Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2009., 15:46   #1
Liječenje bubrega

Moze li mi netko dati preporuku za neke biljne preparate koji bi malo povecali funkciju bubrega i gdje ih se moze nabaviti?

Funkcija bubrega je smanjena na nekih 35% i nikakvi lijekovi ne dolaze u obzir.

Hvala!
Sunshine_81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 18:17   #2
Quote:
Sunshine_81 kaže: Pogledaj post
Moze li mi netko dati preporuku za neke biljne preparate koji bi malo povecali funkciju bubrega i gdje ih se moze nabaviti?

Funkcija bubrega je smanjena na nekih 35% i nikakvi lijekovi ne dolaze u obzir.

Hvala!
Funkciju bubrega možeš popraviti terapijama bioenergijom!
vjekos30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 22:58   #3
Slažem se sa Vjekos30, a uz to bih vam preporučio da pijete uvin čaj.Pomoći će vam pri čišćenju od toxina i time olakšati i ubrzati učinak terapije bioenergijom.
dambul is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 04:27   #4
Quote:
Sunshine_81 kaže: Pogledaj post
Moze li mi netko dati preporuku za neke biljne preparate koji bi malo povecali funkciju bubrega i gdje ih se moze nabaviti?

Funkcija bubrega je smanjena na nekih 35% i nikakvi lijekovi ne dolaze u obzir.
Idiriot svakako. No, da se ne ponavljam, pogledaj moje postove na temi o MMSu, pisao sam bas o bubrezima, mozes koristiti te cajeve za bubrege (posto sam to napisao bas za bubrege), a naravno, daleko od toga da bi ti MMS skodio. Ustvari, svakako bi ti pomogao. Ti vidi, informiraj se, procitaj ovo o bubrezima, ali i cijelu temu o MMSu.

A onda odluci sto i kako, da li te MMS zanima ili ne.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 14:44   #5
Treba pojačati unos B vitamina i magnezija, dobri su i čajevi od preslice, koprive i kadulje.
Dobro djeluje i čaj od kukuruzne svile i peteljki tešanja. Čajeve bi trebalo piti 3 puta dnevno ,3-9 tjedana.
Za čiščenje krvi i bubrega najbolje je jesti žuću (jedna vrsta cikorije, naziva se i vodopija), maslačak i šparoge. A od toga se mogu piti i čajevi.
Tammy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 23:13   #6
Akupunktura definitivno, najbolje i najbrže, naravno uz čajeve i sve ostalo.
armagedonius is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 16:43   #7
Quote:
armagedonius kaže: Pogledaj post
Akupunktura definitivno, najbolje i najbrže, naravno uz čajeve i sve ostalo.
Hm, tu bih morao reci, prema mom iskustvu, a i iskustvu drugih ljudi koji su probali, te vidjeli, MMS je ipak tu puno brzi od bilo kojeg drugog sredstva. Akupunktura djeluje, nije da ne djeluje, ali nije najbrze sredstvo, pogotovo kad se zna kako djeluje i zasto.

Ali, ustvari, meni je svejedno sto je najbrze, ja sam i tako potpuni eklektik, pa nemam nikakvih problema s kombiniranjem vise stvari, nije mi bas bitna "cistoca" metode, daj sto das, samo da radi.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 01:38   #8
Zanimljivi postovi o MMS-u. Nisam znao za to, ali me počelo zanimati. probati ću doći do toga. Alane, bravo na iscrpnim postovima.
Pozdrav
armagedonius is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 14:02   #9
Quote:
armagedonius kaže: Pogledaj post
Zanimljivi postovi o MMS-u. Nisam znao za to, ali me počelo zanimati. probati ću doći do toga. Alane, bravo na iscrpnim postovima.
Pozdrav
Gle, ako ces imati problema s nabavom, postoji PM, pa ti javi da zelis nabaviti... I da, ne prodajem ja osobno.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 22:35   #10
ja bi doktora kineske medicine preporucil
btw zanimljivo je recimo ovo
http://www.zemljani.com/forum/viewto...3e138a58041c60
i sad neke slicne povezane stvari tipa, da su za bubrege dobre biljke koje su rasle u vodi, da imaju gorki okus (mislim da se to odnosilo na bubrege kad sam cital )
a kaj se tice akupunkture, ja sam to mislil da je to kad odes doktoru kin medicine pa on odredi dal ti to uopce potrebno (il neki drugi tretman), a ne samo ono, 'e idem ja sad malo na akupunkturu.. '
pic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2009., 16:49   #11
Quote:
pic kaže: Pogledaj post
i sad neke slicne povezane stvari tipa, da su za bubrege dobre biljke koje su rasle u vodi, da imaju gorki okus (mislim da se to odnosilo na bubrege kad sam cital )
Da, ovo gore je dobar opis idirota. Inace, on je pored bubrega dobar i za sve druge unutrasnje organe.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2009., 08:07   #12
Hrana za bubrege

BUBREZI-PREHRANA (lisnato zeleno povrce i gorki okusi)

Povrce:
Persin (u vecim kolicinama)
Radic (ili matovilac)
Rikola
Rastika
Cikorija
Endivija
Blitva
Sparoge

Voce:
Lubenica
Crno grozdje
jozephina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:38.