Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2011., 09:10   #21
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
Zasto su manekenke posebne?
Posebne? Pa, jesu. Moraš biti intelektualno sposoban cepat atome da bi mogo šetati po linearnoj ekliptici na catwalku odjeven u konceptualnu skulpturu ili goveđe krvavice, jebavat oronule rugobe kao što je



i surlat belo sa najbliže ravne plohe

Najbolja kategorija su mi ove lokalne jebaljke, pardon, supermodeli.

Nek me netko upuca al ja ne vidim što je prcabilno, esteCki i poželjno u



ili u



Istorbane rugobe FTW
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 09:35   #22
Ne poznam ni jednu.

Jel' to dobro il' loše za mene ne znam. Po onom što nam serviraju za manekenke na televiziji i nemam visoko mišljenje o istima.

ISto tako slažem se s nekim tko je spomenuo da roditelje koje dijete daju u šape Karlu Lagerfieldu treba ubit.
BrusVejn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 09:51   #23
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
nerv: otvori bilo koje novine i vidjet ces da se pise o njima ...a to novinari pisu jer znaju da to nekog interesira..kod nas je zuta stapma..dobro..ali o njima se pise i u u drugim novinama koje navodno nisu zute
ne citam novine, ne gledam tv (jos samo da se s neta skinem).....freeeedom :melgibson:

probaj i ti. bit ce ti bolje.
nerv is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 09:54   #24
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
Zasto su manekenke posebne?
uopšte nisu


jesu za likove bez mozga, pedofile, bolesnike i ostalu mnogobrojnu skupinu
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...
denisv is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 09:57   #25
Quote:
denisv kaže: Pogledaj post
uopšte nisu


jesu za likove bez mozga, pedofile, bolesnike i ostalu mnogobrojnu skupinu
Dakle svih, osim možda 0,5% nas normalnih, koji smo pspoznali svjestsku istinu i prosipamo je po stranicama ovog podforuma?
BrusVejn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 10:19   #26
-Samo biznis u prodavanju magle i svi iz toga izvlače korist,i novine i televizija i moćnici koji koriste naivnost curica da na njima zgrnu silne novce,a one same dobiju nešto mrvica...same su si krive...ali ako neznaju ništa bolje eto im pa nek uživaju...meni osobno isto ,radnica u tvornici za preradu ribe ,čistačica ili manekenka...svaka zaradi svoju plaću...samo neke poštenije a neke??
__________________
Vatra u srcu izaziva dim u glavi !
D.Holiday is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 10:31   #27
Quote:
BrusVejn kaže: Pogledaj post
Dakle svih, osim možda 0,5% nas normalnih, koji smo pspoznali svjestsku istinu i prosipamo je po stranicama ovog podforuma?
a, šta ćeš još da smo buntovnici i vođe u duši gdje bi nam bio kraj
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...
denisv is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 11:01   #28
Ko kaže da su posebne? Nisu posebnije od drugih , ali se o njima više piše jer je to pravilo tržišta.
Međutim, pretjerivanje i generaliziranje na temu da su one sve glupe i da se sve prostituiraju i drogiraju je jednako glupo kao tvrditi i to da su sve sisate neuke, da su zubarice pametne ili da su svi odvjetnici pošteni...
I ja sam začuđena količinom majki koje svoje djevojčice bukvalno guraju to. Ali, ako se djevojke uz to obrazuju i imaju osnove ponašanja , kulture ne vidim nešto loše u tome.
I stvarno , jedna sportašica ako nije uložila malo više u svoje obrazovanje od samuh treninga ne može reći da je posebnija od ovih djevojaka koje mahom završavaju neke škole . A to što novine pišu samo o ovim otpadnicama, mene ne čudi. Pa cijela nam je estrada u medijima a nije da se možemo pohvaliti da imamo neki izbor. Mogli bismo nabrojati na prst jedne ruke nešto vrijedno spomena. A nije da nemamo kvalitetnih klapa, glasova, glumišta puna anonimnih umjetnika o kojima se ništa ne zna jer o njima niko ne piše.
Neki ne vole da im se dira u privatnost

Moram se osvrnit na Brooke Shields.
Meni je ona i sad predivna žena. Malo je jača, ali ima i godina kad mršavost nije prednost.
I nije njena mama izmislila pedofile. Možda je otvorila vratašca iz kojih su oni počeli hrabrije ispuzavati...
a ko je prvi počeo?
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 12:03   #29
Quote:
chilimama kaže: Pogledaj post
I nije njena mama izmislila pedofile. Možda je otvorila vratašca iz kojih su oni počeli hrabrije ispuzavati...
a ko je prvi počeo?
pa žene, tko drugi

