Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Eurosong

Eurosong Hello, Europe! This is Forum.hr calling!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2013., 00:39   #3961
Razočaran sam cijelim ovim showom večeras. Jedino je valjala izvedba euphorie i razglednice su bile dobre. Pozornica bezveze, backstage užasan, voditeljica bezveze u groznim haljinama i sa ništa boljom frizurom. Također ona koreografija što li je već za vrijeme glasanja isto bezveze. A za kraj još malo užasa...Litva, Belgija, Bjelorusija...??????? Užas nad užasima. Naša pjesma je bila bolja od polovice onih što su ušle u finale, dečki su bili odlični i svaka im čast, finale su debelo zaslužili ali eto...
I stvarno prečudno da ni jedna ex-yu nije ušla u finale. Rusija me razočarala, baš je nekako mlako izvela pjesmu a i nastup nije bio baš nešto...
Canticum is offline  
Old 15.05.2013., 00:40   #3962
Trebali bi mi poslati nešto ovako, i sigurno bi prošli u finale

A Srbi su se zajebali što nisu ovo poslali na Eurosong
__________________
Shadow of death-Yusuf Güzey
DJ_Bobo is offline  
Old 15.05.2013., 00:40   #3963
Quote:
slatkica1505 kaže: Pogledaj post
Činjenica je da ljudima paše muzika sa frulom, bubnjevima, violinom...i ostalim instrumentima koji se više toliko ne koriste čisti primjer Lane Moje ili npr sa bubnjevima Ruslana...to daje pjesmi posebnost......ovako je sve nekako jednolično
To je istina. Naša pjesma je bila lijepa, ali očito nedovoljno atraktivna da bi ljudi za nju glasali.

Npr. mislim da bi ova pjesma puno bolje prošla na Eurosongu: http://youtu.be/Rz8CJ6XgSCc
Happy Daisy is offline  
Old 15.05.2013., 00:41   #3964
pazite tek ovo,ahahaha...samo šampioni-Bugarska 2013 Bugari pošalju zadnju cajkušu i baš ih briga,a mi sklapamo nekakve klape,sa svih strana Hrvatske dečke skupljamo da bi četvrtu godinu zaredom vidjeli vrata

Quote:
Kako ne mozete?
Pa svi koji su ucestvovali, bilo u polufinalnim vecerima, bilo u finalu - mogu glasati.

Oli se to nesto mijenjalo?
Mislim da po pravilima nema glasovanja u polufinalu u kojem te nema.
ExAuPair is offline  
Old 15.05.2013., 00:42   #3965
Quote:
slatkica1505 kaže: Pogledaj post
Činjenica je da ljudima paše muzika sa frulom, bubnjevima, violinom...i ostalim instrumentima koji se više toliko ne koriste čisti primjer Lane Moje ili npr sa bubnjevima Ruslana...to daje pjesmi posebnost......ovako je sve nekako jednolično
Jao Ruslana sa tekstom sidi-ridi kiki-riki ti-daj ti-dam...

Ali na tu muziku guza sama pocne da se mrda vecini ljudi.

Mislim, briga vecinu za kvalitet, dobar tekst, dobar vokal...trazi se ljetnji hit...
Ili balada koja te dirne makar i ne znao o cemu oni to tamo pjevaju.

Lane moje, a i Molitva su meni bile nase dobre balade.
I obe su dobro prosle.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 15.05.2013., 00:42   #3966
Quote:
Happy Daisy kaže: Pogledaj post
Npr. mislim da bi ova pjesma puno bolje prošla na Eurosongu: http://youtu.be/Rz8CJ6XgSCc
Ovo bi super prošlo na eurosongu
šišćevap is offline  
Old 15.05.2013., 00:42   #3967
Baš bezveze Litvanija,Bjelorusija,Belgija
Ako nitko od vas nije ušao, mi nemamo nikakve šanse .Sem ako svi Romi Europe glasaju
snezana mk is offline  
Old 15.05.2013., 00:44   #3968
Katastrofa, odustajem od tog Eurosonga Ne znam, ja u finale nikako ne bih stavila Estoniju, Litvu, Belgiju, čak ni Nizozemsku. Žao mi je što mi nismo prošli jer je zvučalo puno bolje nego što sam očekivala, isto tak Slovenija koja je po mom ukusu odlična (još sam se i kladila na njih), ali eto 0 bodova inače, moji favoriti su Irska, Njemačka, bila Slovenija, Crna je bila zakon, dobra mi je još Moldavija, Bjelorusija, Danska

što se tiče Eurosonga općenito da se mene pita sve bi zemlje pjevale na engleskom pod brojem, tak da se ne zna koja je koja, dobro to organizirat i dam se kladit da bi se puno zemalja koje se vuku po finalu već godinama vuko po sredini, možda i dalje
__________________
BLOG
i YOUTUBE kanal
StelaSD5 is offline  
Old 15.05.2013., 00:45   #3969
Quote:
Canticum kaže: Pogledaj post
Razočaran sam cijelim ovim showom večeras. Jedino je valjala izvedba euphorie i razglednice su bile dobre. Pozornica bezveze, backstage užasan, voditeljica bezveze u groznim haljinama i sa ništa boljom frizurom. Također ona koreografija što li je već za vrijeme glasanja isto bezveze. A za kraj još malo užasa...Litva, Belgija, Bjelorusija...??????? Užas nad užasima. Naša pjesma je bila bolja od polovice onih što su ušle u finale, dečki su bili odlični i svaka im čast, finale su debelo zaslužili ali eto...
I stvarno prečudno da ni jedna ex-yu nije ušla u finale. Rusija me razočarala, baš je nekako mlako izvela pjesmu a i nastup nije bio baš nešto...
Azerbejdžan je imao sve u svemu glamurozniju organizaciju. Prvo što s izradili novu Arenu pa sve ostalo...
__________________
Facts are meaningless. You could use facts to prove anything that's even remotely true!
-Homer J. Simpson
Ambrozini is offline  
Old 15.05.2013., 00:45   #3970
Quote:
DJ_Bobo kaže: Pogledaj post
Trebali bi mi poslati nešto ovako, i sigurno bi prošli u finale

