Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2018., 14:50   #41
a oni koji su dole poceli ćelavit ?
jel to problem
kikokiko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 15:49   #42
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Licno, nikako ne volim celave muskarce, koliko god da to povrsno zvuci. Jednostavno mi je to opticki odbojno. Isto tako ne volim muskarce sa kovrdzavom kosom. Ni sa jednim od takvih nikada ne bih mogla da zamislim da budem u vezi, svejedno koliko je zgodan, pametan ili dobar. Ima ih koje misle kao ja, ali ih takodje ima dovoljno koje misle drugacije od mene, zato se i kaze da se o ukusima ne raspravlja.
Znaš li ti onu "Nikad ne reci nikad!"? Tko zna, možda dođe čas kad ćeš se sjetiti kad si ono rekla "nikad".

Prejebeni smo si dok samouvjereno govorimo "Ja nikad ne bih ovo, ja nikad ne bih ono." sve do trenutka kad nam život servira "ono što nikad ne bismo" pa odjednom promijenimo mišljenje. Bila sam tamo, znam što govorim i zato riječ "nikad" najradije koristim u rečenici "Nikad više ne bih odlučno izjavila da nikad ne bih nešto učinila. Nikad." I još si velim da sam bila najgluplja onda kad sam mislila da sam najpametnija.

Svatko ima vlastiti ukus, o tome ne treba diskutirati no neke stvari padnu u drugi plan kad se pred tobom pojavi osoba koja te doslovno obori s nogu.
Ćelava glava, nekoliko cm manje od zamišljenog, nekoliko kila više od nama poželjnog, sve se to izgubi kad se dogodi onaj savršen spoj između dvoje ljudi i kad si u isto vrijeme i miran, i uzbuđen, i sretan, i zadovoljan, i pun elana, i pun planova, i pun topline i pun dobre vibre...i to zbog osobe koja ima nešto što mi ne bismo nikad poželjeli.

Ovo za presađivanje kose što si kasnije napisala mi je presmiješno, a opet nekako tužno jer govori o manjku samopouzdanja što mi pak nije ni malo privlačno. Radije bih ćelavca koji se zna nositi s manjkom kose nego tipa kojeg ćelavost toliko ubije u pojam da više ne vidi sve ostalo čime raspolaže i zbog čega je poseban i vrijedan.

Autoru, slažem se s Cepin 40. Šarm i karakter pokrivaju većinu nedostataka, iako ja ćelavost ne bih nazvala nedostatkom nego osobnim stilom. Samo pozitivno!
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 19:21   #43
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Znaš li ti onu "Nikad ne reci nikad!"? Tko zna, možda dođe čas kad ćeš se sjetiti kad si ono rekla "nikad".

Prejebeni smo si dok samouvjereno govorimo "Ja nikad ne bih ovo, ja nikad ne bih ono." sve do trenutka kad nam život servira "ono što nikad ne bismo" pa odjednom promijenimo mišljenje. Bila sam tamo, znam što govorim i zato riječ "nikad" najradije koristim u rečenici "Nikad više ne bih odlučno izjavila da nikad ne bih nešto učinila. Nikad." I još si velim da sam bila najgluplja onda kad sam mislila da sam najpametnija.

Svatko ima vlastiti ukus, o tome ne treba diskutirati no neke stvari padnu u drugi plan kad se pred tobom pojavi osoba koja te doslovno obori s nogu.
Ćelava glava, nekoliko cm manje od zamišljenog, nekoliko kila više od nama poželjnog, sve se to izgubi kad se dogodi onaj savršen spoj između dvoje ljudi i kad si u isto vrijeme i miran, i uzbuđen, i sretan, i zadovoljan, i pun elana, i pun planova, i pun topline i pun dobre vibre...i to zbog osobe koja ima nešto što mi ne bismo nikad poželjeli.

Ovo za presađivanje kose što si kasnije napisala mi je presmiješno, a opet nekako tužno jer govori o manjku samopouzdanja što mi pak nije ni malo privlačno. Radije bih ćelavca koji se zna nositi s manjkom kose nego tipa kojeg ćelavost toliko ubije u pojam da više ne vidi sve ostalo čime raspolaže i zbog čega je poseban i vrijedan.

