Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2017., 12:49   #961
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
burger sampanjac na europskom je drek. prvo trpis groznu muziku, vidis po ljudima da nikome ne pase ta americka cajka zvana hiphop i da su samo dosli prosetat nove prekratke traperice.
ma ne paše glasna muzika dok jedeš nikome nego eventualno klincima srednjoškolcima, neko si je utuvio u glavu da muzika privlači ljude a zapravo ih tjera... jednom sam bio navratio u Tkalčićevu u Rocket burger pa su bili navili Hendrixa toliko glasno da sam sano popio pivo i pokupio se a navodno su i u Submarinu u Frankopanskoj isto puštali glasnu muziku
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 12:58   #962
kad su tek otvorili prvi submarine (frankopanska), muzika je bila toliko glasna da nisi čuo što ti pričaju osobe preko puta stola...sad su smanjili doživljaj, ali radnička je puno bolja....

jel tko probao burger od divljači u xato-u?
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 00:37   #963
Meni je falilo maaaaalo da ga probam danas.
Prevagnuli su za milimetar ipak tataki rib eye i pileca prsa kao i burrata omotana black angusom i ostalim kerefekama u vidu priloga. Hrana na visini...
Iako sam vidio burger kojeg donose onako prposnog i gordog za susjedni stol. Izgledao je dominantno. Kao zvijer.
Bas se vidi da je od divljaci.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 03:21   #964
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Odi liječniku. Ovo nije trolanje, jer nemam drugo objašnjenje. Tko u Taco's od hamburgera plus krumpirića ne bude najeden ima ozbiljan problem.
Ja sam po tvome mrtav. Sa 83 kg, nakon što sam maznuo u Budweiseru 0.5 kg gurmansku pljeskavicu sa lukom, pomfritom, zeljem i lepinjom,ja sam još pojeo 300 g mađarica, 500 g napolitanki i 500 g čoko keksi. Neću ni reći čime sam to zalio.

Zato i pizdim kad potrošim 100+ kn na fensi jelo koje me 20% zasiti.
Radije kupim kilu kruha sa sjemenkama,a užitak mi je skoro identičan.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 12:23   #965
Za cca 100kn kupiš namirnica i napraviš doma burger party za cijelu obitelj! Nije neka svemirska znanost. Treba samo grill tava ili roštilj! Čak se i umak ne kuha nego se pomiješa senf, majoneza i kečap u omjerima uz dodatak par mirođija po ukusu!
evilche is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 15:25   #966
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Meni je falilo maaaaalo da ga probam danas.
Prevagnuli su za milimetar ipak tataki rib eye i pileca prsa kao i burrata omotana black angusom i ostalim kerefekama u vidu priloga. Hrana na visini...
Iako sam vidio burger kojeg donose onako prposnog i gordog za susjedni stol. Izgledao je dominantno. Kao zvijer.
Bas se vidi da je od divljaci.
morat cu u pohode uskoro...treba se dovuci do centra...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 11:33   #967
Ukratko, to je to.

https://www.youtube.com/watch?v=iM_KMYulI_s
Henry Miller is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 14:04   #968
Koja je u biti razlika između 'burgera' i pljeskavice?
josko021 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 16:28   #969
Pljeskavica je veca, jede se sa vilicom i nozem, prilog je ajvar i luk i od toga se mozes najesti.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 19:49   #970
Klasicni burger bi trebao imati kvalitetnije meso. Meni najomiljeniji burger ima 250g mesa i cjenu od 16,50€ u Njemačkoj sa pom fritom, cole saw i 0,5l picem u casi.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 13:26   #971
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Klasicni burger bi trebao imati kvalitetnije meso. Meni najomiljeniji burger ima 250g mesa i cjenu od 16,50€ u Njemačkoj sa pom fritom, cole saw i 0,5l picem u casi.
250 g???? U bemti to je pun kujac mesa.....ja sam doma poceo s time pa sam na kraju došao kao optimum 150 do 170 g.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 19:12   #972
Papas.. bbq + krumpiri + kozel, opet odlicno
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 05:53   #973
Cheeseexplosion
;-)
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 17:08   #974
Konačno ulovih Cajun Shrimp u Burgeraju. I točeno Prvo viško.

Život je lijep.

https://imgur.com/a/CiYvG
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 22:27   #975
da se malo pohvalim...

jučerašnji burger party
bio je tematski pa sam radila 4 vrste brioche peciva - obični, žuti s kurkumom, narančasti s paradajzom i crni s aktivnim ugljenom
burgeri - junetina (vrat i lopatica, pačja mast, sol, papar i malo krušnih mrvica), pekli smo ih na kamenoj ploči
prilozi - karamelizirani luk, patlidžani s kuminom i češnjakom, krastavci s grčkim jogurtom i mentom, majoneza s dimljenom paprikom, homemade ketchup, chilli u maslinovom ulju, coleslaw, zelena salata, cheddar, panceta, svježa rajčica, humus, pesto genovese, krumpirići s ružmarinom i češnjakom







Zla patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 22:35   #976
gmit is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 23:41   #977
Jesus Patko .
Doria is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 12:47   #978
hvala hvala
bilo je uspješno
Zla patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 14:01   #979
Svaka čast
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 14:25   #980
Ajme meni
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:55.