Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.12.2007., 14:48   #21
U WTC-u u Rijeci, Turbo sport dječji odjel, ima dj. cipele za 10 i 15 kn, preslatke su, brojevi 16 - 19 !!
Ali vjerovatno imaju i ostale produžnice Turbo sporta sniženja, ja sam slučajno naletila na cipelice...
__________________
B & B
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2008., 13:17   #22
Quote:
Xena_26 kaže: Pogledaj post
Čekam da mi m prođe pa u akciju!!!!! jučer sam kupovala frendici poklon ima malu Janu staru 2.mjeseca, tolko sam se ufurala u te male benkice, trenirkice da sam skoro doma došla sa par komada . Sad su totalna sniženja tak da sam joj puno robice uzela a za malo kn. Kad vi cure mislite u nabavu?
di si vidjela sniženja draga?
hany is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2008., 13:29   #23
Quote:
hany kaže: Pogledaj post
di si vidjela sniženja draga?
Jučer sam išla zubaru na Trešnjevku i tamo u Turbo Limaču sam uzela robicu 50% sniženo, imali su tak neki prekrasni "jastuk" ili kak se to već zove skafanderić, podstavljen bio 300 kn a sad oko 150, Milslim da je u svim TL sniženje.

Zadnje uređivanje putnica : 07.01.2008. at 00:28.
Xen@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2008., 17:03   #24
hany imaš sniženja u tl. ja sam našla ok stvari. a i bila sam u crtiću i njihove cijene su sasvim ok
mom_wanna_be is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2008., 17:07   #25
Quote:
mom_wanna_be kaže: Pogledaj post
hany imaš sniženja u tl. ja sam našla ok stvari. a i bila sam u crtiću i njihove cijene su sasvim ok
ostalo je još nekaj od božićnice, pa da to riješimo lagano.. ...baš sam mislila otići malo do tl, rade i danas na par mjesta...hvala ti...
hany is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2008., 17:09   #26
Quote:
mom_wanna_be kaže: Pogledaj post
hany imaš sniženja u tl. ja sam našla ok stvari. a i bila sam u crtiću i njihove cijene su sasvim ok
a neznam di ima crtić u zgb-u... ...idemo van ....pusa svima...pišemo se
hany is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 12:31   #27
Mm i ja u subotu bili u gradu i budući da se cijelo vrijeme suzdržavamo od kupovine stvari (ipak barem smo izabrali kolica, iako ih nismo kupili) jer imam neki strah (zbog neslavne prve trudnoće), nismo se mogli suzdržati u Benettonu i Prenatalu na sniženjima. Mm je poludio više od mene i mislim da naš bebo već ima robice dostatne za prva tri mjeseca života. Samo da izdržimo još ova zadnja dva mjeseca, i da ga konačno primimo u ruke. Inače u Benettonu je dosta polica za najmlađe već poharano, a u Prenatalu još ima stvari iako i tamo doslovno nestaju stvari s polica. Mi kupili hlačica, benkica, majčica, svaka stvar cca 40-50kn.
Inače oduševila se izborom u NAMI na Trgu, tamo kupili bodije (cca 30kn) i neke kompetiće s dugim i kratkim rukavima, a i sve ostalo je još jeftinije nego u Prenatalu i Benettonu, a da i ne kažem da je bolja kvaliteta jer je sve napravljeno u RH, dok Prenatal većinu stvari ima iz Kine, Indije i sl. (ni Benetton nije bolji), tak da od sada kupujem u NAMI.
__________________
Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom
Parallel Universe is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 12:48   #28
U Adaxa imate popust od 15% na sve, mtc daje 30% (carapice smo platili 4,99 kn itd.) inace robicu u splitu je najjeftinije kupit u koteksa (plus nasa je proizvodnja - firma iz kastela)
NelaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 13:12   #29
curke, imam 2 liscina grudnjaka za dojenje, plavi i bijeli, 95c, ako netko želi kupiti. nošeni svega par puta
i isto tako 2 kom grudnjaka za dojenje od neckermanna, isto mislim veličina 95. nemam pojma jesam ih uopće nosila
na pp
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 13:14   #30
bili smo jučer u tl-u na Žitnjaku i pokupovali nekoliko malih trenirkica na cifer na gornjem dijelu...sve skupa bi nas inače došlo 330,00 kn, a sad smo platili 157,00 kn...mislim da se fakat isplati, a to znam da će mi sigurno trebati..
hany is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 13:19   #31
ima u turbo limaču i majčica po 20 kn!
i hlačice smo jedne upiknuli sive koje imaju drukere imeđu nogu da se može lakše premotati mislim za 89 kn
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 14:40   #32
ja vidjela u petak u merkatoneu 2 bodyća za 29 kuna, ima i ostale robice al nisam gledala cijene
sunce moje is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 16:48   #33
ja kupila u tl bodiće po 15kn
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 16:59   #34
do kad traje taj popust u adaxu, zna li tko?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 17:18   #35
Jesam li ja čudna ako mene ne oduševljava robica za bebe
Ja pol stvari uopće ne znam što su a vi ste ih već kupile??



Ne znam
Za sad uglavnom razmišljam o opremi - i gadgetsima (al kinderbet, kolica, autosjedalica...-toga se sjetim..., marama za nošenje, jastuk za dojenje i tako - praktične stvari).

Ah...
Valjda bude sniženja i na proljeće
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 17:27   #36
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
do kad traje taj popust u adaxu, zna li tko?
http://www.adax.hr/akcije.php

evo tu piše do isteka zaliha,ali imaš tu i telefon pa ih nazovi
__________________
Prodajni album
pikacu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 17:45   #37
Quote:
misiz S kaže: Pogledaj post
Jesam li ja čudna ako mene ne oduševljava robica za bebe
Ja pol stvari uopće ne znam što su a vi ste ih već kupile??
ja sam duplo trudnija od tebe pa nisam još niš kupila
i niš me ne oduševljava nego suprotno - straši me i nemam pojma šta je šta i čemu služi i terminologija me zbunjuje

ni opremu nisam još počela ozbiljno gledat i radit neke popise

misiz, sa 16 tjedana bi stvarno bilo pretjerano da te zamara bilo oprema bilo odjeća
uživaj bezbrižno još bar 10 tjedana!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 17:47   #38


Ajde hvala...
Već sam mislila da ovaj moj popišanac u trbuhu previše na mene djeluje muškim hormonima pa da ja zato ne poblesavim od pogleda na dječju robicu


Ja nisam ni mislila ići u razgledavanje prije negdje 5-6 mjeseca trudnoće, a shopping čeka još i više.
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 22:29   #39
Izgleda da su u trudnoći muški hormoni djelovali i na mene... Jako malo sam kupila. Puno toga sam dobila, ali male veličine.

Zato danas donosim vrećicu doma barem jednom tjedno. Ne trebam ni spominjati da ne kupujem sebi.
babe2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 10:10   #40
Sta se adax-a tice ne znan do kad in je ta akcija medjutim imaju kolica jane vec za 2500 kn, imaju neki tip krevetica smijesno niske cijene medjutim mi smo tili ipak malo bolji platili smo ga oko 800-tinjak kunica. Mi smo cekali ova sad snizenja da kupimo premda san cula od drugih zena da sta se adax-a tice uvik ima nekakve akcije. Inace, prvi misec je najgori za prodavacice otpadne in prodaja pa moraju dat popuste,a usput se rijesavaju zaliha.
NelaZg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:29.