Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2006., 19:12   #1
Question Sharp Hrvatska?

Dali netko zna koja firma u Hrvatskoj je ovlašteni uvoznik Sharp lcd televizora...?
tf5000 is offline  
Old 24.12.2006., 19:42   #2
koliko ja znam ne postoji sluzbeni zastupnik sharpa za hr, sto je stvarno sramotno jer je sharp vrh sta se tice kvalitete ekrana...

ako trazis neki njihov TV pogledaj u Konikomu i Mercatoru
svetivitez is offline  
Old 22.11.2017., 12:59   #3
Sharp je možda još uvijek dobra firma, ali je živi užas ako ti se njihov proizvod pokvari, jer servisi odbijaju popravke radi nedostatka i skupoće dijelova. Upravo mi sestra u Puli traži popravak mikrovalne i izgleda da nema šanse. U Puli, npr. NITI JEDAN servis ne radi takve popravke, a radi se samo o tanjuru koji se ne okreće. Pa izgleda da je stvarno bolje kupiti kinesko smeće pa neka se okreće dok se okreće. Barem su cijene pristupačne. Visoke cijene donose i visoke probleme.
mini_star is offline  
Old 22.11.2017., 15:07   #4
Ako je u garantnom roku, popravak i reklamaciju rijesavas u ducanu u kojem si kupio stvar koju reklamiras. Ako nije... najcesce se baca... jer najcesce popravak toliko skupo kosta da se ne isplati popravak. Zato je bolje kupiti nesto s 5 godina garancije i znas da ce ti raditi 5 godina tj ako ne radi dobijes novoga ili ti vrate pare.
Angelbyu is offline  
Old 22.11.2017., 16:02   #5
Ha jeste digli temu staru 11 godina

Slobodno nastavite ovdje:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=1039633
Tiki is online now  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:19.