mi smo bili zadovoljni sa toljagom i pećinom, ali vama evolucija udarila u glavu i eto gdje smo dogurali ( čak i majlonke nosimo )
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 13:33   #30
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
No interesantno je da u zadnje vrijeme manekenke postaju sve mladje. Cesto se mogu vidjeti i one rahiticarke koje imaju samo 15g. Je li to otvoren poziv pedofilima?
I sto je sa onim roditeljima koji svjesno guraju svoju djecu u tu bransu gdje ce im odjecu krojiti neke pedercine poput karla lagerfelda?
Otvoreni poziv pedofilima su "natjecanja ljepote" za uzrast od 4-8 godina. Okreneš na Discovery Travel and Living i pričekaš da krene Toddlers and Tiaras. Prvo nevjeruješ vlastitim očima, onda ti bude žao što si to uopće vidio. Nakon toga slijedi osjećaj poptune promašenosti postojanja jer ti je jasno da smo potrošili tri milijuna godina evolucije da bismo došli do toga što upravo gledaš. Čitav taj emocionalni vrtuljak završi neopisivim porivom da igraš hrkljuš s ciglom.
reggie31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 13:44   #31
Quote:
reggie31 kaže: Pogledaj post
Nakon toga slijedi osjećaj poptune promašenosti postojanja jer ti je jasno da smo potrošili tri milijuna godina evolucije da bismo došli do toga što upravo gledaš. Čitav taj emocionalni vrtuljak završi neopisivim porivom da igraš hrkljuš s ciglom.
da

Meni to tako kad upalim bilo koju tv...a i kad pročitam neke postove na forumu.. a štoš, moraš zera i pritrp'ti
.ko je vidio sve viditi
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 13:50   #32
Quote:
reggie31 kaže: Pogledaj post
Toddlers and Tiaras
Morbidno,



djevojčice koje nemaju djetinjstvo

Zašto tu ne djeluju udruge za ljudska prava, socijalne službe i slično?
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 14:02   #33
odvratno..
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 14:20   #34
Ko još nije gledo, brzo na torrente i ukrast Little miss sunshine!

Zadnje uređivanje Cuka : 16.02.2011. at 16:58.
BrusVejn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 16:51   #35
Quote:
Mujsa kaže: Pogledaj post
ova fufa i nije manekenka.samo je fufa.
Kak ti znas da je fufa? Pratila si ju? Istina da nije ostvarila zavidnu manekensku karijeru, brzo joj je dosadilo jer je prepametna. A i ne dobivaju bog zna kakvu lovu od tih revija. Ali zasto bi bila fufa, to mi nije jasno. Otvorila je kozmetički salon jer ima bogate starce. To isto ne znači da je fufa. Fufa je glupača bez mozga koja se ni ne jebe s guštom nek se jebe di stigne jer ne zna kak se zove ni kaj je lijevo ni kaj je desno. Ima nula samopouzdanja i uglavnom završava tragično...

Manekenka moze biti promiskuitetna, da, ali to moze i dr. stomatologije. A tek PR menađerice! Pa Samantha Jones je PR manager. Istina, moze bit da su menekenke u prosjeku priglupe jer ih zadovoljava takav isprazan posao, ali ne vidim u tome opasnost za ostatak društva. Posao na baušteli je dinamičniji i intelektualno zahtjevniji.. Ali svejedno ne volim etiketiranje svake zgodne cure i predrasude.

Zadnje uređivanje Nessadha : 16.02.2011. at 17:10.
Nessadha is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 17:00   #36
Kolegica je stavila jednu fotografiju djevojčice i nemojte više molim vas.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 17:06   #37
Quote:
Götterdämmerung kaže: Pogledaj post
Morbidno,

djevojčice koje nemaju djetinjstvo

Zašto tu ne djeluju udruge za ljudska prava, socijalne službe i slično?
da. i to, a i čisto estetski, unakaziše prelijepo dijete. izgleda groteskno.
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 17:25   #38
Quote:
Nessadha kaže: Pogledaj post
Kak ti znas da je fufa? Pratila si ju? Istina da nije ostvarila zavidnu manekensku karijeru, brzo joj je dosadilo jer je prepametna. A i ne dobivaju bog zna kakvu lovu od tih revija. Ali zasto bi bila fufa, to mi nije jasno. Otvorila je kozmetički salon jer ima bogate starce. To isto ne znači da je fufa. Fufa je glupača bez mozga koja se ni ne jebe s guštom nek se jebe di stigne jer ne zna kak se zove ni kaj je lijevo ni kaj je desno. Ima nula samopouzdanja i uglavnom završava tragično...

Manekenka moze biti promiskuitetna, da, ali to moze i dr. stomatologije. A tek PR menađerice! Pa Samantha Jones je PR manager. Istina, moze bit da su menekenke u prosjeku priglupe jer ih zadovoljava takav isprazan posao, ali ne vidim u tome opasnost za ostatak društva. Posao na baušteli je dinamičniji i intelektualno zahtjevniji.. Ali svejedno ne volim etiketiranje svake zgodne cure i predrasude.
upravo ja ne etiketiram zgodne cure niti imam predrasude.u zemlji u kojoj su glavne manekenke grdićka,hohnjec,jerkovićka i slične koje koštaju koliko i skuplje cipele il torbica o manekenstvu ka profesiji se ne može pričat.te cure treba nazvat pravim imenom -prostitutke jer to i jesu.naravno,ne govorim za sve,al ove šta ih gledamo po medijima to jesu.i zna se i ko im je svodnik.i koliko koštaju.nije to nikakva tajna.