Autoru, slažem se s Cepin 40. Šarm i karakter pokrivaju većinu nedostataka, iako ja ćelavost ne bih nazvala nedostatkom nego osobnim stilom. Samo pozitivno!
Simpaticno si to napisala za "nikad ne reci nikad", medjutim, ta floskula vazi za siparice i neizgradjene karaktere. Ja sam prosla taj period, pa kao odrasla zena, znam sta hocu i sta necu, sta mi se dopada i sta mi se ne dopada. Ne insistiram na tome, da je moje misljenje jedina vazeca dogma, ali insistiram na pravu da imam to misljenje koje imam i da me se ne ubedjuje u suprotno, jer neko drugi ima drugaciji ukus. Svako kako mu se dopada, pa tako i ja.

Meni se nikada nije desilo da se predomislim, jer sam donela brzopletu, nepromisljenu odluku, imam izgradjen karakter, pa ne mislim jedan dan mi je lepo ovo, a drugi dan sasvim suprotno. Tako da moje misljenje nije produkt samouverenosti, niti mislim da sam najpametnija. Rec je o karakteru koji neki imaju i on je veoma cvrst, ne leluja se prema rapolozenju, tako da ljudi mogu sa poverenjem da se oslone na tu osobu, a ne da ih sutra doceka opet neko drugacije misljenje ili stav. Ljudi koji tako ne razmisljaju, imaju svoje razloge zasto tako menjaju misljenje i to je njihova stvar, kod mene je to prilicno stabilno. Srecom, nismo svi isti.

To sto ti je presadjivanje kose presmesno, nije smesno ljudima, koji imaju depresije zbog toga. Kako mozes da se podsmevas tako bez razmisljanja? Sta mislis, zasto ljudi presadjuju kosu? Nadam se da ti nije "presmesno" kada ljudi nose perike, a ti ne znas razlog zbog kojega ih nose (na primer terapija zracenjem protiv raka). Presadjivanje kose je medicinski napredak, ali su se i ljudi u srednjem veku podsmevali svemu sto nisu do tada poznavali.

Posto je za tebe celavost "osobni stil", dozvolices da nemaju svi isto misljenje o tome. Toga je i autor svestan, pa je zato pitao kakva je nasa percepcija celavih, jer zna da ce dobiti razlicite odgovore.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 19:29   #44
Obrij glavu cak i ako nema lijep oblik, to se jednostavno mora ako ne zelis izgledati otuzno.
Potpisujem ono receno da ces vjerojatno sad privlaciti i odredeni postotak 'fetisistica' na celu i to nije lose za tebe.

Celavci su mi lijepi ako su i inace lijepi.
Laaaa13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 21:13   #45
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Simpaticno si to napisala za "nikad ne reci nikad", medjutim, ta floskula vazi za siparice i neizgradjene karaktere. Ja sam prosla taj period, pa kao odrasla zena, znam sta hocu i sta necu, sta mi se dopada i sta mi se ne dopada...

Meni se nikada nije desilo da se predomislim, jer sam donela brzopletu, nepromisljenu odluku, imam izgradjen karakter, pa ne mislim jedan dan mi je lepo ovo, a drugi dan sasvim suprotno....
Hmmm...meni je simpatično kad naiđem na osobe koje su toliko uvjerene u svoju superiornost i koje biraju izuzetno elegantne i dopadljive načine kojima će iskazati svoju emotivnu, mentalnu i psihičku nadmoć nad drugima, osvrnuti se pri tom na njihovu površnost ili im imputirati određeni oblik ružnog ponašanja kako bi ih prikazale babarogama pa se na kraju dogodi da se ti isti "mudraci" poskliznu na vlastite riječi.

