Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2007., 05:05   #21
Mislim da ti je monsignor dao najbolji odgovor na to. svi to imamo u sebi, samo što je to zbog utjecaja društva postala zakržljala osobina. Mislim da bi bilo najbolje da je educiraš. Pronađi knjige o bionergiji za početak, nema smisla potiskivat nešto za što očito ima talent. Uostalom, bolje da je svjesna svojih sposobnosti i da je educirana što se toga tiče jer će tako i lakše držati sve to skupa pod kontrolom. U takvim slučajevima najgore je da nije svjesna svojih sposobnosti jer može samo probleme izazvat.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 07:35   #22
Quote:
monsignor kaže: Pogledaj post
Riskiram da ću biti ismijan, ali ipak ću i zbog toga što smo na rubu prilično točno detektirati fantastičan slučaj iz vaše najbliže okoline.
Pojava kojoj ste i ne želeći svjedok je nešto o čemu se piše i raspravlja u zadnjem dvotisućljeću.Začetnikom tih upliva u fizičko manifestiranje kroz nefizičko smatra se momak sa imenom Krist, Isus Krist:
U neka drevna vremena, pričaju kroz knjigu imena „Biblija“ – drugi dio, njegovi suvremenici, štovatelji i historiografi da je iako neugledna izgleda posjedovao izuzetne retoričke sposobnosti, koje su bile potpomognute i potencirane određenim sposobnostima koje danas teško prihvaćamo zdravo za gotovo čak i na podforumu kojem ste upravo nazočni.
Jedna od tih sposobnosti su bila i čudotvorna iscjeljivanja.
Prema suvremenim autoritetima u tom području, među kojima ističem kršćanske zajednice i dalekoistočne duhovne zajednice, fenomen je izrazito jednostavnog karaktera.
Sastoji se u kanaliziranju energije kojoj razni autoriteti ovisno o provenijenciji daju razna imena.
Zadržimo se na onima bližima, pa recimo da smatraju da je Krist zahvaljujući svojoj moralnoj čistoći posjedovao i energetske kanale izuzetne čistoće, pa je i energija koju je kanalizirao bila čista i bujna.Takva je imala izrazito blagotvoran učinak na slabe, bolesne, pa čak jednom i na mrtvog čovjeka.
Vaša je sestra ni od koga iz dubine očekujući spontano izrazila ono što svi ljudi imaju urođeno,a posebno snažno može biti iskazano baš kod djece.
Način na koji možete oslabiti to „zračenje“ je taj da djevojčica počne čim više gledati TV, osobito sapunice i političko – obrazovni program.Iz novina neka prvo počne isčitavati „crnu kroniku“, a odmah da nastavi sa vijestima sa Bliskog istoka.Još kada bi počela piti i pušiti, te intenzivno žudjeti za životom đetset orjentacije, vrlo bi brzo začepila svoje kanale i postala normalna poput mene i ogromne većine štovanih čitatelja ovog posta.
Ukoliko se nekim čudom uspije sačuvati od svih tih, a i mnogih drugih „dobrobiti“ današnjice, strah me da bi mogla ostati dobroćudna, razigrana, otvorena, vesela, simpatična, a time i u opasnosti da neće biti prihvaćena od „normalne“ okoline.

A sada da završim skroz racionalno::
Sa djevojčicom treba ozbiljno razgovarati, objasniti joj da neke stvari nisu igra, te obavezno ispitati klinca koji izaziva bol drugim ljudima djelujući na određene točke na tijelu.
Na tijelu je previše marmi – energetskih čvorova i točki, da bi se pustilo nekom da iz zafrkancije, ne hoteći napravi čak i ozbiljni zdravstveni problem.
Ti si detektirao problem, a sada ti je slijedeći korak da pronađeš način da takva igra prestane.Da li je to razgovor sa roditeljima klinaca, učiteljicom, školskim psihologom već ćeš sam najbolje ocijeniti ako poznaš djecu.Tu ne bi smjelo biti odgađanja.
dakle, ili racionalno ili

http://img181.imageshack.us/img181/1662/scannerssb2.gif
__________________
 Waspova mala škola pjevanja <- je, link je
dataX is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 08:18   #23
Quote:
dataX kaže: Pogledaj post
Pa di samo nađeš....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 12:54   #24
kumek, nisi gledao Scanners?
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 21:08   #25
Moj prvi horor...kad sam imala 6 godina. I 'Embrij'...ali nema veze s ovom tematikom...
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 23:13   #26
Quote:
MortarMoruzgwa kaže: Pogledaj post
ako to doista je ta bioenergija,na koji bi nacin ona to mogla pokusati kontrolirati?
Koliko je meni poznato Ki, Chi, Qi, Unuternja energija, Bioenergija se kontrolira vježbama koncentracije i disanja npr. sjedneš na pod prekriženih nogu, leđa ispraviš toliko da se osjećaš ugodno a ne da te bole od ispravljenosti, od šake napraviš kuglu i odvojiš ruke 10-ak centimetara toliko da se dlanovi i prsti ne dodiuju. nakon toga zamisliš da energija iz tvoga tjela stvara kuglu i da je možeš osjetit svim svojim osjetilima. i voila ki lopta

