Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2008., 13:07   #1
Mentalne vježbe - CD

Jednom prilikom u avionu, na kanalu, pronašla sam mentalne vježbe i meditaciju protiv straha od letenja (na njemačkom - nadam se da sam dobro prevela). Nije da se bojim letenja već mi je bilo zanimljivo slušati s obzirom da do tada nikad nisam bila u prilici to "koristiti". Mentalne vježbe su me oduševile jer sam skužila da me "zvuk" vodi gdje hoće. A nakon toga, osjećaj kao da sam se dobro ispavala, navježbala....a naprotiv. Molim one koji znaju za takve CD-e na hrvatskom jeziku da mi preporuče. Hvala
Maya the Bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 14:54   #2
Prebacili me na alternativnu medicinu????
Maya the Bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 18:08   #3
Ček, nema farmaceutskih lijekova? Nema operacija ni zračenja? Onda je to nešto alternativno, tj. čudno i opasno.
Krešimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 12:12   #4
Quote:
Krešimir kaže: Pogledaj post
Ček, nema farmaceutskih lijekova? Nema operacija ni zračenja? Onda je to nešto alternativno, tj. čudno i opasno.
Ne radi se o lijekovima, operacijama niti zračenjima. Niti mi je puno stvari čudno niti ih smatram opasnim. Samo nisam znala da sam se putujući liječila. Mislila sam da se opuštam i uživam. Mogla bih bez problema naći poveznicu između ta dva procesa, ali ne u konkretnom slučaju. Zato sam pitanje postavila na Duhovnost. Oprosti, to je samo moje neznanje. Dakle, koristi li se u sklopu alternativne medicine nekakva muzičica tipa mentalnih vježbi?
Maya the Bee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:00.