Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2017., 11:51   #8241
Ključaj temu
Otvaraj novu: Rimac Ključevi
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Old 16.12.2017., 16:56   #8242
Kako vrijeme prolazi, meni je tog čovjeka sve više žao. Čini mi se da je zaista uvjeren u to što piše.
_MK_ is offline  
Old 16.12.2017., 17:17   #8243
Moja iskrena sućut roditeljima.
rocker1987 is offline  
Old 16.12.2017., 17:50   #8244
Da je dečec psihijatrijski slučaj, to je odavno jasno. Ali opet, teško mi ga je žaliti s obzirom na to koliku lovu dobija od države, tj poreznih obveznika, tj od mene među ostalim budalama koje nismo pokupili prnje i zauvijek se odjebali iz ove pripizdine.
hangoverner is offline  
Old 16.12.2017., 20:00   #8245
Quote:
eqinor kaže: Pogledaj post
Oglasio se Rajmek u facebook statusu na komentare s ovog threada:


Proizvode proizvodne linije

Na žalost, Rajmek je samo ogledalo tehnički i znanstveno nepismenog hrvatskog naroda koji je u stanju pušiti takve priče. Sljedeće godine će im prodati priču da je spustio ljude na Mars.
Konjušarima i podguznim muhama već 1000 godina prodaju muda pod bubrege. Oni za bolje ni ne znaju.
bizon_9 mm is offline  
Old 17.12.2017., 07:00   #8246
nešto me zanima, hrpa forumaša je govorila da auto ne postoji, pa da je loš i jedini pravi test bi bio ovi iz GT da ga testiraju i kažu mišljenje

jesu sad dotični forumaši zaključili da je auto dobar koliko ga hvale u toj emisiji ?
#pitamzafrenda
KILLERDOG is offline  
Old 17.12.2017., 08:00   #8247
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
nešto me zanima, hrpa forumaša je govorila da auto ne postoji, pa da je loš i jedini pravi test bi bio ovi iz GT da ga testiraju i kažu mišljenje

jesu sad dotični forumaši zaključili da je auto dobar koliko ga hvale u toj emisiji ?
#pitamzafrenda
A gdje ga točno hvale? Zaključili su što smo odavno znali. Električni auto je brz na ravnome. Jedino što sam skužio je da su ga ismiijali jer se eto ni do lokacije za hillclimb se ne može dovesti, nego ga moraš staviti na kamion ako hoćeš prisustvovati utrci. A i na hillclimbu se nije nešto baš iskazao.

Prvi pravi test bi bio Ring sa rimčevim "test" vozačem(jer su prigovori što je Aventadora na climbu vozio factory driver) pa da vidimo gdje stoji protiv ostatka u izjednačenim uvijetima. I odmah sad unaprijed kažem, bez prigovaranja da su Lamborghinijevi, Mercedesovi, Porscheovi vozači brži od Rimčevih. Za sad taj test prošao nije.
A drugi pravi test jest broj primjeraka koji se svakodnevno vozikaju po cesti. A bogme ni ovaj test još nije prošao.
0ptImus is offline  
Old 17.12.2017., 10:18   #8248
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
nešto me zanima, hrpa forumaša je govorila da auto ne postoji, pa da je loš i jedini pravi test bi bio ovi iz GT da ga testiraju i kažu mišljenje

jesu sad dotični forumaši zaključili da je auto dobar koliko ga hvale u toj emisiji ?
#pitamzafrenda
Pitaj frenda tko je tvrdio da auto ne postoji. A ak je frend loma upglu pa ne zna za tražilicu onda OK, oprošteno mu je.

