Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2017., 14:34   #641
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Opet se vracamo na temu jel N1 podupire lijevicu ili desnicu, no kad si napisao ovo i ja cu malo prokomentirati i istaknuti: niti jedna televizija nece javno pokazati, kako ti kazes, da mozes staviti na Youtube i prozivati ih kako su na necijoj strani. Jedina emisija koju poznajem da nema straha reci da je desnicarska je Bujica (Z1) te ljevicarska Glavom kroz ekran (Mreza TV).

Za primjer bi uzeo i HRT. Ne mozes nikada reci da je to desnicarska televizija jer su oni to tako rekli. Razlog zbog kojeg im ljudi to govore je izbor i obrada tema te gosti koje pozivaju. Na N1 ces vidjeti takodjer sve goste i ljevice i desnice, no pitanje je tko vise prostora dobila. Tradicionalne teme poput Crkve i tradicionalnih vrijednosti cesto su ismijavane na N1, a teme poput gay prideova/brakova, civilne udruge (Babe, Platforma 112, itd), Srpska narodna stranka, Boris Jokic i protu-konzervativne teme dobivaju jako puno vremena. Pitanje je koliko su sve te teme relevantne u drustvu, a oni ih po mojem misljenju nekada namecu.

No ako se pita kakvi su kao televizija u globalu, sigurno su za pohvalu, pogotovo studijski dio iz Zagreba koji cijeli dan ima zivi program. Cesto znam prebaciti preko aplikacije na BiH i Srbiju koje nemaju nista, a N1 Hrvatska prenosi Sabor i Vladu (doduse zahvaljujuci modernizaciji HRT-a i Sabora/Vlade), saborske odbore i pressice svojom opremom po cijeloj Hrvatskoj te vrlo interesatne razgovorima i emisije u prime timeu. Kaze se, koliko te drugi mediji citiraju, toliko si bitan u drustvu - a N1 je cesto citiran, s cestim ekskluzivim 'breaking news' stoga svaka cast.
Izvini ali mislim da si postavio stvari na pogrešan način , jer crkva i ostali desničari se bore za uskraćivanje ljudskih prava jer im neka ta fnamozna tradicija to nalaže(mada i sami ne znaju koja je to i otkad je ta tradicija) , dok ovi drugi se bore za ljudska prava sviju što je velika razlika.

Nijedna struja ne sme svoju afirmacicju tražiti kroz suzbijanje ljudskih prava onih drugih , a to desnica i crkva jedino i hoće.
A jedina ljudska prava koja se njima šatro krše i na to se žale je sloboda govora , i to u smislu :"Hebem ti i državu,i narod,i medije,i vladu,...gde ne može kao čovek i hrišćanin da hebeš mater svim gejevima,drugim narodima,....."
I naravno kad ih nazovu fašistima takođe kukaju da su uvređeni jer jadni oni samo hoće svoje osnovno ljudsko pravo da mrze i da ta ista ljudska prava krše i ukidaju drugima koji nisu kao oni.

Tako da je logično barem za mene da oni imaju manje prostora jer pravi medij sebi ne bi smeo dozvoliti da vrši afirmaciju kršenja ljudskih prava.

Imam u Srbiji HRT na kablu i mislim da je sasvim OK po pitanju informacija , mada se ne slažem sa nekim interpretacijama , ali sve u svemu vrlo dobro.

Što se tiče Al Jazeere , to je jedna najlicemernija medijska kuća , prvo jer su joj vlasnici "šerijatlije" iz Katara koji nama ovde prodaju demokratske fore o ljudskim pravima.
Drugo , to je televizija koja se zove Balkans a očito je bosanska u svojoj uređivačkoj politici bez obzira što imaju priloge iz svih okolnih država , dakle koga oni zezaju sa tim nazivom.
A treće , i to najgore , je islamska propaganda gde se polomiše pričama o famoznoj islamofobiji i furanju priča o islamu kao nečem jako dobrim kroz razne dokumentarce bez imalo kritičkog odmaka.
joe enter is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 15:40   #642
@mezzzo
solidno si to sveskup opisao (ne ulazim sad u meritum objektivnosti pri, kako kažeš, ismijavanju ikog ili ičeg), samo jokića bih jednostavno svrstao pod temu logike i zdravog razuma, a nikako ne ni lijevo, niti desno, kamoli pro/contra ikoga/ičega, čovjek je jednostavno svojim habitusom na k-reformi 3 štenge iznad svega toga.
samo nas to puno ne vidi ili ne želi vidjet.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 14:06   #643
N1

