Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2004., 21:18   #21
...i onda tako zgrilane pokapash maslinovim uljem, pospesh nasjeckanim cheshnjakom, pershinom, solju i paprom...par kapi aceta balsamica.

Rashladiti.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2004., 21:31   #22
punjene tikvice...prepolovis ih na pola,izdubis...pa izdinstas to na mas.ulje,kapule,sitno sjeckano bijelo pilece meso,rizu,zacine po zelji,luk,persin....napunis tikvice,slozis u dublju vatrostalnu posudu na budu okrenute prema gore...stavis kockice sira mozzarele il nekog topljivog kojeg imas,polijes besamelom i zapeces u rernu.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2004., 21:32   #23
e, hvala hvala!
Nego, one se mogu puniti mljevenim mesom. Jeo sam to jednom, al ne znam kak se radi. Zna netko???

Eh, dajte molim vas navedite koje začine upotrebljavate.

Ja ih inače pržim ili ubacim u neki umak.
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2004., 21:34   #24
pa umjesto piletine stavi mljeveno meso
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2004., 21:37   #25
Quote:
magic kaže:
...i onda tako zgrilane pokapash maslinovim uljem, pospesh nasjeckanim cheshnjakom, pershinom, solju i paprom...par kapi aceta balsamica.

Rashladiti.
mljac...meni se ne bi bome stigle rashladiti...ajme, sline mi cure..
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2004., 00:02   #26
e da, cesto ih jedem sirove na salatu. Izrezem na kockice, pojmesam s ostalim povrcem po zelji, volim dodati slanutak ii kuhani kuruz i napravim preljev od jogurta i zacina (narafski, maslinovi ulje i limunov sok umjesto octa). E da, obavezno il kozju fetu dodam ili prsut na kockice
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2004., 00:27   #27
Ja ih punim bez mesa.
Izdubim ih i napravim rižoto od toga: izdinstam ih na mas ulju i luku, dodam rižu, malo vrhnja, sol, papar, curry.
Napunim ih, posložim u tacu, pospem sosom od pomidora i na vrh naribam sir. Zapečem to par minuta.
U rižoto možeš ubacit i malo šunke ako želiš.

Istu stvar radim i sa patlidžanima i gljivama.
__________________
Vecer u kojoj se svi prisutni sasvim slazu izgubljena je
klio is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2004., 01:47   #28
ma to klio car(ic)e!!!
Sad mi je lako u to ukomponirat neko mljeveno meso...
Uh sutra za ručak...solo sam doma...
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2004., 01:59   #29
Quote:
Samantha kaže:
punjene tikvice...prepolovis ih na pola,izdubis...
U posudi izmjeshash vrhinje, shpinat, komadice gorgonzole i/ili sireva koje volish, crvene i zelene papriku isjeckati na kockice ili narendati, zacine po ukusu, napuniti tikvice, ubaciti u vec zagrijanu pecnicu i
Ide dobro uz piletinu. a moze i uz racice.
iggix is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2004., 21:09   #30
neoguljene tikvice narezes na kolutice (tanke) i poprzis sa cesnjakom na maslacu ili ulju. zacinis - sol, papar...kad se tikvice "opuste" prelijes preko vrucih sirokih rezanaca i posipas naribanim parmezenom (ili bilo kojim sirom) mljac!
sve to mozes jos i zapeci u rolu nekih 15-ak minuta na 220
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2004., 11:18   #31
Dajem recept za tikvice, što je možda neobičan za hrvatsku kuhinju. Evo:

Varivo od tikvica na mađarski način:

Sastojci: (za 4-6 osoba)
2 kg tikvice
5 dag crvenog luka
3 dl vrhnja (pavlake)
7 dag (svinjskog) masti /ili ulja/
8 dag brašna
kopar
ocat
sol
šećer (samo malo ili ništa)

