Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2016., 20:56   #221
Tepes je samo figura, Coric je ustvari predsjednik stranke.
__________________
Kad malo bolje razmislim ustvari ni ne trebam razmišljati današnji tipični Hrvat je Dudek,običan naivac kojeg vječno prevesla Cinober
Sibor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 21:05   #222
Jel to onaj osuđeni krimos?

Za svaku pičku koja bi opet rat prvo bi mu djecu slao na prvu liniju...samo da mogu gledati što veću šansku da takav priglupi intelekt nikoga više nikoga ne oplodi i ne stvara nove poluimbecilme mutavce...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 21:23   #223
Totalni idiot

Intervju u globusu, novinar ga pita nešto o 90.im a on kaže "pa nećemo se vraćati u prošlost gledamo budućnost srać bla"

U sljedećoj rečenici traži procesuiranje partizanskih i komunističkih zločina

Debil na kvadrat
__________________
Zbogom žohari
netsky prospekt is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 21:36   #224
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Moze biti i idealan izvidjac diverzant....mali moze se provuci di oce nece ga ni vidjeti....da ga nadju niko nebi virova da je diverzant.....hahaha
da ispituju covjeka,nebi lagao kad kaze nisam sluzio vojsku...
Eto ti takticka prednost......bojna civilaca ka ljuti divrezanti!!!!
Dužan si mi čašu vrhunskog Iločkog Traminca
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 22:16   #225
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Jel to onaj osuđeni krimos?

Za svaku pičku koja bi opet rat prvo bi mu djecu slao na prvu liniju...samo da mogu gledati što veću šansku da takav priglupi intelekt nikoga više nikoga ne oplodi i ne stvara nove poluimbecilme mutavce...
potpis na ovo
muflon7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 23:48   #226
Question

Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Dužan si mi čašu vrhunskog Iločkog Traminca
Sa zadovoljstvom.
Nego znas sta me muci kako su se ti civilni
diverzanti po bolnicama postrojavali,sa.metlom
sa cim...ako znas pomozi.

Sta bi rekli za bolnicu spremni/knjiznicu/arhiv???
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2016., 23:52   #227
Quote:
realist kaže: Pogledaj post

Sta bi rekli za bolnicu spremni/knjiznicu/arhiv???
Za Minhen.
__________________
Promeniću svet do kraja pesme.EKV
hrvatina_i_po is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 01:04   #228
Quote:
muflon7 kaže: Pogledaj post
potpis na ovo
Također


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 01:27   #229
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Sa zadovoljstvom.
Nego znas sta me muci kako su se ti civilni
diverzanti po bolnicama postrojavali,sa.metlom
sa cim...ako znas pomozi.

Sta bi rekli za bolnicu spremni/knjiznicu/arhiv???
Držim te za riječ.

Ali stvarno mi nije jasan taj sklop u glavi osobe koja je da bi služila civilni morala dat nekakav priziv savjesti ma kakv on bio. OK to je njegovo pravo i ne uzimam mu za nešto a priori loše jer bože moj nije svatko za oružje. Neki radi vjere i uvjerenja a neki radi običnog iskonskog straha i to je OK.

Ali kako možeš kao takva osoba drvit o vojsci, kako uopće preko usana imaš obraza spomenut vojsku u bilo kakvom konetsktu.
E to ne shvaćam da se naopako okrenem.

Čovjek priča o vojsci a vojske ni na TV nije vidio, čovjek je potpredsjednik Sabora i na čelu je demonstracija protiv institucije države koju je taj Sabor osnovao................i sad ti budi razuman i to shvati
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 05:49   #230
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Hahahahahaha,daj ne j...I da je sluzio civilku?????
Hahahahahahah,o boze bas me nasmijalo, a sad bi on odlucivo ko bi di isao...
Da jadnici......koja moras bit da ne kazem sta da ides civilno sluziti vojsku
I jos gore zar ne pises PRIGOVOR SAVJESTI????
Nesto moras reci, sta je on rekao, da mrzi vojsku I da ga to cini uzas....

A sad bi lola ratovo, lipo .
Ima ti jedna izjava kod nas jedne stare babe tamo 92.
Kaze: KOD NAS SVI USTASE A NEMA KO ZAKLAT MALO LUDJEG KOKOTA(PJETLA)....tako I ovi, on dize ruke po Zagrebu a pise prigovore savjesti.....