A ovo u GTu nije test.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Old 17.12.2017., 10:25   #8249
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
nešto me zanima, hrpa forumaša je govorila da auto ne postoji, pa da je loš i jedini pravi test bi bio ovi iz GT da ga testiraju i kažu mišljenje

Kad je to govorila hrpa forumasa nece ti biti problem naci jedan takav post? Dobra vam je taktika s kojom vec koju godinu mutite vodu
AndrejX is offline  
Old 17.12.2017., 10:26   #8250
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
nešto me zanima, hrpa forumaša je govorila da auto ne postoji, pa da je loš i jedini pravi test bi bio ovi iz GT da ga testiraju i kažu mišljenje

jesu sad dotični forumaši zaključili da je auto dobar koliko ga hvale u toj emisiji ?
#pitamzafrenda
U toj emisiji nije testirana kvaliteta ključa.
vamvam is offline  
Old 17.12.2017., 12:29   #8251
Onaj osjećaj kad ne možeš zguglati bar neki post i izkonstruirati da je netko rekao da C_1 ne postoji...#neprocjenjivo.

enivej, sad sa ključevima svemirske tehnologije kakve nitko nema Mejt bi mogao opet poslati C_1 u Top Gear, valjda se vrata sad mogu otvarati i zatvarati po volji :klap:
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Old 18.12.2017., 03:29   #8252
To neki Schrodingerov Rimac Concept One. Blaćen kao loš i istovremeno nepostojeći...
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Old 18.12.2017., 13:35   #8253
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
Kad je to govorila hrpa forumasa nece ti biti problem naci jedan takav post? Dobra vam je taktika s kojom vec koju godinu mutite vodu
To uopce ni nije bitno sta ste sve izgovorili, od hrpe sranja jedno vise manje. Steta vremena(naravno naseg, vi besposlicari ga naravno imate na pretek) trazit to u moru sranja koje ste nadrobili tu.

Bitno je da je konacno dosao taj pravi test koji ste godinama prizivali i Rimac je prosao taj test sa odlicnim ocjenama te dobio jos jedan ogromni + na svijetskoj sceni.
Forumskaluda is offline  
Old 18.12.2017., 15:02   #8254
Ajmo bit realni,za super sportske automobile,pravi test je krug Zelenog pakla. Ne samo test,nego obaranje rekorda staze je jedna vrsta prestiža u tom društvu. Rimačev C1 nikad nije napravio krug po njemu. Nakon svih tvrdnji o tome kako ima najbolji super sportski automobil,to mi realno zvuči kao da sam ne vjeruje dovoljno u taj proizvod da ga da u ruke dobrom testnom vozaču i pošalje na Ring i time pokaže ovim lajbekima iz Ferarija,Porschea i sličnima kaj je pravi tutač.

Još jedno zapažanje,onako profesionalno,trebao bi odriješiti kesu,zaposliti poštenog PRovca,šutit i pustiti da taj PRovac radi svoj posao,a on nek se fokusira na razvoj firme. Nepobitno je da Mate voli malo pretjerivati u izjavama,mjenja izjave i slično,a i intervju u NU2 mu je uff,loše odrađen.
Grimko is offline  
Old 18.12.2017., 16:44   #8255
Quote:
Forumskaluda kaže: Pogledaj post
To uopce ni nije bitno sta ste sve izgovorili, od hrpe sranja jedno vise manje. Steta vremena(naravno naseg, vi besposlicari ga naravno imate na pretek) trazit to u moru sranja koje ste nadrobili tu.

Bitno je da je konacno dosao taj pravi test koji ste godinama prizivali i Rimac je prosao taj test sa odlicnim ocjenama te dobio jos jedan ogromni + na svijetskoj sceni.

svijetski
hangoverner is offline  
Old 18.12.2017., 16:57   #8256
Quote:
Forumskaluda kaže: Pogledaj post
To uopce ni nije bitno sta ste sve izgovorili, od hrpe sranja jedno vise manje. Steta vremena(naravno naseg, vi besposlicari ga naravno imate na pretek) trazit to u moru sranja koje ste nadrobili tu.

Bitno je da je konacno dosao taj pravi test koji ste godinama prizivali i Rimac je prosao taj test sa odlicnim ocjenama te dobio jos jedan ogromni + na svijetskoj sceni.
Vožnja na ravnom nije test.

Također, par izrežiranih isjećaka u nekom zabavnom TV show-u nije test.

Ovo je test:
https://www.youtube.com/watch?v=6ULSUcERlQQ
Sirova snimka sa staze sa štopericom. Ne mora biti kompliciranije od toga. Ako Rajmek zaista ima jedan od najboljih automobila na svijetu, pitam se zašto još nije dao auto na stazu pa da ima konkretan i nepobitan dokaz crno na bijelo da je najbolji ili da stoji uz bok najboljima. Očito se voli hvaliti sa svim i svačim, i onime što je napravio, i onime što nije ("proizvodimo proizvodne linije" ). Dobro vrijeme na Ringu bi mu dalo najbolji mogući povod za samohvalu.

