Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2005., 14:30   #81
Re: .

Quote:
michi kaže:
slatka ili slana?
koja je bolja?
slana

sve sa sirom radje pripremam slano.
osim zapecenih palacinki punjenih sirom, njih nekad napravim i slatke.
zadnji put kad sam ih radila, u tijesto od palacinku sam umjesto mlijeka stavila slatko vrnje.
uf, bile su dobre, bile su jaaaako dobre
Bocca della Verita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2005., 21:23   #82
Ima neko neki isprobani recept za varivo (bez pomidora i krompira)? Ili rižoto?
__________________
mislim stvarno...
bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2005., 15:57   #83
Nemam za rižoto, ali imam 2 fina recepta za narančastu bundevu. Ja najviše volim hokaido (to su one izvana sive, iznutra narančaste), a fine u i one oker izvana, kruškolikog oblika.

Juha od bundeve:

Bundeva se nareže na kocke, zažuti se malo luka na mješavini maslaca i maslinovog ulja, baci se bundeva na to, doda vode. Po želji se može staviti i malo mrkve i celera, ali nije nužno.
Kad je skuhana izmiksa se (ja ju miksam štapnim mikserom, direktno u loncu u kojem se kuhala), doda se malo vrhnja za kuhanje (ne treba puno jer je bundeva gusta i bogata sama po sebi) i začini solju i paprom. Tko voli, može dodati i currya. Zgodno je servirati očišćenje bučine sjemenke pa si svatko može posuti po juhi, a ja još pospem i svježim nasjeckanim peršinom.


Bundeva s prosom

Bundeva narezana na kocke se stavi kuhati s prosenom kašom. Posoli se odmah na početku. Na jednu šalicu prosa ide 2 šalice vode, ali treba pripaziti pod kraj da ne zagori, eventualno će trebati doliti malo vode. Kuha se oko pola sata.
Jedostavno, ali meni fenomenalan okus.
Često to napravim navečer i ponesem na posao za gablec, dobro je podgrijano u mikrovalnoj .


Varivo od one naribane bijele tikve kakva se prodaje na placu se radi više- manje isto kao krastavci. Ja ju podinstam na luku da pusti sok, podlijem vodom ako treba, dodam malo koncentrata , soli, papra, na kraju kopar i kiselo vrhnje. Neko valjda doda i brašna da se zgusne, ja ne. Radije dodam malo manje vode, pa to bude prilično gusto.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 11:46   #84
Smile Tikvice u kulinarstvu

Priznajem da je moje poznavanje upotrebe tikvica u kulinarstvu prilično skromno, pa me zanimaju vaša iskustva.
Osobno sam ih upotrebljavao samo za jedno jelo - izdubljene polovice mladih (zelenih) tikvica (cca 20 cm dužine), punjene faširanim (mljevenim) mesom, pečene u pećnici oko 45 minuta. Na kraju se doda kiselo vrhnje i naribani sir, te se zapeče. Naravno, ovdje ne navodim sve začine i detalje u pripremi, pretpostavljajući da je to prilično poznat način pripreme.
Prije stanovitog vremena kušao sam preljev za špagete, načinjem od komadića pilećeg bijelog mesa, tikvica i pelata rajčice. Bilo je vrlo ukusno.
Ima li netko još koju ideju?
starosjedilac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 11:51   #85
Carpaccio?

Narežeš mlade tikvice na tanke fete nožem za gulit krumipr, složiš na tanjur, pokapaš limunom, maslinovim uljem, pospeš grubo naribanim parmezanom i na vrhu pospeš malo poprženim pinjolima?
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 11:57   #86
Quote:
Cats kaže:
Carpaccio?

Narežeš mlade tikvice na tanke fete nožem za gulit krumipr, složiš na tanjur, pokapaš limunom, maslinovim uljem, pospeš grubo naribanim parmezanom i na vrhu pospeš malo poprženim pinjolima?
Interesantno. Još nisam probao sirove tikvice, hm ... jel to lako probavljivo?
A gdje da kupim pinjol?
starosjedilac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 12:00   #87
Quote:
starosjedilac kaže:
Interesantno. Još nisam probao sirove tikvice, hm ... jel to lako probavljivo?
A gdje da kupim pinjol?
Hm, za Zagreb ne znam, pretpostavljam tamo gdje prodaju razne oraščiće. Mercator možda?
Ja kupim na placu na jednom takvom štandu, ono, orasi, bajami, fažol, svakakvo suho voće i to. Ili ih skupim kad sam na moru.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 12:04   #88
Quote:
Cats kaže:
Hm, za Zagreb ne znam, pretpostavljam tamo gdje prodaju razne oraščiće. Mercator možda?
Ja kupim na placu na jednom takvom štandu, ono, orasi, bajami, fažol, svakakvo suho voće i to. Ili ih skupim kad sam na moru.
Ma vjerojatno ima svugdje gdje prodaju sjemenke, samo ja nisam obraćao pažnju. Pinjol sam uglavnom konzumirao u prirodi, kao i ti, dolje na moru.
starosjedilac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 12:09   #89
E, u onaj recept gore dođe još sol i papar, zaboravila sam.

A možeš i čušpajz napravit.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 12:16   #90
Quote:
Cats kaže:
E, u onaj recept gore dođe još sol i papar, zaboravila sam.

