Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.06.2017., 02:43   #741
Quote:
goxo kaže: Pogledaj post
totalno glupo pitanje, ne znam hocu li moci objasniti kak treba, al zanima me reklama u kojoj se nesto radi, ne znam točno sto i onda kaze "o kako je samo pjevao, svirao, spavao... (ne znam točno što kaže) taj...
ak je nekom poznato nek kaže, ne znam kak objasniti, a ta rečenica mi je ostala u sjećanju.
O kako je samo gurkala ta kravica? Milka
Eksvajzed is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 20:50   #742
Nova za Vip

I sve one koje nemaju veze s onim sto reklamiraju (npr ona za klimu gdje tip zeni kaze da je gay, onaj kredit gdje tip sav odusevljen puca iz topa i sve takve)
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 06:41   #743
a bas onaj puva iz topa usred zagreba leze zlatne konfete a ona mora da se ohladi kad cuje da je tip gej.morbidno
__________________
Dunav Sava Radio Drava
Otvorenomore is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 20:13   #744
Quote:
goxo kaže: Pogledaj post
totalno glupo pitanje, ne znam hocu li moci objasniti kak treba, al zanima me reklama u kojoj se nesto radi, ne znam točno sto i onda kaze "o kako je samo pjevao, svirao, spavao... (ne znam točno što kaže) taj...
ak je nekom poznato nek kaže, ne znam kak objasniti, a ta rečenica mi je ostala u sjećanju.
Jel to ona reklama s bikerom i kozom koji zajedno jedu neku grickalicu (čini mi se tuc-tuc ili kako se već zove).
Tomo1972 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 21:26   #745
o kako je samo gurkala ta kravica, to je to
hvala
goxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 23:54   #746
A ova nova reklama za TELE 2 sa onom curicom u šumi kad se igra sa njima . Ko da su tražili dite sa najiritantnijim glasom u Hrvatskoj i kad na kraju pita "a di je treČi"
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 00:33   #747
Quote:
Tomo1972 kaže: Pogledaj post
Jel to ona reklama s bikerom i kozom koji zajedno jedu neku grickalicu (čini mi se tuc-tuc ili kako se već zove).
To mi je najbolja reklama , jedino nju pogledam kad naletim.

Najgore, hm... za kinder pingui i kinder country su mi jako iritantne, a vidim da ih ne miču cijelu vječnost.
I onaj užas za Herbalife ( nisam 100% sigurna jel je za njih ) od novijih.
Popis bi bio duži da bolje pamtim.
__________________
See ya :)
coma black is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 08:28   #748
Reklama za Opel Insigniu. Besmislena, iritantna, glupa. Nisam siguran što je Opelov tim želio njome poručiti ali sve u svemu umobolno. Žalosno je ne to da nisu uspjeli smisliti ništa bolje, nego da je netko odobrio da to ide u eter. A najgore je što se stalno vrti. A dijalog... "Tražiš probleme? Ne, samo talent." WTF?!

Reklame od Ferrera su tradicionalno najgore. Posebno je iritantna ona sa onom malom što je bila u zemlji zmajeva pa afektirano oduševljeno viče "BOK MAMAA" kao da je doziva sa susjednog brda.
__________________
I am completely operational, and all my circuits are functioning perfectly. HAL 9000
zuikaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 14:10   #749
Reklama za Opel (ako se ne varam) s babom koja ima reflekse noja, žena kihne iza nje, ona nabija glavu prema naprijed. Nije toliko iritantna sama po sebi koliko je glupa reklama.
Donald Mallard is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 23:52   #750
Quote:
Donald Mallard kaže: Pogledaj post
Reklama za Opel (ako se ne varam) s babom koja ima reflekse noja, žena kihne iza nje, ona nabija glavu prema naprijed. Nije toliko iritantna sama po sebi koliko je glupa reklama.
Sve od Opela su katastrofa. Ona za Astru je isto debilana. Dva kretena se smiju u autu dok voze dugim svjetlima. Uz to glas posuđuje onaj iritantan lik sa RTLa
__________________
I am completely operational, and all my circuits are functioning perfectly. HAL 9000
zuikaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 15:08   #751
Vrhunac idiotizma je ipak reklama za Voćko
Donald Mallard is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 15:24   #752
Misliš na onu loše sinkroniziranu sa CGI flašom?
dawg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 19:41   #753
Quote:
dawg kaže: Pogledaj post
Misliš na onu loše sinkroniziranu sa CGI flašom?
Da, klinac s bocom i njegova histerična mama koja poput manijaka razdire papir u kojem je boca zamotana.
Donald Mallard is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 16:39   #754
Quote:
Donald Mallard kaže: Pogledaj post
Da, klinac s bocom i njegova histerična mama koja poput manijaka razdire papir u kojem je boca zamotana.
Trenutno najkretenskija domaća reklama. Ono, majka vodi klinca na rođendan, i nema pojma što mali nosi kao poklon. Jer poznato je da djeca od 6-7 godina sama odabiru i zapakiraju rođendanske poklone bez neznanja roditelja.
Homer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 15:52   #755
Quote:
Homer kaže: Pogledaj post
Trenutno najkretenskija domaća reklama. Ono, majka vodi klinca na rođendan, i nema pojma što mali nosi kao poklon. Jer poznato je da djeca od 6-7 godina sama odabiru i zapakiraju rođendanske poklone bez neznanja roditelja.
Također je opće poznato da se klinci danas već sa 6-7 godina opijaju po rođendanskim tulumima
Donald Mallard is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 15:27   #756
Nije najgora, ali je definitivno najdosadnija. Dormeo. Svaki program, cijeli dan, osobito prijepodne. Traje pun k... zaboravim što sam gledala. Plus sad ova iritantna uvodna pjesma
Fakat imaju previše para
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 21:52   #757
U posljednje vrijeme kao da se natječu tko će imati gluplju i goru reklamu. Užasno je postalo sve.

Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Nije najgora, ali je definitivno najdosadnija. Dormeo. Svaki program, cijeli dan, osobito prijepodne. Traje pun k... zaboravim što sam gledala. Plus sad ova iritantna uvodna pjesma
Fakat imaju previše para
Puno previše! Još sad i onog Bulića umetnuli. Oni očito ne znaju da silovanje istom reklamom po milijun puta dnevno može imati kontraefekt.

Recimo ja ga sad ne bih kupio da mi je to zadnje što bih učinio.

Jednostavno ih više ne podnosim.
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 09:38   #758
Neki dan ili kad već vidio allways reklamu s glupom pičkom koja nakon upotrebe navedenog proizvoda cupka il pleše na ulici. Jebote, ko da je trip uzela.
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 10:17   #759
Dormeo šest slova sretnih snova
Dunavsava is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 10:30   #760
dormeo na htv-u
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:58.