Nakon kraćeg razmišljanja zaključih da je na tvoje znanje najsvrhovitije odgovoriti u Sokratovom stilu "Ja znam da ništa ne znam."
Tko želi stati uz akrobate govora, slobodno, ali meni je Sokica draži.
Quote:
Rec je o karakteru koji neki imaju i on je veoma cvrst, ne leluja se prema rapolozenju, tako da ljudi mogu sa poverenjem da se oslone na tu osobu, a ne da ih sutra doceka opet neko drugacije misljenje ili stav. Ljudi koji tako ne razmisljaju, imaju svoje razloge zasto tako menjaju misljenje i to je njihova stvar, kod mene je to prilicno stabilno. Srecom, nismo svi isti.
Poslovica kaže da samo glup čovjek nikada ne mijenja mišljenje.

Usput, ta tvoja spika o čvrstom karakteru i dovođenje u vezu s osobnim preferencama po pitanju frizure me bacila u duboko razmišljanje pa se sad pitam koliko li smo mi žene nepouzdana bića u slučaju da nam se umjesto tamnokosog iznenada svidi neki plavušan i koliko taj plavušan može imati povjerenja u nas kasnije ako zna da smo netom prije njega bile lude za mrkim tipom.

Slažem se s tobom u dijelu "Srećom, nismo svi isti". Fleksibilnost je nešto čemu se učimo dok smo živi. Biti krut je ok samo ako si mrtav...ili ako si živ, a muškog si spola.
(blush blush)
Quote:
To sto ti je presadjivanje kose presmesno, nije smesno ljudima, koji imaju depresije zbog toga. Kako mozes da se podsmevas tako bez razmisljanja?
A otkud tebi ideja da mi oduzimaš pravo na doživljaj i sudiš o mentalnim procesima koji se odvijaju u mojoj glavi?

Quote:
Sta mislis, zasto ljudi presadjuju kosu?
Iz istog razloga zbog kojeg žene ugrađuju silikone.
Quote:
Nadam se da ti nije "presmesno" kada ljudi nose perike, a ti ne znas razlog zbog kojega ih nose (na primer terapija zracenjem protiv raka). Presadjivanje kose je medicinski napredak, ali su se i ljudi u srednjem veku podsmevali svemu sto nisu do tada poznavali.
Napisala si gore da si žena izgrađenog karaktera. Komentar iznad nije u skladu s opisom osobe koju spominješ. Moram li objašnjavati?
Quote:
Posto je za tebe celavost "osobni stil", dozvolices da nemaju svi isto misljenje o tome. Toga je i autor svestan, pa je zato pitao kakva je nasa percepcija celavih, jer zna da ce dobiti razlicite odgovore.
Budući da nisi shvatila ono što sam u prošlom postu napisala o ukusima, a trebala si jer ti ide u prilog, ne vidim razloga za ikakvu smislenu raspravu o pravu na ukus i mišljenje.

Nekako mi je draže ostavljati ljude u njihovom vlastitom uvjerenju kako su riznice znanja, čvrsti stupovi na kojima počivaju vrednote, osobe kojima se nikad nije dogodilo da se predomisle i kojima bi se, kad ih tako promatram sa strane, ostatak života mogao pretvoriti u popriličnu dosadu jer ne samo da više nemaju što naučiti nego kroz tu ljušturu u koju su se zaogrnuli do njih ne prodire ništa drukčije, novije i zanimljivije od onoga što su davno u sebe zatvorili.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 13:28   #46
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Hmmm...
Eto, obe smo napisale svoje misljenje, samo sto ja nisam postala licna, jer nigde nisam napisala, "Ti si ovo ili ono...", osim gde sam te kritikovala za podsmevanje bolesnima, sto i dalje smatram jako ruznim, dok ti pises direktno o meni. Moras dopustiti da ljudi imaju drugacije misljenje od tebe, to je kultura diskusije. Naglasila sam da moje misljenje nije ni apsolutno ni jedino tacno na svetu, izgleda da preskaces recenice kada citas. Ja postujem svakog diskutanta ovde i ne volim da seciram recenice, kako bih bila u stanju da napisem svoje misljenje. Nema potrebe da moje reci preslikavas na sebe, ipak nisi ti jedina o kojoj je ovde rec.