šta se tiče jelene urukalo,nemam pojma jeli fufa po toj tvojoj definiciji.al znam da nije manekenka jer je nosila 3 revije u životu i to u kafićima,disko klubovima i slično.uz to cura ni nema fizičke predispozicije da se tim bavi.ako je po tome ona manekenka,ja sam top model jer sam se slikala za fejs.

fufa je za mene svaka ta glupačetina koja se blamira po farmama,big mamama i ostalim rialitijama,koja nema svoje zanimanje ni svoj posa,koja se naslikava po novinama jer je slučajno izašla bez gaćica vani i koja bi prodala šupak za 5 minuta u red carpetu.po tome,jelena urukalo je fufa,a jel prostitutka ka grdićka,hohnec sisters i ekipa-to ne znam.

ono što mi neopisivo ide na živce je nazivanje stvari krivim imenom.zna se šta je manekenka a zna se šta je prostitutka.helena šopar i ostale naše cure koje rade po ny,parisu su manekenke,nose revije za najbolje svjetske dizajnere,zarađuju odlično i u hrvatskoj gotovo niko ni ne zna kako se zovu.dok ove naše kvazi manekenke tj fufetine iskaču iz svakog jebenog medija i još se hvale svojim nepostojećim karijerama.

Zadnje uređivanje Mujsa : 16.02.2011. at 17:32.
Mujsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 17:35   #39
Pa i meni smeta kad se stvari ne nazivaju pravim imenom. Fufa je za mene zena koja se prekomjerno JEBE i to s frajerima koji joj se i ne sviđaju, čisto zato jer je,eto, pala s marsa, ko kelly bundy. Ne za lovu nego zato jer..to samo ona zna

A prostitutka ili kurva je kriminalka koja se jebe za lovu i koju ne bi doma imao na popodnevnom čaju iz jednostavnog razloga sto bi te -opljačkala i zato jer su duboko nemoralne a u fušu se bave dilanjem teških droga i ide mi ne kurac relativiziranje istih i fore da su one bar poštene. Fuj. Dno dna. to mi je nesto najgore.

A manekenka ili posvuduša moze bit svasta ali ne i prostituka ako za seks ne prima lovu.

Jelenu Urukalo sam bezveze stavila kao primjer da manekenka postajes jer si zgodna i jer manekenka zelis biti ,a ne nuzno preko kreveta. I ne mislim da je fufa ako je sminkerica koja voli bit viđena.

Razumijem ovo s inozemnom karijerom, ali Helena Šopar je drugačija osoba, drugačiji spirit od recimo Jerkovićke. To jos uvijek ne znači da netko tu istu jerkovićku zbog neuspjeha u poslu smije nazivat fufom ili prostitutkom, ako za to nema dokaza nego samo pokvarenu maštu.

osobno nemam pojma ni o jednoj od ovih.
Nessadha is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 17:47   #40
Quote:
Nessadha kaže: Pogledaj post
Pa i meni smeta kad se stvari ne nazivaju pravim imenom. Fufa je za mene zena koja se prekomjerno JEBE i to s frajerima koji joj se i ne sviđaju, čisto zato jer je,eto, pala s marsa, ko kelly bundy. Ne za lovu nego zato jer..to samo ona zna

A prostitutka ili kurva je kriminalka koja se jebe za lovu i koju ne bi doma imao na popodnevnom čaju iz jednostavnog razloga sto bi te -opljačkala i zato jer su duboko nemoralne a u fušu se bave dilanjem teških droga i ide mi ne kurac relativiziranje istih i fore da su one bar poštene. Fuj. Dno dna. to mi je nesto najgore.

A manekenka ili posvuduša moze bit svasta ali ne i prostituka ako za seks ne prima lovu.

Jelenu Urukalo sam bezveze stavila kao primjer da manekenka postajes jer si zgodna i jer manekenka zelis biti ,a ne nuzno preko kreveta. I ne mislim da je fufa ako je sminkerica koja voli bit viđena.

Razumijem ovo s inozemnom karijerom, ali Helena Šopar je drugačija osoba, drugačiji spirit od recimo Jerkovićke. To jos uvijek ne znači da netko tu istu jerkovićku zbog neuspjeha u poslu smije nazivat fufom ili prostitutkom, ako za to nema dokaza nego samo pokvarenu maštu.

osobno nemam pojma ni o jednoj od ovih.
ti to gledaš malo pojednostavljeno.niti je fufa niti prostitutka samo to šta si ti rekla.postoje varijacije.pogotovo danas.

jelena urukalo nije zgodna ni za prosječnu curu jer ima tijelo ka tenk.ne zadovoljava nijednom uvjetu za manekenku,nosila je 2 ipo revije pa mi je komično da baš nju stavljaš za primjer manekenke i manekenske karijere.

kakav jebeni drugačiji spirit?kakav neuspjeh u poslu?kakva pokvarena mašta?
sve se točno zna.ko su manekenke a ko prostitutke-"manekenke" koje se prodaju za gucci torbu i jimmy choo cipele.ne budi naivna.
još reci da stvarno viruješ da je dubai manekenska meka a matea hohnjec novi top model
Mujsa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger