Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2007., 18:05   #41
Quote:
mobitelash kaže: Pogledaj post
ma češat će pičku do datuma kad igra treba izać
gluposti pricas. smiri se i odi igrat svoj WoW a ne ovako pljuvat po developerima i igri
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 18:07   #42
Quote:
BlitzFX kaže: Pogledaj post
Znam da je ovaj post već mjesec dana star, al' kad je već netko bumpao topic, pa da odgovorim...
Ta statistika nije točna, vjerojatno si je našao na warcraftrealms.com i u nju ulaze samo likovi koji su doslovno uneseni putem skripte na tom sajtu. Blizzardova brojka od 8-9 ili 10 (ne znam više koliko su rekli da imaju) pretplatnika je točna jer se odnosi na pretplatnike, ne broj charova, niti ukupan zbroj accountova (pretplatnici+trial).
da al warcraft realms govori koliko ljudi je aktivno!!! jebes to sto je pretplatnik a mozda cak mu je acc forzan ili je uplatio pretplatu pa ne igra tj nije aktivcan....
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 18:07   #43
Quote:
mobitelash kaže: Pogledaj post
aha,sad vi možete srati o WoWu pametan si ti BlitzFX
no comment.....
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 18:48   #44
Quote:
Vergilius kaže: Pogledaj post
da al warcraft realms govori koliko ljudi je aktivno!!! jebes to sto je pretplatnik a mozda cak mu je acc forzan ili je uplatio pretplatu pa ne igra tj nije aktivcan....
Blizzardov report ukljucuje samo ljude koji imaju aktivan pretplatnicki account. Čak su sami to istaknuli.
Warcraft realms ne govori koliko je ljudi aktivno, vec koliko se ljudi sjetilo otici na stranicu i popisati svoje likove te mozda playere iz svoje gilde. Neces se sam od sebe naci na tom popisu...
Blitz66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 19:50   #45
[QUOTE=BlitzFX;11222213]Blizzardov report ukljucuje samo ljude koji imaju aktivan pretplatnicki account. Čak su sami to istaknuli.
Warcraft realms ne govori koliko je ljudi aktivno, vec koliko se ljudi sjetilo otici na stranicu i popisati svoje likove te mozda playere iz svoje gilde. Neces se sam od sebe naci na tom popisu...[/QUOT

joooooj a ti ko neki papak vjerujes svemu sto ti kazu..... Ti ne znas sta je business... Business ti je to sto su oni rekli.... Business je jedna velika L A Ž i svodi se na L A G A N J E! to je sve sto trebas znati.
daj ne pravi budalu od sebe i ne govori gluposti.. evo prijateljski savjet. Ne vjeruj svakoj informaciji koju ti kazu.
u najboljoj namjeri bes ikakvih osobnih uvreda. Peace?
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 20:36   #46
Možeš se pozivati na to da je to biznis, ali činjenica je da WarcraftRealms ne evidentira sve playere, već na onaj način koji sam naveo, i da je Blizzard potvrdio ovu brojku. Čak i da su rezultati malo nategnuti, daleko manje odskaču od Blizzardove brojke nego od one sa WarcraftRealms, te je brojka od 8 milijuna potvrđena početkom 2007, iliti, malo prije nego je BC izašao. Iako neki vele da je BC izgubio mnogo korisnika, ukupna brojka je opet malo viša jer je mnogo više novih playera nego onih starih koji su prestali.

http://www.blizzard.co.uk/press/070724.shtml

Također, ako uzmeš u obzir da je broj korisnika bio 7 milijuna u kolovozu 2006, onda stvari izgledaju poprilično logično, i uopće ne pretjerano.
Blitz66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 21:51   #47
Quote:
Sevothtarte-sama kaže: Pogledaj post
Kralja s trona???
dostojna zamjena WoW-u?????
coece pa wow=los,igra je najobicniji hack&slash za 210 kn na 2 mj i to jos s losom grafikom!!!!
uz sve to im jos balasn ne stima,mislim pa sa svakim malim il velkim patchom oni menjaju balans igre,taman dojdem s hunterom do 60-og lvl-a i onda mu oni tak smanje sposobnosti da me svaki idiot na 40 lvl-u pomete.na pocetku je shaman bil bog i batina onda je bil pusiona,a expansion,obican expansion je kostal 350 kn!!!!!ko originalna igra!!!!!
EVE-online,Guild Wars,Lineage 2 su ga presisali od dana kad su izdani a Warhammer online,Aion i GW 2 dok izadu ce ga totalno zasjeniti.
istina najvise igraca igra WoW,al najvise igrace je do 14,eventualno 16 god staro,klinci koji misle da je Warcraft 3 dobar i kojima se svida igraju mmo sareniji od pokemona.
Wow je diablo 2 s 3D grafikom i vise rasa koji se naplacuje,that's a fact!



