeto ono što mogu imati lako.." Istina.
I taktika ti je super, moram priznat! Samo ne znam kako saznat stvari koje ona voli od njenih superpovjerljivih frendica? Mislim... ako su joj superpovjerljive, valjda mi onda ne budu sve to samo tak rekle... Ne znam...
U svakom slučaju dobro si ovo napiso!
Brijem da budem ja tako, pa kaj bude...

Zadnje uređivanje mrtvac1234 : 21.03.2011. at 23:35. Reason: Gramatičke pogreškice :)
mrtvac1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 23:42   #84
Ne gubi nadu...

Quote:
Henry_Barcelona kaže: Pogledaj post
Evo i sa zezancijom na racun mene i nje sam probao i nije islo hladna santa leda tak da nis od toga :S
Ajde, ajde, nemoj odma tak... Ne gubi nadu. Reci joj ovak: "Ja sam tebi frend i učinio bih ti uslugu kad bi me tražila. Ak si ti meni frendica učini mi uslugu i budi sa mnom!" xD
Zezam se!

Sad za stvarno...
Kao što je već napisano - ženama nije napeto ono što mogu imati lako.
Kad te zovne na kavu, odbij. Kad te pozove na šetnju ili negdje ili na bilo što što inače radite skupa odbij. Nađi neki izgovor. Zamoli neku lijevu frendicu da glumi da ste skupa (dobro, to je malo djetinjasto) ili se s nekom drugom curom zezaj na taj način kao "Ti i ja skupa", itd... Malo budi onak... hladniji prema njoj. Možda se onda zapali za tebe!

Nema tu ladica i tih spika (bar po mom). Moj buraz nikad nije bio napet jednoj svojoj frendici, al se ona itekako zapalila za njeg kad je on završio s nekom trećom u vezi. A prizno joj je da joj se sviđa i sve. A kad više nije mogo s njom na kave i to (zbog cure) onda joj je usfalio.
Probaj još. Ako si tako lud za njom i ako je cura vrijedna toga potrudi se još oko nje. Ništa te ne košta, a možda na kraju i bude tvoja!
=)
mrtvac1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 23:47   #85
Quote:
Henry_Barcelona kaže: Pogledaj post
Danas sam se konzultirao sa ovom 2 frendicom i ona mi je isto rekla da radije sutim,ja cu je fino poslusati i sutit,proci ce me valjda kad tad,radije biram opciju da imam best frendicu neg da idem usrat sve i izgubit je ćaooooo
na zalost, sutnjom ti nece nestat problem...to ce se samo gomilat u tebi (pogotovo kad nadje nekog decka a ti to sve budes gledao)

mislim da ces se pokajati (kao sto sam i ja) ali dobro.. ako je to tvoja odluka a ne te druge prijateljice onda je treba postovat

Zadnje uređivanje touch brain : 21.03.2011. at 23:53.
touch brain is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 14:56   #86
Quote:
Henry_Barcelona kaže: Pogledaj post
Pomagajte ljudi,naime zaljubio sam se u frendicu
24 sata mislim na nju,i jednostavno neznam sta da radim! Da joj kazem?
100% cu bit odbijen ,a ne zelim upropastiti prijateljstvo.
Ona je totalno moj tip,a bas naprotiv ja njezin totalno nisam,ali jednostavno sam lud za njom...........
Vec mi se dogodila slicna situacija prije par godina u srednjoj i to nije bas lijepo zavrsilo,ali poludjet cu!!!!! Savjet pliiiiiiz ili bar neka lijepa rjec
Obzirom da se žene obično s vremenom zaljube u tipa koji ih troši, najbolje ti je da je kresneš..


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 20:21   #87
Nemoj joj odmah priznati...lagano,korak po korak radi na njenom osvajanju...s vremenom češ vidjeti ima li rezultata....ako nema,,nema ti spasa...i ja imam sličnu situaciju..
Servantess is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 20:32   #88
Opet ovo "priznavanje"...
Kaj ste vi, neki kriminalci?


