Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2017., 12:14   #7201
Hvala cure na podrsci, ne nadam se... stalno sam imala strah da nesto nije ok, ali cice napuhnite, krvarenja nema, mucnine nema, sanjam po noci, inace ne sanjam...kaze vidi nesto, ali nije mu to to...gv promjera 12.7 srce ne cuje... ici cu privatno na taj iduci na 3 ili 4d, ali ako sad srce ne cuje ne nadam se vise... necu vas vise s mojim tuzaljkama, hocrmo sretne vijseti od pande i ostalih
__________________
mogu i hocu
simpaticna is offline  
Old 16.11.2017., 12:15   #7202
Simpatična zao mi je

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
ludo_malo is offline  
Old 16.11.2017., 12:16   #7203
simpaticna drzi se
5Eveline5 is offline  
Old 16.11.2017., 12:17   #7204
Quote:
audrina kaže: Pogledaj post
simpaticna zao mi je postoji li mogucnost da odes negdje privatno prije tih 10 dana?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uzela sam sad i test za trudnocu da vidim hoce li biti pozitivan sad... zadnje slamke spasa
__________________
mogu i hocu
simpaticna is offline  
Old 16.11.2017., 12:25   #7205
Quote:
simpaticna kaže: Pogledaj post
Uzela sam sad i test za trudnocu da vidim hoce li biti pozitivan sad... zadnje slamke spasa
Nemoj, jer ćeš si dati lažnu nadu. Test će biti pozitivan, jer ploda ima, imas hcg u tijelu. Ali test ne pokazuje dal je plod vitalan i da li kuca srce.

Isto sam to sebi radila, testovi bili pozitivni, a plod više nije bio živ...

Ne znam jesi bila u bolnici ili kod privatnika s dobrim uzv. Ako je neki lošiji uzv, onda možda još ima nade, iako se i sa 7+6 i na lošima visi srce. Odi kod privatnika s dobrim uzv, sve da ti je i ovulacija 2 tjedna kasnije od procjenjene, kod privatnika se i sa 5+6 može čuti srce, kamoli kasnije.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 16.11.2017., 12:26   #7206
Quote:
jojo21 kaže: Pogledaj post
čitam jučer što se događa s bebom u 31. tjednu trudnoće i piše da izlučuje urin u plodnu vodu i onda tu istu vodu pije.
i muž se nešto jada kako sto problema ima u stanu s majstorima, a ja izvalim "nije to ništa, vidi kako je našem bebaču - on pije popišanu vodu". jučer i danas umiremo od smijeha cijelo vrijeme na to i svi su nam "problemi" bez veze u odnosu na to.
Ahahahahaahhahah! Znaci i kod mene krenuo isti proces !
__________________
Ovo je najveci test strpljenja....
Ana Niko is offline  
Old 16.11.2017., 12:33   #7207
Simpaticna bas mi je zao!

Mi se vratilE s pregleda! Curka moze na listu Cerviks kako treba, zatvorena, prije iduceg pregleda na OGTT. Dosad dobila 2,5kg (20 tjedana). Doktor nabavio kak on veli novu igracku 5D Boze koja su to cuda...

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
assi is offline  
Old 16.11.2017., 12:33   #7208
Simpaticna jako mi je zao,takodjer ne zelim davati laznu nadu,pokisaj kako su ti i cure rekle otici privatniku sa dobrim uzv. I ja sam dozivjela kao i dosta niih ovdje ruznu situaciju ali srecom brzo nakon toga sam ostala trudna,ato od sveg srca i tebi zelim. ❤️
__________________
Ovo je najveci test strpljenja....
Ana Niko is offline  
Old 16.11.2017., 12:40   #7209
Ma citam sad okolo da su nekima tek srce vidjele i s 10 tjedana..ma nemam pojma vise...cekat cu iduci uzv hvala cure
__________________
mogu i hocu
simpaticna is offline  
Old 16.11.2017., 12:43   #7210
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
Nemoj, jer ćeš si dati lažnu nadu. Test će biti pozitivan, jer ploda ima, imas hcg u tijelu. Ali test ne pokazuje dal je plod vitalan i da li kuca srce.

Isto sam to sebi radila, testovi bili pozitivni, a plod više nije bio živ...

Ne znam jesi bila u bolnici ili kod privatnika s dobrim uzv. Ako je neki lošiji uzv, onda možda još ima nade, iako se i sa 7+6 i na lošima visi srce. Odi kod privatnika s dobrim uzv, sve da ti je i ovulacija 2 tjedna kasnije od procjenjene, kod privatnika se i sa 5+6 može čuti srce, kamoli kasnije.
U bolnici 2d...
__________________
mogu i hocu
simpaticna is offline  
Old 16.11.2017., 12:43   #7211
Draga Simpaticna! nemoj jos sve otpisati, znam da je tesko, ali ipak ako postoji mogucnost kasnije ovulacije i boljeg uzv, nada ipak postoji! Dobro vele cure da probas mozda privatno otici ranije, to cekanje ubija... od srca ti zelim da uspije!

Minipanda, svi smo u iscekivanju!

Snelly, i tebi sve najbolje zelje, da sve prodje u najboljem redu i da ti cim prije prodje ovo iscekivanje!

Bome nam stizu studene bebice!
Mrcinica is offline  
Old 16.11.2017., 12:50   #7212
Quote:
simpaticna kaže: Pogledaj post
U bolnici 2d...
Itala sam na vona bi vec jednom da su tako zeni rekli da nista od ploda ovo ono i da dodje za koji dan i kad je dosla za koji dan sve je bilo ok.
Tako da nemoj sad past u depresiju odmah pa si jos vise nastetit ako ipak nisu tocne vidjeli...
radpitaj se da privatno odes na pregled u ponedjeljak.
ancy_20 is offline  
Old 16.11.2017., 12:52   #7213
simpatična, žao mi je što prolaziš kroz strepnju i neizvjesnost. Ni ja nisam za davanje lažnih nada, ali svakako bih na tvom mjestu potražila drugo mišljenje, ništa ne možeš izgubiti.