Ovo sto si napisao je istina

ja osobno igram WoW (buraz od male5 ) i igrica je super, PVP je odlican, ali zasto placat igricu 210kn svaka 2 mjeseca i skidat tone MB i gubit vrijeme i zivot?!

ja imam 13 god. (nisam alianca ) i imam 57 chara (WoW europe armory=ime:Troky), sad sam nabavio TBC ali ne zelim vise davat pare za to

em sto vise upce ne idem van, samo sjedim doma i igram...mislim da to nije dobro i neki dan mi je utrnulo lijevo koljeno o_O , ja se usro koji k. sad i prestajem...znao sam igrat i po 12h na dan...

mnogi ce rec kao da ti sam odlucujes dal zelis igrat ili ne...ali jednom kad uđete u taj svijet...nema prestanka

ja sam prestao jer je crkla mi graficka :P

ne mislim vise nijednu tako ZARAZNu igricu igrat, pogotovo kad ti neko drugi određuju pravila... npr. isao instancu, pao neki item (epic!?!) i ovaj prije bossa stavio na Master loot i zajeb...

Sada prodajem taj account+TBC+WoW i game card traje do 8 sijecnja 2008 ; nesto golda na njemu (130 i gear neki s AHa oko 50g)

javite se na PM ako ocete

Sad kupujem BMX i idem malo van s drustvom, a ne biti prijatelj s PC-om....
mali5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 22:41   #48
Quote:
mala5 kaže: Pogledaj post
Sad kupujem BMX i idem malo van s drustvom, a ne biti prijatelj s PC-om....

ti mozes i igrat igru malo radit sve ostalo

HAHAHA naravno ne sa WoWom jer ak oces napredovat, mrs decko zagrijat stolicu po cijele dane igrat.

zato ja vise ne igram taj .... ne cu reci sta je da mi ne dodu WoW fanatici i da me ne nabiju na kolac
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 22:41   #49
Quote:
BlitzFX kaže: Pogledaj post
Možeš se pozivati na to da je to biznis, ali činjenica je da WarcraftRealms ne evidentira sve playere, već na onaj način koji sam naveo, i da je Blizzard potvrdio ovu brojku. Čak i da su rezultati malo nategnuti, daleko manje odskaču od Blizzardove brojke nego od one sa WarcraftRealms, te je brojka od 8 milijuna potvrđena početkom 2007, iliti, malo prije nego je BC izašao. Iako neki vele da je BC izgubio mnogo korisnika, ukupna brojka je opet malo viša jer je mnogo više novih playera nego onih starih koji su prestali.

http://www.blizzard.co.uk/press/070724.shtml

Također, ako uzmeš u obzir da je broj korisnika bio 7 milijuna u kolovozu 2006, onda stvari izgledaju poprilično logično, i uopće ne pretjerano.
ma gle, ja sam samo rekao sta kaze warcraft realms. za mene je sve laz, i bolime briga kolko ljudi igra! najbitnije je to da igru vise ne igram.
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 07:26   #50
Quote:
mala5 kaže: Pogledaj post
ja osobno igram WoW (buraz od male5 ) i igrica je super, PVP je odlican, ali zasto placat igricu 210kn svaka 2 mjeseca i skidat tone MB i gubit vrijeme i zivot?!
Pazi šta pričaš. I tako je WoW pojeo još jedan topic.