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 20:48   #89
Mislim da treba da joj kazes da si zaljubljen u nju. Jer, puno ljubavi se rodilo bas iz prijateljstava.
Bombonica 1993 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2011., 21:02   #90
Quote:
Henry_Barcelona kaže: Pogledaj post
Evo i sa zezancijom na racun mene i nje sam probao i nije islo hladna santa leda tak da nis od toga :S
ti si jaro vec zabrljao
techno mania is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 00:26   #91
Smile

Quote:
techno mania kaže: Pogledaj post
ti si jaro vec zabrljao
Ma nije zabrljao... Samo moja preporuka je: nikakvo "kresanje" ti nece pomoc; probaj polako, pa sta bude. Malo moras pricekat. Mozda te krene gledat drugim ocima. A mozda se i ti odljubis. Ali velim ti, ako je cura vrijedna toga potrudi se ti oko nje! I to dobro!!

Ja sam u slicnoj situaciji! I bas zato cu se dobro potrudit oko svoje frendice! Samo imaj strpljenja! Znam kako ti je... Ti bi sad ODMAH bio s njom, ali moras pricekat. I ja bi sad odmah da mi krenu cvast ruze, ali treba ih prvo posadit!


Trudi se polako na sve moguce nacine. Kako vrijeme bude prolazilo vidjet ces kako se ti osjecas, a i kako se ona osjeca.
=)
mrtvac1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 01:14   #92
Odustani ti od toga.Toplo preporučujem.
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 19:05   #93
Quote:
Bombonica 1993 kaže: Pogledaj post
Mislim da treba da joj kazes da si zaljubljen u nju. Jer, puno ljubavi se rodilo bas iz prijateljstava.
Quote:
mrtvac1234 kaže: Pogledaj post
Ma nije zabrljao... Samo moja preporuka je: nikakvo "kresanje" ti nece pomoc; probaj polako, pa sta bude. Malo moras pricekat. Mozda te krene gledat drugim ocima. A mozda se i ti odljubis. Ali velim ti, ako je cura vrijedna toga potrudi se ti oko nje! I to dobro!!

Ja sam u slicnoj situaciji! I bas zato cu se dobro potrudit oko svoje frendice! Samo imaj strpljenja! Znam kako ti je... Ti bi sad ODMAH bio s njom, ali moras pricekat. I ja bi sad odmah da mi krenu cvast ruze, ali treba ih prvo posadit!


Trudi se polako na sve moguce nacine. Kako vrijeme bude prolazilo vidjet ces kako se ti osjecas, a i kako se ona osjeca.
=)
@bombonica: Da, jako puno, ali samo u filmovima. To se u stvarnom zivotu jaaako rijetko dogadja...

@mrtvac: Da, a mozda su u sumi... Jedini nacin da te zena pocne gledati drugim ocima i da prestanes biti cuddle bitch je taj da ju odjebes i prekines s njom svaki kontakt. I nakon nekoliko godina (ili mozda odmah, ovisi od slucaja do slucaja) ona ce mooozda shvatit da bi joj ti trebao biti decko i da bi trebali biti skupa. Ali samo mozda (procjenjujem sanse za ovo otprilike na 0.01 %)...
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 23:34   #94
Quote:
Am I me? kaže: Pogledaj post
Ne govori ni za živu glavu!Ženama nije napeto ono što mogu imati lako..za razliku od nas .

Prvo što moraš je opustit se i bit što jesi pred njom..ono,boli te k što ona misli i tako.Onda počet radit neke sitne gluposti koje ona voli a čuo si za to od njenih superpovjerljivih frendica.Ne pretjeruj jer će postat očito i ispast ćeš kreten.
Počni gledat druge komade u njenoj blizini..ne komentiraj,samo gledaj.Perifernim vidom ćeš osjetit kako te kolje nožem ako imaš šanse kod nje.
Nakon 2 godine bi trebao bit cool u njenim očima.Tad ju pitaj da ti namjesti neku frendicu koja ima veće sise od nje..i sve će ti bit jasno.Sretno.
taktika je u teoriji super, samo ima jedna caka. vidiš, žene su zajeban čopor, i u tom čoporu postoji jedna stvar koja se zove "tračanje-i-pričanje-svega-i-svačega-kaj-sam-čula-i-makar-nije-istina-reći-ću-to-frendici-a-pogotovo-ako-je-neki-dečko-u-pitanju". e vidiš, tak, recimo čim se on počne raspitivati o stvarima koje ta njegova cura koja mu se sviđa voli, odmah može biti siguran da će ta frendica koju je pitao o toj curi, reći toj curi da se on malo rapitivao o njoj. e sad, to može biti ok u slučaju da i ona prema njemu nešt osjeća, pa u biti je nesvjesno riješio dio problema o tome kak da joj kaže, jer je frendica rekla da se ovaj raspitivao, pa mu ova bude dala neki signal da isto osjeća prema njemu. kakav signal, vjerujem da bude znal kad mu ga da. druga situacija je da kad ta frendica veli da se ovaj raspitivo, a ova NE osjeća ništa prema njemu osim prijateljstva, e onda more bit zajebano jer opet je nesvjesno otkrio kaj osjeća prema njoj, pa bi ova to lijepo mogla odma sasjeći u korijenu i reći mu da nije njezin tip nikak i eventualno ugroziti dragocjeno prijateljstvo.