Jesu li ti inače ciklusi dulji da bi postojao razlog za kasnijom ovulacijom?

Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
Odi kod privatnika s dobrim uzv, sve da ti je i ovulacija 2 tjedna kasnije od procjenjene, kod privatnika se i sa 5+6 može čuti srce, kamoli kasnije.
Meni je socijalna ginekologinja u domu zdravlja potvrdila trudnoću i otkucaje srca sa 5+4 tt.
For My Pain is offline  
Old 16.11.2017., 12:58   #7214
Quote:
Mrcinica kaže: Pogledaj post
Draga Simpaticna! nemoj jos sve otpisati, znam da je tesko, ali ipak ako postoji mogucnost kasnije ovulacije i boljeg uzv, nada ipak postoji! Dobro vele cure da probas mozda privatno otici ranije, to cekanje ubija... od srca ti zelim da uspije!

Minipanda, svi smo u iscekivanju!

Snelly, i tebi sve najbolje zelje, da sve prodje u najboljem redu i da ti cim prije prodje ovo iscekivanje!

Bome nam stizu studene bebice!
ja sam rodjena u studenom i bas sam si nekak djecje bila sretna kaj je i bebi termin u studenom..29.11., iako, prvo. termin lako moze pasti u prosinac i drugo. nije bitan termin, samo da nam dodje.. a sad ispada da je termin 6.12. pa beba ne spada vise u studene bebice...

Eloiisa, mozes me molim te prebaciti na 6.12 ?
5Eveline5 is offline  
Old 16.11.2017., 13:19   #7215
Quote:
simpaticna kaže: Pogledaj post
U bolnici 2d...
nema veze što je 2d, na tom se i gleda.

2d je najbolji uzv za mjerenje većine toga, i oni ginekolozi s najmodernijim 3d i 4d (sad je netko napisao i 5d- što je tu pak novo dodano?) i dalje koriste 2d za mjerenje većine stvari kod bebe.

Quote:
For My Pain kaže: Pogledaj post

Meni je socijalna ginekologinja u domu zdravlja potvrdila trudnoću i otkucaje srca sa 5+4 tt.
razlog još više za nedavanje lažne nade.


Simpatična, vjerujem da sad guglaš svašta i da možeš naći strane forume gdje netko piše da je tek kasnije vidio otkucaje...ali realno, teško da ti je ovulacija 2 tjedna kasnije a da to ne znaš i da ti je toliko sve pomaknutno. naravno da nije nemoguće da ti sutra netko s boljim uzv vidi srce, dao bog, ali bolje da budeš što prije upoznata s činjenicama nego se hvataš za slamke.

ja osobno smatram da lažne nade rade više štete nego koristi u ovakvim situacijama, i da samo sebe još više mučiš.

odi svakako još jednom na pregled, ionako je i službena procedura da se moraju napraviti 2 različita uzv da bi se definitivno potvrdilo da nema kčs.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 16.11.2017., 13:20   #7216
Quote:
ancy_20 kaže: Pogledaj post
Itala sam na vona bi vec jednom da su tako zeni rekli da nista od ploda ovo ono i da dodje za koji dan i kad je dosla za koji dan sve je bilo ok.
jesu, ali ipak se radilo o ranijim tjednima.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 16.11.2017., 13:43   #7217
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
2d je najbolji uzv za mjerenje većine toga, i oni ginekolozi s najmodernijim 3d i 4d (sad je netko napisao i 5d- što je tu pak novo dodano?) i dalje koriste 2d za mjerenje većine stvari kod bebe.

.
Baš to. Za neku dijagnostiku je bolji kvalitetan 2D, a 3/4 D je više za šminku i efekte.
For My Pain is offline  
Old 16.11.2017., 13:48   #7218
minipanda, cekamo te

simpaticna, jesu ti na pregledu upalili color dopler? jer ako protoci nisu dobri, onda je sve jasno.
(prosla sam i ja to, ali u kasnijim tjednima )

ja cijelu trudnocu imam viska plodne vode i danas mo je gin zakljucio da je to jednostavno moje stanje tijela. jer je sve uredno. za desetak dana krecem u ta na preglede (iako sam 29+6). da budem kontrolirana cesce. bas mi je to drago nekako. vrijeme ce brze proc.

curka je divna. i divlja
cvexter is offline  
Old 16.11.2017., 13:52   #7219
ja sam isto dns bila na pregledu. stanje isto sta se tice mog cerviksa i otvorenosti. kaze da se beba spustila jako u zdjelicu, zato ovo nenormalno pisanje u ponedjeljak ctg


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
life is never easy for those who dream 🎀
audrina is offline  
Old 16.11.2017., 13:54   #7220
Quote:
5Eveline5 kaže: Pogledaj post
ja sam rodjena u studenom i bas sam si nekak djecje bila sretna kaj je i bebi termin u studenom..29.11., iako, prvo. termin lako moze pasti u prosinac i drugo. nije bitan termin, samo da nam dodje.. a sad ispada da je termin 6.12. pa beba ne spada vise u studene bebice...

Eloiisa, mozes me molim te prebaciti na 6.12 ?

A vidiš, možda nisi to očekivala pa na kraju ove godine u čizmici dobiješ bebicu
Mrcinica is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:05.