Nego, jel ko uspio upast u WAR betu? Stekao sam dojam da je WAR solidan, međutim kad izađe (sad je već Q2 08, ne?) ljudi će očekivat puno više nego šta će isti nudit...a osim RvR-a ne vidim puno. Makar je i to dosta...ma ne znam, samo imam takav filing.
__________________
44% Nerd, 21% Geek, 35% Dork
den med grønt hovede på betyder andre i grp oss har den
Ze_Ilithid is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 07:36   #51
Regao sam se za betu prije dosta mjeseci te onda prije 2-3 mjeseca dobio invitation al' nisam još isprobao igru...
Blitz66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 08:43   #52
Quote:
BlitzFX kaže: Pogledaj post
Regao sam se za betu prije dosta mjeseci te onda prije 2-3 mjeseca dobio invitation al' nisam još isprobao igru...
Pa kak nisi? Aaaaa...jel znaš kolko bi ljudi zaklalo za betu? Dobro, šala mala, kakva je sad situacija, jesu zaprli betu do prosinca il tak neš?
__________________
44% Nerd, 21% Geek, 35% Dork
den med grønt hovede på betyder andre i grp oss har den
Ze_Ilithid is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 11:19   #53
Toliko sam se naslušao o wow-u dok ga buraz jedan dan nije nabavio i snimao cjeli dan (neki patchevi od 500mb x3) grafika - koma! ne toliko kvaliteta nego stil je dječiji. Igrivost - bezveze! hodaš okolo i rješavaš zadatke, i nabrijavaš svog lika i skupljaš iteme (očekivao sam puno više od ovog) Zbrisao sam igru i buraz se složio samnom da je bezveze. Čitao sam o nekoj ovisnosti o ovoj igri i neke gluposti da je neki japanac poginuo zato kaj nije niš jeo zbog igrice, WTF?
__________________
╔╗╔═╦╗
║╚╣║║╚╗
╚═╩═╩═╝
start not giving a fuck today, becouse seriously who gives a fuck?
Roki bal boa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 11:34   #54
Quote:
Roki bal boa kaže: Pogledaj post
Toliko sam se naslušao o wow-u dok ga buraz jedan dan nije nabavio i snimao cjeli dan (neki patchevi od 500mb x3) grafika - koma! ne toliko kvaliteta nego stil je dječiji. Igrivost - bezveze! hodaš okolo i rješavaš zadatke, i nabrijavaš svog lika i skupljaš iteme (očekivao sam puno više od ovog) Zbrisao sam igru i buraz se složio samnom da je bezveze. Čitao sam o nekoj ovisnosti o ovoj igri i neke gluposti da je neki japanac poginuo zato kaj nije niš jeo zbog igrice, WTF?
e trebaš ti volit takav tip igara i trebaš doći do lvl40 kad dobiješ prijevoz i prave iteme...pa zapravo-igra ti počinje na lvl70 onda moš imat sve iteme,možeš odradit sve instance,možeš imat epic zmaja za prijevoz...a grafiku stavi bar na 1600x1200...i naravno trebaš vidit sve regije pa onda reći kakva je grafika... a igra inače stvarno izaziva ovisnost
__________________
Kako oblikovati potpise
mobitelash is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 11:57   #55
Quote:
Roki bal boa kaže: Pogledaj post
Toliko sam se naslušao o wow-u dok ga buraz jedan dan nije nabavio i snimao cjeli dan (neki patchevi od 500mb x3) grafika - koma! ne toliko kvaliteta nego stil je dječiji. Igrivost - bezveze! hodaš okolo i rješavaš zadatke, i nabrijavaš svog lika i skupljaš iteme (očekivao sam puno više od ovog) Zbrisao sam igru i buraz se složio samnom da je bezveze. Čitao sam o nekoj ovisnosti o ovoj igri i neke gluposti da je neki japanac poginuo zato kaj nije niš jeo zbog igrice, WTF?
Jedna riječ, COMMUNITY.
Blitz66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 12:08   #56
Wow jedna riječ, BEZVEZE
propali listič is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 13:41   #57
Quote:
mobitelash kaže: Pogledaj post
e trebaš ti volit takav tip igara i trebaš doći do lvl40 kad dobiješ prijevoz i prave iteme...pa zapravo-igra ti počinje na lvl70 onda moš imat sve iteme,možeš odradit sve instance,možeš imat epic zmaja za prijevoz...a grafiku stavi bar na 1600x1200...i naravno trebaš vidit sve regije pa onda reći kakva je grafika... a igra inače stvarno izaziva ovisnost
ma to je istina, ali grafika je fakat crtić - ko voli voli, ko ne voli ne voli.
A i slažem se, da bi ušao kak spada u MMO moraš ga igrat par mjeseci barem.
__________________
44% Nerd, 21% Geek, 35% Dork
den med grønt hovede på betyder andre i grp oss har den
Ze_Ilithid is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 14:14   #58
Quote:
Ze_Ilithid kaže: Pogledaj post
Pazi šta pričaš. I tako je WoW pojeo još jedan topic.

Nego, jel ko uspio upast u WAR betu? Stekao sam dojam da je WAR solidan, međutim kad izađe (sad je već Q2 08, ne?) ljudi će očekivat puno više nego šta će isti nudit...a osim RvR-a ne vidim puno. Makar je i to dosta...ma ne znam, samo imam takav filing.
beta je ugasena vec jedan mjesec, mislim da ce biti do 12. ili 1. slijedece godine. Izlazi u Q2
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 14:16   #59
Quote:
Ze_Ilithid kaže: Pogledaj post
ma to je istina, ali grafika je fakat crtić - ko voli voli, ko ne voli ne voli.
A i slažem se, da bi ušao kak spada u MMO moraš ga igrat par mjeseci barem.
ovisi o kojem MMOu pricamo. neki su za casuale i hardcore, a neki samo za hardcore zato da casual ne moze uspjeti... WoW hardcore
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 20:13   #60
Quote:
Vergilius kaže: Pogledaj post
ovisi o kojem MMOu pricamo. neki su za casuale i hardcore, a neki samo za hardcore zato da casual ne moze uspjeti... WoW hardcore
WoW nije za casual playere to kad igraš,trebaš odvojiti najmanje dva sata ja kad sam počeo igrat,bio sam nuubčina ona zadnja mutava a @Ze_Ilithid je u pravu,to bar mj i neš moraš provest u MMO ne samo da se uhodaš u igru,nego i u ekipu koja igra naravno pol svijeta zna za Nihilium-najbolji world first WoW guild na svijetu (uključujući ameriku ) i ljudi se čude ono kakav gear oni imaju,kak imaju tolko golda,kak tako brzo levelaju-pa oni su hardcore igrači (ok-noliferi )
__________________
Kako oblikovati potpise
mobitelash is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:11.