vidiš, naprimjer, i meni se jaaako sviđa frendica i znam da nisam baš njezin tip, makar imamo neke zajedničke interese, al znam da nije to njoj dosta, pa sam odlučil samo trpjeti čekati da me prođe... jednog dana bude. do onda savjetujem ovom dečku da ide van, zabavlja se, probaj zabrijati s kojom ženskom, ono možda te tak projde, a ak ipak nebu nikak išlo i izluđivalo te bude to, onda ga jebi, jednostavno joj reci i bok!
__________________
You can be whatever you want; however, in your case you should probably aim low.
sarcasticator is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 09:57   #95
Quote:
@bombonica: Da, jako puno, ali samo u filmovima. To se u stvarnom zivotu jaaako rijetko dogadja...
daj ne pametuj molim te

Dvije moje najduže i najstabilnije veze proizašle su iz višegodišnjih prijateljstava.
Ne želim nikom uljevat lažnu nadu, ali takve stvari se dešavaju i nisu nikakva rijetkost.
onjko_tm is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 20:16   #96
Quote:
onjko_tm kaže: Pogledaj post
daj ne pametuj molim te

Dvije moje najduže i najstabilnije veze proizašle su iz višegodišnjih prijateljstava.
Ne želim nikom uljevat lažnu nadu, ali takve stvari se dešavaju i nisu nikakva rijetkost.
Dobro je, to su tvoje veze. Jel imas neki takav primjer iz svoje blize ili dalje okoline? Kladim se da ne...
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 23:56   #97
Quote:
Henry_Barcelona kaže: Pogledaj post
ćaooooo
ajd, proslo je 1-2 mjeseca od tvog zadnjeg posta. jesi li sto napravio s tom curom ili si ipak odlucio ostati joj frend?
ajd ispricaj nam
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 12:55   #98
Odlucio ostati frend i potrudit se izbacit gluposti iz glave,zasad ne ide bas al valjda bude .Slini za par likova iz okoline,pa sam sad u fazi u kojoj bi najrade ubio te likove .Bit ce bolje
__________________
Football's my religion, Arsenal my god, and the Emirates my church.
Henry Arsenal is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 13:33   #99
Quote:
Henry_Barcelona kaže: Pogledaj post
Odlucio ostati frend i potrudit se izbacit gluposti iz glave,zasad ne ide bas al valjda bude .Slini za par likova iz okoline,pa sam sad u fazi u kojoj bi najrade ubio te likove .Bit ce bolje
nece to upalit. bila sam u istoj situaciji. bili smo best frendovi, ja se zaljubila, nisam mu rekla, smještala sam mu svoje frendice, ma užas! nekako je skužio što se u meni kuha i prekinuo kontakte samnom. bilo bi bolje da sam mu rekla odmah pa da vidim na čem sam, a ne ovako. bojala sam se da ću ga potpuno izgubiti ako mu kažem. prokljuvit će te kad tad jer u jednom trenu jednostavno postane očito. moj savjet-odmakni se od nje, možda preboliš..
witchofportobel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 15:58   #100
Quote:
witchofportobel kaže: Pogledaj post
odmakni se od nje, možda preboliš..
ali treba mu neki razlog da se odmakne. ne moze samo tako otici i reci 'vise ti nisam prijatelj i necu se vise druziti s tobom'.
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:39.