Ono sto me interesuje je, kakav feedback je autor dobio od svoje okoline, po pitanju cinjenice da gubi kosu, da li ima nekih direktnih komentara? Cesto je tako, da ljudi koje poznajemo ni ne primete neke promene, dok one ne postanu bas drasticne. Kako je to kod tebe Chopy?
__________________
*Per aspera ad astra.*

Zadnje uređivanje AlessandraB : 17.01.2018. at 13:43.
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 15:56   #47
Ja sam proćelav i boli me ''pajser''...
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 18:34   #48
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Eto, obe smo napisale svoje misljenje, samo sto ja nisam postala licna, jer nigde nisam napisala, "Ti si ovo ili ono...", osim gde sam te kritikovala za podsmevanje bolesnima, sto i dalje smatram jako ruznim, dok ti pises direktno o meni. Moras dopustiti da ljudi imaju drugacije misljenje od tebe, to je kultura diskusije.
Pišem direktno o tebi?
I gdje sam ja to napisala "Ti si ovo, ti si ono..." Lijepo bih te molila citat.

Bila sam općenita, baš poput tebe, s tom razlikom da si se ti u mom postu pronašla dok ja u tvome nisam.

Morat ćeš mi objasniti što te to toliko zasmetalo kako bih ti mogla odgovoriti jer u ovom trenutku doista ne znam što te boli.

Što se tiče same reakcije na nečije pisanje...mišljenja sam kako bi bilo jako lijepo kad bi se svaka osoba koja odluči prigovoriti drugoj za njegov post najprije pozabavila vlastitim stilom pisanja i porukama koje upućuje drugima.
Tako joj ne bi palo na pamet da napiše kako se nekome nije obratila na osobnoj razini nego bi bila toliko razumna i uljuđena da se pokrije po ušima nakon što shvati da je upravo ona ta koja to čini. Insinuiranje i izmišljanje nije kultura dijaloga, upravo suprotno, riječ je o najgoroj nekulturi.

Stoga, kad slijedeći put nekome uputiš kritiku da se podsmjehuje onkološkim bolesnicima kako bi ga oblatila budi svjesna posljedica koje taj čin nosi. Naime, osobe koje u diskusiji serviraju podvale i laži na račun sugovornika okolina neće doživjeti kao ljude izgrađene karaktera ma koliko oni to za sebe tvrdili.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 18:46   #49
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Licno, nikako ne volim celave muskarce, koliko god da to povrsno zvuci. Jednostavno mi je to opticki odbojno. Isto tako ne volim muskarce sa kovrdzavom kosom. Ni sa jednim od takvih nikada ne bih mogla da zamislim da budem u vezi, svejedno koliko je zgodan, pametan ili dobar. Ima ih koje misle kao ja, ali ih takodje ima dovoljno koje misle drugacije od mene, zato se i kaze da se o ukusima ne raspravlja.
ma ne volim ni ja, ali , da sam se udala za svog najboljeg prijatelja sa divnom kosom prije 15 godina, danas bih imala celavog muza
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 16:36   #50

sad moram procitat i drugu stranicu teme

autore, meni se isto pocela povlaciti kosa, ali ne znam da li cu ocelaviti.
medjutim, sijed sam a malo stariji od tebe, pola kose sijedo.
jebi ga, bit ce pičoza koje ce to smatrat malim nedostatkom, ali to mozes lako kompenzirati nekim drugim vrlinama
moras sa sobom u glavi rascistiti oko toga.
kada to prihvatis kao dio sebe i budes totalno opusten glede toga, to ti nece znaciti nista u zivotu, apsolutno nista

jao Elois, kakva si carica
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 18:33   #51
aha, ma super, zena je super kad brani nesavrsen izgled muskarca, ali cesto puta smo procitali na raznim temama kako muskarci vrlo dovitljivim rijecnikom opisuju nesavrsen izgled zena

