Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2016., 19:36   #41
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Nisam to.
Samo volim eksperimentirati.
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Sa ženama u sexy/erotskom donjem rublju.
To ni dobro.
Valjda treba biti sa ženama bez ikakvog rublja ?
Jer inače, kakav je to eksperiment ?
__________________
Dogovor je dogovor
MeMyselfNdSmile is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 21:54   #42
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Ovisi što ti kao muškarac smatraš ''stilom'' kod žene

Ha da, a kako da ti ja to objasnim molim te?

Stil je spoj uzasno puno faktora kako unutarnjih tako i vanjskih. Sada da idemo jedno po jedno analizirati i objasnjavati i da odredujemo intezitete unutar domena i da ih stavljamo u pravilne omjere ne znam koliko ima smisla.

Ma ne, to ili kuzis ili ne.

A opet jebi ga, nije fer da sad o tome lamentiramo kada to nije tema. To da je tema stilovi ajde, al tu nema smisla odvlaciti u tom smjeru.

Vidis da je ovo tema o donjem vesu...

Na ovu temu bi se mozda mogao nadovezati, ne znam, npr. kupaonski program....

Itd...
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 23:15   #43
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 00:42   #44
Quote:
Garys kaže: Pogledaj post
Ha da, a kako da ti ja to objasnim molim te?

Stil je spoj uzasno puno faktora kako unutarnjih tako i vanjskih. Sada da idemo jedno po jedno analizirati i objasnjavati i da odredujemo intezitete unutar domena i da ih stavljamo u pravilne omjere ne znam koliko ima smisla.
.
Stil je nesto sto nema veze sa modom ili pomodarstvom, jer moda je prolazna, a stil je vecan.
Ili ga imas, ili nemas. To znaci imati osecaj za vreme, mesto, trenutak, meru...

Mada se i on vremenom moze izgraditi.

Sto se vesa tice, ahh da, naravno, u svakom trenutku, najvise volim da ga nosim na poslu, uz dobre carape i stikle, kada samo ja znam.
Osecaj je predobar.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 00:48   #45
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Stil je nesto sto nema veze sa modom...
Pa to i ja kažem, više - manje otprilike.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 00:49   #46
Quote:
Garys kaže: Pogledaj post
Pa to i ja kažem, više - manje otprilike.
I ja sam se slozila sa tobom.

Samo sto, da, pitanje je sta je da li su moj stil i recimo tvoj, kompatibilni.
Mogu ja imati svoj i biti ubedjena da sam osoba od stila a da se to ni najmanje ne poklapa sa tvojim vidjenjem.
Retko ko, ja mislim barem, ce za sebe pomisliti da je osoba bez ukusa i stila...
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 00:49   #47
Bapske gaće do grla su vječne
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 00:53   #48
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Bapske gaće do grla su vječne
To ono, da jajnici ne ozebu.

Cuti, radije bez gaca nego u tome, fala.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 00:54   #49
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
I ja sam se slozila sa tobom.
Znači da imaš stila, jer shvacas postavke. Eto sad komplimenta.

Zasluženo
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 00:57   #50
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Stil je nesto sto nema veze sa modom ili pomodarstvom, jer moda je prolazna, a stil je vecan.
Ili ga imas, ili nemas. To znaci imati osecaj za vreme, mesto, trenutak, meru...

Mada se i on vremenom moze izgraditi.

Sto se vesa tice, ahh da, naravno, u svakom trenutku, najvise volim da ga nosim na poslu, uz dobre carape i stikle, kada samo ja znam.
Osecaj je predobar.
A kakav veš nosiš?
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 00:59   #51
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
To ono, da jajnici ne ozebu.

