Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2024., 23:35   #981
Quote:
KingCrimson kaže: Pogledaj post
Ma pogledaj prvu i drugu sezonu, ostalo je cijeđenje suhe drenovine, recikliranje i beskrajno ponavljanje - isto ali malo drugačije.
Bas. Treba pogledat prvu, eventualno drugu.
sve ostalo je za ubit znatizelju i posteno se nanervirat.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2024., 19:42   #982
Zadnje šta sam gledala bilo je kad je Serena otela dite u Ambasadi i zamakla iza ugla

Molim vas sjetite me koja je to epizoda koje sezone, i šta sve još ima nakog toga te gdje se može skinit for free (ovo posljednje u inbox PLEASE )


vivailcomunismoelaliberta
__________________
"Vrijednost ideje se može odrediti kvalitetom onih koji je zastupaju" (A. Hemon)
Nea-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2024., 16:57   #983
Quote:
Nea-- kaže: Pogledaj post
Zadnje šta sam gledala bilo je kad je Serena otela dite u Ambasadi i zamakla iza ugla



Molim vas sjetite me koja je to epizoda koje sezone, i šta sve još ima nakog toga te gdje se može skinit for free (ovo posljednje u inbox PLEASE )





vivailcomunismoelaliberta
To je zadnja epizoda, zadnje snimljene sezone. Sad čekamo novu sezonu, koja će ujedno mislim biti i posljednja.
-skyfall- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2024., 22:46   #984
Serija ima dobru ideju i zanimljiva je, ali stvari se odvijaju izuzetno sporo i ne dešava se skoro ništa... Sviđa mi se ipak malo manje nego što sam očekivao.
__________________
As a new age begins, the way of the warrior comes to an end
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:56.