Zadnje uređivanje YunStrijelica : 18.01.2018. at 19:27.
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 20:09   #52
meni je super to kako je razlozila glupost na proste faktore, a nesavrsenost izgleda nije morala branit sta se mene tice. mada to nije bila ni poenta
ne treba ti savrsen izgled da bi bila privlacna
ne treba ti ni priblizno savrsen izgled da bi bila privlacna
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 20:45   #53
Quote:
YunStrijelica kaže: Pogledaj post
aha, ma super, zena je super kad brani nesavrsen izgled muskarca, ali cesto puta smo procitali na raznim temama kako muskarci vrlo dovitljivim rijecnikom opisuju nesavrsen izgled zena


Ne samo da se "podsmjehujem onkološkim bolesnicima" nego sam sad i "braniteljica nesavršenog izgleda".
Postoji li uopće savršen izgled ili je to "savršen izgled po našim mjerilima"?

Ovaj, ovaj i ovaj koje bi ti stavila na listu muškaraca nesavršenog izgleda su velikom broju žena hot i stavile bi ih na neku drugu listu, ali nećemo sad o tome.
Vjerojatno bi ti se one na tvoju opasku da su to muškarci nesavršenog izgleda samo slatko nasmijale u facu.

To je što se tiče samog izgleda koji je za primjerke koje sam stavila, po mišljenju mnogih žena, poprilično dobar... Sad na taj izgled još dodamo šarm, duhovitost, lijep karakter, inteligenciju, visoku razinu testosterona i tome slično i ta-daaam :dobili smo baš zgodnog i muževnog muškarca kojem ne treba žena koja će ga braniti.

Glava ne služi samo za frizuru. Osim toga, glava je samo 1/7 tijela tako da...
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 21:13   #54
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post


Ne samo da se "podsmjehujem onkološkim bolesnicima" nego sam sad i "braniteljica nesavršenog izgleda".
Postoji li uopće savršen izgled ili je to "savršen izgled po našim mjerilima"?

Ovaj, ovaj i ovaj koje bi ti stavila na listu muškaraca nesavršenog izgleda su velikom broju žena hot i stavile bi ih na neku drugu listu, ali nećemo sad o tome.
Vjerojatno bi ti se one na tvoju opasku da su to muškarci nesavršenog izgleda samo slatko nasmijale u facu.

To je što se tiče samog izgleda koji je za primjerke koje sam stavila, po mišljenju mnogih žena, poprilično dobar... Sad na taj izgled još dodamo šarm, duhovitost, lijep karakter, inteligenciju, visoku razinu testosterona i tome slično i ta-daaam :dobili smo baš zgodnog i muževnog muškarca kojem ne treba žena koja će ga braniti.

Glava ne služi samo za frizuru. Osim toga, glava je samo 1/7 tijela tako da...

ali ja sam pisala sa malo drugacijim osvrtom, jer u drustvu , pa i na forumu, mozemo primjetiti kako muskarci tretiraju svojim rijecnikom zene koje nisu lijepe, a ovdje na temi, ako napises da je malo lijepih celavih muskaraca ce se "dozivjeti" kao oblik diskiminacije, a to jednsotavno nema veze sa diskiminacijom , a ne mozemo ni reci da je celavost privlacna pojava, ali je uobicajena pojava i ne treba dizati dramu ako netko kaze, ne dopada mi se celav muskarac
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 21:18   #55
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
meni je super to kako je razlozila glupost na proste faktore, a nesavrsenost izgleda nije morala branit sta se mene tice. mada to nije bila ni poenta
ne treba ti savrsen izgled da bi bila privlacna
ne treba ti ni priblizno savrsen izgled da bi bila privlacna
naravno da ne treba ni pribilzno savrsen fizicki izgled da bi osoba bila privlacna, ali takve teme i debate nemamo, hm, zasto
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 21:42   #56
Quote:
YunStrijelica kaže: Pogledaj post
ali ja sam pisala sa malo drugacijim osvrtom, jer u drustvu , pa i na forumu, mozemo primjetiti kako muskarci tretiraju svojim rijecnikom zene koje nisu lijepe, a ovdje na temi, ako napises da je malo lijepih celavih muskaraca ce se "dozivjeti" kao oblik diskiminacije, a to jednsotavno nema veze sa diskiminacijom , a ne mozemo ni reci da je celavost privlacna pojava, ali je uobicajena pojava i ne treba dizati dramu ako netko kaze, ne dopada mi se celav muskarac
Slažem se s tobom da to nema veze s diskriminacijom no nisam doživjela da je nekoga na temi pogodilo to što se zbog toga možda neće svidjeti određenom broju žena. Ili sam propustila ili je moja percepcija drukčija.

