Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2008., 21:07   #21
Ja idem u Pet centar. Veliki su, imaju najbolji izbor, puno artikala, česte akcije, vrlo često naletim na promocije brandova i dođem doma sa hrpom uzoraka koje opet dobro dođu za nagradicu u parku.....Osim toga tamo mogu kupiti sve na jednom mjestu, imam psa i mačku i idem u nabavku jednom mjesečno i potrošim oko 500 kn.Onda kupim klopu, igračke, ampule, pijesak, grikalice..... Sviđa mi se što je sistem samoposluge, sad otkad je proširen (Heinzelova) zaista je divota gurati kolica, nema dosadnih prodavača koji se šuljaju zamnom... Jednom riječi meni su super. Što naravno ne znači da neću ići priviriti i u Zoo city ako se otvore. Konkurencija je prava stvar, samo ide na ruku nama, kupcima!
kikibela is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 21:21   #22
Quote:
kikibela kaže: Pogledaj post
Ja idem u Pet centar. Veliki su, imaju najbolji izbor, puno artikala, česte akcije, vrlo često naletim na promocije brandova i dođem doma sa hrpom uzoraka koje opet dobro dođu za nagradicu u parku.....Osim toga tamo mogu kupiti sve na jednom mjestu, imam psa i mačku i idem u nabavku jednom mjesečno i potrošim oko 500 kn.Onda kupim klopu, igračke, ampule, pijesak, grikalice..... Sviđa mi se što je sistem samoposluge, sad otkad je proširen (Heinzelova) zaista je divota gurati kolica, nema dosadnih prodavača koji se šuljaju zamnom... Jednom riječi meni su super. Što naravno ne znači da neću ići priviriti i u Zoo city ako se otvore. Konkurencija je prava stvar, samo ide na ruku nama, kupcima!
smatram da je pet centar malo preskup za ono sto nudi i s obzirom na ljubaznost zaposlenika koja bas i nije najljepsa, da ne pricam da nemaju pojma o spolovimna zivotinja s obzirom da imam puno zivotinja, dakle potrebne stvari kupujem na raznim mjestima da dakle ustedim najvise moguce, u biti da za razliku love u klopu kupim im dodatnu igracku ili poslasticu
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 18:04   #23
Tkđ.mislim da je Pet centar u Heinzlovoj preskup-npr. Bephare šampon za pse sam tamo platila preko 60 kuna, dok je isti šampon kod veterinara (moj ima i mali dućan) koštao 30 kuna. Imaju puno lijepih stvari, no očito da se isplati provjeriti i s drugim shopovima.
langeles is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 03:27   #24
a kad ga trebam nesto pitat doslovce ih moram vuc za rukav da dobijem pomoc..

jako toplo preporucem pet shop 5+ na medvescaku.. supoer zenska narucivala mi je kaj god sam htjela.. cijen aje puno manja i od ove kvalitetne hrane imaju akciju 5+1vreca hrane gratis ako se placa kesom.. vrece su one od 12 i 15kg a u to idu eukanuba,pro plan, hills, royal canin... i usteda je barem 100kn po vreci i imaju nizu cijenu neg u pet centru sto je mene odusevilo... i besplatnu dostavu na podrucju zagreba isti dan kad narucis vrecu ako je imaju nalageru...

pohvala i pet shopu amazona stvarno znaju i krajnje su korektni...

a jedan veliki minus zoo zeba u velikoj gorici jer drze uzgojne zivotinje u minijaturnom kavezu i prodajnom prostoru
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 22:51   #25
Evo ja sam kupila prije par mjeseci vjevericu u Pet centru i to zarazenu gljivicama. Gljivice su presle naravno i na mene, a vjerujte mi, to izgleda uzasno. Lijecenje traje minimalno mjesec dana, a cijeli taj proces je i za malu vjevericu bio mucenje. Sto im znaci onaj veterinar u ducanu?!
zarrra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2008., 23:41   #26
ja imam tvorića i za njih je valjda nemoguće naći pet shop koji je opremljen za njih (sa normalnom, kvalitetnom hranom)
jedini takav pet shop koji donekle odgovara tom opisu je "ljubimac" u Ilici... Ali oni su užasno skupi... I žena koja tamo radi je superiška, stvarno... Ali šampon za tvorove u Zoo shopu košta 77 kn a ovdije 90 i nešto...
Dakle ljudi ako znate neki pet shop koji ima hranu totally ferret i druge gluposti za tvoriće, please napisite...
giova_pu is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2008., 03:19   #27
Quote:
giova_pu kaže: Pogledaj post
ja imam tvorića i za njih je valjda nemoguće naći pet shop koji je opremljen za njih (sa normalnom, kvalitetnom hranom)
jedini takav pet shop koji donekle odgovara tom opisu je "ljubimac" u Ilici... Ali oni su užasno skupi... I žena koja tamo radi je superiška, stvarno... Ali šampon za tvorove u Zoo shopu košta 77 kn a ovdije 90 i nešto...
Dakle ljudi ako znate neki pet shop koji ima hranu totally ferret i druge gluposti za tvoriće, please napisite...
imas boschov ducan na vrbanima iza vemila koji drzi najboljeu hranu za njuih tottally ferett i sve sto za njih treba.. poklanjali su super lezaljkicu uz kupnju hrane.. dinu toplu.. jedino ne drze zivotinje al operemu da... pa odi pogledat.. to je full novo otvoreno
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2008., 13:07   #28
Quote:
sowuljaga kaže: Pogledaj post
imas boschov ducan na vrbanima iza vemila koji drzi najboljeu hranu za njuih tottally ferett i sve sto za njih treba.. poklanjali su super lezaljkicu uz kupnju hrane.. dinu toplu.. jedino ne drze zivotinje al operemu da... pa odi pogledat.. to je full novo otvoreno
super, hvala ti puno... i ja isto kupujem totally ferret, znas mozda koja je cijena velikog pakiranja tamo kod njih...
giova_pu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2008., 13:12   #29
Zna li ko koliko otprilike dođe jedan češalj za mace u
__________________
Kad imaš sve, ne vidiš ništa, progledaš tek kad nemaš ništa.
Dini is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2008., 12:57   #30
zdravlje ribica u pet-shopu

