Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2005., 14:53   #1
Skype - iskustva?

Da li je itko koristio za telefonirianje?
Iskustva?
Koliko su sigurni jer treba im ostaviti broj kartice da ti uzmu 10 eura.
Recite sto znate...
__________________
epruveto sretan ti majčin dan
SANJAM U BOJAMA
ixox is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 15:11   #2
Skype

Čak i na dial-upu radi OK. Ali stvarno OK. Slobodno ima daš pare, nisu lopovi...
__________________
Direktor Svemira i FJBG-a između ostalog
nenoXtreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 16:02   #3
Quote:
nenoXtreme kaže:
Skype

Čak i na dial-upu radi OK. Ali stvarno OK. Slobodno ima daš pare, nisu lopovi...
Svi koji traže pare su lopovi...
pera_detlic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 19:48   #4
Skype je fenomenalan!!! Koristim ga svaki dan i to puuuno. Sto se tice sigurnosti kod kupovanja karticom (bar sto se Skypea tice) nisam imao nikakvih problema, platio i telefonirao - isplatilo mi se višestruko.
Eht is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2005., 00:20   #5
I ja se slazem da je to najbolji program za spiku koji sam nasao.

Ova opcija sa pc-a na pc je do jajca

Samo sestre , koja mi je daleko ima problema sa zvukom pa neznam u cemu je proble....
jel itko naisao na takve probleme?
liquid shadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2005., 09:38   #6
Isprobao sam nekoliko VoIP programa i nijedan nema tako kvalitetno kodiran zvuk kao skype.Svi ostali su podjednako loši dok se skype ističe uvelike po kvaliteti.Još da T-com povisi malo upload na dsl-u to bi bila prava stvar.
__________________
Surfujem...
Upravnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 23:01   #7
Pozdrav svima! Imam problem sa skypeom, naime kad se ulogujem i bilo šta napišem skype za par sekundi nestane i diskonektuje se. Ponovno se logiram i opet tako. Probao sam deinstalirat skype pa nanovo instalirati ali ne pomaže. HVALA unaprijed!
zike6666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2009., 23:45   #8
Isprobao skype koristim ga skoro svaki dan za razgovor ima kvalitetan zvuk kao sto je netko vec rekao da nam povise upload pa da bude jos bolje
__________________
<3<3 I need a miracle i need a miracle..
ivann0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 00:59   #9
ja sam nekad davno bio naso nekakvu stranicu di si mogo obavit test poziv bez ikakvih podataka i plaćanja koji je mogo trajat 2 minute sa kucnog na kucni, da li netko zna nekakvu takvu stranicu jos
__________________
Sve što znam o životu naučio me Dželo Hadžiselimović
koji-lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 19:34   #10
Quote:
zike6666 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Imam problem sa skypeom, naime kad se ulogujem i bilo šta napišem skype za par sekundi nestane i diskonektuje se. Ponovno se logiram i opet tako. Probao sam deinstalirat skype pa nanovo instalirati ali ne pomaže. HVALA unaprijed!
Koristim skype jako dugo i nikad nisam imao takav problem, pa cak niti na najlosijim internet vezama.
Sto nestane? Cijeli Skype prozor sa popisom kontakata? Koja verzija skype-a? Stavi najnoviju, 4.1.
Dogada li se slicno i s drugim programima; msn, yim i sl.?

Zadovoljan sam skype-om. Mozda jedini nedostatak je kada ostane u "stand by" tada poruke znaju kasniti i ne primim ih na vrijeme. To se i kod ostalih dogada jer vidim kada im saljem, ako nisu uz racunalo ili ako neko vrijeme nisu otvarali skype program, da poruka ne stize odmah nego sa zakasnjenjem (ovisno radi li se tek o nekoliko sekundi ili cak minuti-dvije). Tako nesto se ne događa na ostalim instant messengerima. Nisam primjetio

Zadnje uređivanje Ciuc : 08.12.2009. at 19:42.
Ciuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 08:46   #11
Quote:
Ciuc kaže: Pogledaj post
Koristim skype jako dugo i nikad nisam imao takav problem, pa cak niti na najlosijim internet vezama.
Sto nestane? Cijeli Skype prozor sa popisom kontakata? Koja verzija skype-a? Stavi najnoviju, 4.1.
Dogada li se slicno i s drugim programima; msn, yim i sl.?