A Srbi su se zajebali što nisu ovo poslali na Eurosong
Meni se jako svidja njegov glas (cula sam ga prvi put u zivotu kako pjeva neku pjesmu Zdravka Colica i dobio me na prvu ).

Iskreno, ova mi je pjesma bolja od ove koju su poslali, ali ni ona mi nije bas ekstra nesto.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 15.05.2013., 00:46   #3971
Quote:
Kozje Jaje kaže: Pogledaj post
Franku Batelić za Eurosong 2014. !
Kad nisu Srbi s ovim čudom ... prošli, ne bi ni mi s Frankom.
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Old 15.05.2013., 00:46   #3972
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Lane moje, a i Molitva su meni bile nase dobre balade.
I obe su dobro prosle.
Oro od Jelene Tomašević je isto bila dobra... Dosta dobro je isto prošla, top 5 ja mislim...
Mr. Jigsaw is offline  
Old 15.05.2013., 00:47   #3973
Quote:
Happy Daisy kaže: Pogledaj post
Zato jer Austrijanka nije iskočila iz disko kugle u prekratkoj minici i nije oko sebe imala mišićave tipove koji po njoj plaze... A na Eurosongu je to očito ključ uspjeha.

Zato trebamo poslati Šuputicu, bar je ona specijalka za nastupe tog tipa
Ona je rekla da ima želju ići na esc i da bi njezini plesači bili u štiklama...lol
I sigurno bi udvostručila dozu solarija, ipak to nije bilo kakav nastup.
Canticum is offline  
Old 15.05.2013., 00:48   #3974
nama je dovoljan ulazak u ez, ne treba nam još i finale evrovizije, previše bi bilo za jednu godinu..
veselimo se.
DeeJay Dee is offline  
Old 15.05.2013., 00:48   #3975
Nismo prošli?

Stvarno šok.
bilidres is offline  
Old 15.05.2013., 00:50   #3976
Quote:
ExAuPair kaže: Pogledaj post
pazite tek ovo,ahahaha...samo šampioni-Bugarska 2013 Bugari pošalju zadnju cajkušu i baš ih briga
Kad vidim tko je sve večeras prošao, ovi Bugari uopće ne zvuče tako loše. Barem da razbiju monotoniju

Quote:
StelaSD5 kaže: Pogledaj post
što se tiče Eurosonga općenito da se mene pita sve bi zemlje pjevale na engleskom pod brojem, tak da se ne zna koja je koja, dobro to organizirat i dam se kladit da bi se puno zemalja koje se vuku po finalu već godinama vuko po sredini, možda i dalje
Šališ se? Koji bi bio smisao eurosonga kad bi svi pjevali na engleskom i kad se ne bi znalo tko je tko.

Ja bih recimo vratio pravilo da svatko pjeva na svom jeziku. Jest da bi Britanci tada bili u malo povlaštenijem položaju, ali barem bi onda sve to ličilo na eurosong, a ne anglosong
šišćevap is offline  
Old 15.05.2013., 00:52   #3977
Quote:
Mr. Jigsaw kaže: Pogledaj post
Oro od Jelene Tomašević je isto bila dobra... Dosta dobro je isto prošla, top 5 ja mislim...
Meni licno ta nije bila bas nesto ekstra.
Svaka cast njoj na interpretaciji, ali nesto mi je tu falilo.

A i ono nuna-nina-nej me malo iritiralo.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 15.05.2013., 00:53   #3978
Evo malo razlika između Švedske organizacije:
http://esctodaygdd.s3.amazonaws.com/...IMAG0402-1.jpg
i Azerske:
http://www.escdaily.com/wp-content/u.../OGAEVDAY6.jpg
http://www.escdaily.com/wp-content/u...fanvotetwo.jpg

ovo je ono sto kao novinari glasaju press voting, tako jedni na dugmiće drugi skrabaju
__________________
Facts are meaningless. You could use facts to prove anything that's even remotely true!
-Homer J. Simpson
Ambrozini is offline  
Old 15.05.2013., 00:54   #3979
Quote:
šišćevap kaže: Pogledaj post
Ja bih recimo vratio pravilo da svatko pjeva na svom jeziku. Jest da bi Britanci tada bili u malo povlaštenijem položaju, ali barem bi onda sve to ličilo na eurosong, a ne anglosong


Njima zadnjih godina i treba povlasten polozaj.
Onako, kao da su malo hendikepirani.

Kad se sjetim one reklame za avio kompaniju od koreografije.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 15.05.2013., 00:54   #3980
Quote:
Ja bih recimo vratio pravilo da svatko pjeva na svom jeziku. Jest da bi Britanci tada bili u malo povlaštenijem položaju
I Irci i Maltežani
Ja sam također za vraćanje na vlastite jezike,ali globalizacija melje sve pred sobom,nema nikakve šanse da će na staro.
ExAuPair is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:12.