Friški sam akvarista i fala bogu na ovim divnim stranicama foruma ali i neta općenito!
Kupila sam 20-ak ribica u navedenom shopu i sad trošim novac na lijekove. Ribice su donijele sve moguće boleštine koje se mogu imati u akvariju: od plijesni, isha, dropsyja, infekcije oka, rupe... Svaka vrsta ribica imala je svoju ili još neku od navedenih...
Strašno sam razočarana shvativši da u stvari tako razvikana trgovina u stvari je samo razvikana i ništa više...
Toliko o kritikama.
Sad me još zanima zna li itko neku zamjensku tekućinu od nekog drugog proizvođača a da ima istu svrhu kao i SAFE START za pripremu nove vode-bakterijice i sl.. Ne za eliminaciju teških metala, kiselost vode i sl?
Puno hvala!
Blue Cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 03:30   #31
Quote:
giova_pu kaže: Pogledaj post
super, hvala ti puno... i ja isto kupujem totally ferret, znas mozda koja je cijena velikog pakiranja tamo kod njih...
joj zaboravila sam... al standardna cijena.. mislim da je nesto niza neg u ljubimcu posto su oni uvoznici.. al nemoj me drzat za rijec
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 00:03   #32
pet centar u rijeci je nevjerojatno skup, a ni vet centar nije ništa bolji, a pogotovo što ništa ni nemaju u njemu. puno je pametnije zaletit se u neki mali pet shop jer zna biti često puno toga jeftinijeg, a za opremu posjetit i pevec gdje se može stvarno puno toga nabaviti (prijenosnici, kutije za pijesak, igračke, korpe) i zna biti čak i trostruko jeftinije pogotovo veće stvari.
što se tiče pet centra u rijeci moram pohvaliti veterinarku koja tamo radi jer je žena stvarno bila ljubazna i puna korisnih savjeta.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 17:32   #33
Toplo preporučam veterinarsku ljekarnu na Britancu, s lijeve strane, poslije dm-a i mesnice. Predobri su, ima vrlo povoljnih stvari, a posebno pohvaljujem tetu koja tamo radi
__________________
Hey, I went to college once, but all they found were rats in my head
elimination is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 21:40   #34
Evo ja sam jučer bila u ZOO City, otvorenom u sklopu Mandija...jako mi se sviđa! Kavezi za životinje su veliki, uredni, a same životinje su preprekrasne
__________________
Kak sam fensi.. Iksde xD
marina_14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 21:53   #35
Quote:
marina_14 kaže: Pogledaj post
Evo ja sam jučer bila u ZOO City, otvorenom u sklopu Mandija...jako mi se sviđa! Kavezi za životinje su veliki, uredni, a same životinje su preprekrasne

Može li malo detaljnije?
Čega sve ima? Kolika je veličina dućana?
Kakva je ponuda, cijene, akcije?
Unaprijed hvala
Ukoliko se isplati posjetiti idem već sutra

/web stranicu ne mogu otvoriti/
Yorkshire is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 22:45   #36
Veliki je dućan. Valjda nekih 80 kvadrata. Cijene nisam popamtila, ali cirka ko u Pet centru samo kaj su puno ljubazniji prodavači (jedna cura i jedan dečko) i kod životinja je lijepo i prostrano.

Asortiman je velik, imaju svega, jedino nekak malo ribica.

Svakako ga odi pogledati, super je, baš sam se iznenadila s ponudom i veličinom.
__________________
Kak sam fensi.. Iksde xD
marina_14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 00:42   #37
možda isvratim, no što sa životinjicama nedjeljom kada mandi ne radi?
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 00:55   #38
ne znam. valjda ih netko dođe nahraniti. o tome uopće nisam razmišljala, a nijedan pet shop više ne radi nedjeljom.
__________________
Kak sam fensi.. Iksde xD
marina_14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 01:07   #39
Zna li tko gdje ima za kupiti grebalica za mace, ne skroz obicne nego fancy schmancy. Sa kucicom, nivoima..
U Pet shopu je cifra od 1000 kn ipak po mom budzetu maloo previsoka.
Ima u baumaxu il bauhausu (Hvala ti Notrzan na informacijama, nasla sam taman jednu, al nisam imala para )
Al me zanima dal jos ima gdje u Zg..
Dragi me nagovara (tj on je odlucio ) da ce on napraviti, pa da vidim dal ima jos gdje jeftinije..
..angie.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 01:16   #40
Ima u pet shopu tamo kod vlaške, u stvari na iblerovom po 300 i nešto sitno, na dva kata.
__________________
Kak sam fensi.. Iksde xD
marina_14 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:03.