Jesi me ismijo svaka cast!!!!!!
BRACO CIGANE udji u politiku, Jajane, Cezare, ima da Vam noge ljubimo......
bar cemo znati da je to circus I daj da se zajebavamo.....
Malo dvolično govno.

Slažem se sa svim napisanim, osim da bih napomenuo da ne bi on ratovo, već slao tuđu djecu u rat...

Upravo onako kako ih šalju u sklopu natoa da ginu za tuđe imperijalističke interese.

Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Onaj osjecaj kada se za drugoga stidis....

Toliko o nasoj desnici.
Krivo.

Zašto bih se ja zbog neke budale stidio?

Nit ga priznajem, nit je moj nit sam ga birao.

Nek ga se stide njegovi.

Quote:
kakma kaže: Pogledaj post
klaun Tepeš bi slao tisuće Hrvata u napad na Srbiju a sam nije zelio služiti HV

koja komedija od čovika

zsšto svi tzv, pravaši izgledaju suludo kao sinoć u Otvorenom onaj vampir Ćorič koji hoče rat sa Srbijom
Jel to onaj koji ima pravomoćnu sudsku presudu za krivotvorenje dokumenata?

Zaista, sam pravaš do pravaša.

Sa svima njima imale su pravne znanosti posla
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 07:03   #231
" Stranka je zauzela stav da bi trebalo uvesti vojni rok. Naravno, to je kompleksna tema koja zahtijeva analize i kojoj treba ozbiljno pristupiti. To je moj stav"

Ovo iznad je kopirano iz clanka nakon kojeg je ova tema naglo zivnula.
Gdje tu pise da se "on zalaze" ili da "bi slao tisuce Hrvata u napad na Srbiju"?
ObiÄŤno trkeljanje a ujedno zaÄŤinjeno ruganjem neÄŤijem fiziÄŤkom nedostatku (visini).

Nisko.
__________________
Zoran Milanović, 15.7.2022
"Nije bez razloga Ustav obvezao predsjednika da se makne od svake stranke."
Italian stallion is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 09:19   #232
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Jel to onaj osuđeni krimos?

Za svaku pičku koja bi opet rat prvo bi mu djecu slao na prvu liniju...samo da mogu gledati što veću šansku da takav priglupi intelekt nikoga više nikoga ne oplodi i ne stvara nove poluimbecilme mutavce...
Da to je taj.Izvrijedao je i Ruzu,a zahvaljujuci njoj je proveo skoro dvije godine u Saboru kad je ona otisla u EP.
__________________
Kad malo bolje razmislim ustvari ni ne trebam razmišljati današnji tipični Hrvat je Dudek,običan naivac kojeg vječno prevesla Cinober
Sibor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 09:37   #233
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Držim te za riječ.

Ali stvarno mi nije jasan taj sklop u glavi osobe koja je da bi služila civilni morala dat nekakav priziv savjesti ma kakv on bio. OK to je njegovo pravo i ne uzimam mu za nešto a priori loše jer bože moj nije svatko za oružje. Neki radi vjere i uvjerenja a neki radi običnog iskonskog straha i to je OK.

Ali kako možeš kao takva osoba drvit o vojsci, kako uopće preko usana imaš obraza spomenut vojsku u bilo kakvom konetsktu.
E to ne shvaćam da se naopako okrenem.

Čovjek priča o vojsci a vojske ni na TV nije vidio, čovjek je potpredsjednik Sabora i na čelu je demonstracija protiv institucije države koju je taj Sabor osnovao................i sad ti budi razuman i to shvati
Pa Tepeš je živa slika osobe sa kompleksima, zbog svoje visine prvenstveno. On je stvarno jako nizak, mislim da jedva ima 160 cm, što je za muškarca veliki minus. Osobito u patrijarhalnom društvu kao što je naše. Možemo zamisliti kako mu je bilo odrastati. Niti izgleda, niti intelekta, samo ambicija da pokaže svima kako je on "netko i nešto".

I zato on sve svoje komplekse liječi nekakvom militarno-fašističkom krinkom. U teoriji naravno. U praksi, on se boji nasilja i vjerovatno ne može vidjeti krv.

Problem je što je zbog sramotne politike Tomislava Karamarka, zemlja dobila ovog pajaca u vlast i čak za potpredsjednika sabora. On na izborima, sa svim ljigavcima iz stranke, ne osvaja više od 30ak hiljada glasova.