Cuti, radije bez gaca nego u tome, fala.
Šalim se nisam baš tak kritična,aliii ponekad volim biti komforna u skroz normalnim gaćicama
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 01:06   #52
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
A kakav veš nosiš?
Uvek sam u lepom vesu. Uvek. I dobrim carapama, sto vi kazete, samodrzecim, to mi je gust, kada sebe ujutro pogledam u ogledalo dok se spremam za posao. Meni to pricinjava zadovoljstvo jer sam osoba koja bas uziva u sebi. I to se po meni uzivo lako da videti. A pruza i samopouzdanje i dobar osecaj.
Ne frljam se nenormalnim markama jer mi nije cilj lepiti linkove vesa koji mogu, kao i vecina, samo da gledam i ovde se furam, ali za sve sto mogu da priustim sebi, tu ne stedim.
Ceo zenski seksipil i polazi od njenog unutrasnjeg osecaja i zadovoljstva sobom.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 01:08   #53
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Uvek sam u lepom vesu. Uvek. I dobrim carapama, sto vi kazete, samodrzecim, to mi je gust, kada sebe ujutro pogledam u ogledalo dok se spremam za posao. Meni to pricinjava zadovoljstvo jer sam osoba koja bas uziva u sebi. I to se po meni uzivo lako da videti. A pruza i samopouzdanje i dobar osecaj.
Ne frljam se nenormalnim markama jer mi nije cilj lepiti linkove vesa koji mogu, kao i vecina, samo da gledam i ovde se furam, ali za sve sto mogu da priustim sebi, tu ne stedim.
to je lijepo. sviđa mi se. onaj tko voli sebe, voli i druge. jednostavno je.
__________________
Kad čovjek padne potvrdio je silu gravitacije. Kad se podigne potvrdio je svoju vlastitu silu. Svatko može biti Isac Newton u svom svemiru.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 01:10   #54
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Uvek sam u lepom vesu. Uvek. I dobrim carapama, sto vi kazete, samodrzecim, to mi je gust, kada sebe ujutro pogledam u ogledalo dok se spremam za posao. Meni to pricinjava zadovoljstvo jer sam osoba koja bas uziva u sebi. I to se po meni uzivo lako da videti. A pruza i samopouzdanje i dobar osecaj.
Ne frljam se nenormalnim markama jer mi nije cilj lepiti linkove vesa koji mogu, kao i vecina, samo da gledam i ovde se furam, ali za sve sto mogu da priustim sebi, tu ne stedim.
Ceo zenski seksipil i polazi od njenog unutrasnjeg osecaja i zadovoljstva sobom.
To je samopouzdanje!
Da se iščitati i iz postova.
Daj meni malo
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 01:11   #55
Quote:
gajto gazdanov kaže: Pogledaj post
to je lijepo. sviđa mi se. onaj tko voli sebe, voli i druge. jednostavno je.
Tako da.
Onaj ko ima unutrasnji i dusevni mir moze lako da prihvata i druge, jer je stabilna osoba. Takvo je moje razmisljanje, sad, da li je ispravno ne znam.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 01:15   #56
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
To je samopouzdanje!
Da se iščitati i iz postova.
Daj meni malo
Hvala.

Ma i ja sam se gradila u takvu osobu jer sam takva htela da postanem, nisam se sa tim rodila.
Samo postavis stvari u glavi kako treba da budu.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 01:18   #57
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Hvala.

Ma i ja sam se gradila u takvu osobu jer sam takva htela da postanem, nisam se sa tim rodila.
Samo postavis stvari u glavi kako treba da budu.
Priznajem da mi treba samopouzdanje,jer ga nemam nešto previše. Zato mi je nošenje nečeg erotskog i seksualnog svaki dan,nepoznanica
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 01:26   #58
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
I ja sam se slozila sa tobom.

Samo sto, da, pitanje je sta je da li su moj stil i recimo tvoj, kompatibilni.
Mogu ja imati svoj i biti ubedjena da sam osoba od stila a da se to ni najmanje ne poklapa sa tvojim vidjenjem.
Retko ko, ja mislim barem, ce za sebe pomisliti da je osoba bez ukusa i stila...
Hmm, da znam o cemu pricas, na tebi je da to procjenis da li bi mogao biti ili ne bi.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 01:44   #59
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Priznajem da mi treba samopouzdanje,jer ga nemam nešto previše. Zato mi je nošenje nečeg erotskog i seksualnog svaki dan,nepoznanica
Sta znam, ja mislim da bas od toga treba poceti, jer je nesto najintimnije i ne moras ga sa nikim deliti, a ti znas, kada sedis na poslu, sta imas ispod kosulje.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 01:52   #60
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Sta znam, ja mislim da bas od toga treba poceti, jer je nesto najintimnije i ne moras ga sa nikim deliti, a ti znas, kada sedis na poslu, sta imas ispod kosulje.

Uglavnom to i nosim samo za dragog i te naše neke posebne prigode,dok inače baš i ne.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger