Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2009., 15:27   #1
Neuroprogramer

Bio sam na site-u www.tumacenje-snova.com osim tumačenja snova tamo imaju i nekakve programe za mentalno opuštanje pod nazivom "Neuroprogrammer".
Zna li itko što je to i ima li od toga kakve koristi?
Ta tamo ekipa iscrpno objašnjavaju sve to,ali to sve meni zvuči malko onako!
Pominju i neke "Abry mind strojeve",,a što je sad pa to?

Zadnje uređivanje mandragora : 27.03.2009. at 17:18. Reason: url nije radio
Bule is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2009., 17:27   #2
Quote:
Bule kaže: Pogledaj post
Bio sam na site-u www.tumacenje-snova.com osim tumačenja snova tamo imaju i nekakve programe za mentalno opuštanje pod nazivom "Neuroprogrammer".
Zna li itko što je to i ima li od toga kakve koristi?
Ta tamo ekipa iscrpno objašnjavaju sve to,ali to sve meni zvuči malko onako!
Pominju i neke "Abry mind strojeve",,a što je sad pa to?
uopće ne kužim taj sajt. Nije jasno napisano što točno nude i kako se to primjenjuje.


Što se općenito tiče audio programa za opuštanje (i razne druge namjene) mogu reći da su mi super hemi-sync od monroe instituta i brainsync od kelly howell. Rade na principu usklađivaja frekvencija lijeve i desne polutke mozga.

tu sam za svoje prijatelje bila stavila neke od monroe instituta (koji su samo muzika i lagano usklađivanje frekvencija) vjerojatno su još na tom linku:
http://www.megaupload.com/?d=9U8PZH5C

PS za mind strojeve to se sjećam - prije dost godina je bilo za naručit - kao neke naočale (vizir) sa slušalicama: isto je bilo u pitanju usklađivanje frekvencija moždanih polutki ali i vizualno - ne samo slušno.
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2009., 17:41   #3
Quote:
mandragora kaže: Pogledaj post
uopće ne kužim taj sajt. Nije jasno napisano što točno nude i kako se to primjenjuje.
Što se tiče audio programa za opuštanje (i razne druge namjene) mogu reći da su mi super hemi-sync od monroe instituta i brainsync od kelly howell. Rade na principu usklađivaja frekvencija lijeve i desne polutke mozga.

tu sam za svoje prijatelje bila stavila neke od monroe instituta (koji su samo muzika i lagano usklađivanje frekvencija) vjerojatno su još na tom linku:
http://www.megaupload.com/?d=9U8PZH5C
Tamo na tom sajtu ima dio za kontakt,pa sam ih pitao,i oni su mi odgovorili da je to baš to što vi kažete,usklađivanje rada lijeve i desne polutke mozga,i još su mi rekli da se puštaju nekakvi zvuci,i monitor bljeska u određenoj frekvenciji i da se tada stvara biofeedback,te da mozak krene mijenjat frekvenciju svog rada.E sad,moja žena je bila jer ju je zezao PMS,i sada na njoj zbilja vidim poboljšanje(nije više onoliko svadljiva i nervozna).ja bih se htio riješiti cigareta,ali nekako sam malo sumnjičav prema svemu tome,jednostavno nije me zadovoljilo njihovo prilično šturo pojašnjenje.
Kada smo bili ja i žena onaj gospon nije baš bio razgovorljiv,za sve što sam ga upitao samo veli imate kontakt na siteu pa pitajte sve.
Bule is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2009., 17:54   #4
Quote:
Bule kaže: Pogledaj post
Tamo na tom sajtu ima dio za kontakt,pa sam ih pitao,i oni su mi odgovorili da je to baš to što vi kažete,usklađivanje rada lijeve i desne polutke mozga,i još su mi rekli da se puštaju nekakvi zvuci,i monitor bljeska u određenoj frekvenciji i da se tada stvara biofeedback,te da mozak krene mijenjat frekvenciju svog rada.E sad,moja žena je bila jer ju je zezao PMS,i sada na njoj zbilja vidim poboljšanje(nije više onoliko svadljiva i nervozna).ja bih se htio riješiti cigareta,ali nekako sam malo sumnjičav prema svemu tome,jednostavno nije me zadovoljilo njihovo prilično šturo pojašnjenje.
Kada smo bili ja i žena onaj gospon nije baš bio razgovorljiv,za sve što sam ga upitao samo veli imate kontakt na siteu pa pitajte sve.
njihove cijene mi se isto čine dosta neprimjerenima ... kao što rekoh, s interneta se može skinuti dosta toga (torenti, rapidshare) ili naručiti
http://monroeinstitute.com/store/home.php?cat=3
http://www.brainsync.com/pilot.asp
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2009., 20:16   #5
Quote:
mandragora kaže: Pogledaj post
tu sam za svoje prijatelje bila stavila neke od monroe instituta (koji su samo muzika i lagano usklađivanje frekvencija) vjerojatno su još na tom linku:
http://www.megaupload.com/?d=9U8PZH5C
Oni tu imaju neke "levele", stupnjeve svjesti, tj. razlicite dozivljaje. Da li znas koje se to stvari tocno nalaze u tom raru?
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2009., 21:14   #6
Quote:
Alan_SP kaže: Pogledaj post
Oni tu imaju neke "levele", stupnjeve svjesti, tj. razlicite dozivljaje. Da li znas koje se to stvari tocno nalaze u tom raru?
ja sam to frendovima stavila mp3-ce iz programa monroe instituta koje sam sve preslušala i koristila.
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2009., 16:15   #7
Quote:
mandragora kaže: Pogledaj post
ja sam to frendovima stavila mp3-ce iz programa monroe instituta koje sam sve preslušala i koristila.
Ma, taj dio sam shvatio, jedino nisam shvatio koje tocno programe, posto to oni dijele po raznim spiritualnim iskustvima. Za svako iskustvo imas posebni program. A dobro, vidjeti cu valjda o kojim se tocno programima radi...
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2009., 22:13   #8
Quote:
Alan_SP kaže: Pogledaj post
Ma, taj dio sam shvatio, jedino nisam shvatio koje tocno programe, posto to oni dijele po raznim spiritualnim iskustvima. Za svako iskustvo imas posebni program. A dobro, vidjeti cu valjda o kojim se tocno programima radi...
stavila sam lagane i neutralne neverbalne mp3-je koji sadrže glazbenu podlogu i hemi-sync koji imaju zajednički naziv "metamusic" i služe uglavnom za duboku relaksaciju i meditaciju. Ima i jedan za spavanje, jedan za duboku koncentraciju( koji se može koristiti tokom učenja i rada itd) .

