Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2011., 14:36   #2001
Tražim posao u ZG-u ili VG-u. Imam iskustva kao sobarica te sam radila u fast foodu (oko 5 god.) i kraće vrijeme u restoranu. Poznajem rad na kasi i u fast food kuhinji. Posao je hitan i mogu početi s radom tokom tjedna, ovisi kad poslodavcu odgovara. Može na određeno ili neodređeno. Radila bih u fast foodu, na prodaji kruha i peciva, sendviča itd. Ako nudite posao javite se na mail [email protected]
boobooloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 19:08   #2002
dipl. prof. engleskog jezika, instrukcije, zapadni dio zg-a. 1. školski sat, 50 kn.
natalie12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2011., 22:11   #2003
Grafičar s iskustvom - Nudim usluge izrade jednostavnijih i dinamičnih web stranica, usluge dizajna (kataloga proizvoda, letaka, naljepnica, brošura, svega što Vam padne na pamet)... inače najviše radim za male obrte pa sam tu "doktorirao"...

Isto tako nudim izradu seminara, powerpoint prezentacija, itd...

kontakt na pm ili na eponimus(a)net.hr
Arhont1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 11:12   #2004
Tražim

Tražim neki honorarni poslić u Zadru...čiščenje i sl....
maja1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 11:28   #2005
KV vozač traži posao, ima iskustvo i u građevini, položeno za toranjsku dizalicu (no, to mi za muža )
__________________
buhtlica 08.08.2009. & vriskica 30.08.2010.
baby joe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 12:56   #2006
Quote:
ciscenje kaže: Pogledaj post
Nudim usluge čišćenja stanova, stubišta, poslovnih prostora i čuvanja kučnih ljubimaca, pa tražim ljude kojima treba pomoć u održavanju svojih domova i pomoć oko brige za njihove kućne ljubimce...naselje nije bitno ako je povezano gradskim prijevozom(Zagreb i okolica)...molim da se svi zainteresirani jave na pm...šaljem svoj broj mobitela, svoju web stranicu i svoju email stranicu.
Kao sigurnost predajem preslike svoje osobne iskaznice i potvrde o nekažnjavanju.


Hvala unaprijed!
Ponavljam!
ciscenje is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 20:05   #2007
Konstruktor odjeće sam. Nudim uslugu izrade krojeva, imam iskustva u ženskoj i dječjoj konflekciji.
ptičica piu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 12:33   #2008
tražim posao u građevini

Imam iskustva u svim građevinskim radovima uključujući i instalacije struje i vode, parketarske i ličilačke radove. Tražim posao u građevini ili kao domar i sl.
prednost-Zadar i okolica
info ; [email protected]
dambaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 14:46   #2009
Tražim honorarni posao, svakim danom iza 17h i vikendom. Molim ponude na pm.
tinka83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 11:33   #2010
Odgovorna, kreativna apsolventica Pravnog fakulteta, 27 god, traži honorarni posao.
Molim ponude u pp
lalalend9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2011., 17:50   #2011
Djevojka (33) traži posao u Zagrebu ili Velikoj Gorici (u obzir dolaze i druga mjesta ako nudite smještaj). Imam iskustva kao sobarica te sam radila u fast foodu (oko 5 god.) i kraće vrijeme u restoranu. Poznajem rad na kasi i u fast food kuhinji (izrada sendviča, roštilj, friteza). Posao je hitan i mogu početi s radom odmah. Radila bih u fast foodu, restoranu(konobarica ili pomoćna radnica), na prodaji kruha i peciva, sendviča, prodaja u kiosku, tobaccu,trgovini i sl. Također sam zainteresirana za moguće duple smjene ili dulje radno vrijeme (sve po dogovoru). Odgovorna sam, uredna i marljiva osoba. Ako nudite posao molim vas javite se na pm ili mail [email protected]
boobooloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 12:16   #2012
Post TRAŽIMO STROJNOG INŽENIRA SA SVOJOM FIRMOM ZA SURADNJO

Pozdravljeni,
smo Slovensko poduzeče koje več 20 godina radi u avtomatizaciji in projektiranju u Sloveniji i u svijetu. Zbog suradnje u Hrvatskoj tražimo jednog inženira strojništva sa vlastitim poduzečem in pisarno za područje strojništva i prodaje. Znači tražimo inženira sa kvalitetama prodaje-terenski rad. Troškove nosimo mi.
Za sve ostale informacije šaljite nam mail na [email protected]
ELEKTRONIKAB is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 14:52   #2013
Tražim bilo kakav posao vezan uz informatičku struku, web design i kodiranje, predavanje tome srodnih predmeta, instrukcije (informatika, matematika, fizika, web dizajn, html, css, javascript, jquery, SEO). Uz to dolazi u obzir i rad na help desku i prodaja.

Imam godinu dana radnog iskustva kao web designer i developer.

Inače sam završila informatiku na TVZ-u gdje sam bila najbolja studentica sa prosjekom ocjena 4.8, išla sam u matematičku gimnaziju gdje sam imala prosjek ocjena 4.7 i konstantno osvajala visoka mjesta na natjecanjima iz matematike i fizike. U osnovnoj školi sam proglašena najboljom učenicom u mojoj generaciji te sam svake godine osvajala vrlo visoka mjesta na natjecanjima iz matematike.
Moj životopis i prethodne radove možete vidjeti ovdje:
www.andriana-lackovic.info
Kreativna88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 15:17   #2014
Studentica 3. godine traži neki honorarni posao. Više bi mi odgovarao neki poslić koji mogu raditi svaki dan ili skoro svaki dan, a ne samo vikendom
`bubica` is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 22:26   #2015
pozdrav

redovna sam studentica 2. godine Ekonomskog fakulteta u Zagrebu, tražim bilokakav honorarni posao,a da je radno vrijeme po dogovoru..imam jako puno iskustva u čuvanju djece, rad u dućanima (Turbolimac,Konzum).. pm!
ancizg91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 23:53   #2016
Dobar dan

Apsolventica sam na Filozofskom fakultetu u Rijeci, dostupna sam svaki dan, cijeli dan te stoga tražim neki studentski posao. Volontiranje u domeni medija, jezika i/ili odnosa s javnošću nije isključeno.

Unaprijed hvala na ponudama.
zhabica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2011., 03:38   #2017
Trazimo suradnike koji su aktivni na facebooku koji poznaju osnove aplikacija faceboka i koji su stariji od 18 godina .Ostale info na PM
wakeboard is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2011., 10:41   #2018
tražim posao u noćnoj smjeni(recepcija,rad na video nadzoru,...) ili pola radnog vremena (prema dogovoru).
engleski,malo njemačkog,word,power point,bazično photoshop,iskustvo u radu na ezoteriji,prodaja na štandu, autor tekstova,prevođenje,crtanje...
radila bih u dućanu,telekomunikacije,hoteli,ilustracije,modni dizajn(struka),tatoo saloni...svejedno.
moria3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2011., 16:08   #2019
Ja našao posao! Ovlašteni geodetski ured!
Hvala svima na porukama, pitanjima i odgovorima a posebna zahvala adminima koji me nisu izbacili sa foruma!
__________________
NE BUDI OVCA!
pero geodezije is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2011., 16:35   #2020
Quote:
pero geodezije kaže: Pogledaj post
Ja našao posao! Ovlašteni geodetski ured!
Hvala svima na porukama, pitanjima i odgovorima a posebna zahvala adminima koji me nisu izbacili sa foruma!
Čestitam!
Anabella28 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:28.