Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2009., 01:51   #1
Alergije

Imam ih zaista punoooo, najvise na pelud, trave, ambroziju. 30ak.
Lijekovi odavno ne pomazu. Imate li neki savjet?
mala_mala_mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 10:05   #2
govorish općenito ili konkretno za sebe?
nije istina da lijekovi ne djeluju, ali ako imash težu alergiju sumnjam da će ti loratadin pomoći dakle imash opcije potražiti kod liječnika jači antihistaminik...ili alternativno
meni je rečeno da je akupunktura super. ne mogu reći iz vlastitog primjera. ali planiram uskoro krenuti jer mi dolazi period "moje" alergije. za druge metode ne znam pouzdano, al će ti sigurno netko drugi nešto preporučiti.
pozz
alma imbranata is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 16:20   #3
moja lijecnica preporucila je mom frendu jedan homeopatski pripravak, zove se allium cepa, C6 (nest na bazi luka).
nisam sigurna da li postoji u hr, jer ga je frend nabavio u apoteci u austriji. alergija prestane u roku par minuta..
__________________
endless
luiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 20:13   #4
Alergije

Quote:
mala_mala_mala kaže: Pogledaj post
Imam ih zaista punoooo, najvise na pelud, trave, ambroziju. 30ak.
Lijekovi odavno ne pomazu. Imate li neki savjet?
Alergije se uspješno mogu tretirati s bioenergijom.
vjekos30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 06:12   #5
Quote:
mala_mala_mala kaže: Pogledaj post
Imam ih zaista punoooo, najvise na pelud, trave, ambroziju. 30ak.
Lijekovi odavno ne pomazu. Imate li neki savjet?
MMS, da ponovim, procitati sve iz pocetka, ali sve. A onda eventualno pitaj, ako nesto jos uvijek nije jasno.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 23:12   #6
Jedna jednostavna receptura sa glinom: jedna čajna žličica gline pomiješa se u čašu sviježe ocijeđenog limuna. Tako pripremljena glina popije se ujutro na prazan žaludac. Popijemo sok zajedno sa glinom. Pijemo je dok se ne riješimo alergije, ili ne dostignemo neki maksimum, u ublažavanju simptoma.
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 12:56   #7
pri alergijama pomaže i crni kim (nigella sativa),no uzima se duži period(bar par mjeseci-nije za akutno stanje,već kao prevencija i za kronična)
__________________
There is no greater power in the universe than the need for freedom.
danaye is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 15:24   #8
Mogle bi pomoći i kupke od gline. U kadu stavmo 2-4 šalice gline u prahu i dobro razmutimo. Kada pustimo vodu da teće u kadu, odmah stavimo glinu u nju, tako da se aktivira dok se mi ne legnemo u kupku. Vrijeme trajanja kupke je cca 20-ak minuta.
ashwinikumaras is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 13:22   #9
preporučam knjigu Marije Treben: alergije
7poem is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 22:51   #10
Pa zapravo meni je dijagnosticirana alergijska astma u nekoj dobi do pete godine života,pokušavali su me držati na svakakvim terapijama i ovaj izraz je jer nije bilo načina voljno suprotstaviti im se ali skriveno sam jer duboko u sebi je bio odgovor koji sam saznala kasnije a to je-alergije su bolesti psihoimunološkog karaktera i dok zadržavam svoj potencijal u pozitivnom nemam vidljivih znakova niti subjektivnih simptoma..i nisam na terapiji od 18-službeno-;tj u dogovoru s liječnicom obavljam nekakve rutinske kontrole ali imam zadovoljavajuće nalaze pa sama odlučujem o kvaliteti tj načinu življenja..
__________________
profil
yin9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 20:48   #11
Quote:
mala_mala_mala kaže: Pogledaj post
Imam ih zaista punoooo, najvise na pelud, trave, ambroziju. 30ak.
Lijekovi odavno ne pomazu. Imate li neki savjet?
citao sam da je PEAT vrlo ucinkovit po tom pitanju, procitaj si , autor je ž.m.slavinski,
minmasin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2009., 14:59   #12
Terapijom visokonegativno ioniziranim zrakom se alergija moze kompletno ukloniti. Rezultati su vidljivi odmah,a za potpuno uklanjanje uzroka je potrebno 6 tjedana udisanja tako pripremljenog zraka po 2 sata dnevno. Jedini stroj koji to moze je Geomed ionizator zraka. Pogledajte na www.geomedair.com, a ako je trenutno stranica nedostupna, jer se ovih dana mjenja hosting provider, isti sadrzaj je na www.geomed.com.au.
Alen Neuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 13:17   #13
Quote:
danaye kaže: Pogledaj post
pri alergijama pomaže i crni kim (nigella sativa),no uzima se duži period(bar par mjeseci-nije za akutno stanje,već kao prevencija i za kronična)
ovo mogu demantirati svojim iskustvom, koristila sam ulje crnog kima više od 4 mjeseca i nimalo nije pomoglo mojoj alergiji....

inače alergična sam na sve što raste u proljeće i prašinu, grinje itd...
chimavizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 01:56   #14
meni su se alergije smanjile za 40 posto otkako sam upisala shiatsu školu tako da ti savjetujem akupunkturu ili shiatsu tretmane. također bi ti do in vježbe mogle pomoći. sretno.
Aiko22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 21:55   #15
Alergija na pčelinje ubode

Ima li kakva alternativa za smanjivanje reakcija na pčelinje ubode,bavim se pčelarstvom,ali poslije svakog uboda dobijem po tijelu osip i flekove,kupio sam si zasada ulje od crnog kima i citrofit dal će mi to stogod pomoći
hamam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:22.