druge njihove materijale koji sadrže verbalnu vođenu vizualizaciju nisam stavljala jer su specifični i svaki ima neku zasebnu namjenu.
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche

Zadnje uređivanje mandragora : 28.03.2009. at 22:21.
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 14:46   #9
Quote:
mandragora kaže: Pogledaj post
stavila sam lagane i neutralne neverbalne mp3-je koji sadrže glazbenu podlogu i hemi-sync koji imaju zajednički naziv "metamusic" i služe uglavnom za duboku relaksaciju i meditaciju. Ima i jedan za spavanje, jedan za duboku koncentraciju( koji se može koristiti tokom učenja i rada itd) .

druge njihove materijale koji sadrže verbalnu vođenu vizualizaciju nisam stavljala jer su specifični i svaki ima neku zasebnu namjenu.
Ok, hvala, posluzit ce.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 12:01   #10
preporucam:

brainsync - narocito the secret universal mind meditation mi se pokazao najdjelotvornijim, te high focus koji mi jako pomaze prilikom ucenja
slicne stvari: hemisync, holysync, dr. jeffrey thompson, unexplainable.net, brainwave mind voyages, ...
i-doser - binauralne droge, zvukovi koji vas mozak varaju da ste konzumirali odredjene droge, orgazme, hranu, adrenalin, kofein, marihuanu, heroin, kokain, gljive, plin, lsd........, inace je kao komplicirani program ali ima za skinuti doze u mp3 formatu, na mene osobno nedjeluje
wendi friesen - cudni utjecaji...rast penisa ili grudi, misica, rjesavanje ovisnosti o sexu, protiv hrkanja, skripanja zubima u snu, grizenja noktiju, pusenja, cak alergija i raka, simulacija nocne polucije...ma svasta ali tesko za naci, ja zasad nasao samo na demonoidu neke

glasina ---> brainsync vrvi torrentima

programi:
najbolji je neuro-programmer 2 - jako tesko je naci serial za njega, ako tko treba serial neka me kontaktira
- takodjer ima mp3 od tog programa za posebno skidanje, samo u rapidlibrary upisite NP2

Zadnje uređivanje HAMMERFALL_OS : 31.03.2009. at 12:07.
HAMMERFALL_OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 12:47   #11
je to isto (te glazbene podloge tipa brainsync, njega sam skinul al sam naprosto zaboravil na to) isto kao i subliminarne poruke samo ne putem glazbe? http://www.subliminalblaster.com
ja sam si to pocel pustat stalno kad sam na netu, vlastite recenice..
pic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:41.