Quote:
Počela kampanja TNT-a "Ne treba vam princ"

http://hr.n1info.com/a187249/Vijesti...vam-princ.html
S kim se Natasa Bozic bori (bivsa kolegica Sprajca, zar ne). Sa Sprajcom koji je rekao sarkasticni komentar na prilog da se svi zainteresirani jave njemu.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 14:19   #644
kad je vidim ovakvu nenašminkanu, raščupanu, neispavano-razdražjivu, u obleci "za po doma" i sve još okruženo scenom iz '93. .. mrak mi padne na oči
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 15:14   #645
Po čemu je crkva tradicionalna vrijednost? I što je tradicija uopće? Je li to ono što TV kaže da je?

Inače, N1 spada u CNN. Tužno je što se njih smatra "ljevičarskom" ili čak objektivnom televizijom. To samo govori koliko su nam mediji u lošem stanju.
__________________
No Man's Land
darius-britt is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 03:31   #646
Sprdancija N1 televizije za prvi april. Cak 25 minuta 'dnevnika'

https://youtu.be/QKiJYt5bHB8
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 21:51   #647
N1

Studio N1 televizije u Srbiji, a kod nas ugoscuju politicare ispred platna. Lijepo mi izgleda, svaka cast

mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 10:17   #648
To im je Grandov studio (isti vlasnik), teško da bi u suprotnom išli ulagat u išta više od novog platna.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 10:33   #649
netočno što se tiče ulaganja, uskoro će se i vidjeti na primjeru N1 HR, strpite se još koji mjesec...
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 11:45   #650
N1

Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
netočno što se tiče ulaganja, uskoro će se i vidjeti na primjeru N1 HR, strpite se još koji mjesec...


Taman za lokalne izbore? To bi bila odlicna vijest za njih. Zivi bili pa vidjeli
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 13:50   #651
Ne za izbore, to je za mjesecipo, ljeto cca.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 17:35   #652
To je televizija SDP-a i radikalne ljevice, nije ni čudno što svi oni wannabe troleri na Twitteru obožavaju N1.
Mislim da se to može vidjeti i po njihovoj gledanosti, gledaju je ljudi koji imaju isto mišljenje kao Dežulović, Jović i sl., to su naime prominentni komentatori N1.
trivial is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 11:46   #653
Quote:
trivial kaže: Pogledaj post
To je televizija SDP-a i radikalne ljevice, nije ni čudno što svi oni wannabe troleri na Twitteru obožavaju N1.
Mislim da se to može vidjeti i po njihovoj gledanosti, gledaju je ljudi koji imaju isto mišljenje kao Dežulović, Jović i sl., to su naime prominentni komentatori N1.
Nisam znao da je Ivan Hrstić sklon SDPu. Čovjek je vodio kampanju Milanu Kujundžiću 2014.

Da, N1 je liberalni news kanal, koji ipak otvoren i za desne političare. HDZovci i Mostovci su tamo rado viđeni gosti.

HRT4 je propagandni kanal vladajućih. Njihov problem je da skup netalentiranih amatera.

N1 je relevantan medij za razliku od HRT4.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 16:24   #654
N1 od 1. maja u Nielsenu..

http://hr.n1info.com/a194612/Vijesti...B-Nielsen.html
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 19:45   #655
Najava izbora na N1.

Gosti Jadranka Kosor i Žarko Puhovski. Imaju li ti ljudi dom? Oni u zadnje vrijeme noće na tom N1.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 14:06   #656
u 11 je bilo javljanje uživo iz sabora s esih i tad je crkla N1 i evo sad je već prošlo van i dalje nema programa. više od 3 sata nema ničega
ratni profiter is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 16:12   #657
je, u maxtv-u, iskonu i optimi. crkla optika s bg, negde u srbiji. radi se na otklanjanju kvara.

u total tv-u, vip-u, b.net-u i evo.tv-u radi.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 16:27   #658
Ne razumijem zašto se N1 ne može gledati preko digitalne tv...
__________________
Nastanak kvekera
E-Kasije Hereja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 18:11   #659
a eto tako je, nema u dvb-t, nisu ni konkurirali za koncesiju. pay-tv only.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 10:34   #660
United Group i KKR kupili kanale CME-a u RH i Sloveniji

http://hr.n1info.com/a217069/Biznis/...Sloveniji.html

Vlasnik N1 je kupio NovuTV.

N1 zajedno sa informativnim timom Nove TV je ubojita kombinacija za konkurenciju.

Nadam se, da će sadržaji N1 dobiti prostor na Novi TV.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:40.