A možeš i čušpajz napravit.
Eh da... ... varivo sam zaboravio spomenuti. To mi je jedno od najfinijih variva.
starosjedilac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 12:17   #91
na malo ulja zazuti luk, na to dodaj na krupno naribanu mrkvu, papriku, pa tikvice i piletinu na kockice (moze i bez mesa)sol, papar, vlasac...

nakon toga biraj:

1. dodaj vrhnje kiselo pa skuhaj tijesto

ili

2. dodaj rajcice pa umjesaj u kuhanu rizu

___


u vrecicu za pecenje stavi meso po izboru i k mesu umjesaj tikvice, papriku, luk, rajcicu, poulji i dodaj ruzmarin, sol, pa prvo peci u vrecici a zatim otvori vrecicu i zapeci

tek
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 12:22   #92
Quote:
starosjedilac kaže:
Osobno sam ih upotrebljavao samo za jedno jelo - izdubljene polovice mladih (zelenih) tikvica (cca 20 cm dužine), punjene faširanim (mljevenim) mesom, pečene u pećnici oko 45 minuta. Na kraju se doda kiselo vrhnje i naribani sir, te se zapeče. Naravno, ovdje ne navodim sve začine i detalje u pripremi, pretpostavljajući da je to prilično poznat način pripreme.
nekome nije, stoga
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 12:23   #93
kad sam vidjela naslov "tikvice" na gastro, pomislila sam na spremanje hrane u Erlenmeyerovim tikvicama npr. (ovo je za kemik)

da bar radim u labosu

inace, obozavam tikvice, najbolje su mi kad ih izrezem na ploske uzduzno i ispecem na el. ili nekom drugom rostilju

zaciniti s malo cesnjaka (prije posoliti ofkors)

fine su mi i punjene mljevenim mesom pa kuhane i prelivene paradajz-umakom, odnosno pecene u pecnici

sad mi se jedu tikvice i umirem od gladi.
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 12:23   #94
Quote:
atlantis kaže:
na malo ulja zazuti luk, na to dodaj na krupno naribanu mrkvu, papriku, pa tikvice i piletinu na kockice (moze i bez mesa)sol, papar, vlasac...

nakon toga biraj:

1. dodaj vrhnje kiselo pa skuhaj tijesto

ili

2. dodaj rajcice pa umjesaj u kuhanu rizu

___


u vrecicu za pecenje stavi meso po izboru i k mesu umjesaj tikvice, papriku, luk, rajcicu, poulji i dodaj ruzmarin, sol, pa prvo peci u vrecici a zatim otvori vrecicu i zapeci

tek
Ne zvuči loše.
Probat ću. Ovo drugo mi se čini vrlo interesantnim.
starosjedilac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 12:24   #95
Ja tikvice često i poham, po ljeti. Ili klasično, brašno-jaje-prezle, ili na pariški a koji put se zalomi i u pivskom tijestu.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 12:45   #96
Ja ih volim ovako:

izrendam ih, posolim, pobiberim i umijesam sa brasnom, vodom i jajima. Zlicom vadim i pecem u tavi. vrlo jednostavno ali ukusno.
 
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 12:45   #97
Quote:
atlantis kaže:
nekome nije, stoga
Od mljevenog mesa napravi se smjesa slično kao za pljeskavice, dakle u meso dodam sol, sitno nasjeckani češnjak, list peršina, celera, zeleni i bijeli papar, malo origana, malo chillija ili neke druge mljevene paprike, zatim dodam sitno nasjeckani crveni luk i malo sitno nasjeckane svježe paprike, dobro izmješam i time punim izdubljene polovice tikvica. Peku se u pećnici oko 45 minuta, u posudi kojoj je dno prethodno namazano uljem ili maslacem. Negdje pred kraj pečenja punjene tikvice se premažu kiselim vrnjem i na njih se nariba sir (bilo koji, samo da se topi) i to se još malo zapeče. :njam: :njam:
starosjedilac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 12:46   #98
Quote:
starosjedilac kaže:
Osobno sam ih upotrebljavao samo za jedno jelo - izdubljene polovice mladih (zelenih) tikvica (cca 20 cm dužine), punjene faširanim (mljevenim) mesom, pečene u pećnici oko 45 minuta. Na kraju se doda kiselo vrhnje i naribani sir, te se zapeče. Naravno, ovdje ne navodim sve začine i detalje u pripremi, pretpostavljajući da je to prilično poznat način pripreme.
ovako ih moja mama pravi, jedno od mojih najdrazih jela
 
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 12:47   #99
Quote:
violent_femmes9 kaže:
kad sam vidjela naslov "tikvice" na gastro, pomislila sam na spremanje hrane u Erlenmeyerovim tikvicama npr. (ovo je za kemik)

da bar radim u labosu

inace, obozavam tikvice, najbolje su mi kad ih izrezem na ploske uzduzno i ispecem na el. ili nekom drugom rostilju

zaciniti s malo cesnjaka (prije posoliti ofkors)

fine su mi i punjene mljevenim mesom pa kuhane i prelivene paradajz-umakom, odnosno pecene u pecnici

sad mi se jedu tikvice i umirem od gladi.

Hvala, bilježim i roštilj.
starosjedilac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 12:47   #100
fala
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:42.