Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2017., 01:14   #1
mp3/radio za stariju osobu

Želim svom starom kupiti veliki mp3/radio koji bi držao na stoliću. Pod 'veliki' ne mislim liniju, ali nešto veće od mobitela, ipoda i tih sitnih uređaja na kojima se stariji ljudi ne snalaze.

Našao sam na netu neke stvari, ali volio bih uzeti u ruke prije nego kupim pa bih radije kupio u Zagrebu. Ima li toga igdje? Ja čak ni ne znam koji su najveći dućani s elektronikom kod nas. Znao sam za Technomax, ali oni su zatvorili.
revelator is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 11:11   #2
Quote:
revelator kaže: Pogledaj post
Želim svom starom kupiti veliki mp3/radio koji bi držao na stoliću. Pod 'veliki' ne mislim liniju, ali nešto veće od mobitela, ipoda i tih sitnih uređaja na kojima se stariji ljudi ne snalaze.

Našao sam na netu neke stvari, ali volio bih uzeti u ruke prije nego kupim pa bih radije kupio u Zagrebu. Ima li toga igdje? Ja čak ni ne znam koji su najveći dućani s elektronikom kod nas. Znao sam za Technomax, ali oni su zatvorili.

Emmezeta,Ronis,Harvy Norman,elipso,neutrino mobile,links,svijet medija,sancta domenica,...itd itd
doljabuka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:05.