Što čeka?
eqinor is offline  
Old 18.12.2017., 20:37   #8257
Quote:
eqinor kaže: Pogledaj post
Vožnja na ravnom nije test.

Također, par izrežiranih isjećaka u nekom zabavnom TV show-u nije test.

Ovo je test:
https://www.youtube.com/watch?v=6ULSUcERlQQ
Sirova snimka sa staze sa štopericom. Ne mora biti kompliciranije od toga. Ako Rajmek zaista ima jedan od najboljih automobila na svijetu, pitam se zašto još nije dao auto na stazu pa da ima konkretan i nepobitan dokaz crno na bijelo da je najbolji ili da stoji uz bok najboljima. Očito se voli hvaliti sa svim i svačim, i onime što je napravio, i onime što nije ("proizvodimo proizvodne linije" ). Dobro vrijeme na Ringu bi mu dalo najbolji mogući povod za samohvalu.

Što čeka?
Super.

Posalji to GT ekipi.

Reci im da su debili i da su privo testirali auto. Sto se ceka ?

lol
Forumskaluda is offline  
Old 19.12.2017., 01:15   #8258
Quote:
eqinor kaže: Pogledaj post
Vožnja na ravnom nije test.

Također, par izrežiranih isjećaka u nekom zabavnom TV show-u nije test.

Ovo je test:
https://www.youtube.com/watch?v=6ULSUcERlQQ
Sirova snimka sa staze sa štopericom. Ne mora biti kompliciranije od toga. Ako Rajmek zaista ima jedan od najboljih automobila na svijetu, pitam se zašto još nije dao auto na stazu pa da ima konkretan i nepobitan dokaz crno na bijelo da je najbolji ili da stoji uz bok najboljima. Očito se voli hvaliti sa svim i svačim, i onime što je napravio, i onime što nije ("proizvodimo proizvodne linije" ). Dobro vrijeme na Ringu bi mu dalo najbolji mogući povod za samohvalu.

Što čeka?
Poslije izlijetanja Hammonda sumnjam da će naći vozača spremnog da obori rekord na toj stazi u tom autu
Za to ipak trebaš imati muda. Voziti do krajnjih granica u neprovjerenom autu koji iza sebe nema niti jedan relevantan rezultat na niti jednoj stazi...osim onog laganini vozikanja po Grobniku. Hebiga, Rimac može sad pjevati borbene ali profesionalni vozači gledaju itekako u kakva kolica sjedaju.
C1 je ipak samo jedan obični električni dragster za 402 drag utrke.
Čak niti Pikes Peak Hill climb ne bi odradio jer nema baterijskog kapaciteta da odvozi cijelu utrku od 20km na full snazi uzbrdo. Čak i da odvozi imao bi jako loše vrijeme jer se C1 dokazao kao strašno spor auto u zavojima.
Za milju eura Rimac je napravio C1 koji ide dobro samo ravno a u zavojima se ponaša kao Opel Astra a cijena je kao da kupuješ i dragster i Lamborghini i Opel Astru zajedno . I ne bi tu bilo ništa loše da je rekao da je to samo testna platforma na kojoj će testirati tehnologije i rješenja koja će primjeniti u sljedećem modelu...neee... jer on nije nekakav lajbek bez iskustva , on iz prve može napraviti ni manje ni više nego najbolji auto na svijetu.
Hebiga...ne kaže se bezveze da je skromnost vrlina a šutnja zlato.

Zadnje uređivanje Kerefek76 : 19.12.2017. at 01:27.
Kerefek76 is offline  
Old 19.12.2017., 03:16   #8259
U svakom slučaju vozač treba biti ispod 165cm visine.
Zek0slav is offline  
Old 19.12.2017., 04:17   #8260
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
U svakom slučaju vozač treba biti ispod 165cm visine.
Hoće babo Kerum kupiti sebi i sinu po jednoga?
__________________
Politically Incorrect - And Always Right
Hugh Mungus is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:02.