Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2010., 01:38   #181
Još jedan dodatak onim polpeticama, moće i ovako:

Isti postupak, samo uz tikvice izribati i krumpir i po želji dodati sir. Jaja, brašno i se ostalo, pa na ulje.
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 06:17   #182
Silvery, sve fini recepti

Neg, imam pitanje. Dal bi se moglo te polpete (inače ih obožavam) umjesto da ih se stavlja na ulje, za promjenu napravit možda nešto gušću smjesu, pa na masni papir i u pećnicu s njima?

Bi imalo to kakvog smisla?
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 10:32   #183
Quote:
ursula1000 kaže: Pogledaj post
Silvery, sve fini recepti

Neg, imam pitanje. Dal bi se moglo te polpete (inače ih obožavam) umjesto da ih se stavlja na ulje, za promjenu napravit možda nešto gušću smjesu, pa na masni papir i u pećnicu s njima?

Bi imalo to kakvog smisla?
Pekla Đipsa.
Odi na Rekreaciju pa pogledaj tam na receptima.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 12:53   #184
Quote:
dlap1307 kaže: Pogledaj post
Pekla Đipsa.
Odi na Rekreaciju pa pogledaj tam na receptima.
Hvala . Svakak budem potražila
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 12:58   #185
Što se rižota od tikvice tiče, ja uz tikvicu dodam i mrkvu narezanu na kockice...i malo pomidora.
palj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 17:08   #186
Quote:
LimunLimun kaže: Pogledaj post
Au! Bijeli umak od tikvica!

Oguliš tikvice, naribaš i baciš na maslinovo ulje dok ne omekšaju, dodaš vrhnja za kuhanje, začine i imaš super umak od tikvica. Ide odlično uz pire i brzo je gotovo.

Za ovo ja prvo zdinstam luk na maslinovom, pa stavim tikvice, i zalijem jogurtom, te na kraju pospem koprom. Super osvježavajuće, za one koji vole kiselije
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 17:44   #187
Quote:
palj kaže: Pogledaj post
Što se rižota od tikvice tiče, ja uz tikvicu dodam i mrkvu narezanu na kockice...i malo pomidora.
Znala sa, da sam nešto izostavila. Bravo, mrkva mi odlično ide uz to
Quote:
ursula1000 kaže: Pogledaj post
Neg, imam pitanje. Dal bi se moglo te polpete (inače ih obožavam) umjesto da ih se stavlja na ulje, za promjenu napravit možda nešto gušću smjesu, pa na masni papir i u pećnicu s njima?

Bi imalo to kakvog smisla?
Vrlo vjerojatno da, ali moram priznat da nisam nikad probala. Mogla bih to ovih dana, pa svakako javim kako je ispalo
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 19:40   #188
Quote:
ursula1000 kaže: Pogledaj post
Hvala . Svakak budem potražila
Slobodno formiraj polpete na papiru za pečenje i stavi u pećnicu. Ja sam tako pekla i ispalo je dobro.

Danas pečem Pellapratovu zljevanku s tikvicama i čini mi se da će biti super.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 01:27   #189
Jeli pospeš sira pred kraj?
Joj, meni je to jelo tako super, mogla bih ga jesti dok se ne pretvorim u tikvicu
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 09:01   #190
Quote:
Silvery kaže: Pogledaj post
Jeli pospeš sira pred kraj?
Joj, meni je to jelo tako super, mogla bih ga jesti dok se ne pretvorim u tikvicu
evo još jedne takve

Nego jel ima ikakav način pohanja u tavi ali da ne budu toliko masne, kako ih ispohat???
stavim ih ja na papir da upiju višak masnoće ali nije to to.. postoji li uopće neki niskokaloričniji način ??
dianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 09:46   #191
Quote:
dianna kaže: Pogledaj post
Nego jel ima ikakav način pohanja u tavi ali da ne budu toliko masne, kako ih ispohat???
stavim ih ja na papir da upiju višak masnoće ali nije to to.. postoji li uopće neki niskokaloričniji način ??
Na masni papir, pa u pećnicu
Prednosti - jela ne ispadaju masna, gurneš u pećnicu i zaboraviš na neko vrijeme (doduše, ne toliko dugo koliko se meni zna dogoditi ) nema stajanja uz šporet, poslije je dovoljno samo malo proprati tepsiju, umjesto ribanja masne, nauljene, zagorene tave.
Ma tko je smislio masni papir treba dobiti nagradu

Osim kajgane, ništa više ne pržim u tavi
bluebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 09:54   #192
znam znam za u pećnicu ali pitam za pohanje u tavi, sigurno nisu tak ukusne iz pećnice ko iz tave
dianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 11:16   #193
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Slobodno formiraj polpete na papiru za pečenje i stavi u pećnicu. Ja sam tako pekla i ispalo je dobro.

Danas pečem Pellapratovu zljevanku s tikvicama i čini mi se da će biti super.

Može, može, onda prvom prilikom radim polpetiće u pećnici

Kak je ispala Pellapratova?
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 15:54   #194
ovo je moj omiljeni

-tikvice
-malo maslinovog
-1 režanj češnjaka
-1 žličica crvene paprike
-začini po želji
-krušne mrvice

dakle, narezati tikvice na ploške, posoliti i ostaviti da odstoje i puste vodu. posložiti u tepsiju na papir za pečenje i zaliti marinadom od maslinjaka, crvene paprike, soli, papra, mažurana, svega što vam padne na pamet i jednog nasjeckanog režnja češnjaka. ja obično stavim prst i pol ulja na dvije tikvice, u čaši od 2 deci (čisto da dobijete osjećaj koliko ulja treba). kad zalijete marinadom pospite mrvicama i pecite na 180 stupnjeva nekih 20ak minuta.

moj omiljeni, a tako ih jede i moj dragi koji tikvice ne može smisliti
__________________
Čitajte naš blog Bunch of Girls! Imamo i Facebook!
doriana gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 16:16   #195
Quote:
Silvery kaže: Pogledaj post
Jeli pospeš sira pred kraj?
Joj, meni je to jelo tako super, mogla bih ga jesti dok se ne pretvorim u tikvicu
Kad pazim što jedem, ne posipam sirom, ali inače i ja to volim.