Priprema:
Tikvice dobro operite, izvaditi sjemenke. Ribati s rezačem na tanke pruge (5cm x 5mm x 1mm). Posoliti, dodavati 1 žličica ocat i čekati dok voda izlazi iz tikvica. ½ sat i isceđivati vodu iz tikvica.
Gotoviti „svijetli zapržak” od masti i brašna (7 dag masti i 8 dag brašna). Suština je da pržiti brašno na masti samo kratkovremeno! Dodavati na masti 5 dag crveni luk (sitno isjeckano) i polovinu kopra (sitno isjeckano) i tikvica. Na laganoj vatri (ponekad promešati) samo pariti. Slučajno dodavati malo vodu.
Ako tikvice su omekšane, tada umešati vrhnje (pavlaku) u jelo. Posoliti, možda ošećeriti, dodavati ocat i drugu polovinu kopra.
Dobro ide k tome: faširano meso, gulaš, prženo meso, jaje na oko itd.
Magor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2004., 19:36   #32
Quote:
zlocestoca kaže:
neoguljene tikvice narezes na kolutice (tanke) i poprzis sa cesnjakom na maslacu ili ulju. zacinis - sol, papar...kad se tikvice "opuste" prelijes preko vrucih sirokih rezanaca i posipas naribanim parmezenom (ili bilo kojim sirom) mljac!
sve to mozes jos i zapeci u rolu nekih 15-ak minuta na 220
PERFEKCIJA!!!!!
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2004., 09:36   #33
meni su dobre i lesho pa prelivene M uljem i cesnjaka po njima i onda pustiti da se ohlade i odstoje tako. Popijem i onu vodu na kraju.
Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2004., 10:38   #34
Roko kaže: "Popijem i onu vodu na kraju."

Imaš pravo. Uz vino i pivo i ja slično naknadim mineralne soli.
Magor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2004., 13:39   #35
Quote:
Roko kaže:
meni su dobre i lesho pa prelivene M uljem i cesnjaka po njima i onda pustiti da se ohlade i odstoje tako.
Kako tikvice na lešo???
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2004., 13:43   #36
izvrsne su.

Ja ih narezhem na tanketanke fete i samo dvije minute prokuham u slanoj vodi, tako da ostanu hrskave.

I onda zachinim.

Probaj
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2004., 13:48   #37
Tikvice se mogu spremati i na slatko.
Možete ih zamijeniti u bilo kojem receptu sa jabukama. Npr. savijača sa tikvicama je odlična, dodaš u nju i cimeta, kao u onu od jabuka. Razlika u okusu je veoma mala.
ljutika is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2004., 14:19   #38
ljutika kaže: "Tikvice se mogu spremati i na slatko."

Tako je. Npr. u Mađarskoj jedan nadev savijače se sastoje od tikvica i mljevenog maka.
Magor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2004., 18:26   #39
Tikve, tikvice, buče, bundeve ...

mislim,ne kuzim,da nema bas nitko na ovom forumu da zna o cemu pricam!
naime,tu gde zivim,rulja ima po dvoristima buce,neki jednu,neki 5,uglavnom buce su.one iste iz kojih je moja baka radila bucnicu.zelene(kora slicna lubenici)oblika krastavca,zuccina samo duze i sire,unutra svjetle zelenkaste boje,kad je naribas izgleda ko repa(e sad kolko vas zna kaj je repa!?)uglavnom,ne squash(tikvica)ne zuccini,ne ona narancasta koja se koristi za halloween i za prehranu pajcekih...trazim bucu za bucnicu praviti i kak se to zove????????????
za mene je oduvjek bila buca,ali niko nema pojma o cemu govorim.jel iko od vas ikad jel bucnicu?
zagorci upomoc!vi valda znate o cemu pricam.
e sad,moje pitanje je(uz naziv tog povrca)i gdje se prodaje vani-kao recimo u usa.posebice ny.ako ko zivi u tom djelu,dajte mi recite jel ste to gdje vidli za kupiti i kak je zgledalo!
puno fala.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2004., 21:20   #40
buča, bundeva. Inače, zelena bundeva (za bučnicu) kad dozrije, postane narančasta (za pajceke). Eh sad, tako objasni svojim groceries dealerima: its like orange one, for halloween, but before it gets orange!
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:57.