Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2017., 15:58   #8681
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post

Kako neću, nacrtat ću ti se doma onda
Znao sam! Prestrašno! Droljo!
Joshua is offline  
Old 22.06.2017., 15:59   #8682
@miki, zadnji izlet u Zg je bio s ponudama poslova do 2800kn. S obzirom da je željeni minimum tada bio na 3500, s nerealno niskom pretpostavkom vezano za cijenu stana, 2800 nije dolazilo u obzir.


Istina, ne postoji nešto na što sam usmjeren. Ali sam uvjeren da postoji masa stvari koje su lakše kad ne bih morao raspravljati s nikim gdje idem, zašto me nema doma, kak je bilo, i slično. Npr, planinarenje. Fotografija. Možda s manje kg i trčanje. Plivanje. Masa stvari koje sada ne znam da postoje. Dakle, stvari koje mi nisu strast, ali koje bi mi bile ugodne.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 22.06.2017., 16:01   #8683
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Joj daj ne seri. Kao da ja ne znam da ti njega želiš na strunjače dobit.
Kakve strunjače?
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 22.06.2017., 16:02   #8684
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Kakve strunjače?
Vidjet ćeš kad ti uleti Zvone u inbox kad se doseliš.
Joshua is offline  
Old 22.06.2017., 16:02   #8685
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ako mi netko plaća stan? Mislim da bih sa 2000kn bio apsolutno siguran
I ja do 7mog u mjesecu
the33 is offline  
Old 22.06.2017., 16:03   #8686
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Znao sam! Prestrašno! Droljo!
Pa kako možeš tako vrijeđati?
anđeo tame is offline  
Old 22.06.2017., 16:04   #8687
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Vidjet ćeš kad ti uleti Zvone u inbox kad se doseliš.
Može on uletjeti gdje hoće Ne znači da ima vajde
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
I ja do 7mog u mjesecu
A kad ti je plaća? 10.? 15.? 5.?


Kak je kolega rekao, od 1-5. nekako, od 5-1 nikako
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 22.06.2017., 16:04   #8688
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Pa kako možeš tako vrijeđati?
Pa kad sam kurva!
Joshua is offline  
Old 22.06.2017., 16:05   #8689
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Znao sam! Prestrašno! Droljo!
Čekaj, polako ...moramo se prvo dogovoriti oko nazivlja:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=1010253&page=47
Tox is offline  
Old 22.06.2017., 16:08   #8690
Quote:
Tox kaže: Pogledaj post
Čekaj, polako ...moramo se prvo dogovoriti oko nazivlja:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=1010253&page=47
Onda mi javite kad zaključite kaj sam
anđeo tame is offline  
Old 22.06.2017., 16:09   #8691
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
@miki, zadnji izlet u Zg je bio s ponudama poslova do 2800kn. S obzirom da je željeni minimum tada bio na 3500, s nerealno niskom pretpostavkom vezano za cijenu stana, 2800 nije dolazilo u obzir.
Da, posla ima više u ZG-u, ali nije nužno plaćen nešto. Tim više što stan košta. Pretpostavljam da je soba oko 1500kn sa režijama, neki stan 2000 + režije.

Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
I ja do 7mog u mjesecu
To je ono "imam dovoljno novca da mogu živjeti lagodno do kraja života, ako umrem za dva dana"?
Solo761 is offline  
Old 22.06.2017., 16:09   #8692
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
@miki, zadnji izlet u Zg je bio s ponudama poslova do 2800kn. S obzirom da je željeni minimum tada bio na 3500, s nerealno niskom pretpostavkom vezano za cijenu stana, 2800 nije dolazilo u obzir.


Istina, ne postoji nešto na što sam usmjeren. Ali sam uvjeren da postoji masa stvari koje su lakše kad ne bih morao raspravljati s nikim gdje idem, zašto me nema doma, kak je bilo, i slično. Npr, planinarenje. Fotografija. Možda s manje kg i trčanje. Plivanje. Masa stvari koje sada ne znam da postoje. Dakle, stvari koje mi nisu strast, ali koje bi mi bile ugodne.
Nemaš 16 godina da se ikome moraš opravdavati i od toga stvarati neki problem. I mene je stara znala pitati kamo idem svaki put, kažem idem van u grad, a otišao sam na hrpu drugih mjesta. Dakle, tvoja usporedba nema nikakvog uporišta i malo si prestar da bi se izvlačio na to, to su sve normalne stvari, pogotovo od strane roditelja.

I nemoj srat da tako sad moram pisati, ali plivanje i bazene imaš u Brodu, tako da postoji. Zato ti i velim, tvoj dolazak u Zagreb neće tvoj život promijeniti iz korijena ako ga nisi sam pokušavao dosad mijenjati, a pokušavaš već ohoho godina, pogotovo mi koji već duže forumarimo. Brod nije mrtav grad, malen je, ali ima uvijek nekih događanja. I ne izmišljam, znam, rodbinu tamo imam. Imam i frendove iz puno manjih mjesta i sela u Slavoniji, pa se ljudi druže, uživaju, vesele i svugdje su, uvijek ima nekih događanja. Ali za to su se sami trgnuli i potrudili.