Nije Tepeš problem, uvijek će takvih biti (na žalost). No, problem su ljudi kao Karamarko, koji nemaju nikakvu idelogiju i mogu biti sve i sva, ovisno o odluci. I koji su strankama, koje to same nemaju, dali politički legitimitet. Zahvaljujući njemu, sva bulumenta desničarskih radikala, ima u rukama izvršnu vlast. I može napraviti veliku štetu.
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 12:00   #234
Quote:
Alexis kaže: Pogledaj post

Problem je što je zbog sramotne politike Tomislava Karamarka, zemlja dobila ovog pajaca u vlast i čak za potpredsjednika sabora. On na izborima, sa svim ljigavcima iz stranke, ne osvaja više od 30ak hiljada glasova.
Koliku su podrsku imali tvoji iz HNS-a, akoliki su udio imali u prosloj, nadajmo se nikad više sklepanoj, vlasi?

I dobar dio njih nije imao manu da je visok svega 160 cm i sluzio civilni vojni rok, nego bio optuzen za ozbiljan kriminal, a neki (u medjuvremenu promjenjenog imena i prezimena) su se istaknuli i u proganjanju hrvatskih domoljuba osamdesetih...

No, gust mi je citati upise ljevicara koji se vec treci mjesec ne mire s gubitkom izbora i cinejnicom da je vrijeme u kojem se hrvatska (pa i europska) politicka scena kretala ulijevo, nepovratno proslo...
__________________
Francisco Román Alarcón Suárez, 21 de abril de 1992, Benalmádena, Málaga, mejor conocido como Isco...
Smislio sam potpis, možda nije za javnost,
al jebala vas vaša rodna ravnopravnost
IscoAlarcon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 12:20   #235
Quote:
Goc-369 kaže: Pogledaj post

P.S. Šteta za Tepeša, vidim ga kao idealnog tenkistu
Dobra
__________________
Crkva zaglupljuje narod, služi tuđincima i potiče nacionalnu mržnju.
Ante Starčević
Chempres is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 12:23   #236
Quote:
Alexis kaže: Pogledaj post
Nije Tepeš problem, uvijek će takvih biti (na žalost). No, problem su ljudi kao Karamarko, koji nemaju nikakvu idelogiju i mogu biti sve i sva, ovisno o odluci. I koji su strankama, koje to same nemaju, dali politički legitimitet. Zahvaljujući njemu, sva bulumenta desničarskih radikala, ima u rukama izvršnu vlast. I može napraviti veliku štetu.

Drugim rječima, antibirokratska i jogurt revolucija na hrvatski način.... Jadni li smo...
IceClimber is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 12:27   #237
Quote:
Italian stallion kaže: Pogledaj post
" Stranka je zauzela stav da bi trebalo uvesti vojni rok. Naravno, to je kompleksna tema koja zahtijeva analize i kojoj treba ozbiljno pristupiti. To je moj stav"

Ovo iznad je kopirano iz clanka nakon kojeg je ova tema naglo zivnula.
Gdje tu pise da se "on zalaze" ili da "bi slao tisuce Hrvata u napad na Srbiju"?
ObiÄŤno trkeljanje a ujedno zaÄŤinjeno ruganjem neÄŤijem fiziÄŤkom nedostatku (visini).

Nisko.
Za T-72'ku i njezinu Yu izvedenicu uopće nije nedostatak.
Dapače, čovjek ima značajnu prednost.
__________________
Crkva zaglupljuje narod, služi tuđincima i potiče nacionalnu mržnju.
Ante Starčević
Chempres is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 12:31   #238
Mlade dame i gospodo nije pristojno izrugivanje sa nečijom fizičkom manom ako je visina potpredsjednika Sabora mana. Pripazite. Hvala.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 12:33   #239
Nije to fizicka mana osim ako nije posljedica bolesti.
__________________
Kad malo bolje razmislim ustvari ni ne trebam razmišljati današnji tipični Hrvat je Dudek,običan naivac kojeg vječno prevesla Cinober
Sibor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2016., 14:13   #240
Kad gledam te qvazi ustaše kao tepeš ili ministar kulture...baš si nekako zamišljam kako idu na drinu. Ovakve junačine ne bi niti do dubrave stigle
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:46.