samo treba puuno vježbe da savladaš tu kuglu, nakon toga možeš je "stavit" u bolno mjesto i ozljeda prođe, ili napast nekog ili, ili, ili .... tako sam čito i vidio

a vjerojatno ti sestra ima višak te energije pa se blesira s njom
__________________
Away 4 ever
c0bra_c00l is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 00:06   #27
E da, zamalo zaboravih dišeš u intervalima 6-4-6 (udisaj-zadržavanje-izdisaj) ili smanjiš sebi po potrebi-treba disati "u stomak" i ne zadržavat zrak da ne
__________________
Away 4 ever
c0bra_c00l is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2007., 17:24   #28
Quote:
madamoiselle kaže: Pogledaj post
Mislim da ti je monsignor dao najbolji odgovor na to. svi to imamo u sebi, samo što je to zbog utjecaja društva postala zakržljala osobina. Mislim da bi bilo najbolje da je educiraš. Pronađi knjige o bionergiji za početak, nema smisla potiskivat nešto za što očito ima talent. Uostalom, bolje da je svjesna svojih sposobnosti i da je educirana što se toga tiče jer će tako i lakše držati sve to skupa pod kontrolom. U takvim slučajevima najgore je da nije svjesna svojih sposobnosti jer može samo probleme izazvat.
e.
pricao sam s par prijatelja koji treniraju/uce/idu na predavanja/sta vec reikija i sl stvari,te je seka pristala na to da joj podijele nekakve instrukcije,pokazu joj neke vjezbe disanja i cega sve ne..
receno mi je da joj zabranim da se zajebava s tim jer nije bas pametno da trckara okolo i rusi ljude u nesvjest bez neke samokontrole.prvo vjezba zatim ubijanje.
Quote:
c0bra_c00 kaže:
E da, zamalo zaboravih dišeš u intervalima 6-4-6 (udisaj-zadržavanje-izdisaj) ili smanjiš sebi po potrebi-treba disati "u stomak" i ne zadržavat zrak da ne...
fala
MortarMoruzgwa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2007., 19:53   #29
Radi ovog me nemojte dat u ku**c pls :

još da dodam da bi bilo lipo ako ti se sestra zanima za koju vještinu, pa upiše npr. aikido.
na aikidu može naučit samoobranu i koristit Ki u svrhe ubijanja ili lječenja ozljeda ili bolesti .
__________________
Away 4 ever
c0bra_c00l is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2007., 23:50   #30
seka ti je indigo-child i nije prva ni poslednja.

ako te interesuje sta je to, onda se informisi. za koju godinu ces biti sretan sto imas nekog takvog u porodici. ;-)
Esoterian is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 12:40   #31
Quote:
c0bra_c00l kaže: Pogledaj post
još da dodam da bi bilo lipo ako ti se sestra zanima za koju vještinu, pa upiše npr. aikido.
na aikidu može naučit samoobranu i koristit Ki u svrhe ubijanja ili lječenja ozljeda ili bolesti .
preljeno

Quote:
Esoterian kaže:
seka ti je indigo-child i nije prva ni poslednja.

ako te interesuje sta je to, onda se informisi. za koju godinu ces biti sretan sto imas nekog takvog u porodici. ;-)
vec mi je to receno.spominjali su mi i kristanu djecu.eo malo savikipedije,prilicno sirovo ali majkemi kao da su opisivali seku osobno..
Quote:
Carroll i Tober (osnivači indigo pokreta) su definisali 10 osobina koje identificiraju indigo djecu:

* Dolaze u svjet sa kraljevskim osjećam i često se tako i ponašaju.
* Imaju osjećaj da su zaslužili da su na ovom svijetu i začuđeni su kada drugi nemaju isto osjećaj.
* Nemaju problema sa osjećajem manje vrijednosti. Naprotiv, često roditeljima govore ko su.
* Imaju problema sa apsolutnim autoritetom (autoritet bez objašnjenja ili izbora).
* Jednostavno odbijaju učiniti neke stvari, npr. čekanje vrlo teško podnose.
* Nerviraju ih sistemi koji su orijentisani po nekim ritualima i ne zahtjevaju kreativnost.
* Često primjećuju bolje načine izvođenja nekih stvari, što ih čini vrlo neprilagodljivim u bilo koji sistem.
* Izgledaju nedruštveni sve dok nisu sa svojima. Ako ne mogu naći nikoga sličnog oko sebe, izoluju se i osjećaju kao da ne postoji niko na svijetu ko ih razumije.
* Ne reaguju na osjećaj krivice i svi pokusaji da se na takav način disciplinuju su uzaludni.
* Ne stide se reći sta im je potrebno.
a ja mislio da je taka zato sto je razmazeno deriste.ah.
MortarMoruzgwa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 19:10   #32
postovi vezani uz religiju i bibliju su preseljeni ovdje:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=353660&page=4
__________________
endless
luiz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:46.