Quote:
dianna kaže: Pogledaj post
znam znam za u pećnicu ali pitam za pohanje u tavi, sigurno nisu tak ukusne iz pećnice ko iz tave
Nema takvog načina. Ako ih pečeš na teflonu, bez masnoće, ispadnu kao na papiru za pečenje u pećnici.
Onaj "efekt pohanja" ne možeš baš postići bez pravog pohanja. Ja volim tanje polpete, pa kad se u pećnici ispeku s opcijom ventilator ispadnu hrskavije, ali to nije to.

Quote:
ursula1000 kaže: Pogledaj post
Može, može, onda prvom prilikom radim polpetiće u pećnici

Kak je ispala Pellapratova?
Super, samo ću idući put isprobati baš s Hokkaido tikvom.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 13:13   #196
Evo jučer radila tikvice punjene tunjevinom i sirom.
Trebao je ići kravlji sir, ali ja sam stavila mješavinu mozzarelle i gaude (zaželila se ).

Uglavnom tikvice se uzduž prerežu i izdube se tako da izgledaju kao male barke. Posole se i puste da odstoje i puste višak vode.
Ostatak tikvica se na sitno isjecka i dinsta na luku, češnjaku i maslinovom ulju, te se pomiješa sa tunjevinom i dodaju se žačini po želji (peršin, papar, sol, ostalo).
Time puniti tikvice. Staviti ih u vatrostalnu posudu (jer ipak puste malo vode pa mi papir ne odgovara) ili može u neku drugu i peći dok ne porumene.

Na pola pečenja prekriti folijom. Na kraju posuti s još malo sira (ovo važi ako je u smjenu stavljen kravlji). Njam njam.
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 13:23   #197
Quote:
Silvery kaže: Pogledaj post
Evo jučer radila tikvice punjene tunjevinom i sirom.
Trebao je ići kravlji sir, ali ja sam stavila mješavinu mozzarelle i gaude (zaželila se ).

Uglavnom tikvice se uzduž prerežu i izdube se tako da izgledaju kao male barke. Posole se i puste da odstoje i puste višak vode.
Ostatak tikvica se na sitno isjecka i dinsta na luku, češnjaku i maslinovom ulju, te se pomiješa sa tunjevinom i dodaju se žačini po želji (peršin, papar, sol, ostalo).
Time puniti tikvice. Staviti ih u vatrostalnu posudu (jer ipak puste malo vode pa mi papir ne odgovara) ili može u neku drugu i peći dok ne porumene.

Na pola pečenja prekriti folijom. Na kraju posuti s još malo sira (ovo važi ako je u smjenu stavljen kravlji). Njam njam.
Bravo za ovaj recept, ovo cu bas isprobati Inace, radim tikvice-brodice na gotovo identican nacin Jedina razlika jest sto u svoje stavljam presanu sunku i bilo koji mekani sir A kako smanjujem konzumaciju mesnih preradjevina, tuna mi se cini odlican nadomjestak Hvala ti
Laura Scott is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 23:08   #198
Quote:
doriana gray kaže: Pogledaj post
ovo je moj omiljeni

-tikvice
-malo maslinovog
-1 režanj češnjaka
-1 žličica crvene paprike
-začini po želji
-krušne mrvice

dakle, narezati tikvice na ploške, posoliti i ostaviti da odstoje i puste vodu. posložiti u tepsiju na papir za pečenje i zaliti marinadom od maslinjaka, crvene paprike, soli, papra, mažurana, svega što vam padne na pamet i jednog nasjeckanog režnja češnjaka. ja obično stavim prst i pol ulja na dvije tikvice, u čaši od 2 deci (čisto da dobijete osjećaj koliko ulja treba). kad zalijete marinadom pospite mrvicama i pecite na 180 stupnjeva nekih 20ak minuta.

moj omiljeni, a tako ih jede i moj dragi koji tikvice ne može smisliti
Ovo cu sigurno probati

Ja ih inace ili punim sa mesom pa u pecnicu (vec su drugi pisali) ili nekakav rizoto...samo kaj ja vise volim tikvice na bijelo nego sa paradajiz sosom i super mi ide ruzmarin i vlasac sa tikvicama
Dory- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 23:38   #199
Quote:
bluebox kaže: Pogledaj post
Na masni papir, pa u pećnicu
Prednosti - jela ne ispadaju masna, gurneš u pećnicu i zaboraviš na neko vrijeme (doduše, ne toliko dugo koliko se meni zna dogoditi ) nema stajanja uz šporet, poslije je dovoljno samo malo proprati tepsiju, umjesto ribanja masne, nauljene, zagorene tave.
Ma tko je smislio masni papir treba dobiti nagradu

Osim kajgane, ništa više ne pržim u tavi
i ja radim tako.najlakse je
odeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 00:14   #200
Quote:
Laura Scott kaže: Pogledaj post
Bravo za ovaj recept, ovo cu bas isprobati Inace, radim tikvice-brodice na gotovo identican nacin Jedina razlika jest sto u svoje stavljam presanu sunku i bilo koji mekani sir A kako smanjujem konzumaciju mesnih preradjevina, tuna mi se cini odlican nadomjestak Hvala ti
Ma nema na čemu , sa ovim tikvicama se stvarno može svašta, pa čak i tunjevina koja je stvarno super spoj
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:47.