I dalje mi osim fotografije nisi naveo ništa što te zanima, da nešto pratiš, skupljaš, izrađuješ, radiš, nešto što u slobodno vrijeme zaokuplja tvoj mozak i što eventualno može dobro doći i kao tema za razgovor s curama jednog dana.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 22.06.2017., 16:10   #8693
Quote:
Tox kaže: Pogledaj post
Čekaj, polako ...moramo se prvo dogovoriti oko nazivlja:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=1010253&page=47
Ma nebitno.Ne znam točno definiciju. ALi očito ga želi iskoristit. Pretpostavljam seksualno.
Joshua is offline  
Old 22.06.2017., 16:13   #8694
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma nebitno.Ne znam točno definiciju. ALi očito ga želi iskoristit. Pretpostavljam seksualno.
A kako drugačije?
Tox is offline  
Old 22.06.2017., 16:13   #8695
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Može on uletjeti gdje hoće Ne znači da ima vajde


A kad ti je plaća? 10.? 15.? 5.?


Kak je kolega rekao, od 1-5. nekako, od 5-1 nikako
Prvog
the33 is offline  
Old 22.06.2017., 16:14   #8696
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Nemaš 16 godina da se ikome moraš opravdavati i od toga stvarati neki problem. I mene je stara znala pitati kamo idem svaki put, kažem idem van u grad, a otišao sam na hrpu drugih mjesta. Dakle, tvoja usporedba nema nikakvog uporišta i malo si prestar da bi se izvlačio na to, to su sve normalne stvari, pogotovo od strane roditelja.

I nemoj srat da tako sad moram pisati, ali plivanje i bazene imaš u Brodu, tako da postoji. Zato ti i velim, tvoj dolazak u Zagreb neće tvoj život promijeniti iz korijena ako ga nisi sam pokušavao dosad mijenjati, a pokušavaš već ohoho godina, pogotovo mi koji već duže forumarimo. Brod nije mrtav grad, malen je, ali ima uvijek nekih događanja. I ne izmišljam, znam, rodbinu tamo imam. Imam i frendove iz puno manjih mjesta i sela u Slavoniji, pa se ljudi druže, uživaju, vesele i svugdje su, uvijek ima nekih događanja. Ali za to su se sami trgnuli i potrudili.

I dalje mi osim fotografije nisi naveo ništa što te zanima, da nešto pratiš, skupljaš, izrađuješ, radiš, nešto što u slobodno vrijeme zaokuplja tvoj mozak i što eventualno može dobro doći i kao tema za razgovor s curama jednog dana.
Kaj ti briješ? Kaj si studiral psihologiju? Ideš mi na jetra. Kaj bi trebal raditi? Kaj ti radiš u slobodno vrijeme? Radiš goblene?
Joshua is offline  
Old 22.06.2017., 16:17   #8697
Quote:
Tox kaže: Pogledaj post
A kako drugačije?
A ne znam. Para nema. Tu ga nemre iskoristit nikak i da hoće. Jedino valjda seks. Možda ga želi za prijateljicu? Ne znam. No strah me za Rokija. Najviše se bojim nje i Zvoneta. Tu su neke nečiste igre u pitanju garant. Silno ga žele blizu.
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Prvog
A u kurac! To se zove racionaln o trošenje! Poznato mi odnekud!
Joshua is offline  
Old 22.06.2017., 16:18   #8698
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
I dalje mi osim fotografije nisi naveo ništa što te zanima, da nešto pratiš, skupljaš, izrađuješ, radiš, nešto što u slobodno vrijeme zaokuplja tvoj mozak i što eventualno može dobro doći i kao tema za razgovor s curama jednog dana.
nešto poput pletenja kapa,šalova,čarapa za zimske dane....
pravljenja domaćih kompota,pekmeza,zimice....
LaPerLa Tagetes is offline  
Old 22.06.2017., 16:19   #8699
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
A u kurac! To se zove racionaln o trošenje! Poznato mi odnekud!
Pare su da se trose...ionak budu prvog dosle nove
the33 is offline  
Old 22.06.2017., 16:23   #8700
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma nebitno.Ne znam točno definiciju. ALi očito ga želi iskoristit. Pretpostavljam seksualno.
Quote:
Tox kaže: Pogledaj post
A kako drugačije?
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
A ne znam. Para nema. Tu ga nemre iskoristit nikak i da hoće. Jedino valjda seks. Možda ga želi za prijateljicu? Ne znam. No strah me za Rokija. Najviše se bojim nje i Zvoneta. Tu su neke nečiste igre u pitanju garant. Silno ga žele blizu.

Ja mu samo hoću pomoći, a vi tako tako
anđeo tame is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:41.