Zadovoljan sam skype-om. Mozda jedini nedostatak je kada ostane u "stand by" tada poruke znaju kasniti i ne primim ih na vrijeme. To se i kod ostalih dogada jer vidim kada im saljem, ako nisu uz racunalo ili ako neko vrijeme nisu otvarali skype program, da poruka ne stize odmah nego sa zakasnjenjem (ovisno radi li se tek o nekoliko sekundi ili cak minuti-dvije). Tako nesto se ne događa na ostalim instant messengerima. Nisam primjetio
Skype je najnovija verzija, a nestane dole sa spiska aktivnih programa tako da ga moram ponovno logirati i nakon što pokušam u skype nešto napisati opet nestane tj taj cijeli prozor nestane sa monitora ako je skype otvoren. Ostali programi kao npr msn rade normalno. Sumnjam da nije neki virus ali nod i kaspersky nisu ništa pronašli u računaru.
zike6666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 12:34   #12
@zike6666

Pomislio sam i ja da je mozda u pitanju virus..
Ne znam. Probaj ponovno deinstalirati program jos jednom. Mozda je neka pogreska prilikom instalacije...
Ciuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 14:50   #13
preejebeno...
file01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 22:01   #14
zadnja 3 dana imam opakih problema sa zvukom na skypeu...
kad uspostavim poziv, prvih nekoliko minuta je sve super, ali mi onda veza počne štekati. drugu stranu čujem isprekidano, glas zavlači, sve je nekako usporeno + druga strana mene čuje normalno, ali s 20ak sekundi zakašnjenja.

dal se možda još kome događa nešto slično? ili je problem u mom kompu/skypeu/internetu?
__________________
listening so hard that it hurts ♪♥♪
.lee. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2009., 09:24   #15
Internet veza je problem. Ili tebi ili tvom sugovorniku.
Ciuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2009., 11:43   #16
Quote:
Ciuc kaže: Pogledaj post
Internet veza je problem. Ili tebi ili tvom sugovorniku.
nemoguće, zato jer nam je veza s drugim sugovornicima bila sasvim u redu, i meni i njemu. štekalo je samo kad smo nas dvoje pričali.
al nema veze... jučer je sve radilo savršeno.
__________________
listening so hard that it hurts ♪♥♪
.lee. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2009., 22:22   #17
Ok. Bitno da radi
Ciuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 16:40   #18
za sada sam ga koristila smo za razgovor PC-PC i prezadovoljna sam, puno bolji nego msn, bar meni
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 21:19   #19
Ja sam imao malih problema sa razgovorom do prije dva mijeseca (prekidao je, zamuckivao je,i jako duboka jeka se čula )pogotovo kad nas je bilo više ,ali
sad je sasvim ok više nemam nikakvih smetnji .Što nije slučaj sa MSN-om kod njega je problem ostao
Tako da se isto slažem sa predhodnicima da je Skype najbolji
zgb neron is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 17:30   #20
može li mi netko usporediti:

Gmail (Gtalk), MSN i skype

Koje je vaše mišljenje, o njima?

Koje koristite?

Koji je najbolji?

Što pojedini može raditi, a drugi ne?

Navedite još neke, ako znate, i opišite....

Što možete reći za njihove funkcije, koje su moguće preko web kamere?? "Kakva je kvaliteta??"

Može li se preko navedenih zvati na telefonske brojeve besplatno? Znate li neki takav?
samsung8080 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:57.