Možda ćelavost uistinu nije privlačna pojava no to ne znači da ćelav muškarac ne može biti privlačan. Upravo suprotno. Rekoh već, mnogo je faktora koji to određuju. Dlake na glavi nisu presudne.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 22:04   #57
Quote:
YunStrijelica kaže: Pogledaj post
ali ja sam pisala sa malo drugacijim osvrtom, jer u drustvu , pa i na forumu, mozemo primjetiti kako muskarci tretiraju svojim rijecnikom zene koje nisu lijepe, a ovdje na temi, ako napises da je malo lijepih celavih muskaraca ce se "dozivjeti" kao oblik diskiminacije, a to jednsotavno nema veze sa diskiminacijom , a ne mozemo ni reci da je celavost privlacna pojava, ali je uobicajena pojava i ne treba dizati dramu ako netko kaze, ne dopada mi se celav muskarac
stvar je u percepciji i projekcijama. Ako netko napiše da ne voli ružne žene to je općenito, nitko se u tome neće prepoznati direktno osim one male forumašice koja stalno po temama piše da je ružna, zaboravio nick. No ako napiše da ne voli žene s madežom iznad desne obrve jer su takve ružne a ti imaš baš takav onda ćeš to shvatiti osobno.
Pa tako i ćelavi ili oni koji su na putu i u krajnjem slučaju one koje su s ćelavim tipom i on im je baš najkjut kada vide takvu izjavu to shvaćaju kao da im je osobno rekla da su neprivlačni/s neprivlačnim. I zbog toga reakcije kakve imamo.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 00:03   #58
Quote:
Ćelavi muškarci su najbolji ljubavnici

Ukoliko se na vašem popisu kvaliteta koje idealni muškarac mora zadovoljiti nalazi i gusta kosa, taj podatak odmah izbrišite s liste. Istraživanje provedeno među ženama pokazalo je kako su ćelavi muškarci bolji ljubavnici.
Ima još o tome u tekstu koji je ovde, ali suština je i u tom kratkom delu koji sam vam preneo.
Nije sad što sam ja ćelav, ali stvarno sve tako piše.
__________________
Слава Україні!
Stuteley is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 09:51   #59
Ošišaj se na par milimetara ili obrij glavu. Taman da ti je Gračane znam kako čudnog oblika, bolje to nego paperje.

Ako možeš i želiš, pusti kratku bradu i to će biti

E: sad kad razmislim, nikad nisam na ćelavost gledala kao na nedostatak. Nisam svjesna kako to može djelovati na nečije samopouzdanje, pošto je meni to uglavnom plus kod muškarca.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 13:33   #60
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Ošišaj se na par milimetara ili obrij glavu. Taman da ti je Gračane znam kako čudnog oblika, bolje to nego paperje.

Ako možeš i želiš, pusti kratku bradu i to će biti

E: sad kad razmislim, nikad nisam na ćelavost gledala kao na nedostatak. Nisam svjesna kako to može djelovati na nečije samopouzdanje, pošto je meni to uglavnom plus kod muškarca.
+1

Volim kosu dirati i cupati , ali celavost mi je posebno hot, pogotovo ako ima dobar oblik glave i muzevan je.

Najveci turn off mi je kad muskarac celavi pa pocne natezat krajeve ili bas tada pustat kosu. Osisaj se na jedinicu ili obrij i gotovo, stoj iza toga!
Magda G is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger